Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 729320 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5020 Dátum: 2016. április 12. - 17:39:50 »
Kinn az új szám borítója, amelyből kiderül, hogy mi a következő sztori a Marvel+-ban.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5021 Dátum: 2016. április 12. - 17:55:50 »
A borítóról két dolgot is megtudhatunk.
1) Holdsárkány bal lábszára igen előrehaladott izomsorvadásban szenved.
2) Pip a jelek szerint tök pucér, de egy árny magyarázza, hogy miért olyan népszerű a kozmikus bordélyokban…

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #5022 Dátum: 2016. április 12. - 20:30:26 »
Örülök neki, hogy kijön, már csak a "Marvel Kapitány halála" kellene valamikor, amit szintén Starlin írt/rajzolt! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5023 Dátum: 2016. április 12. - 21:13:10 »
Nem engedték...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #5024 Dátum: 2016. április 12. - 21:25:39 »
Ó ne már, mi volt a magyarázatuk rá, miért nem? :( :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5025 Dátum: 2016. április 12. - 21:28:00 »
Ne menjünk visszafelé.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #5026 Dátum: 2016. április 12. - 21:35:20 »
Könyörgöm, mégis hova akarnak minket vinni? >:(
Egy kéthavi lap, amúgy is mit tesz lehetővé? Nagyobb volumenű, galaktikus témájú sztorik kilőve, Marvel Kapitány-t legalább megismerhetnénk, és egy olyan sztoriról beszélünk, ami méltán nevezhető kötelező Marvel klasszikusnak. Ha ne menjünk visszafelé, akkor ennyi erővel, semmit nem kéne kiadni 2000 előttről....  :roll:
Később azért, megpróbálod még megvitatni velük?

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5027 Dátum: 2016. április 14. - 10:56:04 »
Ne menjünk visszafelé.

Ekkora ostoba indokot. Ennyi erővel a mostani sztorit se engednék, se a Végtelen Hatalmat és Háborút, sőt az egész PPP-t se... Bár ha ez egy "komoly" indok, akkor mondhatták volna előbb és akkor úgy tudtatok volna kalkulálni és akkor jöhetett volna a Végtelen történetek előtt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5028 Dátum: 2016. április 14. - 11:45:15 »
Könyörgöm, mégis hova akarnak minket vinni? >:(
Előre.
Idézet
Egy kéthavi lap, amúgy is mit tesz lehetővé? Nagyobb volumenű, galaktikus témájú sztorik kilőve
Nem, csak megint ki kell majd találnom valamit, amivel találhatok rést az érveik pajzsán. Az ilyenek miatt nincs Marvel+ januárban.
Idézet
Marvel Kapitány-t legalább megismerhetnénk, és egy olyan sztoriról beszélünk, ami méltán nevezhető kötelező Marvel klasszikusnak.
Nincs ez még lefutva...
Ennyi erővel a mostani sztorit se engednék, se a Végtelen Hatalmat és Háborút, sőt az egész PPP-t se...
Annyira azért nem hülyeség, mint amilyennek hangzik. Az időben ugrálás ide-oda csak zavart okoz. Engedték a Végtelen Hatalmat, vagyis ugorhattunk egy nagyot vissza, de akkor építkezzünk onnan tovább, ne pedig random találjuk ki, hogy honnan mit adunk ki. Simán értem az érveiket, csak az nehezíti a dolgomat, hogy egyik évben még nincs digitális anyaguk valamiről, a következőben meg van, de addigra már elkezdtem egy olyan vonalat építeni, amiben az nem volt benne. Ezen kívül olyanok is bejátszanak, hogy a Végtelen Hatalom egyértelmű kezdő sztori. Senki sem ismerte a szereplőket, a lényeget, nem lehetett volna mondjuk egy Thanos Questtel kezdeni, mert az bevezető, és csak a Hatalom ismeretében válik jelentőssé. Mire elértünk volna odáig, lehet, hogy dől az egész. Időnként muszáj borítani a sorrendet, és ez is egy ilyen alkalom volt.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #5029 Dátum: 2016. április 14. - 16:18:31 »
De a Marvel kapitány halála előtt is ki kéne adni pár sztorit, mert magában, előzmények nélkül szerintem az is zavaros. Legalább azt ki kéne, hogy mi történt Thanossal, miért és hogyan lett kőbálvány, ki is az a Rick Jones és mi köze a kapitányhoz, még a Végtelen történetek ellenére is vannak benne ismeretlen karakterek. Nagyon jó a sztori, sok hős felvonul benne, de sok kérdés merül fel az egyszerű olvasóban. Igaz, hogy a történet a drámára van kiélezve és az sok mindent elvisz... Ha kiadod, M+ különszámban gondolkodsz?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5030 Dátum: 2016. április 14. - 19:01:46 »
Akkor talán majd később, ha a régebbi sztorik időrendje majd jóval előbbre jár majd, mint most akkor talán engedik, hogy újra visszaugorjunk.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5031 Dátum: 2016. április 14. - 19:40:39 »
Eredetileg a Thanos kővé válásával együtt akartam kiadni.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #5032 Dátum: 2016. április 14. - 19:50:51 »
Eredetileg a Thanos kővé válásával együtt akartam kiadni.

Azta! Na, az már jó kis alap lenne.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #5033 Dátum: 2016. április 14. - 20:30:14 »
Csoda, hogy a Marvels-be nem kötöttek bele....

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5034 Dátum: 2016. április 16. - 16:27:53 »
Az imént olvastam el a Marvels 1. részét. Zseniális sztori. Pedig féltem tőle kicsit, mivel a Frontline sztorik is elvileg hasonlók, de azok nem jöttek be sem a Polgárháborúnál, sem a Titkos inváziónál.
De ez brutálisan jól van megírva. Végigmegy a Marvel történelmén, miközben választ ad kérdésekre, kemény társadalomkritikákat fogalmaz meg. Jó lenne egy ilyen összefoglaló a DC-től is :).

Amúgy létezik lista, amin össze vannak gyűjtve, hogy az itt érintett történetek eredetileg mikor és hol lettek kiadva?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #5035 Dátum: 2016. április 16. - 18:32:30 »
Amúgy létezik lista, amin össze vannak gyűjtve, hogy az itt érintett történetek eredetileg mikor és hol lettek kiadva?
Az ebben érintett sztorik nagy része mind nagy volumenű történet volt az adott szuperhős, vagy szuperhőscsapat életében, így viszonylag könnyen megtalálhatóak egy kis utánajárással. Mint például Gwen halála az Amazing Spider-Man 121-122, vagy az F4-ből Galactus felbukkanása a Fantastic Four 48-49.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5036 Dátum: 2016. április 16. - 18:36:22 »
Van egy ilyen lista honosítva, majd valamikor előkaparjuk, ha nem felejtem el addig.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5037 Dátum: 2016. április 17. - 17:11:54 »
Azt a listát megköszönném :). Amúgy gondoltam, hogy nagy dolgokat emelnek ki, így nem lehet nehéz megtalálni, de gondoltam azért rákérdek, mert ha van lista, akkor minek vesződjek :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5038 Dátum: 2016. április 17. - 20:28:56 »
Á, megvan. Gyorsan feltöltöttem:

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #5039 Dátum: 2016. április 17. - 21:22:21 »
Köszönjük . A táblázatot .         A Marvels    és  más  jól meg írt  képregényeket  azért  kedveljük  , mert a szereplők   nekünk  akik kedvelik a képregényeket     A  történet    alakjai   PL Phil Sheldon  is ,  NEM  ˝ csak  karakterek ˝ hanem  amig olvassuk  addig  valóban   olyanok  mint a  valódi  létező  személyek  Mi is ott vagyunk velük  ,  és szurkolunk  a kedvencünknek  . Olyanok mint   az ismerőseink  , távoli  rokonaink .  Bele  tudjuk  élni  magunkat  történetbe és  együtt érzünk velük . Átérezzük   Pl Gwen  élet vidámságát  , Péter  fájdalmát  amikor elvesztette  .
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 17. - 21:30:40 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk