Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729328 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #2860 Dátum: 2013. Május 16. - 10:58:10 »
Na, tegnap sikerült beszerezni az új M+-t - azt kell mondjam, hogy remek, számomra egyértelműen a legjobb füzet eddig! Az X-Men jól alakul, direkt nem olvastam "előre" angol nyelven. Kitty és Rozsomák csúcs benne.  :lol:

A Thor rajzok gyönyörűek, illetve a hangulata is nagyon jól el van találva eddig, nagyon tetszett Thor visszaemlékezése a kockázásra :-).

Az Amazon vége egy kicsit kiszámítható volt, de szórakoztató, a humora pedig remek. Engem személy szerint nem is zavart a rajzok minősége, bár azért a Thor után érezhető volt némi visszaesés.  :)

Jó lenne minden füzet közepére egy kis "dokumentációs" rész, van ilyen még tervben? Mint az első M+ számban idén (az X-Men sztori kimaradt részleteiről), vagy pl. a HP-ben Kaméleon leírása.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #2861 Dátum: 2013. Május 16. - 15:55:31 »
Jó lenne minden füzet közepére egy kis "dokumentációs" rész, van ilyen még tervben? Mint az első M+ számban idén (az X-Men sztori kimaradt részleteiről), vagy pl. a HP-ben Kaméleon leírása.
Ez szerintem főleg hely függő. Ha van hely, akkor van doksi.
Egyébként én is támogatnám, hogy jöjjenek doksik, engem is főleg az X-Menes korszakok érdekelnének.  :brow:

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Marvel +
« Válasz #2862 Dátum: 2013. Május 16. - 17:03:00 »
Végre nekem is sikerült elolvasnom. A végéről kezdve: az Amazon sztori jó volt, vicces és ugyanakkor drámai is. Idővel jöhetne belőle még ;)
A Thor nagyon jól indult, szép rajzok, jó történet; várom a folytatást, szerintem szuper lesz!
Az X-Men örök kedvenc, nekem nagyon bejön, ugyanis én nem olvastam az "eredetit", tehát nekem új a történet. Egyetlen "bajom" vele, hogy rövid egy kicsit, nagyon hamar kivégzek egy-egy részt ;D
A jövőben nincs esély rá, hogy önálló címként jelenne meg? Úgy gyorsabban haladna, és a M+-ban felszabaduló helyre más, eddig kevesebbet szereplő karakter is bekerülhetne. ;)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2863 Dátum: 2013. Május 16. - 17:31:04 »
Lesz doksi még a M+-ban, nem is egy.
Ha az X-Men különálló füzet lenne, attól még nem menne gyorsabban, hiszen ugyanúgy kéthavonta 1 rész lenne. De nem tudunk még egyet indítani. Ha lesz valami új, akkor egynek mennie kell.
Pontosabban fordítva. Akkor lehet új, ha valami megszűnik.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Marvel +
« Válasz #2864 Dátum: 2013. Május 16. - 18:15:12 »
Aha, értem. Hát azt semmiképp sem szeretnénk, nem lenne jó, ha valami menne!
Sőt az lenne a legjobb, ha még sok-sok évig maradnának!!! :kingpin:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2865 Dátum: 2013. Május 16. - 20:09:57 »
Szerintem ha később nagy igény mutatkozik az X-Men részekre, meg lehetne próbálni külön kötetben!
De így is jó hogy van, örüljünk annak is!
Amúgy kint van kicsiben, és fekete-fehérben a kövi szám borítója, de még így is nagyon szuperül néz ki! :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #2866 Dátum: 2013. Május 16. - 20:27:54 »
Én is végeztem az M+-al.

Az X-ek még mindig jók, a hosszal nincs bajom, hiszen az mind a 3 sztoriban ugyanannyi, nekem az idővel van bajom. Egy részben túl keveset haladnak. Nekem ez az észrevételem, és csak ennél érzem ezt, hogy túl kevés dolog történik.

