Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729291 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4140 Dátum: 2014. Október 19. - 19:32:37 »
A "Deadpool Kills the Marvel Universe" c. sztori milyen? Ha jól tudom 4 részes, és azért megfordul benne a Marvel színe java. Van esély a leközlésére, vagy valami klasszikusabb lesz tőle?  :headscratch:

« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 19. - 19:35:12 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4141 Dátum: 2014. Október 19. - 21:09:26 »
Ezt én sem olvastam. Ismeri valaki?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel +
« Válasz #4142 Dátum: 2014. Október 19. - 22:21:38 »
Én igen.
Nem egy nagy durranás.
Röviden. Deadpool kinyír mindenkit. De ABSZOLÚTE mindenkit aki számit. Aztán miután mindenki meghalt átmegy a 'mi" világunkba, és megles egy csapat képregényrajzolót és írót akik éppen a ' Deadpool kills the Marvel universe" plot fonalát tárgyalják. Ezután DP az olvasók felé fordulva kérdezi hogy mi legyen. THE END.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4143 Dátum: 2014. Október 19. - 22:23:27 »
Rozsomákot hogyan?  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4144 Dátum: 2014. Október 19. - 23:10:17 »
Örülj, hogy kimaradt az életedből, Tomi. Borzalmas egy sztori. Ráadásul nem tudom, neked mennyire jönne be, hogy azzal a felütéssel indít, hogy "kigyógyítja" Deadpoolt az őrületéből és halál komoly orgyilkosként kezd el ténykedni, mert csak.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel +
« Válasz #4145 Dátum: 2014. Október 20. - 16:19:32 »
Rozsomákot hogyan?  :D
Már nem emlékszem.  :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel +
« Válasz #4146 Dátum: 2014. Október 20. - 16:30:53 »
Rozsomákot hogyan?  :D
what if történetekben valahogy mindig marha könnyű kinyírni Rozsomákot, a punisher kills The Marvel Universe-ben asszem Frank egy nagy feszültségű vezetékkel öli meg, mivel fém a csontváza ezért jól vezeti az áramot, és szénné ég. Persze mind tudjuk, hogy a fő sodorban ilyen apróságok, hogy szénné ég, nem zavarnák a létezésben.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4147 Dátum: 2014. Október 25. - 16:27:04 »
Jól sejtem, hogy a mostani Marvel+ dupla borítós lesz? ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4148 Dátum: 2014. Október 25. - 20:20:26 »
Nem, miből gondolod?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #4149 Dátum: 2014. Október 25. - 21:34:36 »
Hát mert, ez az eredeti rajz:

De ha nem, hát nem, annyi baj legyen. ;)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4150 Dátum: 2014. Október 28. - 14:17:10 »
Előzetes oldalak odakinn.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #4151 Dátum: 2014. November 09. - 19:58:58 »
Az 5 rész közül ez a legszebb.
Ésvégre Pokoltűz Klub!
(Shaw mellett ki a másik 3 figura?).
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 11. - 09:14:03 írta Constant »
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #4152 Dátum: 2014. November 09. - 23:45:31 »
Marvel + 18:
A X-Men jó volt, mint mindig, pedig a legelején nem tetszett, előítéleteim voltak, mert korábban már elektronikusan olvastam, és kissé gyerekesnek tartottam a rajzokat, hát, rosszul ítéltem akkor, papíron sokkal jobb, nagyon élvezetes. És most még csak azt sem mondhatom, hogy kevés, mert sok minden történt abban a kevés oldalszámban is ami jutott neki. Akinek hiány a további X-Men, (mint pl.: nekem), az a különböző honosító oldalakon, szerencsére, bőven talál kínálatot.
Az Amerika kapitány halála a mai közhangulatban nagyon ramaty volt, a nagy hős amerikai, blablabla, ki az aki ezt beveszi, mikor pl. az olajért egész etnikumokat irtanak ki, legalábbis közvetett módon mindenképp hozzájárulnak, de ez már off topic. Van egy barátom, aki mondott egy nagyon jót, milyen madárnak néznek ezek engem, hogy ezeket a morzsákat felcsipegessem? :)
A másik meg, hogy nem kell a nagy dráma, mindenki tudja, hogy a Marvel univerzumban senki nem marad sokáig, de semmiképp nem végleg halott.
Összességében a füzet adott 20 perc szórakozást, jöhet az új Batman, és várom postán a PP különszámot!

