Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356071 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #220 Dátum: 2010. November 18. - 18:39:11 »
Persze, mert az égvilágon semmi köze Thorhoz vagy a Marvel-univerzumhoz.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #221 Dátum: 2010. November 18. - 18:39:33 »
Ha mindenképpen ez a két figura kell a digóknak akkor legyen kiadva a The Ultimates 1-2 abban sz*rásig van Thor és AmKap  ;D
Vagy esetleg a most futó Ultimate Thor minit is ki lehetne adni majd valamikor! Deee bevallom őszintén azért az Ultimates 1-2 jobb lenne  8)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #222 Dátum: 2010. November 18. - 18:45:13 »
Akkor a Marvel-mániát nem lehet lemondani?
Évi egy szám?
Thor-AmCap, hát.....
Valamit csak ki kell majd találni, nehogy már ezen múljanak a jövő évi kiadványaink!
Mert gondolom csak megjelenne, egy-két Pókember is, a Polgárháborún kívül.
vagy nem, ha sikerül a Semicnek összehozni valamit? Akkor lemondasz az Amazingról, Kaine?  :headscratch:

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel-mánia
« Válasz #223 Dátum: 2010. November 18. - 21:34:34 »
Következő Marvel Extrában Thor és Amerika Kapitány szerepeljen 1-1 történettel (vagy valami közös kalandjuk van?)

Ez tényleg jó ötlet. Ha beraknád őket a következő Marvel Extrába kaine, az nem lenne jó nekik? A borítóra meg kiírnád szép nagy betűkkel, hogy THOR meg Amerika kapitány....

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel-mánia
« Válasz #224 Dátum: 2010. November 18. - 21:45:45 »
Ha mindenképpen ez a két figura kell a digóknak akkor legyen kiadva a The Ultimates 1-2 abban sz*rásig van Thor és AmKap  ;D
Vagy esetleg a most futó Ultimate Thor minit is ki lehetne adni majd valamikor! Deee bevallom őszintén azért az Ultimates 1-2 jobb lenne  8)
Nekem is ez jutott eszembe. ;) Ezzel csak az a baj, hogy az Ulti Thornak még csak az első 2 száma jött ki, ami tényleg elég jó, de azért várjuk meg a végét...

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #225 Dátum: 2010. November 18. - 21:50:28 »
Ha mindenképpen ez a két figura kell a digóknak akkor legyen kiadva a The Ultimates 1-2 abban sz*rásig van Thor és AmKap  ;D
Vagy esetleg a most futó Ultimate Thor minit is ki lehetne adni majd valamikor! Deee bevallom őszintén azért az Ultimates 1-2 jobb lenne  8)
Nekem is ez jutott eszembe. ;) Ezzel csak az a baj, hogy az Ulti Thornak még csak az első 2 száma jött ki, ami tényleg elég jó, de azért várjuk meg a végét...

Igen tudom még javában tart a publikálása,de ha véget ér utána szerintem érdemes lenne vele megpróbálkozni már csak azért is mert ebben a miniben tényleg mindent az elejéről mutatnak be és ez jól jönne a kezdő képregény fanoknak!

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel-mánia
« Válasz #226 Dátum: 2010. November 18. - 22:01:05 »
Persze, mert az égvilágon semmi köze Thorhoz vagy a Marvel-univerzumhoz.

Nekem úgy tűnt, hogy a főszereplőt Thor-nak hívták, és ilyen füles sisakja, meg szent pörölye volt.  :drying:
Plusz szaladgáltak egy kicsit az Angyalok is benne.
Annyi köze van a Marvel univerzumhoz, mint az új Thor filmnek.
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #227 Dátum: 2010. November 18. - 22:08:09 »
Hmm ez a Marvel Extrás megoldás elég jól hangzik! Így legalább be lenne fogva az olaszok pofája plusz újabb ME kiadvánnyal lennénk gazdagabbak  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #228 Dátum: 2010. November 18. - 22:15:05 »
Nekem úgy tűnt, hogy a főszereplőt Thor-nak hívták, és ilyen füles sisakja, meg szent pörölye volt.  :drying:
Meg volt benne egy Strange nevű mágus, és kb. ennyiben ki is merült minden, amivel a Marvel-univerzumhoz köze volt. Nemhiába ment MAX alá, gyakorlatilag olyan, mintha 616-ban sose történt volna meg (ami persze a MAX-tól még nem feltétlen automatikus, a Wisdom, Howard és Shang-Chi MAX-minik is 616-osak).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #229 Dátum: 2010. November 18. - 22:36:07 »
Következő Marvel Extrában Thor és Amerika Kapitány szerepeljen 1-1 történettel (vagy valami közös kalandjuk van?)
És ezzel véget is érne a Marvel Extra, mint sorozat...
Különben ami Thor-t és a Kapitányt illeti engem rohadtul hidegen hagy mind a kettő mert ezekkel a figurákkal is úgy vagyok mint nagyon sok másik Marvel karakterrel hogy csapatban még elmennek,de önállóan tök érdektelenek számomra...
Thornak nagyon jó a saját sorozata is, én úgy 300-tól olvastam mindet. 500 előtt kifejezetten jó, ráadásul Deodato rajzolta. De ettől még ugyanúgy nem ismeri senki, és a Vertigo óta tudjuk, hogy a nagyon jó és a sikeres nem feltétlenül függnek össze.
Ha mindenképpen ez a két figura kell a digóknak akkor legyen kiadva a The Ultimates 1-2 abban sz*rásig van Thor és AmKap  ;D
Egyszer megígértem, tartom: Ultimate NEM.  ;)
Akkor a Marvel-mániát nem lehet lemondani?
Miért kéne?
Idézet
Mert gondolom csak megjelenne, egy-két Pókember is, a Polgárháborún kívül.
Jelenleg ott tartok a vitában, hogy többet nem fogok kiadni Pókembert se (a polgárháborús részek már le vannak zsírozva). Legfeljebb klasszikusat.
Idézet
vagy nem, ha sikerül a Semicnek összehozni valamit? Akkor lemondasz az Amazingról, Kaine?  :headscratch:
Még az is előfordulhat.


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel-mánia
« Válasz #230 Dátum: 2010. November 19. - 00:10:46 »
A Polgárháborús kiadványnak nagyon örülnék. A Pókembert pedig nagyon-nagyon sajnálnám,ha nem folytatnák!Kell a Pókember! I like :spidey:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #231 Dátum: 2010. November 19. - 12:17:59 »
Reméljük valahogy lesz folytatva, havonta a Semictől, a Polgárháború utáni részekkel! ;)
Nos igen, már régóta mondogatom én is, hogy jó lenne egy igazi Klasszikus Pókember kiadvány, benne pl. olyan sztorikkal mint az
-Amazing: 88-90., 105-107., 119-120., 134-137., 194-195., 226-227.
-Web of: 6., 29.
-Spectacular: 73-79., 87. 107-110.

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Marvel-mánia
« Válasz #232 Dátum: 2010. November 19. - 13:31:27 »
Reméljük valahogy lesz folytatva, havonta a Semictől, a Polgárháború utáni részekkel! ;)
Nos igen, már régóta mondogatom én is, hogy jó lenne egy igazi Klasszikus Pókember kiadvány, benne pl. olyan sztorikkal mint az
-Amazing: 88-90., 105-107., 119-120., 134-137., 194-195., 226-227.
-Web of: 6., 29.
-Spectacular: 73-79., 87. 107-110.

Inkább Amazing 1-50 :D

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #233 Dátum: 2010. November 19. - 13:44:26 »
Nos ha az ASM-t nem folytatja a Kingpin akkor onnantól kezdve (meg egyébként is) lehet megváltoztatni az oldal dizájnját elvégre eddig leginkább a falmászóról volt híres ez a kiadó!
Ami pedig a klasszikus sztorikat illeti nekem a Mark Bagley érára fáj a fogam leginkább !!! Ebben természetesen a klón sztori is benne van  8)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel-mánia
« Válasz #234 Dátum: 2010. November 19. - 14:18:42 »
Meg volt benne egy Strange nevű mágus, és kb. ennyiben ki is merült minden, amivel a Marvel-univerzumhoz köze volt.

Értem. És akkor mi van?
Attól még rohadt jó történet és Thor. Eddig azon ment a rimánkodás, hogy nincs jó oneshot történet, az ongoing-ja meg ratyi. (befejezetlen JMS éra...stb.)
Nem értem, hogy miért jelentene problémát az, hogy közvetlenül nem tartozik a 616-os univerzumhoz. A Snikt az oda tartozott? Az Arkham beilleszthető a DC kontinuitásába?
Nem!
Mégis ki lettek adva, és mindkettő sikeres volt. Az pedig, hogy nem kimondottan "szuperhősös" a történet, csak még inkább eladhatóvá tenné azoknak a körében is, akik valami oknál fogva germán mitológia gayek, de eddig utálták a sisakost, mert Wotan fia igazából szőkébb, meg nagyobb bicepszű, meg magasabb,...Meg mittudomén milyenebb volt.
"Live for nothing or die for something, your call."

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel-mánia
« Válasz #235 Dátum: 2010. November 21. - 13:42:32 »
Tegyük már akkor érthetővé ....mi fog megjelenni és mi nem jövőre !
Kezdem elveszteni a fonalat.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #236 Dátum: 2010. November 21. - 14:12:33 »
Tényleg nem ártana ha nem rébuszokban kapnánk válaszokat mert ez egyre csak érthetetlenebb lesz! Na meg így év vége felé már illene némi infóval szolgálni a jövő évi megjelenéseket illetően.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel-mánia
« Válasz #237 Dátum: 2010. November 21. - 14:16:49 »
Tegyük már akkor érthetővé ....mi fog megjelenni és mi nem jövőre !

Egyelőre csak a halál biztos.

Tényleg nem ártana ha nem rébuszokban kapnánk válaszokat mert ez egyre csak érthetetlenebb lesz!

Ami biztos az a Pók kötet és a BA folytatás, na meg a Vampirella. Ami kérdéses az a Marvel Mánia.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel-mánia
« Válasz #238 Dátum: 2010. November 21. - 14:23:07 »
Így már sokkal jobb! Nekem az összes közül leginkább a BA a legfontosabb meg esetleg a Vampirella  8)

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel-mánia
« Válasz #239 Dátum: 2010. November 21. - 17:43:05 »
Egy kérdés; Thor és Amerika Kapitány köteteket kell kiadni, vagy a kötetekben kell szerepelniük a karaktereknek?
Utóbbi esetben egy klasszikus Bosszú Angyalait nem lehetne?