Thort még nem olvastam, de elnyerte a tetszésemet az M+-ban. Szépek a rajzok, és a sztori is izgalmas.

Amazon befejező részében is történtek az események, volt vicc is, és tartogatott meglepetéseket is. Ha a jövőben van még ilyen jó sztori, szívesen elolvasnám magyarul azt is.
SD. EJC.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #2867 Dátum: 2013. Május 17. - 00:38:22 »
Hm ez az új 4. szám Thor borítója nagyon nem tetszik, az előzője sokkal jobb volt, kár h nem az került ki. Ennek nagyon csúnyák a színei, olyan szürkések és a rajz is buta.
Remélem élőben jobb lesz, mert így monitoron nézve nagyon nem jön be.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2868 Dátum: 2013. Május 17. - 10:32:40 »
Szerintem ha később nagy igény mutatkozik az X-Men részekre, meg lehetne próbálni külön kötetben!
Annyira nagy igény nem jelentkezhet, egyszer már megdőlt könyvkiadásban. Meg hát könyvekből sem adhatunk ki túl sokat.
Hm ez az új 4. szám Thor borítója nagyon nem tetszik, az előzője sokkal jobb volt, kár h nem az került ki.
Az 1-es számon maga Thor volt elég béna, szerintem. Mint egy neander-völgyi, úgy nézett ki.

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Marvel +
« Válasz #2869 Dátum: 2013. Május 17. - 11:31:19 »
Kiolvastam a Marvel+:
-Az X-men nagyon tetszik,jól alakul a történet a rajzok szépek.
-Thornak nagyon örülök.Alig birom kivárni a következő részt,pedig még sokat kell addig aludni.A rajzok gyönyörűek.
-Amazon,na ennek örülök,hogy vége lett valahára.Nekem nem jöttek be sem a sztorik sem a rajzok.
-DEADPOOL-t pedig NAGYON várom.Remélem Ő is kap idén egy borítót a Marvel+-ban mint a többiek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2870 Dátum: 2013. Május 17. - 11:32:23 »
Igen, lesz Deadpool borítónk is. Mi baj volt az Amazonnal?

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Marvel +
« Válasz #2871 Dátum: 2013. Május 17. - 11:50:04 »
Az klassz  :oh:
Nem szeretném más művész munkáját leszólni de ezek az Amazon történetek nekem elég bugyutának tüntek,viccesnek abszolút nem találtam inkább kínosnak és ahogy írták már előttem is a rajzok a Thor után hááát...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2872 Dátum: 2013. Május 17. - 12:24:45 »
Bugyuta? :) Tényleg? Szerintem jobban átgondolt sztori volt, mint bármi eddig a M+ sorozatban.

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Marvel +
« Válasz #2873 Dátum: 2013. Május 17. - 13:04:41 »
Nembiztos,hogy a történettel van baj lehet,hogy csak velem. ;)

DarthKrayt

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Marvel +
« Válasz #2874 Dátum: 2013. Május 17. - 13:40:11 »
Szerintem semmi baj nem volt nem volt se a történettel se a rajzokkal az Amazonnál sőt nagyon jó volt. És azoknak akik azt mondták hogy "hát a rajz a Thor után" nos én előbb olvastam az Amazont és csak utána a Thort úgy hogy nálam ez se lehet rossz pont.  :hehe:

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #2875 Dátum: 2013. Május 17. - 13:44:51 »
Szerintem elég átlagos volt az Amazon sztori, rajz és történet szempontjából is. Én biztos nem pazaroltam volna rá a helyet de persze a többség nem engem igazol.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel +
« Válasz #2876 Dátum: 2013. Május 17. - 13:54:55 »
Szerintem ettől laposabb történetek is voltak már a Marvel +ban.
A Rozsós, vagy tavaly az Új Bosszú Angyalais, meg Vasemberes történetek. Akkor én komolyan gondolkoztam rajta, hogy jövőre nem fizetek elő.
Összeszedett kis történet volt ez, kifejezetten tetszett, ahogyan tök természetesen vezet be fordulatokat, a vége mind hangulatra, mind a karakterek szempontjából tökre megváltozott. Tegnap újra is olvastam, mert hirtelen fura volt, hogy hogyan is jutottunk el abból, hogy egy hétköznapi ipsét mennek lecsukni egy ilyen bolygóközi fejvadászatig.
A rajz is kifejezetten jó, nem kiemelkedő, de jó. Amúgy meg nyilván az volt a cél, hogy egy ismeretlenebb karakter be legyen mutatva, és ez szerintem tök jól sikerült. Én kifejezetten erre voltam kiváncsi amikor elindult a Marvel + és nem a már "felfuttatott" figurák történeteire.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #2877 Dátum: 2013. Május 17. - 14:10:52 »
A BA és a Vasember a nagy Polgárháborúzás és a Titkos Invázió részei voltak, azok érthetően kerültek be, de amúgy azokban legalább volt kellő akció, sokféle karakter és nem medvedobálás egy túlsztreoidozott E.T.-vel. Abban igazad van hogy ismeretlen karakter viszonylag és jó hogy szerepelt magyarul de szerintem azon kívül semmit nem mutatott be róla hogy már nem szeret hősködni (és meglepő módon nincs kibékülve magával meg poénkodik ezerrel mint a hősök 90%a már) és a történeten is látszódik hogy ez bizony egy sorozat, kár volt kiemelni ezt a pár részt. (ami amúgy a PPPken is érződik csak ott nyilván ismerem a kimaradt részeket és magát a karaktereket.) Meg az író hypeolását ezért a történetért nem értem. Elhiszem hogy elötte még rosszabb volt, de nincs ebben semmi különleges. Átlagos.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2878 Dátum: 2013. Május 17. - 14:28:35 »
a történeten is látszódik hogy ez bizony egy sorozat, kár volt kiemelni ezt a pár részt.
Ezt az egyet megcáfolnám, mert ez a sorozat itt indult. Akár adhattak volna neki új címet is, új sorozatot, mert Amazonon kívül semmi, de semmi nem volt benne ugyanaz, mint előtte. Mitől látszott, hogy sorozat?

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #2879 Dátum: 2013. Május 17. - 14:30:52 »
A BA és a Vasember a nagy Polgárháborúzás és a Titkos Invázió részei voltak, azok érthetően kerültek be, de amúgy azokban legalább volt kellő akció, sokféle karakter és nem medvedobálás egy túlsztreoidozott E.T.-vel. Abban igazad van hogy ismeretlen karakter viszonylag és jó hogy szerepelt magyarul de szerintem azon kívül semmit nem mutatott be róla hogy már nem szeret hősködni (és meglepő módon nincs kibékülve magával meg poénkodik ezerrel mint a hősök 90%a már) és a történeten is látszódik hogy ez bizony egy sorozat, kár volt kiemelni ezt a pár részt. (ami amúgy a PPPken is érződik csak ott nyilván ismerem a kimaradt részeket és magát a karaktereket.) Meg az író hypeolását ezért a történetért nem értem. Elhiszem hogy elötte még rosszabb volt, de nincs ebben semmi különleges. Átlagos.
Attól, hogy nem ismered a karaktert, és nem tudod hova tenni minden mozdulatát, még ne írd le. Én se olvastam soha se Thort, se Amazont, de nekem nagyon tetszett.

(És valószínű, hogy a jövőben sem fogok, mert nem az én világom, de bemutatónak, hogy "van ilyen is" szerintem nem volt rossz pont.)

Amúgy meg lehet, hogy akkor válna unalmassá az M+, ha folyton a klasszik hősök lennének benne.
SD. EJC.