Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726032 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Marvel +
« Válasz #5360 Dátum: 2017. Február 25. - 15:37:01 »
Uh.Ezt valahogy mindig elfelejtem. :-[
BATMAN,Spawn,Star Wars

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel +
« Válasz #5361 Dátum: 2017. Február 25. - 16:25:15 »
Nagyon király az X-faktor, ugyan ugy várható a megjelenése mint a hulknak és a fenegyereknek, évente egy? ;)
"May the force be with you"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5362 Dátum: 2017. Február 25. - 18:28:17 »
Nem, évente kettő.

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel +
« Válasz #5363 Dátum: 2017. Február 25. - 20:59:14 »
Ez egy igazán jó hír Kedves Harza Úr, köszönöm válaszodat!  :D
"May the force be with you"

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #5364 Dátum: 2017. Február 28. - 14:13:06 »
Az X-Faktor különszámban  a leírásokban  szerepelnek  Skarlát Boszorkány \ Vörös Vanda  és Vízió  gyermekeinek története . Hogy az ikrek csak varázslat mágia  hatására jöttek létre .   A Gyerekek   nem is léteztek csak  ˝ illúziók ˝ voltak   csak ˝  látszólag ˝ léteztek . Amikor  meghaltak  vagy inkább megszűntek  létezni  Vanda ideg összeroppanást kapott . Nem csoda  hisz a gyermekeiről  kiderült  hogy csak mágia miatt léteznek . Mikor kiderült vége lett a mágiának  ők pedig  kitörlődtek a valóságból . [  Szerencsére , ez nem egészen igy volt. ahogy céloztattok rá ]   Mindig is  csak ˝látszólag ˝ léteztek már a születésüktől fogva  ??? Vagy a elején még VALÓDI élő  ikrek  voltak , csak később találták ki hogy mágia által keletkeztek  ??? :headscratch:
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5365 Dátum: 2017. Február 28. - 14:17:32 »
Ha azt kérdezed, hogy így találták-e ki őket, a válasz nem. Viszont utólag valamivel magyarázni kellett, hogy egy kétgyerekes családanya mégis miért ment vissza szuperbűnözőket verni és épp nem akadt kéznél egy James Robinson hogy jól megölje valami sztoriban a gyerekeket. Amúgy az ikreket később Wanda valódivá teremtette.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Marvel +
« Válasz #5366 Dátum: 2017. Február 28. - 14:25:12 »
kösz
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5367 Dátum: 2017. Március 02. - 01:07:28 »
Szerintem elég nagy ostobaság volt a gyerekek kitörlése, mármint a hősök részéről. Már ha jól emlékszem: ugye a hősök (vagy az X-men/Xavier?) vették rá, hogy szüntesse meg a létezésüket, mert természetellenes, vagy nem tudom. Ám a Marvel univerzumban elég irreális dolog ilyet kijelenteni. Ahány hős visszatért a halálból, az se volt általában természetes: akkor most őket is öljék meg? Arról nem is beszélve, hogy a valóságtorzító képesség tudtommal nem illúzió, hanem olyan mágia, ami a valóságot alakítja át, vagyis a létrejöttük után már létezőnek minősülnek. No, de mindegy: valszeg én vagyok a hülye, amiért logikát és következetességet keresek a Marvel univerzum összevisszaságában :).

szujonor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
    • RANDOMKULT
Re:Marvel +
« Válasz #5368 Dátum: 2017. Március 02. - 06:37:49 »
Ráadásul amennyire emlékszem Wanda azután kattant be, hogy megtudta: páran törölték a gyerekeit és az emléküket. Szóval még jogos is volt, hogy bepöccent. Én a Káosz történet után sem tekintettem hibásnak vagy gonosztevőnek.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5369 Dátum: 2017. Március 02. - 13:54:44 »
Az Bendis ökörsége volt, mert természetesen nem nézett utána a valódi történetnek. A gyerekek Mefisztó lelkének töredékéből születtek, aki egy alkalommal köszönte és visszavette őket. Wanda emlékeit eleinte a mentora, Harkness fojtotta el, később pedig maga Wanda határozott úgy, hogy elnyomja a memóriáját.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #5370 Dátum: 2017. Március 02. - 16:53:19 »
X-Faktor: kb 3x olvastam el eddig és pont olyan jó, mint amilyenre emlékeztem.  ;D Pontosabban Layla felbukkanásai még annál is jobbak.

Nagyon köszönöm és várom a második számot.  :kingpin:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #5371 Dátum: 2017. Március 02. - 17:20:07 »
Én is várom, és én se tudom megunni. :) :)

szujonor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 21
    • RANDOMKULT
Re:Marvel +
« Válasz #5372 Dátum: 2017. Március 03. - 15:05:12 »
Az Bendis ökörsége volt, mert természetesen nem nézett utána a valódi történetnek. A gyerekek Mefisztó lelkének töredékéből születtek, aki egy alkalommal köszönte és visszavette őket. Wanda emlékeit eleinte a mentora, Harkness fojtotta el, később pedig maga Wanda határozott úgy, hogy elnyomja a memóriáját.

Köszönöm! Így már egészen máshogy fest a dolog.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Marvel +
« Válasz #5373 Dátum: 2017. Március 03. - 16:07:41 »
És meg van a 2012/5 !!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


HUUUUUUUUUUUUUUUUUUULK :P
BATMAN,Spawn,Star Wars

fdani

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Marvel +
« Válasz #5374 Dátum: 2017. Március 03. - 18:00:51 »
Tegnap beszereztem az X-faktoros különszámot és tényleg nagyon jó, tetszik várom a folytatást! :) 

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #5375 Dátum: 2017. Március 06. - 20:24:11 »
Az Bendis ökörsége volt, mert természetesen nem nézett utána a valódi történetnek. A gyerekek Mefisztó lelkének töredékéből születtek, aki egy alkalommal köszönte és visszavette őket. Wanda emlékeit eleinte a mentora, Harkness fojtotta el, később pedig maga Wanda határozott úgy, hogy elnyomja a memóriáját.

Az azért elég gáz, hogy mennyire eltorzítva adták elő az előzményeket a Káosz történetben...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #5376 Dátum: 2017. Március 06. - 21:29:11 »
Most arról az íróról beszélsz, aki egy füzetben közölte, hogy a II. titkos háború valójában a Holdon zajlott le egy mutáns képzeletében és aki eredetileg kitalálta, hogy a SHIELD, ami az elmúlt 50 valós évet a Hidra összes akciójának meghiúsításával töltötte, valójában a Hidra fedőszervezete volt. (Bár aztán Hickman ezt sikeresen addig vitte, hogy a SHIELD-et az ókori Egyiptomban alapították, amikor egy fáraó elkergette Galactust. Említettük már, hogy a 2010-es évek eleje a szisztematikus marhaságokról szólt a Marvelben?)

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel +
« Válasz #5377 Dátum: 2017. Március 08. - 19:17:40 »
Fhúúú mekkora kavarok vannak itt, én nekem is elveszett egykét szál, a mostani megszállók sorozat az a polgárháború után játszodik, miután már meghalt Kapi, és a füzet végén ezért lepődött meg Tony? és ezek szerint ez a Kapi is megfog halni és utána lesz Buckyból Kapi vagy miiii? segítsetek kérlek mert össze zavarodtam :headscratch: :stupid:

Amúgy az X-faktor nagyon király, végre nem a klissés hősök vannak egy kupacban hanem a kevésbé ismert arcok, nekem ez nagyon tetszik, és szerintem a sokszoros csávónak a képessége és a mivoltja eléggé ki lett találva bonyolult figura :D
"May the force be with you"

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Marvel +
« Válasz #5378 Dátum: 2017. Március 08. - 19:40:46 »
A Megszállók a PH után játszódik, amikor Kapi már meghalt. Ezek a Kapiék (a Megszállók) a múltból tévedtek ide azzal a gázfelhővel amibe belesétáltak. Nyilván ők vissza fognak jutni a saját idejükbe, hiszen ha nem, akkor nem létezne/létezett volna az az Amerika Kapitány, akit ismertünk, aki a PH után halt meg. Ez a Megszállók történet még az előtt játszódik, mielőtt jégbe fagyott volna évtizedekre.
Egyszerű időutazásos téma.  ;D

Érdekes, nekem az ilyen "lepukkant" szuperhősök sosem tetszettek.

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel +
« Válasz #5379 Dátum: 2017. Március 08. - 19:45:29 »
Na akkor a gondolataim fele megegyezik az igazsággal, akkor jó, az időutazásos story megvan, csak mivel nekem ez a megszállok teljesen új nem tudtam hogy vissza is fognak kerülni, köszönöm a segitséget !  :D
"May the force be with you"