Szerző Téma: Vampirella  (Megtekintve 50211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vampirella
« Válasz #60 Dátum: 2010. November 18. - 14:27:07 »
Ezt valahogy igen erősen kétlem. Ahogy azt is, hogy bárki emlékeimben így élnél.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #61 Dátum: 2010. November 18. - 14:43:55 »
Miért? Hogy egy klasszikust idézzek, nem mindenki születik nyitott bicskával a zsebében.  :D

On: az előzetes fogadtatása nagyon jó a Vampirellának, úgy tűnik, jól beletrafáltam. :)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vampirella
« Válasz #62 Dátum: 2010. November 18. - 22:25:49 »
Érdekes ez a Vampirella-jelenség. Az égvilágon még soha semmit nem hallottam róla,nem is tudtam,hogy van ilyen kiadvány.
Először azt gondoltam,nem veszem meg,mert Marvel képregényt akarok,de aztán olvasom itt,hogy festett képregény lesz (az mindig egy picit élethűbb) és a hölgy is igen dekoratív ;D.A bemutató képek nagyon tetszettek. Most már kíváncsi  vagyok a történetére is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #63 Dátum: 2010. November 18. - 22:27:09 »
Épp ma írta valaki a k.net fórumán, hogy ő olvasta és nagyon tetszett neki a sztori is.  :)

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Vampirella
« Válasz #64 Dátum: 2010. November 18. - 22:27:46 »
Ez a belső oldal ismerős, mintha már láttam volna. Amúgy nagyon klassz!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #65 Dátum: 2010. November 18. - 22:29:20 »
Ez volt az egyik börze belépőn. ;)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vampirella
« Válasz #66 Dátum: 2010. November 19. - 08:09:37 »
Most ennek a hozzászólásnak az értelmezése némi gondot okozott nekem a két egymással némiképp ellentétes smyle miatt.
Mivel hozzászólásom némileg vicces, ironikus, epés és gunyoros (de semmiképpen sem rosszindulatú) megnyilvánulás, abból kifolyólag, hogy a nem is olyan régi vámpírvitában a te álláspontod volt a leginkább sznob a témában, és valljuk be a Vampirella nem nevezhető semmiképp klasszikusnak az adott műfajban, így kicsit "viccesnek" találtam a mondatodat (és ilyen smiley-t nem igazán tudtam felfedezni a készletben, ezért lett ez a gonosz, de azért mosolyog kombó :) ). Ettől függetlenül persze a története lehet jó (és neked is nagy kedvenced lehet), ezt senki sem vitatja... ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #67 Dátum: 2010. November 19. - 08:46:15 »
Ha jobban visszgondolsz a vitáinkra, rájöhetz, hogy semmi ellenmondás nincs a véleményemben.
Alapvetően inkább a vámpírok személyiségét kritizáltam. Szerintem már gyakorlatilag minden eredettörténetet láttunk, ami elképzelhető a témában, vírustól orvosi műhibáig, ördögüzéstől átokig, de még a másik bolygóról jött vámpírok sem egy újkeletü dolog.
Alapvetően két dolgot utálok a mostani vámpírfilmekben, a vegetáriánus vámpírokat, és az érzelgős melankólikus romantikus lelkeket.
A Vampirella esetében nyilván még nem tudhatom biztosra, de van egy igen erős gyanum, hogy nem ilyen. ;)
Első látásra sokkal inkább tűnik kegyetlen mészárosnak, és szexuális ragadozónak, és mindkét személyiségjeggyel inkább tartozik a klasszikus vámpírképhez, mint a töketlen külső érző szivet takar típushoz.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vampirella
« Válasz #68 Dátum: 2010. November 19. - 10:28:00 »
Ezt valahogy igen erősen kétlem. Ahogy azt is, hogy bárki emlékeimben így élnél.
Igen, szerintem is. ;D

Ettől függetlenül meglepődtem. ;D
Hát, meglepő, hogy egy ilyen kinézethez értelmes történetet raknak. Mint amikor egy nő egyszerre szép is és okos is, az is van akinek meglepő. ;) ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #69 Dátum: 2010. November 19. - 14:40:34 »
Micsoda előítéletek!  ;D
Hát, meglepő, hogy egy ilyen kinézethez értelmes történetet raknak.
Ez annyira viszont nem meglepő képregényeknél. Gondolom csillagászati összegeket fizetnek 1-1 ilyen rajzolónak a munkáért, és várható, hogy miatta több tízezer olyan ember is megveszi a képregényt, aki eddig nem vette, úgyhogy érdemes jó sztorit is tenni mellé, hátha kedvet kapnak hozzá sokan. Jó sztorija van a Marvelsnek is, és nem rossz az Új Titkos Háború sem.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vampirella
« Válasz #70 Dátum: 2010. November 19. - 16:33:27 »
Ez attól is függhet, mennyire felkapott a művész. Alex Ross első mainstream munkája egy Terminator-mini volt, aminél erősen unatkozhatott (tele vannak a képek easter eggekkel), és tudtommal nem is kapott sokat érte.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vampirella
« Válasz #71 Dátum: 2010. November 19. - 17:00:43 »
Ez nincs meg valakinek egészen véletlenül? És egészen véletlenül nem tudná feltölteni valahová?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vampirella
« Válasz #72 Dátum: 2010. November 19. - 17:14:17 »
Azt én is nagyra értékelném.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #73 Dátum: 2010. November 19. - 18:41:11 »
Hát, első munkákért még nem fizetnek sokat.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vampirella
« Válasz #74 Dátum: 2010. November 23. - 19:43:50 »
Még nem tudom,ki tudok-e menni a Hungarocomix-ra,de ha nem,akkor remélem,ismét lesz olyan átutalós-megrendeléses lehetőség ,mint a Marvel Extrára. ;)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #75 Dátum: 2010. November 23. - 22:25:17 »
Olyan mindig van, csak a novemberi akció nem lesz már csak egy hétig.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #76 Dátum: 2010. November 25. - 14:44:51 »
Elhoztam a nyomdából a Vampirellát.  :)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Vampirella
« Válasz #77 Dátum: 2010. November 25. - 15:02:41 »
Már rendelhető a Vampirella a webshopból.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vampirella
« Válasz #78 Dátum: 2010. November 25. - 16:23:43 »
???

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vampirella
« Válasz #79 Dátum: 2010. November 25. - 16:33:12 »
Mi baj? Tényleg rendelhető.