Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Kingpin Képregények
« Dátum: 2010. Október 15. - 22:00:29 »
Legyen ez a topik címe, aztán még meglátjuk. :) Csak hogy egy helyre kerüljenek az ezzel kapcsolatos dolgok.

Mivel csak 300 példányos, és mivel nem biztos, hogy jutni fog mindenkinek, úgy tervezem, hogy előfizethető lesz. Mivel Marvelmánia (Marvel Legendák, Marvel képregények) a címe, magába foglal mindent a Marvel Univerzumon belül. Így hasonló koncepció alapján fog működni, mint a hajdani Marvel Extra. Elő lehet fizetni mondjuk egy évre előre (ez ugye 4 szám), amiben benne foglaltatik előre láthatóan 2 Pókember és 2 nem Pókember. Hogy melyik melyik lesz (melyik sztori, melyik nem Pókember képregény), az alighanem ugyanúgy csak akkor derül ki, amikor megjelenik, mint ahogy régen a Marvel Extra esetében sem lehetett tudni, hogy melyik sztorikra fizetünk elő, csak azt tudtuk, hogy Marvel képregényekre. Persze ez itt lazább lesz, mert legalább kettőt mindig tudok majd előre mondani, de nem biztos, hogy mindet. Viszont az előfizetés egyértelművé teszi, hogy jut a 300-ból az előfizetőknek, nem maradnak le egyetlen részről sem. Az előfizetést úgy képzelem el, hogy személyesen, vagy bankszámlára, a képregényt pedig optimális esetben szintén személyesen adom át egy rendezvényen, Marvel Klubon, bárhol, vagy postázom - ebben az esetben viszont rákerül a postaköltség is. A képregény árát úgy számolom ki, hogy a személyes átvétel esetében a lehető legkevesebb legyen, vagyis a postaköltséget nem tudom kihagyni belőle, vagy lenyelni. Tehát aki tudja, hogy postázni kell, az azt is rá kell hogy fizesse. Rákérdeztem: 400 ft a postázás költsége a 24 oldalasoknak egyszerű nagy borítékban, ajánlva.
A bulikra mindig viszem az előfizetők listáját, és pipálom azokat, akiknek átadtam.
Van kérdés? :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 06. - 23:24:45 írta zozi56 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvelmánia
« Válasz #1 Dátum: 2010. Október 15. - 22:05:50 »
Mikortól lehet előfizetni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvelmánia
« Válasz #2 Dátum: 2010. Október 15. - 22:21:07 »
Ahogy megérkezik a jövő évi szerződésem, és tuti fix lesz minden, onnantól kezdve. Akkor már be is tudom jelenteni legalább az első 3 füzetet, de lehet, hogy mind a négyet. Ez azért is jó, mert jelenleg úgy tervezem, hogy 2 24 oldalas lesz és 2 48 oldalas, ami az előfizetés szempontjából nem mindegy.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvelmánia
« Válasz #3 Dátum: 2010. Október 15. - 22:42:25 »
Remélem lesz ennek reklámja valamelyik kiadásodban, mert nem szeretnék róla lemaradni. Jelenleg azon gondolkoztam, miközben olvastam, lehet hogy két előfizetésre is vevő lennék.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvelmánia
« Válasz #4 Dátum: 2010. Október 15. - 23:48:25 »
Biztosan lesz valamiben reklámozva, de biztosan nem előre. Mert a jövő évi könyvek később jelennek meg, mint az első füzetek. De itt a főoldalon tuti, hogy ki lesz írva. Sőt, alighanem először nektek fogom mondani itt, a fórumon.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvelmánia
« Válasz #5 Dátum: 2010. Október 16. - 06:57:26 »
Biztosan előfizető leszek , rám számíthatsz.Ártó függ , de lehet , hogy több is kell. ;)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvelmánia
« Válasz #6 Dátum: 2010. Október 16. - 09:54:20 »
Én is tuti előfizetek rá. :bravo:
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvelmánia
« Válasz #7 Dátum: 2010. Október 16. - 10:50:43 »
Én még fontolom. Egy borítékba belefér egy éves adag (vagyis négy füzet) a 400 Ft-os postaköltséggel?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvelmánia
« Válasz #8 Dátum: 2010. Október 16. - 11:30:56 »
Én postázgattam elég sokat az utóbbi időben, de abban biztos lehetsz, hogy 1 újság postázása kb. épp 400Ft (390Ft pontosan, és itt ugye ajánlott feladásról beszélünk). Ha több újságot kérsz egy borítékba, olyan 730 ill. 870Ft a posta ára + ha van boríték költség (4 újság egyébként bőven elfér egy nagyobb borítékban)! De még így is olcsóbb, mintha egyesével küldözgetnék neked az újságokat 400Ft-okért.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvelmánia
« Válasz #9 Dátum: 2010. Október 16. - 12:13:25 »
Már nagyon várom a megjelenést, remélem a HC-ra sikerül összehozni! :D Úgy lehet előfizetni, hogy az első kettőből kettőt kérek, a többiből meg egy példányt?

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvelmánia
« Válasz #10 Dátum: 2010. Október 16. - 12:32:24 »
Én előfizetek rá,csak kell majd tudnom,hogy mikor. Nehogy lemaradjak róla. :spideyhun:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Marvelmánia
« Válasz #11 Dátum: 2010. Október 16. - 12:35:51 »
Én is jelzem igényemet, az ártól függően lehet hogy nem csak egy példányra.

Ugye számozott lesz a cucc ? Akkor stipi stop a 007-es  :D Meg még egy másik ha bejön a staff :bravo:

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvelmánia
« Válasz #12 Dátum: 2010. Október 16. - 13:50:01 »
Helló!
Engem is érdekelne a dolog. Kb mennyibe kerülne egy füzet?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvelmánia
« Válasz #13 Dátum: 2010. Október 16. - 14:32:33 »
Én előfizetek rá,csak kell majd tudnom,hogy mikor. Nehogy lemaradjak róla. :spideyhun:
Ugyszintén ;) Enegem is számolj bele az elöfizetökbe :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvelmánia
« Válasz #14 Dátum: 2010. Október 16. - 15:34:19 »
Bocs a kötőtűért, de ha ez lesz (meg ha nem is), helyesen: Marvel-mánia.  ;)
(Tulajdonnévhez nem ragaszthatunk büntetlenül más szavat.)
Arra az esetre, ha netántán az lenne az adu ász*, hogy „Ezt már így szokták meg”. Uuugye, kaine?  :hehe: Az ilyen belterjes poénban az a legjobb, hogy MINDENKI MÁST ki is zártam a szórakozásból. Bocsesz!)
*Étted: Kingpin!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #15 Dátum: 2010. Október 16. - 15:55:49 »
Kijavítottam.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel-mánia
« Válasz #16 Dátum: 2010. Október 16. - 16:41:12 »
Vau! Köszönöm.
Ez a modern technika...

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Marvel-mánia
« Válasz #17 Dátum: 2010. Október 16. - 17:43:34 »
Én biztosan előfizetek rá.

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:Marvel-mánia
« Válasz #18 Dátum: 2010. Október 16. - 19:00:23 »
Engem is érdekel,ha postázással megoldható.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #19 Dátum: 2010. Október 16. - 19:56:46 »
Szeretnék rá én is előfizetni!! :)
 :kingpin: