Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729296 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:Marvel +
« Válasz #1920 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 20:39:37 »
A PPP-t biztosan nem kapod meg hibátlanul a boltban. Kevered a HP-vel nem?

gapap

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Marvel +
« Válasz #1921 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 21:05:40 »
Előfizető vagyok, oda kértem, nekem ne gyűrje be a postás. Ezért is lenne jó, ha a többit is lehetne oda. Most is ott veszem meg, csak akkor picit olcsóbb lenne. Eddig minden idén megjelent füzet teljesen hibátlanul, gyűrődés mentesen van a polcomon.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1922 Dátum: 2012. Szeptember 14. - 21:55:03 »
Kapható a PPP is a boltban. Egyedüli terjesztő rajtam kívül.
Nem lehetséges ott átvenni az előfizetői példányt. Rontanám vele Zoli üzletét.  ;)

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Marvel +
« Válasz #1923 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 09:32:45 »
Kommentek között olvasom, h idén lett volna F4 sztori, de a marvel megvétózta. Ilyenkor mire kell gondolni, miért? Nem egy teljes sztoriról van szó, hanem csak a feléről, vagy mi?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #1924 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 09:39:51 »
Tegnap nekem is megjött mégis, szóval van öröm. :) Elolvasni még nem tudtam, mert ma kaptam kézhez, húgom meg mikor meglátta, kitépte a kezemből és elkezdte olvasni. :lol:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #1925 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 10:01:39 »
Tegnap este én is megtaláltam a postaládában az új pluszt!
Nagyon szép így a végleges teljesoldalas borítóval még jobban néz ki mint a reklámozott zöld kerettel.
Az út során kicsit meg lett törve a lap szóval van benne egy hajlás  :drying: próbálom nagy lexikonokkal kilapítani.

Még nem olvastam, mert még nem volt időm rá, majd ma :)

láttam a díszdoboz reklámját is, lehet erről tudni valami konkrétabbat is? Hogy fog kinézni, mikorra várható, hol vehető át?

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #1926 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 11:02:36 »
Pécsen hol lehet bezsákolni ezt a Hulkos számot? Az első ötben milyen történetek voltak?

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #1927 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 11:05:25 »
Bocs, az utóbbi kérdésre most találtam meg a választ. Pedig percekig meresztgettem a szemem a főoldalon... :P Ráadásul előző négyet kellett volna írnom. Részletkérdés. :)
Szóval Pécsen hol?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1928 Dátum: 2012. Szeptember 15. - 11:14:32 »
Kommentek között olvasom, h idén lett volna F4 sztori, de a marvel megvétózta. Ilyenkor mire kell gondolni, miért? Nem egy teljes sztoriról van szó, hanem csak a feléről, vagy mi?
Olyan ki sem választanék, mert eleve esélytelen.
Tegnap nekem is megjött mégis, szóval van öröm. :) Elolvasni még nem tudtam, mert ma kaptam kézhez, húgom meg mikor meglátta, kitépte a kezemből és elkezdte olvasni. :lol:
Tök jó.  :D
láttam a díszdoboz reklámját is, lehet erről tudni valami konkrétabbat is? Hogy fog kinézni, mikorra várható, hol vehető át?
Semmit sem tudunk róla, csak hogy kész lesz, mire véget ér a sorozat. Egyelőre rengeteg sokkal fontosabb dolgunk van annál.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #1929 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 07:41:36 »
Bocs, az utóbbi kérdésre most találtam meg a választ. Pedig percekig meresztgettem a szemem a főoldalon... :P Ráadásul előző négyet kellett volna írnom. Részletkérdés. :)
Szóval Pécsen hol?

Árkád Inmedio, a parasztelosztónál a váróban van egy Inmedio. De pénteken az Árkádban még nem volt.
Illetve kaine azt írta a főoldalon a hírben, hogy már az összes Relay/ Inmedio boltban van.
De van a főoldalon jobb oldalt egy ilyen link, hogy Relay és Inmedio üzletek, ha arra rákattintasz kiírja az összeset, ahol kapni lehet.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 16. - 07:46:43 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1930 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 08:44:00 »
a hulk folytatásból 2 szám kimarad? 374-375? lehet tudni miért? :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #1931 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 08:58:37 »
Elolvastam, és azt kell tudni rólam, hogy én még egyszer sem olvastam Hulkal kapcsolatban semmit, főleg nem képregényt, persze a filmet azt láttam. De érdekes volt mindenféleképpen, a rajz nekem picit fura volt, néha olyan egyszerű, az kicsit zavart.
Viszont a sztori jó volt, történtek benne dolgok mindig, a helyszínek is változtak, viszont mivel nem vagyok Hulk rajongó, új volt nekem ez a szürke Hulk, főleg, hogy gondolkozik, meg, hogy okos, már amennyire.
SD. EJC.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #1932 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 09:19:33 »
Bocs, az utóbbi kérdésre most találtam meg a választ. Pedig percekig meresztgettem a szemem a főoldalon... :P Ráadásul előző négyet kellett volna írnom. Részletkérdés. :)
Szóval Pécsen hol?

