Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356086 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #120 Dátum: 2010. November 09. - 16:11:52 »
Úgy érted, a DC, akik egy éven át nem hajlandóak válaszolni?

Dark Horse, Image, ...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #121 Dátum: 2010. November 09. - 16:13:23 »
Gaby? Van olyan cucc, amit te nm olvasol? Mert szinte minden cucchoz hozzá tudsz szólni ;D
JMS Thorját elég nagy vétek lett volna kihagyni, már csak az író miatt is. De amióta elment, azóta például két-három számot olvastam a címből, meg próbáltam a Siege-t, de az eszméletlen olvashatatlan volt már. Talán majd ha Fraction stabilan átveszi.

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel-mánia
« Válasz #122 Dátum: 2010. November 09. - 16:15:03 »
Az indoklás szerint nem a nosztalgiára kéne alapoznom, hanem a jelenlegi Marvel-filmek felé kéne vennem az irányt,

Most nem azért de már alapból nem jó ez így. Hogy a bánatba osztogat "tanácsokat" egyik kiadó a másiknak? kaine nem a Marvel Hungary kft-t hozta létre és még csak nem is egyedüli Marvel-t közlő kiadó az országban.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel-mánia
« Válasz #123 Dátum: 2010. November 09. - 16:44:56 »
Meg különben is mondd meg nekik, hogy te vagy itthon és te tudod, hogy mire van igény, és ne ők akarják kitalálni, hogy te mit adjál ki. Pedig ezt már nekik is tudniuk kellett volna, hiszen amikor idejöttek a szép kis elképzeléseikkel, akkor hatalmasat hasaltak, míg te azóta is fent tartod a kiadót, mert tudod, hogy mi az amit ki lehet adni itthon. Meg amúgy se szóljanak semmit, mert a Bosszú Angyalai meg alapból megy nálunk, és hogy azon kívül mit akarsz kiadni hadd döntsed el te. Te sem szólsz bele, hogy ők is miért nem Jackie Chan képregényeket adnak ki, mert neki is minden évben van valami új filmje.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #124 Dátum: 2010. November 09. - 16:49:32 »
Háborúzni fog velük Kaine, már megmondta!  :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #125 Dátum: 2010. November 09. - 16:49:54 »
Mert nem a Marvel licenceli Jackie Chan merchandisingjait.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel-mánia
« Válasz #126 Dátum: 2010. November 09. - 16:50:35 »
Ez poén akart lenni? Nem ez volt ugyanis a lényeg.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel-mánia
« Válasz #127 Dátum: 2010. November 09. - 16:52:04 »
Meg ezt úgy mondtad, mintha a Panini csak Marvelt adna ki a saját hazájában.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel-mánia
« Válasz #128 Dátum: 2010. November 09. - 17:01:43 »
A válaszlevelet nem olaszul írták véletlenül, és nem lehet, hogy csak félreértettél valamit Tomi?
viccet félretéve, csúnya egy húzás, nem értem tényleg énse miért nem tök mindegy mit adsz ki itthon, ha van rá igény és valószínűleg fogyna is?
Az új hullámmal nincs sok bajom, de úgy mégis szívesebben olvastam volna régebbi póki történeteket is.

Ne add fel Tomi :kingpin:
/ha kell megyünk verekedni a békazabáló, csíkospolós, bajszos bagettesekkel  :hehe:/
félreértéseket elkerülve különbséget tudok tenni a franciák és az olaszok között, csak úgy a móka kedvéért írtam...

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel-mánia
« Válasz #129 Dátum: 2010. November 09. - 17:28:44 »
Úgy érted, a DC, akik egy éven át nem hajlandóak válaszolni?

Dark Horse, Image, ...

Utóbbi kiadókkal csak az a baj, hogy kb. tök ismeretlenek a kiadványaik a hazai többség számára. Így nagy valószínűséggel hatalmas bukta lenne a dologból (talán azért a Spawn visszahozná az árát).
Ha választani lehetne egy Marvel és egy egyéb kiadó kötete között, szerinted melyiket vinnék el hamarabb?
 

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #130 Dátum: 2010. November 09. - 17:32:04 »
Hülyék, most komolyan, a Marvel Mánia szerintem fogyna, pláne mivel eleinte Pókember is lenne benne!
Azt nem engednék, bezzeg Thort, meg a kapitányt igen, holott a vihar istent alig ismerik itthon, és kétlem hogy sokan vennék! Ugyan már, hiszen még a Másik-os Pókemberek is Kaine nyakán maradtak, nem hogy egy Thor!  :stupid:

Úgy érted, a DC, akik egy éven át nem hajlandóak válaszolni?

Dark Horse, Image, ...

Utóbbi kiadókkal csak az a baj, hogy kb. tök ismeretlenek a kiadványaik a hazai többség számára. Így nagy valószínűséggel hatalmas bukta lenne a dologból (talán azért a Spawn visszahozná az árát).
Ha választani lehetne egy Marvel és egy egyéb kiadó kötete között, szerinted melyiket vinnék el hamarabb?
 
Szerintem egy Star Warst, vagy egy Spawn-t, bár lehet hogy magamból indulok ki!  :lol:

HidraSTAR

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Marvel-mánia
« Válasz #131 Dátum: 2010. November 09. - 19:34:22 »
A jövő évi Semic-es tervekről lehet már többet tudni?? mi várható a Pókember után??
A nagy Paninivel a Semicnek is meg kell majd küzdenie, hogy valami jóó képregényt adhassanak ki??

48 oldalas képregény jóó lenne, amiben Pókember mellett másik Marveles hős vagy csapat története is lenne. 
Valamilyen X-menes sztorinak örülnék.
Jön majd  az új X-es film, a Panininek is lehet, hogy tetszene valami X-menes Magyar kiadás, ha ezt az új marketing stratégiát nézik, mozifilm - képregény - egymásra gyakorolt pozitív hatása.   8)
Which is strongest Good or Evil ?? Good... Why ??
Because Evil can only destroy that, which Good creates.
Evil cannot create.
Without Good, Evil wouldn't exist !!!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #132 Dátum: 2010. November 09. - 19:48:00 »
Nem ez a megfelelő topic, de elvileg lesz jövőre is Pókember meg Star Wars.
De hogy egész pontosan miket fognak tartalmazni.....

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel-mánia
« Válasz #133 Dátum: 2010. November 09. - 20:05:04 »
Nem értem a Panninit...
Szerintem Magyarországon csak kevesen vennének Amerika Kapitány meg Thor képregények. (én egyedül a JMS féle Thort venném meg, az tetszett)
A Marvel-mánia ötlete viszont (ahogy láttam) fellelkesítette az embereket, én is csak azért regisztráltam, hogy tudjam jelezni, hogy benne lennék, nehogy lemaradjak róla.
Azért reménykedem még.
Még több Marvelt, még több  :kingpin: kiadványt!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel-mánia
« Válasz #134 Dátum: 2010. November 09. - 20:22:18 »
Nagyon lesújtó ez a Marvel Extrás hír , de lehet , hogy egy Thor- os kiadást ki lehetne próbálni.

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Marvel-mánia
« Válasz #135 Dátum: 2010. November 09. - 21:36:05 »
Hát ezek az olaszok hülyék!!!!
kaine mi lenne ha azt mondanád nekik, hogy valami Masterworks-szerűben gondolkodsz. Olyan kiadások vannak, még Amerikában is.
Mondhatnád, hogy nem konkrétan egy főhőssel, hanem több visszatérő karakterrel.
Ezt nem lehetne a digókkal :violent: megbeszélni? 

