Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729341 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2200 Dátum: 2012. November 19. - 22:37:59 »
Elvileg mehetett volna januárban tovább még 3 résszel, de aztán leszavazták sokan, hogy inkább más jöhetne. Így hát jövőre inkább olyanok lesznek, akik még nem voltak önálló történetben magyarul, vagy csak keveset.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Marvel +
« Válasz #2201 Dátum: 2012. November 20. - 08:16:19 »
Értem. Közben találtam egy 3 részes történetet, az avengers vol3 63. Száma környékén, amit még nem akartam elolvasni, mert még nem tartok ott, de belelapozva rögtön olyan mondatokba bukkantam, mint hogy vasember, thor és kap között meggyengult a bizalom, es hat ismerve johnstol az infinite crisist, gondolom itt is jol korbejarja ezt a temat. Na de nem is ez a lényeg, mert még nem tudom, hogy milyen is ez a sztori, de ha jó (szerintem kb januárban érek el az elolvasásához), akkor Alan Davis miatt talán jó lenne kiadni.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #2202 Dátum: 2012. November 23. - 00:52:49 »
Elolvastam én is az M+-t, bár ismertem már ezt a Hulk sztorit, de nem emlékeztem rá pontosan, szóval jó volt újraolvasni. Hát ez a történet csillagos ötös. Zseniális az elejétől a végéig, nagyon jól bemutatja Banner lelkivilágát, igazi lélektani utazás. :D A poénok is a helyükön vannak, nagyon jók.
Méltó záróepizódja a Marvel+ első évadának. :kingpin:

Viszont a sztori szerint Bruce apja megölte az anyját, ez tényleg igaz? Mert akkor az első Hulk film alapja nem is volt olyan nagy hülyeség. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2203 Dátum: 2012. November 23. - 09:05:40 »
Igen, igaz.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #2204 Dátum: 2012. November 30. - 17:44:21 »
Szintúgy elolvastam ma a legújabb számot, és tök jó volt, hogy nem a szokásos "Hulk megy zúzni" történet volt, hanem egy belső vívódás, még ha ezalatt ténylegesen zúzott is mindent, amit ért.
Nálam a Hulk sose lesz nagy kedvenc, de ki lehetett bírni, mert rossz semmiféle képp nem volt, csak éppen nem az én világom.
SD. EJC.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #2205 Dátum: 2012. December 04. - 20:17:48 »
Hú. Kicsit késve de én is átrágtam magam a Hulk-on és hasonló érzéseim vannak, mint itt többen írtátok - nem vagyok nagy Hulk fan, de remek sztori volt, remélem folytatódik a közeljövőben !

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2206 Dátum: 2012. December 04. - 21:06:52 »
Megjött nekem is (azújM+)! Pénteken kerülök hozzá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2207 Dátum: 2012. December 04. - 21:18:07 »
Szeretnénk valami módot találni rá, hogy folytatódhasson.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #2208 Dátum: 2012. December 05. - 15:33:24 »
Végre én is eljutottam az elolvasásáig, nagyon tetszett! :) Vicces volt a találkozás Marlóval, a fejben turkászás pedig nagyon érdekes volt - s visszaköszönt a Hulk-film is. :) Nagyon jó történet volt, köszönöm, hogy megismerhettem! :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2209 Dátum: 2012. December 05. - 18:47:32 »
Marlóval mindig minden vicces, nekem az egyik abszolút kedvenc női karakteremmé lépett elő. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2210 Dátum: 2012. December 05. - 19:31:53 »
A következő Marvel+-nak januárban kéne megjelenni, tudsz már valami konkrétat mondani? :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2211 Dátum: 2012. December 05. - 19:40:49 »
Csak annyit, hogy Fairlight fenheti a fogait, mert egészen biztosan csúszni fog valamennyit. Vagy sokat. Még mindig nem kaptam rá választ. Pedig nagy fába vágtam a fejszémet a jövő évi kiadással, de igen körülményes a végrehajtása. Igen kicsit esély van rá, hogy időben megjelenjen, főleg hogy előrébb szeretném hozni a megjelenés 14-ről 7-re. Ha/amikor beleegyeznek, akkor kell még megrendelni a fájlokat, megszerkeszteni, kinyomtatni... elvileg a fordítást már megcsináltam hozzá, ám még az se biztos, hogy az jelenik meg, amihez megcsináltam...   :roll:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2212 Dátum: 2012. December 05. - 19:44:13 »
Csodálom hogy bírod idegekkel!
Remélem nem lesz semmi gáz, jó lenne ha tudna erősödni ez a lap, hogy valamikor a Pókemberrel együtt, havilapok lehessenek!

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #2213 Dátum: 2012. December 06. - 13:16:13 »
Hamár megidéztettem!  :D

Nem fenem, köszörülöm-  ;D

Lehet(!!!!) hogy az a késés oka, hogy az olaszok most nem tudják eldönteni komolyan gondolod-e a terveid. Lehet, azon tanakodnak, hogy bármennyire is neves író Peter David, érdemes -e egy antológia füzetben kicsit is belefogni a Pantheon ciklus úgy 50 részébe (ami egy stabil havi megjelenéssel sem kis vállalkozás)

mielőtt még félreértés lenne, én mindenképpen szeretnék még Hulkot, mert az eddig megjelent 5 résznek sikerült Hulk karakterét teljesen a sorozatai 99.9%-val kifordított képében prezentálni. A magyarországon eddig szinte ismeretlen karakter kapcsán fontos volt bemutatni (persze dokumentációval agyontámogatva), hogy volt egy szürke példány néhány hónapig, és azt, hogy aztán egy meglehetősen unalmas pszichológia tankönyvszerű békítés keretében (jajaj kiderül minden Hulkfi fél erőszakos apucitól, + van egy hatásvadász személyiségbunyó , aminek ellövése után egykönnyen összefúzionálódnak) - hogyan születik meg az okos zöld (aki már ugyan zúz majd, de pont az a karakter "Jekyll és Hyde" szörny az emberben, vagy épp ember a szörnyben főkonfliktusát iktatja ki a képből. Mi marad így, egy okos nagydarab szuperhős, ami zúz (ásít). + ahogy mondtam Peter David kapkodós levezetése maga sem volt jó, nem fogom rámondani egy álentelektüel részre, hogy jó, csak mert a pszichológia alapjaival vagdalkozik, mert nem az... ez már a ló túloldala volt és sehol sem a pszicho-témában PD-nél sokkal nagyobbat alkotó J.M.DeMatties finomságaihoz képest.
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 06. - 13:27:55 írta Fairlight »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2214 Dátum: 2012. December 06. - 13:56:11 »
Tudtam, hogy hiba volt felhozni Fairlightot az első perctől, ahogy Tomi hsz.-ét elolvastam. :lol:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #2215 Dátum: 2012. December 06. - 14:11:30 »
Tudtam, hogy hiba volt felhozni Fairlightot az első perctől, ahogy Tomi hsz.-ét elolvastam. :lol:
Viszont mégsem lehet olyan rossz a sorozat, ha Fairlight mindig megveszi az új számot. ;)

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #2216 Dátum: 2012. December 06. - 14:36:05 »

Tudtam, hogy hiba volt felhozni Fairlightot az első perctől, ahogy Tomi hsz.-ét elolvastam. :lol:

kaine mondta még régebben a Didpúlra, hogy azért jelenik meg mert emlegetik. Én is csak azért "jelenek meg"  :hehe:

Viszont mégsem lehet olyan rossz a sorozat, ha Fairlight mindig megveszi az új számot. ;)

Postman hozza, de jövőre már könnyebb lesz a terhe ezzel, meg az én életem is, hogy nem kell levadásznom mielőtt megpróbálná a csomagot az azzal hosszirányban nem kompatibilis postaládával összehozni. 

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #2217 Dátum: 2012. December 06. - 17:32:07 »
Hát nekem nagyon unalmas volt ez a két Marvel+, mint úgy minden Hulkkal kapcsolatban de túlélem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2218 Dátum: 2012. December 06. - 20:26:24 »
Nem lehet mindig Bosszú Angyalai! Kell a változatosság, hogy mindenki örömét lelje a lapban! ;)

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #2219 Dátum: 2012. December 06. - 20:53:38 »
Én is így gondolom csak Kaine most pont telibe találta azt ami nekem nem tetszik. De gondolom majd lesz más is ami másnak nem fog és nekem meg nagyon.