Árkád Inmedio, a parasztelosztónál a váróban van egy Inmedio. De pénteken az Árkádban még nem volt.
Illetve kaine azt írta a főoldalon a hírben, hogy már az összes Relay/ Inmedio boltban van.
De van a főoldalon jobb oldalt egy ilyen link, hogy Relay és Inmedio üzletek, ha arra rákattintasz kiírja az összeset, ahol kapni lehet.

Köszi szépen! :) Még kissé nehezen kezelem az oldalt. Oké, nem kell hozzá mérnöki diploma, de mégis. :P

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #1933 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 10:01:51 »
Bocs, az utóbbi kérdésre most találtam meg a választ. Pedig percekig meresztgettem a szemem a főoldalon... :P Ráadásul előző négyet kellett volna írnom. Részletkérdés. :)
Szóval Pécsen hol?

Árkád Inmedio, a parasztelosztónál a váróban van egy Inmedio. De pénteken az Árkádban még nem volt.
Illetve kaine azt írta a főoldalon a hírben, hogy már az összes Relay/ Inmedio boltban van.
De van a főoldalon jobb oldalt egy ilyen link, hogy Relay és Inmedio üzletek, ha arra rákattintasz kiírja az összeset, ahol kapni lehet.

Köszi szépen! :) Még kissé nehezen kezelem az oldalt. Oké, nem kell hozzá mérnöki diploma, de mégis. :P

Közben meg is vetted? Lehet már kapni nálunk?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #1934 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 10:25:30 »
Ja nem, sajnos ott még nem tartok, de mindjárt indulok a városba. Ha sikerrel járok, kiírom. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #1935 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 10:50:38 »
Ja nem, sajnos ott még nem tartok, de mindjárt indulok a városba. Ha sikerrel járok, kiírom. :)

Ok. Köszi!  :D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Marvel +
« Válasz #1936 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 11:48:37 »
Köszi szépen! :) Még kissé nehezen kezelem az oldalt. Oké, nem kell hozzá mérnöki diploma, de mégis. :P
ugye-ugye, mondom én!!!! :P :P :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1937 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 14:51:02 »
De van a főoldalon jobb oldalt egy ilyen link, hogy Relay és Inmedio üzletek, ha arra rákattintasz kiírja az összeset, ahol kapni lehet.
Szerintem az nem az összes. A R/I saját adatbázisa van kitéve oda, de szerintem annál 1: több van 2: kapható máshol is.
a hulk folytatásból 2 szám kimarad? 374-375? lehet tudni miért? :)
Nem marad ki. Akkor maradna ki, ha sorozat lenne, de a Marvel+ az csak válogatás. Tök véletlenszerű, hogy a következő szám 3 résszel van csak odébb.  ;)

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #1938 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 17:54:04 »
Ja nem, sajnos ott még nem tartok, de mindjárt indulok a városba. Ha sikerrel járok, kiírom. :)

Ok. Köszi!  :D

Megjelent! Az Árkádban voltam, és már kinn volt a polcon. Mondjuk elég elrejtve, de meg fogod találni. ;)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #1939 Dátum: 2012. Szeptember 16. - 18:09:07 »
Ja nem, sajnos ott még nem tartok, de mindjárt indulok a városba. Ha sikerrel járok, kiírom. :)

Ok. Köszi!  :D

Megjelent! Az Árkádban voltam, és már kinn volt a polcon. Mondjuk elég elrejtve, de meg fogod találni. ;)

Köszi!
Holnap reggel akkor megpróbálom a vasútnál, ha nem lesz, akkor délután Árkád. De ha minden igaz holnap talán  már a postás is meghozza. De legalább reggel elolvasom melóba menet.  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS