Szerző Téma: Vampirella  (Megtekintve 50219 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #40 Dátum: 2010. November 17. - 12:17:48 »
Höhö, szeretem a szóválasztásaidat.  :D
;D ;D

Azért jó tényleg a szöveg, kinn van egy egy szál gumiszalagba öltözött, kéjesen hátradőlő csaj a borítón, alatta pedig éppen kibelez mindenféle szörnyeket, de nem horror vagy erotikus... ;D
Igen, az én fejemben speciel megfordult a kérdés, hogy vajon én vagyok-e itt a célközönség. ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #41 Dátum: 2010. November 17. - 12:18:55 »
Miért, ahogy elnézem, vannak ebben félpucér férfiak is. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vampirella
« Válasz #42 Dátum: 2010. November 17. - 12:25:40 »
Arra azért kíváncsi lennék, hányan tudnak valamit egyáltalán a karakterről és a történeteiről azon kívül, hogy alig semmiben vért szív?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #43 Dátum: 2010. November 17. - 12:27:33 »
Ja, egyelőre széttrancsírozva. ;D Nekem jobban bejönnek a nem szétszabdalt férfiak; tudom, válogatós vagyok. ;D ;)

Ben: én bevállalom, hogy semmit, de kíváncsi vagyok rá, hogy mit érdemes tudni róla. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vampirella
« Válasz #44 Dátum: 2010. November 17. - 12:35:22 »
Az eredetsztorija tényleg fantasztikus. Csak mivel nem tudom Tomi kiadványa mennyiben lesz eredet történet is így max spoilerben:
Vampirella eredetileg a Draculon bolygó lakója volt. A bolygó maga volt a vámpír kánaán amíg az ikernapjai meg nem bolondultak, és kiapadtak a vérfolyók. Ez a népet egy az egyben a kihalás szélére sodorta. Föld bolygóról felderítők érkeznek a Draculon-ra, de az rövid és szerencsétlen véget ér Vampirella miatt aki rájön hogy a földiek ereiben fincsi vér bugyog. Bepattan a földi hajóba és elindul a Földre...
Valamelyik Marvel Klubbon megnézhetnénk majd a 96-os filmet is.  :brow:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #45 Dátum: 2010. November 17. - 12:46:38 »
Ez egyelőre még nem nagy szám (szerintem), de ha jól van megírva, akkor érdekes lehet. :) Köszi anyway :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Vampirella
« Válasz #46 Dátum: 2010. November 17. - 12:47:22 »
Tetszik a borító, meg az előzetes oldal is, én is vevő vagyok rá! :D

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Vampirella
« Válasz #47 Dátum: 2010. November 17. - 14:34:38 »
Akkor irány felkutatni a különféle magyar vámpír-rajongó oldalakat, s reklámozni a kiadványt ezerrel  :D!

Amúgy lenne egy kérdésem:
Szó volt ugye róla, hogy mind a Vampirella, mind pedig a Robotzsaru több kiadót megjárt már.
És mindkettő jogai jelenleg a Dynamite-nál vannak, ha nem tévedek.
Ha mondjuk valaki a Marveles Robotzsarut szeretné kiadni, akkor kivel kell tárgyalnia?
A Marvellel vagy a Dynamite-tel?
Tehát ha jelenleg a jogok a Dynamite-nál vannak, akkor ők rendelkeznek az összes korábbi kiadó ezen kiadványának sorsával is?
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 17. - 14:53:11 írta D-TOX »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vampirella
« Válasz #48 Dátum: 2010. November 17. - 14:45:30 »
Biztosan megveszem , nagyon szép festett képregény. KÖSZÖNÖM KAINE !!!!!!!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vampirella
« Válasz #49 Dátum: 2010. November 17. - 15:44:20 »
D-Tox: Dynamite. Legalábbis ha a standard licencszerződést kötötték meg végig, de a Marvel a régi licenckiadványaira mind ugyanazt a szerződést kötötte.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vampirella
« Válasz #50 Dátum: 2010. November 17. - 17:10:09 »
Nah Vampirella: szépek a rajzai, engem kicsit a régi fantasy regények illusztrációira emlékeztet. Viszont az a tény, hogy törpilla vámpirrá válltozott és majdnem mesztelen, nem annyira dob fel. Nem szorulok rá. Első körbe ezért én ezt kihagynám, majd a Vertigok után bepótolom, márcsak a Kingpin gyűjteményem teljessége miatt is. Sajnálom Tomi, de ez nagyon nem az én világom.  :-\

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vampirella
« Válasz #51 Dátum: 2010. November 17. - 18:28:25 »
Ó jut eszembe a gondolat: Ez is fényes papíron lesz kiadva vagy félfényesen mint a Vertigo könyvek?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #52 Dátum: 2010. November 17. - 19:33:28 »
Az előzetes oldalakat és a borítót nézve ezt muszáj lesz megvennem! Pedig nem csípem a vámpíros sztorikat szerintem gagyik,de ez kivétel az tuti  :kingpin:
Abszolút egyetértek veled (oké, Buffyt még néztem 2 évadig), én se szeretem őket, de ez tényleg kivétel. :)
Igen, az én fejemben speciel megfordult a kérdés, hogy vajon én vagyok-e itt a célközönség. ;D
Azért nem csak az a képregény lényege, hogy alig felöltözött Vampirella szaladgál benne. :) Végig a pokolban vagyunk, démonok, vérfolyó, küldetés... mindez így megfestve, mint egy csúcs fantasy.
Akkor irány felkutatni a különféle magyar vámpír-rajongó oldalakat, s reklámozni a kiadványt ezerrel  :D!
Ez jó ötlet! Aki tud ilyenről, menjen! :)
Idézet
Ha mondjuk valaki a Marveles Robotzsarut szeretné kiadni, akkor kivel kell tárgyalnia?
A Marvellel vagy a Dynamite-tel?
Ha megvették a karakter jogait, akkor az övék az egész visszamenőleg is.
Biztosan megveszem , nagyon szép festett képregény. KÖSZÖNÖM KAINE !!!!!!!
Örülök, hogy örülsz. :) Ugyanígy belelkesedtem én is, amikor újra a kezembe akadt, és láttam, mennyire király a cucc. :)
Viszont az a tény, hogy törpilla vámpirrá válltozott és majdnem mesztelen, nem annyira dob fel.
Nem is ez a lényege, ez csak amolyan szükséges plusz. :)
Ó jut eszembe a gondolat: Ez is fényes papíron lesz kiadva vagy félfényesen mint a Vertigo könyvek?
A legfényesebb lesz. Ehhez a grafikához - és helyszínhez - a lehető legtöbbet kell kihozni belőle.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #53 Dátum: 2010. November 17. - 20:09:14 »
Az előzetes oldalakat és a borítót nézve ezt muszáj lesz megvennem! Pedig nem csípem a vámpíros sztorikat szerintem gagyik,de ez kivétel az tuti  :kingpin:
Abszolút egyetértek veled (oké, Buffyt még néztem 2 évadig), én se szeretem őket, de ez tényleg kivétel. :)
Én alapvetőn csíp(t)em a vámpíros történteket, csak az utóbbi években hordtak rá egy hatalmas sz*rkupacot, amit aztán elkezdtek a csapból is folyatni.
Szerencsére ahogy látom, ez még minden szempontból az elöttről való.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Vampirella
« Válasz #54 Dátum: 2010. November 17. - 22:36:59 »
na, meg is van karácsonyi ajándék magamnak, a Marvel Extra mellé.Király vagy Kaine!!! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #55 Dátum: 2010. November 17. - 23:31:11 »
 ;D :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #56 Dátum: 2010. November 18. - 10:16:34 »
Azért nem csak az a képregény lényege, hogy alig felöltözött Vampirella szaladgál benne. :) Végig a pokolban vagyunk, démonok, vérfolyó, küldetés... mindez így megfestve, mint egy csúcs fantasy.
Bízom benned annyira, hogy ha kiadsz valamit, akkor az nagyon jó és megéri elolvasni. :) Ettől függetlenül meglepődtem. ;D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vampirella
« Válasz #57 Dátum: 2010. November 18. - 10:35:02 »
Szerencsére ahogy látom, ez még minden szempontból az elöttről való.
Igen és a leírt eredettörténetét olvasva az az érzésem, neked nagy kedvenced lesz, Todd.  :twisted:  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #58 Dátum: 2010. November 18. - 13:23:02 »
Szerencsére ahogy látom, ez még minden szempontból az elöttről való.
Igen és a leírt eredettörténetét olvasva az az érzésem, neked nagy kedvenced lesz, Todd.  :twisted:  ;D
Most ennek a hozzászólásnak az értelmezése némi gondot okozott nekem a két egymással némiképp ellentétes smyle miatt.
De egyébként olvastam az eredet-történetet, és ha arra gondolsz, hogy kiakasztónak fogom találni a vámpírmítosztól való jelentős elrugaszkodást, akkor elárulom, hogy nincs így. ;)
Ha minden hátsó szándék nélkül értetted a hozzászólást, akkor kössz, remélem én is, hogy tetszeni fog.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #59 Dátum: 2010. November 18. - 13:27:51 »
Bízom benned annyira, hogy ha kiadsz valamit, akkor az nagyon jó és megéri elolvasni. :) Ettől függetlenül meglepődtem. ;D
Biztos úgy éltem az emlékeidben, mint egy nagyon félénk szende szűz.  :D