Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726065 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5320 Dátum: 2017. Január 29. - 20:50:02 »
Az jó hír, mert a Madrox előzménynél jobb az XF sorozat. :)

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #5321 Dátum: 2017. Január 30. - 20:46:08 »
Az jó hír, mert a Madrox előzménynél jobb az XF sorozat. :)
Ezt aláírom, de csak azért mert az XF valami szenzációs lett.  ;D A Madrox mini is nagyon jó kis noir volt.

Ezúton szeretném megköszönni az idei Marvel kiadásokat! Úgy döntöttem, hogy az XF kiadás és az Old Man Logan kiadásáért érzett hála okán idén megveszek csont nélkül minden idén megjelenő Marvel kiadványt. 2 éve lejöttem a PPP-ről, de idén azok is jönnek. :kingpin:

Hatalmas köszi a munkátokért, Kaine!  ;) A Grant Morrisonos X-MEN (Fumax) kötetek belengetése óta nem voltam ennyire bepörögve hírtől, mint most az XF-től.  :oh:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5322 Dátum: 2017. Január 31. - 12:24:09 »
Egy elégedett vásárló. :) Köszönöm! :)

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #5323 Dátum: 2017. Február 01. - 21:37:13 »
Persze hogy elégedettek vagyunk hisz  11 Marvel plusz lesz az idén a különszámokal együtt . És persze 46 kiadvány az idén ,   :kingpin.    Ez már nagyszerű teljesítmény  :worship: . Kik azok a megszállók  :headscratch:  ???. A Régi  még az 1940-es  évekbeli Nyertesek tagjai is majdnem ők voltak .Néhány apróbb eltéréssel . Egy későbbi csap felállásuk  ???. Először  Winners   voltak  és  Invarders -é  alakultak , már késöbb   :headscratch:  Vagy bizonyos paradoxon  lesz , amiatt amit Pókember is említett  ??? ???.  Esetleg még meglepőbb  a válasz   ??? ??? ???   Mert az egyik idősíkból átkerültek  egy másikba . Vagy egyelőre meg túl Spoileres  lenne a válasz  ??? ???. Úgy nézz ki jó történet lesz . És..hát..talán.... mivel a Bosszú Angyalai és a Megszállók  is khm .....szóval...mert...hát.......a tagjaik , úgy-e....  Lehet {de nem biztos } lesz egy két fúra szintén paradox találkozás ...
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 01. - 22:08:13 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:Marvel +
« Válasz #5324 Dátum: 2017. Február 02. - 21:15:06 »
Másnál is kétszer van a füzetben a második sztori vége és a naptár?  :D

szujonor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
    • RANDOMKULT
Re:Marvel +
« Válasz #5325 Dátum: 2017. Február 08. - 06:43:02 »
Másnál is kétszer van a füzetben a második sztori vége és a naptár?  :D

Azt a példányt őrizd meg, sokat fog érni egyszer! Az enyémben nincs duplán.

Megvettem az új M+-ot. Nagyon tetszik az X-men sztori, ahogy eddig is, de egyszerűen várom, hogy vége legyen (ahogy eddig is). Olyan mint egy nagyon jó, de "egyszernézős" film. Hozzám amúgy is sokkal közelebb áll az új Bosszú Angyalai sztori. Tetszenek a rajzok is, szimpatikusak a karakterek. Jó évadnak ígérkezik.

Már épp azon voltam, hogy készítsek egy megjelenés-összesítő táblázatot. :D Köszönöm én is a naptárat! Sűrű évünk lesz, ami jó.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5326 Dátum: 2017. Február 08. - 15:14:17 »
Az X-Men véget ér a következő számban, méghozzá extra hosszú résszel, ami miatt a M+ 31 is kibővített oldalszámmal fog megjelenni.
Ja, hát én mindig csinálok magamnak ilyen táblázatot a kiadások, megjelenések miatt, eszembe jutott, hogy biztos ti is örülnétek neki. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #5327 Dátum: 2017. Február 08. - 21:41:49 »
Nekem is van.....csak egy kicsivel több minden szerepel benne.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #5328 Dátum: 2017. Február 08. - 22:02:46 »
Már épp azon voltam, hogy készítsek egy megjelenés-összesítő táblázatot. :D Köszönöm én is a naptárat! Sűrű évünk lesz, ami jó.
Milyen táblázat? Hol?
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #5329 Dátum: 2017. Február 08. - 22:03:44 »
A Marvel+ban van benne.  ;)

