Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356107 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #980 Dátum: 2012. Október 19. - 09:39:54 »
A jövő évi tervek a főoldalon.  ;) :nezze: :spidey:

Most olvastam FB-n is! Ígéretes évünk lesz, valószínű megint a BA kötetet várom a legjobban, egyelőre. Lehet a meglepetés kötet is valami különleges lesz, nem szólom el magam. :)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #981 Dátum: 2012. Október 19. - 21:27:37 »
Jövőre inkább újságárustól veszem a Marvel+-t,nem fizetem elő. Idén attól féltem,hogy majd nem jut nekem--ezért fizettem elő--,de mivel jövőre másfélszer több darabszámot adnak ki,így nem tartok ettől. Idén folyton az volt,hogy már szinte mindenki megkapta  a füzetet (újságos,más előfizetők),addig hozzám később jött a példány. Szörnyű volt a Fórumon látni,hogy míg mások megvették újságárusnál a füzetet és az élményeikről diskuráltak,addig én mint előfizető becsukhattam a szemem a Fórumon,és várhattam--hátha következő héten megjön a füzet. Nos,ennek vége. Jövőre HP és M+ újságárustól lesz megvásárolva. Amit előfizetek: az a PPP lesz,mivel csak így lehet hozzájutni.
Nem azért váltok,mert a Kingpin hibája lenne,hanem inkább a Posta lassúsága zavar. Változni nem fog ettől függetlenül semmi,mert ugyanúgy meg fogom venni a kiadványokat.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #982 Dátum: 2012. Október 19. - 21:29:31 »
Rendben, ahogy neked jobb.  ;)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #983 Dátum: 2012. Október 19. - 21:32:57 »
Természetesen maradok állandó  :kingpin: - vásárló,és nagyon örülök,hogy kibővített lesz a PPP.
Most olvasom a régi Semices Pókembereket és tök jó,hogy passzol hozzá a mostani PPP.  :) Van néhány olyan megjegyzés,amire akkoriban csak ráztam a fejem,hogy:"mi van?" Nos,a PPP választ ad rá.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 19. - 21:35:13 írta kzoli »

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #984 Dátum: 2012. Október 19. - 23:28:19 »
Szia Tomi,

jó ötletnek tartom a bővítést, már csak a postaköltség ami zavaróan drága.

A postai szolgáltatással sokakkal szemben én elégedett vagyok, mivel a postás nem gyűri be a postaládába, mindig csak személyesen kapom tőle vagy hagy egy értesítőt, hogy a postán átvehető. Csak sajnos sokba kerül.

Üdv

Zsolti

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #985 Dátum: 2012. Október 19. - 23:44:13 »
Sajnos a postaköltséggel nincs mit tenni. Egyetlen módon csökkentheted, ha egyben, vagy 2 részletben veszed át az egészet (vagy a postaköltség árából eljössz börzére, és ott személyesen).

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #986 Dátum: 2012. Október 20. - 08:37:16 »
Akkor marad a posta, mert nem bírok várni. Mint amikor még gyerek voltam  :D.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #987 Dátum: 2012. Október 25. - 16:08:03 »
Éééés elolvastam a Pókember -A másik: Evolúciót is.
Hah, az elején nagyon dráma volt, komolyba, meg is értem, hisze meghalt, majd egy kis rejtély, amikor feleszi Morlunt, és újjászületik, ez a belső utazásos rész nagyon tetszett, hogy a Pók kioktatja, megfenyegeti, hogy ezt most játszottad el utoljára, és így vissza engedi az életbe, de új testben, mert ugye minden sebe begyógyult.  Aztán tudatába lesz, hogy újabb képességei is vannak, ezek nagyon tetszettek. Viszont, arra nem derült fény, hogy ott akkor innentől van organikus hálója? Mert a Hihipók 1-ben, már ugye háló nélkül lövi be a fegyver csövét, egy Amerika kapitányos őrültre. A két Háború előszele füzetben sincs már utalás erre, hogy organikus lenne, így itt még homályos a sztori.
Viszont, a többi részét értettem, hiszen úgy olvastam, ahogy időrendben volt. A két Morlun, majd most a Polgárháború előszele 1,2, és a Hihipók, amit újból elolvasok elölről.

---

Már csak a JDW-t kell elolvasnom, azt ugyanis még mindig nem olvastam el. (Remélem nem kapnak többen a szivükhöz most páran,a  mondat láttán.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 25. - 16:09:44 írta SD. EJC. »
SD. EJC.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #988 Dátum: 2012. Október 25. - 16:44:34 »
Nekem még meg sincs.  :'(

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #989 Dátum: 2012. Október 25. - 16:45:26 »
Másik sztoriban lett kijátszva az organikus háló még az Other előtt, ha jól tudom.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #990 Dátum: 2012. Október 25. - 16:47:19 »
Már a Múlt emlékeiben is van. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #991 Dátum: 2012. Október 25. - 22:06:15 »
Még kicsivel azelőtt az új Spectacular cím egyik történetében lett szerves hálója.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #992 Dátum: 2012. Október 27. - 14:00:47 »
Mondd csak, Tomi: el lehet árulni ilyesmit, hogy melyik Kingpin sorozat, vagy akár azok egyes számai közül melyik teljesít a legjobban? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #993 Dátum: 2012. Október 27. - 14:05:30 »
Hogyne. Füzet, vagy könyv?

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #994 Dátum: 2012. Október 27. - 15:43:22 »
Mindkettő. Gondolom könyvnek számít az, amit könyvesboltban árulnak. Egyszerű kíváncsiság. Mert ha a PPP elég kelendő ahhoz, hogy bővíteni lehessen, az jutott eszembe, vajon hol állhat a rangsorban. Bevallom, én a régi sztorikat szeretem igazán, az újakba belenéztem, de nem az én világom. Maradi vagyok, hát ez van. :) A régi sorozat nekem pont a 120. számtól nem tetszett, mert egyszerűen elvesztettem a fonalat, más volt a stílus, stb.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #995 Dátum: 2012. Október 27. - 15:52:37 »
Már a Múlt emlékeiben is van. ;)
Másik sztoriban lett kijátszva az organikus háló még az Other előtt, ha jól tudom.
Még kicsivel azelőtt az új Spectacular cím egyik történetében lett szerves hálója.

Értem, oksa.


Elolvastam tegnap a JDW-et is, hát szuper, tényleg mást vártam történetileg, ilyet még nem láttam, hogy az elején megölik máris, és hogy az egész egy nyomozás lesz, úgy gondoltam, ahogy ugye szokott lenni, nagyjából felén, egyharmadán megölik, kis nyomozás, és megvan. De Stan-re nem gondoltam volna abszolút. Marha jó sztori!
Erről a Bűnölőről meg az jut eszembe, hogy kicsit olyan, mint Joker, a Sötét Lovagból, mert ott se volt semmi egyéb, csak egy kattant zseni, aki csak ehhez értett. Nagy különbség volt, hogy nem egy Manó, vagy Oki-doki, vagy Elektro stílusú ellenséggel verekedtek össze, utána pedig az a harag, hogy nem menti meg a végén a rendőrt, mert nem akarja, csak amikor már Matt ordít utána, ugye mert ő ment helyette, Pókunk a tetőről végignézte volna az egészet. És akkor is csak Matt-et menti ki onnan.
Elgondolkodtató, és jó történet.
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #996 Dátum: 2012. Október 27. - 16:09:25 »
Mert ha a PPP elég kelendő ahhoz, hogy bővíteni lehessen, az jutott eszembe, vajon hol állhat a rangsorban.
Nem lehet őket összehasonlítani, ezért kérdeztem rá külön. Mást jelent a siker egy füzet és egy könyv esetében, és szintén mást egy korlátozott példányszámú füzet esetében. Egy sikeres könyv eladott példányszáma még totális bukta lehet egy füzet esetében - ha nem korlátozott példányszámú.
Könyveknél a Káosz a legsikeresebb összességében. Utána a Kitörés és a Holtak között. Majd a Polgárháborúk. A Jean DeWolff lehet, hogy megszorongatja majd őket, mert a nyitó eladása mindegyiken túltett. :)
Füzeteket nem lehet összehasonlítani a példányszám miatt. Önmagában a HP-ből fogy a legtöbb - nyilván, hiszen országos terjesztés. A Marvel+ az összpéldányszámhoz képest jól fogy, de különben az csak amolyan eltartja magát kategória - jövőre jobb lehet, mert emeljük a példányszámát, hogy jusson máshova is belőle. A PPP pedig önmagához képest nagyon jó - annál totál a nullát jelöltem be a végére, vagyis ha nem lesz veszteséges, akkor csinálom szívesen, ha nem is hoz hasznot. Ám az előfizetőkön túl vették annyian a börzéken is, hogy mégis nyereséges lesz. Ezért emeljük az oldalszámot jövőre 72-re - és a költségeit csak alig felerészben tesszük rá az árra -, mert úgy látom, hogy jövőre a 72 oldallal is sikerül nullára kihozni ezekkel a feltételekkel is.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #997 Dátum: 2012. Október 27. - 16:35:52 »
72 oldallal meg szerintem az ár is sokkal kedvezőbb lesz.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #998 Dátum: 2012. November 21. - 23:34:45 »
Nem is tudtam, hogy Tomi átnevezte a kiadót  :D. Így lesz a Kingpinből Kincs kiadó....egy igazi nemzeti kincs.
A Részletek gombra érdemes rákattintani...
http://www.xpress.hu/XP/prod.asp?PID=19963&VID=066-566300557-36139627780413395

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #999 Dátum: 2012. November 22. - 06:32:29 »
Kincs , hogy van nekünk és minden kincs amit kiad, de ezt nagyon elírták.