Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356824 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel-mánia
« Válasz #320 Dátum: 2010. November 24. - 19:39:51 »
Nekem az a véleményem,hogy várjuk meg milyen fogadtatása lesz itthon a Thor és AmKap. filmeknek jövőre,aztán ha sikeres,a Panini is engedékenyebb lesz,ha pedig kevésbé sikeres,az pedig a Tomit fogja igazolni,oszt:) talán Panini is belátja,nálunk a helyi kiadó ismeri a dörgést.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel-mánia
« Válasz #321 Dátum: 2010. November 24. - 20:22:56 »
Idézet
A Spawn lényege, hogy totál sötét, totál komor, totál überfaszakemény legyen.
O yeah! :D
Mellesleg senki nem mondta, hogy a legújabbak közül adjon ki valamit Tomi....
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel-mánia
« Válasz #322 Dátum: 2010. November 24. - 20:39:51 »
Pedig ha már Spawn, még mindig a David Hine által írtaknak lenne talán némi csekélyke értelme. Az az ember van olyan tehetséges, hogy ennyire gyenge alapból is jót tudjon kihozni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #323 Dátum: 2010. November 24. - 21:08:36 »
Hát a Thor meg Amkap film itthon tuti bukta, mint majdnem minden comics film.
Lehet ezeket a számokat is kellene mutatnod nekik Kaine.
Mert sztem még a Vasember se volt akkora siker, talán max csak a TDK, de ebben se vagyok biztos, a Cinemát meg a Voxot már rég vettem, ott mindig írták, mi mennyi pínzt hozott.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #324 Dátum: 2010. November 24. - 21:23:37 »
Már ezeket is megírtam nekik.  ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel-mánia
« Válasz #325 Dátum: 2010. November 24. - 21:31:02 »
Úgy látom tényleg mindent bevetettél.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #326 Dátum: 2010. November 24. - 21:44:24 »
Ja, úgy látszik nincs mit tenni...
Mondd, hogy a kemény magnak se füllik a foga a "szőkék seregéhez". ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel-mánia
« Válasz #327 Dátum: 2010. November 25. - 06:39:01 »
Nincs más hátra kaine, fel kell keresned Italian Spiderman-t!

http://www.youtube.com/watch?v=UhHhXukovMU

Ő aztán biztos jól alrugo nekik.  ;D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Marvel-mánia
« Válasz #328 Dátum: 2010. November 25. - 08:02:38 »
A mutánsokat miért nem erőltetik ennyire?
Lehet azért, mert kis hazánk elbaccott piacán már három X-men kiadvány is befuccsolt a közelmúltban.
Nekem az a véleményem,hogy várjuk meg milyen fogadtatása lesz itthon a Thor és AmKap. filmeknek jövőre,aztán ha sikeres,a Panini is engedékenyebb lesz,ha pedig kevésbé sikeres,az pedig a Tomit fogja igazolni,oszt:) talán Panini is belátja,nálunk a helyi kiadó ismeri a dörgést.
Igen ez nagyon valószínű... :roll:

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel-mánia
« Válasz #329 Dátum: 2010. November 25. - 08:05:01 »
Meg van határozva, hogy hány oldalas és mekkora példányszámú legyen az a Thor/Amerika Kapitány kiadvány?
Végső esetben ki lehetne adni egy igen alacsony példányszámú képregényt, ha sikerül normális áron kínálni úgy, hogy az biztos ne legyen veszteséges (24 oldal nem 3000Ft).
Én vevő lennék rá. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #330 Dátum: 2010. November 25. - 09:59:39 »
Már ezen is túl vagyunk. :) Felajánlottam, hogy kiadok egy Thort a fan comics sorozatban jövő nyáron 300, de akár 500 példányban, de nem fogadták el.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #331 Dátum: 2010. November 25. - 10:05:32 »
Hát ez szomorú... :(
Akkor kezdhetünk aggódni? :uhoh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Marvel-mánia
« Válasz #332 Dátum: 2010. November 25. - 10:07:47 »
Kaine, miért nem hirdeted meg a Vertigóhoz hasonlóan? Előrendelési lehetőséggel (így legalább tudod, hogy érdemes-e belevágni) Thor és Amkap 2 kötet a Marvel kiadványok jövője múlik rajta. Szerintem sokan már csak ezért is megvennék.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #333 Dátum: 2010. November 25. - 10:10:57 »
Idézet
Akkor kezdhetünk aggódni? :uhoh:
Én már elkezdtem egy ideje. De még várjuk ki a végét.
Kaine, miért nem hirdeted meg a Vertigóhoz hasonlóan? Előrendelési lehetőséggel (így legalább tudod, hogy érdemes-e belevágni) Thor és Amkap 2 kötet a Marvel kiadványok jövője múlik rajta. Szerintem sokan már csak ezért is megvennék.
Elsősorban sokan nem hinnék el, béna reklámfogásnak tartanák. Másodsorban tisztában vagyok a Pókember és az Angyalok eladásaival, és ha azoknak kell másfél-két év, hogy megtérüljenek, akkor ennek a kettőnek kellene vagy 6-8 év, amit nem tudok bevállalni. Nyilván sokan előfizetnének rá, de még nagyon messze lenne az elégtől.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel-mánia
« Válasz #334 Dátum: 2010. November 25. - 10:21:46 »
Az lehet hogy szóba került már, és bocs ha ismétlés, de nem lehet azt megjátszani, hogy a Kövi Marvel Extrába belekerül egy Thor és egy Amkap sztori?
Vagy ahhoz ragaszkodnak jobban, hogy külön jelenjen meg e két derék legény kalandjai?
Bocs ha elsiklottam efelett...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel-mánia
« Válasz #335 Dátum: 2010. November 25. - 12:02:09 »
És amit korábban ajánlottak Talgabyék (itt a Thor kiadványokra célzok), hogy egy 40-50 oldalas kiadvány, amit a Vadász lelkéhez hasonló vagy esetleg annál gyengébb lapminőségen és (picivel) kisebb méretben adnál ki, nem lenne megoldás?
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 25. - 12:05:35 írta D-TOX »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel-mánia
« Válasz #336 Dátum: 2010. November 25. - 12:51:34 »
Amit eddig olvastam a Spawn -ból, az a magyar megjelenés, plusz amit utána lehetett olvasni honosításokat! És nekem tetszett, és úgy vélem van akinek bejön ez a képregény sorozat még rajtam kívül! ;)
És a Spawn: Armageddon? Az is rossz? Szerintem nem, három kötetben ki lehetne adni!

http://c0113302.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/3fe509f5c63077555495f537790e4539_l.jpg

Isten ne adja, hogy a Panini megváljon tőlünk, de nemárt betartalékolni ilyen eshetőségekre is!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel-mánia
« Válasz #337 Dátum: 2010. November 25. - 13:13:30 »
jó ezt a marvel mánia topikban olvasni :)
This is a joke. A real practical Joke.

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel-mánia
« Válasz #338 Dátum: 2010. November 25. - 14:01:41 »
Szerintem ezt a topikot simán átnevezhetnénk a Kingpin kiadó jövőjére. :D
Az olaszok nem mondják meg konkrétan mit akarnak, csak azt, hogy ez így-úgy nem jó?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel-mánia
« Válasz #339 Dátum: 2010. November 25. - 14:19:58 »
Az lehet hogy szóba került már, és bocs ha ismétlés, de nem lehet azt megjátszani, hogy a Kövi Marvel Extrába belekerül egy Thor és egy Amkap sztori?
Saját névvel kell nekik.
És amit korábban ajánlottak Talgabyék (itt a Thor kiadványokra célzok), hogy egy 40-50 oldalas kiadvány
Az lesz a végső érvem, ha semmi más nem megy. Aztán, ha az se, akkor helló van.
És a Spawn: Armageddon? Az is rossz? Szerintem nem, három kötetben ki lehetne adni!
Három kötetet nem vállalnék be semmilyen képregényből, se Pókemberből, se Angyalokból, nemhogy egy kétesélyes egyébből. A Mutánsvilág 2. kötete is nagyon nem fogyott, míg az első igen.
Idézet
Isten ne adja, hogy a Panini megváljon tőlünk, de nemárt betartalékolni ilyen eshetőségekre is!
Alapvetően én nem ragaszkodom a képregény kiadáshoz. Rengetegszer mondtam, hogy én ugyanúgy csak egy fanboy vagyok, aki szeretné másokkal is megismertetni a jobb sztorikat, csak nekem volt lehetőségem ezt az álmot valóra váltani. Ha azok a jobb sztorik elérhetetlenné válnak, nem dőlök a kardomba, hogy nem fogok tudni mit kiadni: vagy szünetet tartok, vagy csinálok mást. De különben éppen ma találtam valamit, amivel még azért megpróbálkoznék, függetlenül attól, hogy sem nem kedvencem, és mások se igazán ismerik, de ebben még látok lehetőséget. Legfeljebb akkor tényleg "igazi" képregénykiadó leszek, és csak azt fogom kiadni, ami tényleg nagyon megy.  ;)
Az olaszok nem mondják meg konkrétan mit akarnak, csak azt, hogy ez így-úgy nem jó?
De igen. Thort és Kapit.