szujonor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
    • RANDOMKULT
Re:Marvel +
« Válasz #5330 Dátum: 2017. Február 09. - 11:44:16 »
Igen, az idei első Marvel+ végén van egy naptár, amiben elvileg minden idei Kingpin-megjelenés benne van, havi lebontásban. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5331 Dátum: 2017. Február 11. - 18:35:37 »
Elkészült a Marvel+ X-Faktor. Végleges borító a főoldalon, bekerült a webshopba is (ahogy a HP 31 is).

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #5332 Dátum: 2017. Február 11. - 21:22:46 »
Most hogy újra megjelenik a Polgárháború  , a Marvel Pluszban  elkezdődött egy kapcsolódó sorozat . Ahol szerepel Bűnbánat , és aki  még mint az Újharcosok  tagjaként  egy meggondolatlan  cselekményükként kitört a polgárháború . Oké ezt tudjuk, de mennyire volt a saját hibájuk és mennyire másé  ??? Valamelyik  Marvel főgazember is közrejátszott hogy ez igy alakuljon  ??? Vagyis  volt valaki aki kihasználta , félre vezette őket  :headscratch:. A történet még Pókember leleplezése előtt vagy már utána játszódik .  ??? Kösz
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #5333 Dátum: 2017. Február 12. - 08:21:35 »
Bűnbánat , és aki  még mint az Újharcosok  tagjaként  egy meggondolatlan  cselekményükként kitört a polgárháború . Oké ezt tudjuk, de mennyire volt a saját hibájuk és mennyire másé  ??? Valamelyik  Marvel főgazember is közrejátszott hogy ez igy alakuljon  ??? Vagyis  volt valaki aki kihasználta , félre vezette őket
Nem volt senki, aki irányította volna az eseményeket, vagy őket, a saját hibájuk volt az egész.
This is a joke. A real practical Joke.

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:Marvel +
« Válasz #5334 Dátum: 2017. Február 12. - 10:36:08 »
A előfizetőknek mikor postázzátok az X-Faktort?
Előre is köszi a választ :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5335 Dátum: 2017. Február 12. - 14:40:18 »
A történet még Pókember leleplezése előtt vagy már utána játszódik .  ??? Kösz

Egyértelműen utána, mert a jelenkori Kapitány halott. A nagyobb kérdés inkább az, hogy az BackInBlack/OneMoreDay előtt vagy után játszódik? Nem emlékszem, hogy May néni lelövése/fekete pókruha felvétele a háború vége előtt vagy után volt-e.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #5336 Dátum: 2017. Február 12. - 17:52:15 »
Nem emlékszem, hogy May néni lelövése/fekete pókruha felvétele a háború vége előtt vagy után volt-e.
Utána volt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5337 Dátum: 2017. Február 12. - 18:16:38 »
Nem volt senki, aki irányította volna az eseményeket, vagy őket, a saját hibájuk volt az egész.
De, a Damage Control. Ezt szuszakolták bele a Wolverine v3-as tie-inbe, hogy mégis okkal történt a robbanás. De mintha a Front Line-ban is kergettek volna valami háttérokot.
Mondjuk még mindig jobb, mintha DC lett volna, vagy Bendis. Akkor 100%, hogy valami minimum félezer éves szuper-összeesküvés állt volna az egész hátterében és nem csak pár feltűnési viszketegségben szenvedő alak egy malőrje sült volna el iszonyatosan szerencsétlenül. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5338 Dátum: 2017. Február 12. - 18:32:38 »
A előfizetőknek mikor postázzátok az X-Faktort?
Már pénteken kezdték.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #5339 Dátum: 2017. Február 15. - 18:14:49 »
ma hozta meg a postás. kicsit meglepődtem, azt hittem már az old man logan jött meg (hogyan ?). a rajzok nagyon jól néznek ki és a színezés is szép, amint lesz időm el is olvasom.