Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356841 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel-mánia
« Válasz #200 Dátum: 2010. November 16. - 19:57:58 »
Thorból hogy a viharba ne volna, kapásból egy név: Walt Simonson.
Igen, az ő rajzai azok amik még Romita Jr-t is alul tudnák múlni. Legalábbis nekem nagyon nem jött be. A Chronopolison egyébként van fent pár darab Thor tőle.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel-mánia
« Válasz #201 Dátum: 2010. November 16. - 21:10:46 »
killingjoke: Valószínűleg a Panininél nem igazán törődnének azzal, mit csinálsz Rómával. :)

Róma csak a kezdet. A végső cél elvágni a tészta és oliva utánpótlási vonalakat, akkor megtörne a nemzet gerince, és térdre kényszerülne a Panini.  :doom:
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #202 Dátum: 2010. November 16. - 22:33:58 »
Ezeket már elmondtam.  ;)

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel-mánia
« Válasz #203 Dátum: 2010. November 18. - 09:26:52 »
Amúgy attól hogy a JMS-féle Thor nincs befejezve, még ki lehetne adni egy kötetet, az első részekkel a film bemutatójához időzítve, lehet hogy visszahozná az árát és akkor az éves szerződésben engedélyeznék a Polgárháborút meg azokat amiket amúgy elterveztél jövőre Kaine. Szóval ne az legyen az első számú kifogás JMS Thorjával kapcsolatban hogy nincs befejezve, mert azt úgysem gondolhatja senki komolyan (na jó, a Paninit kivéve :D) hogy hogy vinnék mint a cukrot, de egy-két kötetet ki lehetne hozni talán függetlenül attól hogy a folytatás milyen. 

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #204 Dátum: 2010. November 18. - 09:44:03 »
Ez fura, jelenleg idehaza az egyik legkomolyabb panasz pl. a FuMaX X-eivel szemben, hogy egyik sincs befejezve, és a Fabulákat is ezért nem veszi senki. Erre érdekes azt mondani, hogy jöjjön még egy befejezetlen.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Marvel-mánia
« Válasz #205 Dátum: 2010. November 18. - 09:52:01 »
És ez a panasz a legszebb. Nem fejezik be, mert nem veszi senki a kötetet (éppen ezért nem is folytatódik), és nem veszi senki, mert nincs befejezve. Ezen mindig annyira el tudok gondolkodni. :) Kellene hozzá egy komoly csapat (fizikusok és filozófusok), hogy megfejtsük ennek a problémának a megoldását. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #206 Dátum: 2010. November 18. - 10:42:02 »
22-es csapdája.

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Marvel-mánia
« Válasz #207 Dátum: 2010. November 18. - 11:11:34 »
Szomorúan hallom a híreket.
kaine, ha ennyire elkeseredett a helyzet, nem lehetne, hogy egy fajta rajongói levél is eljusson a Panninihez?
Gondolok itt arra, hogy az intelligensebb hozzászólásokat (ne olyanokat, hogy kapjátok be!) le lehetne fordítani (persze van, aki képes angolul is leírni, amit akar) és elküldeni Olaszországba.
Többek között elmondhatnánk, hogy te ismered a „magyar piacot”. Te tudod, (mivel tartod a kapcsolatot a rajongókkal) hogy mire lennénk mi vevők.
Azt is el kéne mondani, hogy a Pannini idejött „nagy arccal”, aztán két év után el is ment. Te már előttük is itt voltál (adtál ki kiadványokat), és még mindig itt vagy (és adsz ki kiadványokat). Ez is azt mutatja, hogy te tudod, hogy a piac (a vevői megelégedettség) mit akar.
Valamint, ha a Pannini annyira nyomja a Thor-t, hát akkor… jöhetnek. Adják ki. Vállalják a kockázatot. De ne a te pénzeddel játszanak. Megmutathatják, hogy mekkora gazdasági ászok. Te meg majd próbálkozol a te pénzedért azzal, amit te látsz jónak.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #208 Dátum: 2010. November 18. - 13:15:20 »
Az a baj, hogy Kaine mindezt már elmondta nekik is, és biza süket fülekre talált!
Szóval ha nem talál ki a Kingpin valamit ez ügyben, veszélybe kerülhetnek a jövőre tervezett dolgok, mint pl. a Polgárháború is! :(
Csak azt nem értem én, hogy még a legelején, miért nem részletezték mindezt Tominak, hogy mik az elvárásaik, és feltételeik, mert ez így nagyon csapda szagú!

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel-mánia
« Válasz #209 Dátum: 2010. November 18. - 13:31:21 »
És esetleg nem lehetne Thort ill. Amerika kapitányt egy ilyen korlátozott példányszámú (300 db, ahogy a Marvel-mániát tervezted) kiadásban letudni?
Tehét nem kellene külön kötetet kiadni, hanem mondjuk 1-2 részt lehetne választani, amiben feltűnik mondjuk melletük Hulk, az X-men, Pókember, a Bosszú Angyalai, Vasember vagy valamelyik más ismertebb karakter/szuperbűnöző.
Én nem ismerem nagyon a Thoros ill. Amerika kapitányos történeteket, de van 1-2 szám, amiben feltűnnek a nagyobb nevek (gőzöm nincs milyen a történet rajza, egybefüggő vagy folytatásos sztoriról van-e szó):
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_1_385
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_1_447
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_1_448
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_1_489
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_2_8
http://marvel.wikia.com/Thor_Vol_2_51
http://www.milehighcomics.com/cgi-bin/backissue.cgi?action=list&title=21279574095&snumber=1
http://www.milehighcomics.com/cgi-bin/backissue.cgi?action=list&title=42992272264&snumber=1

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #210 Dátum: 2010. November 18. - 13:41:43 »
Amúgy attól hogy a JMS-féle Thor nincs befejezve, még ki lehetne adni egy kötetet, az első részekkel a film bemutatójához időzítve, lehet hogy visszahozná az árát és akkor az éves szerződésben engedélyeznék a Polgárháborút meg azokat amiket amúgy elterveztél jövőre Kaine.
Az a baj Thorral, hogy abszolút ismeretlen itthon, mint Marvel karakter. Láttam már olyanokat is, akik felhördültek, hogy mennyire hülyén néz ki, mennyire nem hasonlít a viking Thorra. Vagyis alighanem sose jönne vissza az ára. Nekem meg erősen rontaná a kiadási esélyeimet, ha megint bekapnék egy félmillás buktát.
kaine, ha ennyire elkeseredett a helyzet, nem lehetne, hogy egy fajta rajongói levél is eljusson a Panninihez?
Nem, az nagyon komolytalan lenne, plusz nekem is hetekig tart, mire válaszolnak időnként, egy-egy fanlevél sose jutna el hozzájuk érdemben.
Idézet
Azt is el kéne mondani, hogy a Pannini idejött „nagy arccal”, aztán két év után el is ment. Te már előttük is itt voltál (adtál ki kiadványokat), és még mindig itt vagy (és adsz ki kiadványokat).
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. A távozásuk több dolog együtthatója volt, nem egyértelműen az volt az oka, hogy rosszul csinálták.
Szóval ha nem talál ki a Kingpin valamit ez ügyben, veszélybe kerülhetnek a jövőre tervezett dolgok, mint pl. a Polgárháború is! :(
A Polgárháború sorsát már régebben elrendeztem, azzal nagyjából nem lehet baj.  ;)
És esetleg nem lehetne Thort ill. Amerika kapitányt egy ilyen korlátozott példányszámú (300 db, ahogy a Marvel-mániát tervezted) kiadásban letudni?
Nagyon jó gondolat, D-Tox! :D Pontosan ez volt az egyik érvem a legutóbbi válaszlevelemben. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #211 Dátum: 2010. November 18. - 13:46:19 »
A Thor Vol 2. #8 mintha már lett volna a régi sorozatban a 120-as szám után!  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #212 Dátum: 2010. November 18. - 13:53:13 »
Nem, az a Spider-Man volt, csak crossover a Thorral.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #213 Dátum: 2010. November 18. - 14:29:55 »
Nagyon hasonló a borítójuk. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #214 Dátum: 2010. November 18. - 14:44:32 »
Háát... John Romita Jr. mindkettő.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #215 Dátum: 2010. November 18. - 15:35:44 »
És ha össze raknánk a kettőt, nem kapnánk egy egész képet vajon? ;)

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel-mánia
« Válasz #216 Dátum: 2010. November 18. - 15:50:53 »
Következő Marvel Extrában Thor és Amerika Kapitány szerepeljen 1-1 történettel (vagy valami közös kalandjuk van?)
Thorból én örülnék a vol 2 8-nak.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #217 Dátum: 2010. November 18. - 16:41:18 »
Szörnyűek ezek az olaszok,de ha már mindenáron az aktuális Marvel filmekhez akarják igazítani a kiadásokat miért nincs szó egy X-Men képregényről?
Elvégre jövőre jön a First Class és itt lenne az alkalom hogy végre megjelenjen egy frankó mutkós sztori  8)

Különben ami Thor-t és a Kapitányt illeti engem rohadtul hidegen hagy mind a kettő mert ezekkel a figurákkal is úgy vagyok mint nagyon sok másik Marvel karakterrel hogy csapatban még elmennek,de önállóan tök érdektelenek számomra...

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Marvel-mánia
« Válasz #218 Dátum: 2010. November 18. - 17:26:38 »
A kapi sztorik közül a Secret Empire-t szívesen olvasnám magyarul, csak hát az is elég régi (pedig még mutánsos is). Thor annyira népszerűtlen az ismerőseim körében, hogy a filmet se akarják megnézni. Mondjuk azért én (úgy emlékszem) olvastam néhány jobb viharistenes sztorit.  Remélem azért lesz valami, ha nem is jövőre.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel-mánia
« Válasz #219 Dátum: 2010. November 18. - 18:28:09 »
Thor MAX.
Én bírtam.
"Live for nothing or die for something, your call."