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #136 Dátum: 2010. November 09. - 22:52:27 »
Most nem azért de már alapból nem jó ez így. Hogy a bánatba osztogat "tanácsokat" egyik kiadó a másiknak? kaine nem a Marvel Hungary kft-t hozta létre és még csak nem is egyedüli Marvel-t közlő kiadó az országban.
Azt tudom elképzelni, hogy a Marvel őket is erősen nyaggatja, hogy nyomuljanak az új cuccok felé, és vigyenek mindenkit magukkal. Az országok 90%-ban ez rendben is van, mert majdnem mindenhol vannak Marvel képregények a 60-as évek óta, vagyis minden nagyobb Marvel-karakter jól ismert, de itt nem ez a helyzet.
Meg különben is mondd meg nekik, hogy te vagy itthon és te tudod, hogy mire van igény, és ne ők akarják kitalálni, hogy te mit adjál ki.
Valami ilyesmit forgatok a fejemben, igen.
A jövő évi Semic-es tervekről lehet már többet tudni?? mi várható a Pókember után??
A nagy Paninivel a Semicnek is meg kell majd küzdenie, hogy valami jóó képregényt adhassanak ki??
Annyit tudni, hogy lesz jövőre is Pókember, vélhetően ugyanúgy 48 oldalon.
Igen, a Semic is vív velük jelenleg is a jövőt illetően.
Nagyon lesújtó ez a Marvel Extrás hír , de lehet , hogy egy Thor- os kiadást ki lehetne próbálni.
Thorból egyetlen időszak van, amit szívesen kiadnék: a 400 körüli részek Deodato rajzaival. Én ott szerettem meg azt a rajzolót (sokkal jobb, mint ahogy most rajzol), és a történetek is tetszettek.
Nem adnék ki olyat, amiben nem hiszek, vagy amit ne tudnék őszintén, jó szívvel ajánlani másoknak.
kaine mi lenne ha azt mondanád nekik, hogy valami Masterworks-szerűben gondolkodsz.
Hamar kiderülne, hogy csak lódítottam. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #137 Dátum: 2010. November 10. - 10:57:28 »
El kell nekik mondani, hogy Magyarországon nincs kultúrája a MARVEL képregényeknek, Thort, és még sok más karaktert nem ismernek, és így belevágni egy új kiadványba, ami ráadásul csak egy figurára összepontosítana, öngyilkosság lenne a Kingpin részéről! Ezért is jött létre a Marvel Extra, abban régi sztorikkal fel lehet vezetni azon figurákat, akik eddig egyátalán, vagy csak alig voltak láthatóak itthon!
Tény hogy ettől lehet hogy még akkor is húzni fogják a kis szájukat, mondván, jó, de a Marvel Mánia nem jó ötlet!

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Marvel-mánia
« Válasz #138 Dátum: 2010. November 10. - 14:49:00 »
kaine mi lenne ha azt mondanád nekik, hogy valami Masterworks-szerűben gondolkodsz.
Hamar kiderülne, hogy csak lódítottam. :)

Félreértettél. ;)
Arra gondoltam, hogy megmondhatnád, hogy olyan kiadványban gondolkodsz, ami olyan mint egy Masterworks(tehát régebbi történetek vannak benne). Tudom, hogy azok általában egy hős vagy hősökről szólnak de itt te válogatnád össze a "régebbi" történeteket.
Vagy esetleg az nem lenne megoldás, hogy mindegyikben fixen egy pókember(folyamatosan, mondjuk a 100.-ik résztől) és mellé pedig szabadon választott történet? Akkor akár még Masterworks kabátot is ráhúzhatnád. :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #139 Dátum: 2010. November 10. - 14:57:15 »
Hát, gyakorlatilag ezt csinálom éppen a Marvel Extrában. Csak persze nem 10 történettel, mert marha drága lenne, hanem öttel.
De nagyon beleszólnak, hogy mit mivel rakok össze. Még Pókemberen belül sem mindegy.