Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726050 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #3720 Dátum: 2014. Március 14. - 19:23:30 »
Nos mivel rajtunk, olvasókon is múlik (Tomi szerint), hogy kiről jelenjen meg történet az újságban egy kis közvélemény kutatás következik. :)

Marvel+ 14. Megtorló.

A történetről ill. Frankről.
1: minek kellett ezt betenni? Soha többet!
5: überbrutál, jöjjön már a következő! :)

Szívesen olvasnál Megtorló minisorozatot az M+-ban?
Nem, kell a fenének.
Hogyne, jöhet bármikor!

Külön Megtorló újság (Batman után szabadon)? ;)
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Megtorló kötet (Fenegyerek után szabadon)?
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Mindenkinek köszönöm a választ, rövid indoklást, kritikát nyugodtan dobhattok (Talgabytól előre tartok. :D

Hajrá! 1 hónap múlva összesítem a válaszokat. ;)

Csak most, csak neked. :)
Nem kéne megtorló sorozat a marvel+ba, mert az úgy jó, hogy vegyesen mások is jönnek bele, és így a magyar közönségnek be tud olyan sztorikat, meg főszereplőket mutatni, amiket nem ismer. És ez igencsak +

Természetesen bármilyen újság, vagy kötet kijönne megtorlóval kapcsolatban, én azt megvenném.

A történetről meg már írtam, hogy nagyon jó volt. Az ilyen íróktól, mint Whedon, Jenkins, meg Ennis jöhet bármi. Amúgy nekem is az a véleményem, hogy rövid volt ez az egy történet, de abszolút pozitív értelemben. A múlt hét vasárnap óta már kétszer kiolvastam.
De annak is örülök, hogy a Kingpin is bevállalt Megtorlós sztorit, úgyhogy én azt mondom, annak kell örülni, ami van.
This is a joke. A real practical Joke.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #3721 Dátum: 2014. Március 14. - 20:47:10 »
Köszi Grey. Azért a 4 részes Code of honort bekajálnám pláne hogy több szuperhős is felbukkan benne. ;)
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Marvel +
« Válasz #3722 Dátum: 2014. Március 14. - 21:34:22 »
Nos mivel rajtunk, olvasókon is múlik (Tomi szerint), hogy kiről jelenjen meg történet az újságban egy kis közvélemény kutatás következik. :)

Mindenkinek köszönöm a választ, rövid indoklást, kritikát nyugodtan dobhattok (Talgabytól előre tartok. :D

Hajrá! 1 hónap múlva összesítem a válaszokat. ;)

Na hát nekem is tetszett a Megtorló sztori, a külön újságot lehet kicsit soknak tartanám, vagy nekem az már túl tömény lenne, de jövőre örömmel fogadok hosszabb sztorit, illetve egy külön kötet is lázba tudna hozni (ha már Vasember és Fenegyerek is kapott :) )

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3723 Dátum: 2014. Március 15. - 05:40:57 »
Nos mivel rajtunk, olvasókon is múlik (Tomi szerint), hogy kiről jelenjen meg történet az újságban egy kis közvélemény kutatás következik. :)

Marvel+ 14. Megtorló.

A történetről ill. Frankről.
1: minek kellett ezt betenni? Soha többet!
5: überbrutál, jöjjön már a következő! :)

Szívesen olvasnál Megtorló minisorozatot az M+-ban?
Nem, kell a fenének.
Hogyne, jöhet bármikor!

Külön Megtorló újság (Batman után szabadon)? ;)
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Megtorló kötet (Fenegyerek után szabadon)?
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Mindenkinek köszönöm a választ, rövid indoklást, kritikát nyugodtan dobhattok (Talgabytól előre tartok. :D

Hajrá! 1 hónap múlva összesítem a válaszokat. ;)

1: 5: überbrutál, jöjjön már a következő! :)
2: Hogyne, jöhet bármikor!
3: Ki nem hagynám! +2 db
4: Ki nem hagynám! +2 db


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #3724 Dátum: 2014. Március 15. - 08:26:31 »
Nekem is simán jöhetne még Megtorló, de örülök, hogy változatos a kép.
Szívesen olvasnék Fantasztikus négyest vagy mondjuk Guardian of the Galaxy storykat, esetleg valami mást. Egyelőre bízom Tomi ízlésében. :D

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Marvel +
« Válasz #3725 Dátum: 2014. Március 15. - 11:13:32 »
Jöhet még Megtorló, de én is úgy gondolom, hogy a M+ maradjon változatos történeteket bemutató füzet.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #3726 Dátum: 2014. Március 15. - 12:57:39 »
Kicsit homályosan írtam.

Az Amazonból is volt kb. 5 rész az M+-ban, Thor is 5 részes volt, most is egy 5 részes történet lesz benne.

Az első kérdésnél a Megtorló minisorozatot így értettem, hogy egy 4-5 részes történetet olvasnátok-e róla az M+-ban. ;)
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3727 Dátum: 2014. Március 15. - 14:17:19 »
Nos mivel rajtunk, olvasókon is múlik (Tomi szerint), hogy kiről jelenjen meg történet az újságban egy kis közvélemény kutatás következik. :)

Marvel+ 14. Megtorló.

A történetről ill. Frankről.
1: minek kellett ezt betenni? Soha többet!
5: überbrutál, jöjjön már a következő! :)

Szívesen olvasnál Megtorló minisorozatot az M+-ban?
Nem, kell a fenének.
Hogyne, jöhet bármikor!

Külön Megtorló újság (Batman után szabadon)? ;)
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Megtorló kötet (Fenegyerek után szabadon)?
Nem venném meg.
Ki nem hagynám!

Mindenkinek köszönöm a választ, rövid indoklást, kritikát nyugodtan dobhattok (Talgabytól előre tartok. :D

Hajrá! 1 hónap múlva összesítem a válaszokat. ;)


Most páran biztos elátkoznak és minden leszek, csak szűz lány nem. Nekem nem tetszett a Megtorló-történet.  :nemnem: :nemnem:  Egyszerűen nem jön át maga, a figura. Azt hittem, ennél a történetnél kicsit elmozdul nálam, de nem. Az én szavazatom a fenti kérdésekre mindnél nemleges. Természetesen tiszteletben tartom azok véleményét, akiknek tetszik, mivel minden ember mást szeret, mást kedvel. Nem lehet egyforma az ízlés. Ez van.

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #3728 Dátum: 2014. Március 15. - 15:47:33 »
Szerintem az Amazon vagy 3 rész volt, a Thor az már volt 5. Nyilván jöhetne 4-5 rész Megtorló, de mivel most volt, maximum jövőre kerülhet szóba megint. Meg azért kapjuk a Bosszú Angyalait, meg az X-Ment, most az Amerika Kapitány halott utáni storyt. Szóval jó ez így. :) Tehát kijut a Vasemberből is bőven, annak ellenére, hogy külön storyja nem igazán van. Rendszeresen felbukkan mindenhol.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Marvel +
« Válasz #3729 Dátum: 2014. Március 15. - 21:58:44 »
Először is...nagyon vagány a borító, nekem az eddigi legjobb x-es címlap.....talán csak a sárga hátteres Rozsis van holtversenyben vele. Bár igaz, hogy kevesebb a szöveg az X-menben, de Cassaday rajzai annyira kifejezőek,"beszédesek", hogy nincs hiányérzetem e téren.

Egy rossz szavam sem lehet a történetre, úgy vélem, hogy mostanra már végleg kiderült, hogy nagyon jó választás volt ez az X-sorozat.

Megtorló: Tündérfalat!  ;D Imádom a lényegre törő stílusát, pláne ha mindez egy Ennis tolmácsolásában történik. Ez a morbid humor engem kimondottan szórakoztat, jókat röhögök mindig  Frank "életbölcsességein"...  ;D És egyúttal azt is megtudhattuk, hogy járnak a minden lében kanál, kotnyeles újságírók...  :punisher: :muahaha:

A szavazós dologgal kapcsolatban.....valamikor a jövőben én se lennék szomorú, egy hasonló, "kellemesen beteg" Megtorló-történettől.  ;D

« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 15. - 22:06:55 írta jukjuk »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #3730 Dátum: 2014. Március 16. - 18:40:24 »
Elolvastam a legújabb Marvel+, és tetszett, kicsit féltem hogy a Megtorló hogyan fog passzolni az inkább gyerek központú újságba, de ahogy látom negatív kritika eddig nem nagyon volt még. Deadpool-al ellentétben azért szeretem ezt a figurát, mert annak ellenére hogy egy pszicho a karakter vannak humoros megvilágításai is, Deadpool meg csak egy vicc figura számomra a Marvel képregények között.
Az X-Men mint mindig most is szinte tökéletes volt, csak annyi volt vele a bibi hogy kéthavonta jön. :D
Azt szeretném kérdezni, lesznek-e még Megtorló képregények benne? Az F4-el kapcsolatban is ez érdekelne, hogy van olyan történet amit ki lehet ragadni a folytonosságból, és önállóan is megállná a helyét a füzetben?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3731 Dátum: 2014. Március 16. - 19:53:39 »
Megtorló még valamikor biztosan lesz, csak találni kell megfelelő történetet hozzá. A Welcome Back Frank jó lenne, de a 12 részével egyelőre túl nagy falat.
F4, hát nem tudom. Többnyire túl összefüggő történeteik vannak, amiből nehéz kiragadni (a PH-nál sikerült).

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #3732 Dátum: 2014. Március 16. - 20:09:31 »
A Welcome Back Frank jó lenne, de a 12 részével egyelőre túl nagy falat.

Nehogy aggódj már a gyomrunk miatt. ;) Két lángolt kolbász között Kittel simán megkajáljuk (meg még rajtunk kívül pár százan :D
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3733 Dátum: 2014. Március 16. - 20:25:52 »
A Welcome Back Frank jó lenne, de a 12 részével egyelőre túl nagy falat.

Nehogy aggódj már a gyomrunk miatt. ;) Két lángolt kolbász között Kittel simán megkajáljuk (meg még rajtunk kívül pár százan :D

 :hehe: Így van, helyes a dörgés! Aztán ha lesznek elégedetlenkedők,   :violent: "Give me the 'sixty" !  :twisted:
Amúgy aki nem veszi meg Megtorló miatt, simán átvállalom, és megveszem az ő példányaikat is. Már úgyis elkezdtem a Marvel + felvásárlását!  :hehe: :punisher:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3734 Dátum: 2014. Március 16. - 20:51:51 »
Én nem a gyomrotok miatt aggódom, hanem a költségvetésünk miatt.  :nezze:
Kit, ha megveszel belőle 500 példányt, kiadom tutira. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3735 Dátum: 2014. Március 16. - 20:53:57 »
Én nem a gyomrotok miatt aggódom, hanem a költségvetésünk miatt.  :nezze:
Kit, ha megveszel belőle 500 példányt, kiadom tutira. :)

Várj, számolok!  :hehe:
Nehogy megbánd ezt a kijelentést! Nem ér szerkeszteni a hozzászólást!  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3736 Dátum: 2014. Március 16. - 20:57:30 »
Nehogy megbánd ezt a kijelentést! Nem ér szerkeszteni a hozzászólást!  :hehe:
;D ;D ;D
A jó hír, hogy ekkora példányszámban megkapod nagyker áron, a rossz, hogy minimum két vastag füzetet jelentene a 12 rész.  :D

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3737 Dátum: 2014. Március 16. - 21:11:27 »
Nehogy megbánd ezt a kijelentést! Nem ér szerkeszteni a hozzászólást!  :hehe:
;D ;D ;D
A jó hír, hogy ekkora példányszámban megkapod nagyker áron, a rossz, hogy minimum két vastag füzetet jelentene a 12 rész.  :D

Hmmm... De akkor a következő M+ különszám csak nekem lenne meg? Megéri!   :twisted:  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3738 Dátum: 2014. Március 16. - 21:36:57 »
Hát nem, hiszen 1000 példányban megy a M+. :) De a fele a tiéd lenne. Megvárod, míg a kiadótól elfogy, majd eladod a vaterán darabját 5000 forintért.  :hehe:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #3739 Dátum: 2014. Március 16. - 21:42:07 »
Hát nem, hiszen 1000 példányban megy a M+. :) De a fele a tiéd lenne. Megvárod, míg a kiadótól elfogy, majd eladod a vaterán darabját 5000 forintért.  :hehe:

Feel like PPP1 ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."