Szerző Téma: Kingpin Képregények  (Megtekintve 356066 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BBandika

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1740 Dátum: 2020. április 24. - 11:06:30 »
Mivel a PPP topikban volt akinek etszett a PPP különszámas díszdobozom, íme a teljes széria, amit a Hihetetlen Pókember és Marvel+ füzetekhez készítettem.
(A 10-es HP dobozt még nem sikerült kinyomtatnom, de azon az F4 és Pókember van a Jövő Alapítványos ruhákban.)
Sajnos a karton, amiből hajtogatom, kicsit vastag, ezért a sarkokban megtörik néha, de úgy voltam vele, hogy inkább tartása legyen. :)




Ha nem ütközne jogi problémákba azonnal vevő lennék egy sorozatra ezekből a gyöngyszemekből! :D

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1741 Dátum: 2020. április 24. - 17:30:12 »
Mivel a PPP topikban volt akinek etszett a PPP különszámas díszdobozom, íme a teljes széria, amit a Hihetetlen Pókember és Marvel+ füzetekhez készítettem.
(A 10-es HP dobozt még nem sikerült kinyomtatnom, de azon az F4 és Pókember van a Jövő Alapítványos ruhákban.)
Sajnos a karton, amiből hajtogatom, kicsit vastag, ezért a sarkokban megtörik néha, de úgy voltam vele, hogy inkább tartása legyen. :)






Ha lehet egy javaslatom, érdemes matt fóliázott nyomatot kérni, akkor nem törik meg a festék a hajtásoknál, kicsit drágább, de szebb lesz tőle az eredmény. :)
« Utoljára szerkesztve: 2020. április 24. - 17:34:51 írta elge76 »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1742 Dátum: 2020. április 26. - 10:25:21 »
Havi képregény megjelenések:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1743 Dátum: 2020. április 26. - 13:21:20 »
Na, egész sok megjelent a fékek mellett is. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1744 Dátum: 2020. április 26. - 19:52:33 »
Jaja, sőt van még pár, ami márciusról csúszott át mostanra, de mivel már akkor összeszedtük őket, nem vettük elő megint.

Látszik, hogy jelentős részben a Kingpin tartja a frontot, aminek szerintem mindenki örül.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1745 Dátum: 2020. április 26. - 22:30:53 »
Kivéve, akik szerint a képregényfüzet az vállalhatatlanul ótvar minőséget jelent.  :roll:

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1746 Dátum: 2020. április 27. - 07:53:38 »
Nálatok is minden HC-ben jelenne meg 2 hetente, nem tudom mit adnátok ki jelenleg.  ;D

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1747 Dátum: 2020. április 27. - 09:58:40 »
Kivéve, akik szerint a képregényfüzet az vállalhatatlanul ótvar minőséget jelent.  :roll:

Nyilván nem, de akad, aki nem szeret füzeteket venni. Nekem ez nem fáj, főleg a folyamatos soroknál, mert a füzetek is kettesével jönnek, úgyhogy van benne anyag.

Más kérdés, hogy világszinten is a gyűjteményes kötetek irányába tart a képregényipar, ami itthon is látszik, de én a Kingpinnél is látom ezt a trendet.

Az egyetlen füzetes sor, aminek az eredeti koncepciója szerintem nem passzol a kiadó mostani megközelítésébe, a Marvel+.

Persze feszegethetném, hogy mit meg hogyan, de végtelen lehetséges opció van, úgyhogy ezzel már nem fárasztok senkit :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1748 Dátum: 2020. április 27. - 10:50:32 »
Az egyetlen füzetes sor, aminek az eredeti koncepciója szerintem nem passzol a kiadó mostani megközelítésébe, a Marvel+.
Hát, pedig még van realitása. Ami 1-2 részes történet, azt nem tehetjük a Legendákba, az Album pedig elég véges. Plusz, a M+ kiegészítőként is működik, például egy adott sorozat mellékszálaként, amit nem "kötelező" megvenni a sorozathoz, de érdekességként, kiegészítőként mégis érdekes lehet. Mint jövőre a Pókverzumnál, például.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1749 Dátum: 2020. április 27. - 11:09:46 »
Jogos.

Persze úgy is lehet opció szemléletváltásra, hogy ezt a konkrét jellemzőjét megtartja a sorozat.

mgyuri

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1750 Dátum: 2020. április 27. - 12:21:07 »
Mivel a PPP topikban volt akinek etszett a PPP különszámas díszdobozom, íme a teljes széria, amit a Hihetetlen Pókember és Marvel+ füzetekhez készítettem.
(A 10-es HP dobozt még nem sikerült kinyomtatnom, de azon az F4 és Pókember van a Jövő Alapítványos ruhákban.)
Sajnos a karton, amiből hajtogatom, kicsit vastag, ezért a sarkokban megtörik néha, de úgy voltam vele, hogy inkább tartása legyen. :)






szia, 'szabásmintát' nem tudsz feldobni?

Tipca

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1751 Dátum: 2020. április 28. - 07:30:16 »
szia, 'szabásmintát' nem tudsz feldobni?

Innen le tudja szedni a képeket, akit érdekel:

Nem nagyon, mert jogdíjas képekről beszélünk.  ;)


Jogos, bocsánat, erre nem gondoltam. :(
« Utoljára szerkesztve: 2020. április 29. - 12:50:37 írta Tipca »

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1752 Dátum: 2020. április 29. - 21:06:48 »
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is szépek a dobozok! Eltarthatott egy darabig, mire kész lettél a képekkel, de megérte szerintem,
tényleg jól néznek ki.  :) Az oldalán a törést szerintem úgy tudod megoldani, hogy kérsz Sasmoháéktól matricát, úgy hallottam, hogy nekik van...  ;D

És ha már doboz:

Tomi, a Kingpin raktár-bolt képein jól láttam, hogy van még HP és M+ díszdoboz?
(A Batmanjeim jobb megoldás híján M+ban vannak, és 3 dobozba nem fértek bele.)
« Utoljára szerkesztve: 2020. április 29. - 21:08:35 írta Bukowski »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1753 Dátum: 2020. április 30. - 12:01:27 »
Igen, van még belőlük, mindkettőből. Sőt, régebbi PPP doboz is van még.

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1754 Dátum: 2020. április 30. - 12:34:04 »
Köszönöm a választ, akkor szerintem ma le is adom a rendelést, jövő héten meg utalok. A PPP gondolom a 4-5-6-7, az engem annyira nem érint.
Anno az 5.-ből vettem ötöt, egyrészt mert Venom, másrészt pedig nincs konkrét címe a doboznak, tehát szinte bármit bele lehet rakni.  :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1755 Dátum: 2020. Május 02. - 15:23:00 »
+1

Én is az 5. dobozt többszöröztem régebben, de aztán sikerült visszamenőleg bezsákolni a hiányzókat.

Aztán az 5. dobozból megint 2 lett a polcon, hogy be tudjam állítani a PPP sorba a 25. variánst, a Halálos védelmezőt és a Maximum Carnage-ot.

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1756 Dátum: 2020. Május 04. - 18:08:28 »
Mik most azok a füzetek amik kint vannak újságosoknál és a szupermarketekben?
Nananana Batmaan.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1757 Dátum: 2020. Május 16. - 09:21:15 »
Kaine, az amazing spider-man #1-t  tervezed valamikor kiadni?
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1758 Dátum: 2020. Május 16. - 16:46:09 »
Persze.

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:Kingpin Képregények
« Válasz #1759 Dátum: 2020. Május 18. - 13:46:22 »
Az egyetlen füzetes sor, aminek az eredeti koncepciója szerintem nem passzol a kiadó mostani megközelítésébe, a Marvel+.
Hát, pedig még van realitása. Ami 1-2 részes történet, azt nem tehetjük a Legendákba, az Album pedig elég véges. Plusz, a M+ kiegészítőként is működik, például egy adott sorozat mellékszálaként, amit nem "kötelező" megvenni a sorozathoz, de érdekességként, kiegészítőként mégis érdekes lehet. Mint jövőre a Pókverzumnál, például.
A pókverzum mellékszálak hanyas Marvel+-ban kezdődnek, vagy ez még képlékeny?
Nananana Batmaan.