Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 221558 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

• Thanos
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1560 Dátum: 2019. Május 10. - 11:21:51 »
Bármelyik is kerül bele, én örülök neki, mert úgy legalább nem csak egy felújított újrakiadás lesz, hanem kibővített is.
This is a joke. A real practical Joke.

dreid

• Grizzly
  • *
« Válasz #1561 Dátum: 2019. Május 11. - 14:31:58 »
Ez hol volt megszellőztetve? Lehet róla többet tudni, vagy csak annyit, hogy jön 2019-ben?

zoli1863

• Gyík
  • **
« Válasz #1562 Dátum: 2019. Május 11. - 14:38:36 »
A Marvel+ 45. számában, a levelező rovatban. Van ott még pár érdekesség remélem megvalósulnak azok is! ;)
Többet nem tudni, csak azt,hogy jön majd.

dreid

• Grizzly
  • *
« Válasz #1563 Dátum: 2019. Május 11. - 19:07:57 »
A Marvel+ 45. számában, a levelező rovatban. Van ott még pár érdekesség remélem megvalósulnak azok is! ;)

Köszi szépen!

zoli1863

• Gyík
  • **
« Válasz #1564 Dátum: 2019. Május 11. - 19:57:15 »

Köszi szépen!
Szívesen!  ;) ;) ;)

Scrapwencher

• Rózsa
  • *
« Válasz #1565 Dátum: 2019. Május 30. - 21:21:44 »
Nem holnap kellett volna megjelennie az új X-Faktornak? Csak mert a főoldalon június 11-et írtok, a nyomda miatt csúszik majdnem 2 hetet?

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1566 Dátum: 2019. Május 31. - 08:38:36 »
Nem, a jövő héten kellett volna megjelennie, de a Pünkösd miatt csúszik pár napot.

Scrapwencher

• Rózsa
  • *
« Válasz #1567 Dátum: 2019. Május 31. - 09:40:16 »
Nem, a jövő héten kellett volna megjelennie, de a Pünkösd miatt csúszik pár napot.

17-én írtátok, hogy 2 hét múlva, csak ezért kérdeztem. :)

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1568 Dátum: 2019. Május 31. - 16:08:01 »
Hát nem napra pontosan írtuk, csak hétre. :)

deadbeat7

• Pléhsuszter
  • *
  • Csatlós
« Válasz #1569 Dátum: 2019. Június 04. - 16:27:57 »
A Monolit bosszúját melyik címben tervezitek kiadni? Ugye egy Marvel legendák rész lenne?

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1570 Dátum: 2019. Június 04. - 16:47:46 »
Igen, várhatóan az lesz.

deadbeat7

• Pléhsuszter
  • *
  • Csatlós
« Válasz #1571 Dátum: 2019. Június 04. - 17:20:26 »
Szuper! Kösz a választ (is)! :)