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Marvel +
« Válasz #4153 Dátum: 2014. November 10. - 06:38:05 »
Jól beszélsz, barátom!

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #4154 Dátum: 2014. November 10. - 10:42:00 »
A másik meg, hogy nem kell a nagy dráma, mindenki tudja, hogy a Marvel univerzumban senki nem marad sokáig, de semmiképp nem végleg halott.
Csóri Ben bácsit és Gwent kivéve. Tényleg rossz ómen Peter közeli hozzátartozójának lenni.  :spidey:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4155 Dátum: 2014. November 10. - 12:05:32 »
Az Amerika kapitány halála a mai közhangulatban nagyon ramaty volt, a nagy hős amerikai, blablabla, ki az aki ezt beveszi, mikor pl. az olajért egész etnikumokat irtanak ki
Anélkül, hogy politikai irányvonalat indítanánk, ne feledd: Amerika Kapitány az emberekért van, őket segíti önzetlenül, az olajügy a kormány döntése. Ugyanazé a kormányé, aki ellen szembeszállt a Kapi is például a Polgárháborúban.  ;) Sose keverd össze a kettőt, nagyon nem ugyanaz.
Csóri Ben bácsit és Gwent kivéve. Tényleg rossz ómen Peter közeli hozzátartozójának lenni.  :spidey:
Még egy pont ahhoz, hogy ő a leghihetőbb szuperhős. :)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #4156 Dátum: 2014. November 10. - 18:35:53 »
Annak azért örültem volna, ha Constant fórumtársunk nem lövi le a poént, hogy ki lesz még az idei utolsó Marvel+-ban, mint negatív szereplő.  :(   Tudod, az "SP" fekete-fehér ikon erre van kitalálva....
Ezt leszámítva, nagyon jól alakul a sztori és a Kapi története is szépen lezárul.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #4157 Dátum: 2014. November 10. - 19:14:01 »
Az Amerika kapitány halála a mai közhangulatban nagyon ramaty volt, a nagy hős amerikai, blablabla, ki az aki ezt beveszi, mikor pl. az olajért egész etnikumokat irtanak ki
Anélkül, hogy politikai irányvonalat indítanánk, ne feledd: Amerika Kapitány az emberekért van, őket segíti önzetlenül, az olajügy a kormány döntése. Ugyanazé a kormányé, aki ellen szembeszállt a Kapi is például a Polgárháborúban.  ;) Sose keverd össze a kettőt, nagyon nem ugyanaz.

Teljesen igaz, csak kár hogy a valódi bajtársai (akik a halála előtt mellette voltak a Polgárháborúban) nem lehettek ott a temetésén, miközben nagy amerikai hősként temették, pedig hivatalosan áruló volt, amikor meghalt. Ezt kissé irreálisnak és álszentnek éreztem.

És végre Pokoltűz Klub!
(Shaw mellett ki a másik 3 figura?).


Most kivételesen örülök, hogy nem olvastam a fórumot mielőtt még olvastam volna a füzetet :). Bár kicsit csalódás volt, hogy ők állnak a háttérben, mert ezt túl könnyen ki lehetett volna találni.

Amúgy jó volt az idei utolsó szám. A Kapis sztori inkább érdekes volt, mint izgalmas a gyász különböző fázisainak bemutatásával. Az X-men meg mint mindíg zseniális. Pörög minden, erre tök váratlanul beüt 1-2 poén (Pl. mikor Bestia miután leszedte a szárnyas robotot: "Enyém!" :) ). Azt kicsit túlzásnak éreztem, hogy az őrnek hirtelen feléledt a lelkiismerete, mert ha alapból emberszerű robot, akkor korábban is kellett volna, hogy legyen neki és nem tette volna meg, amit tett. De mindezek ellenére egyre jobb lesz a sztori. Már alig várom a következő évadot :).

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #4158 Dátum: 2014. November 10. - 21:10:33 »
minden előfizető megkapta már az új számot? a ppp különszámmal együtt postáztátok Tomi?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel +
« Válasz #4159 Dátum: 2014. November 10. - 21:13:03 »
Nem, és nem (tudtommal).  ;)