jst22

• Puma
  • **
  • rajongó
« Válasz #1572 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 00:19:23 »
Most olvastam el egy Marvel Legendák részt, az első amit megvettem az eddig kiadottakból, ahogy egyszer már írtam is, régóta vártam erre a Fenegyerek sztorira. Kifogástalan a kiadás, jó az eredeti méret, szépek a rajzok, jó a fordítás, jó a papír minősége, 6 rész egyben, nagyon élveztem és örültem neki. További Legendás köteteket is tervezek beszerezni.
A legújabb PPP-t is elolvastam, eddig tetszett a Vörös Pók-os vonal, de ez most már nem, erőltetett, alacsony színvonalú, és nagyon lehúzza az interjú a szerzőkkel, ami rálátást ad, hogy micsoda káosz volt az egész, boldog boldogtalan “beleötletelt”, mint pl. a csontváz. Jobb volna hagyni az írót dolgozni, borzasztó gáz lehetett így írni.
A Batman-t én jegelném, mert nem lehet versenyezni havi 24 oldalakkal egy olyan piacon, ahol megjelenik másik kiadótól havi kb. 400 oldal. Amúgy is követhetetlen a sok reboot, bár a havi 400 oldal miatt kezdem elkapni a fonalat, de örülök ha a new52-t meg az előtte lévő éveket átlátom, és akkor most bejött a Rebirth meg az Earth one. Feleslegesnek érzem a füzetes Batmant jelenleg.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1573 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 01:04:04 »
Most olvastam el egy Marvel Legendák részt, az első amit megvettem az eddig kiadottakból, ahogy egyszer már írtam is, régóta vártam erre a Fenegyerek sztorira. Kifogástalan a kiadás, jó az eredeti méret, szépek a rajzok, jó a fordítás, jó a papír minősége, 6 rész egyben, nagyon élveztem és örültem neki. További Legendás köteteket is tervezek beszerezni.
Örülök, hogy tetszett, jönnek nagy érdekességek még ebben a sorozatban.
Idézet
A legújabb PPP-t is elolvastam, eddig tetszett a Vörös Pók-os vonal, de ez most már nem, erőltetett, alacsony színvonalú, és nagyon lehúzza az interjú a szerzőkkel, ami rálátást ad, hogy micsoda káosz volt az egész, boldog boldogtalan “beleötletelt”, mint pl. a csontváz. Jobb volna hagyni az írót dolgozni, borzasztó gáz lehetett így írni.
Tényleg nagyon meg volt kötve az írók keze, nem volt könnyű dolguk. Most lement 2 Unlimited szám a PPP-ben, azok általában bunyósabbak, egyszerűbbek, a következő számtól újra a fő szál megy majd, megint érdekesebb lesz. Már csak néhány szám és véget ér az egész.
Idézet
A Batman-t én jegelném, mert nem lehet versenyezni havi 24 oldalakkal egy olyan piacon, ahol megjelenik másik kiadótól havi kb. 400 oldal. Amúgy is követhetetlen a sok reboot, bár a havi 400 oldal miatt kezdem elkapni a fonalat, de örülök ha a new52-t meg az előtte lévő éveket átlátom, és akkor most bejött a Rebirth meg az Earth one. Feleslegesnek érzem a füzetes Batmant jelenleg.
Nem csak te, jelenleg (alighanem a dupla mennyiségű Eaglemoss, és főleg a kétheti Batman kötetek miatt) a Batman a legkevésbé fogyó képregényünk. De azért még toljuk, amíg megéri kiadni. A Föld-1 az új számmal teljesen véget ér, marad csak az Újjászületés-vonal.

Herkules

• Bőregér
  • Grizzly
  • *
« Válasz #1574 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 14:58:17 »
Szomorú azt hallani hogy épp a Batman fogy a legrosszabbul, nekem az az egyik kedvencem remélem ameddig tudjátok még viszitek azért egy darabig.
Nananana Batmaan.

Herkules

• Bőregér
  • Grizzly
  • *
« Válasz #1575 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 15:06:16 »
Technikai jellegű kérdés: Ha egy képregényt ki szeretnék venni a kosaramból akkor azt hogyan tehetem meg?
Nananana Batmaan.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1576 Dátum: 2019. Augusztus 01. - 15:39:13 »
Persze, visszük, amíg csak tudjuk.
Átállítod a darabszámot 0-ra, vagy rányomsz a kuka ikonra.

Halloween

• Rengető
  • *
« Válasz #1577 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 10:07:24 »
Nem csak te, jelenleg (alighanem a dupla mennyiségű Eaglemoss, és főleg a kétheti Batman kötetek miatt) a Batman a legkevésbé fogyó képregényünk. De azért még toljuk, amíg megéri kiadni.

Szerintem ha nekifogtok a belengetett klasszikus Grant - Breyfogle különszámoknak, az képes lehet helyrebillenteni az egyensúlyt. Pont ez a vonal nagyon hiányzik nekem az Esglemoss sorból, ès szerintem másoknak is. A magyar rajongók jó része ezen szocializálódott, ez nekik a Batman, szóval szerintem nagyon jó választás. Én nem is raknék semmi mást a különszámokba.

coleman

• Homokember
  • **
« Válasz #1578 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 11:09:09 »
Azért én még örülnék egy White Knight különszámnak, vagy a Buttonnek, ha a fősorból kimaradna.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1579 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 13:01:18 »
Főleg most, hogy az EM hozott sok új olvasót, nem lehet arra alapozni, hogy a régi Batman olvasók elvisznek egy sorozatot önmagukban.