Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 628488 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5060 Dátum: 2019. Február 09. - 15:16:00 »
Trilógiáról lévén szó, én is szeretném, hogy egységes legyen, szóval pont ugyanolyan lesz, mint a Hatalom és a Háború.

Ennek örülök, de a két (három?) különböző kiadásból melyikkel lesz egységes?

Idézet
Szerintem amíg van rá előrendelési kedvezményt, addig nincs ok panaszkodni.

Én nem is panaszkodtam, nem azért kérdeztem. Nekem kimondottan jóleső érzés, mikor előrendelek valamit, és tudom, hogy van mire várnom.

Nem is neked szólt. Egy általános megjegyzés volt azokról, akik panaszkodnak, ha időnként 1-2 nappal később kapnak valamit az újságosnál.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #5061 Dátum: 2019. Február 09. - 18:57:27 »
Van belőle piszok jó, de a negyede a War of Kings tie-inje, másik negyede/harmada meg csak a Thanos Imperative felvezetése. Szóval nem igazán áll meg teljesen magában.

Riworar

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Kingpin next
« Válasz #5062 Dátum: 2019. Február 12. - 12:23:18 »
Trilógiáról lévén szó, én is szeretném, hogy egységes legyen, szóval pont ugyanolyan lesz, mint a Hatalom és a Háború.

Szóval most, hogy már biztos, hogy a Hatalomból 3 formátum van/lesz, a Háborúból pedig 2, melyikkel lesz egységes a Crusade? Melyikkel lesz "pont ugyanolyan"?

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5063 Dátum: 2019. Február 13. - 09:27:07 »
Úgy látom, titok.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Kingpin next
« Válasz #5064 Dátum: 2019. Február 13. - 11:39:51 »
Ezt azért nem nehéz kilogikázni. Különszám már nem lehet, mert foglalt minden Marvel+os.
Mivel a Háborúból nem készül HC egyelőre, ezért 1 közös formátum marad...

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5065 Dátum: 2019. Február 13. - 12:22:45 »
Ez igaz, csak nem ilyen kevés a változó.

Volt szó vastagabb Marvel+okról és sztorik tömbösítéséről, szóval egy fél évad beáldozásával simán lehetne füzetben. Azon kívül az újranyomások nyilván alacsonyabb példányszámban készültek, mint az eredeti kiadás anno, de minden bizonnyal a kötetes Crusade normál példányszámban készülne, tehát a vásárlók jelentős része nem tudná egységes formátumban bezsákolni az egészet, mert főleg a háborúból, de valószínűleg a hatalomból sincs annyi. Ráadásul ezzel a törzsvásárlókkal lenne kitolva, akik nem vették meg az újranyomást, mert nem volt rá szükségük, a következő megjelenés mégis ahhoz igazodna majd. Plusz a képregény evolúciója, ugye.

Ha így nézem, rögtön logikus a füzet. Ha pedig úgy nézem, ahogy mondod, logikus a kötet. Lényegében fogalmam sincs, mi alapján van eldöntve, úgyhogy megkérdeztem, hogy ne kelljen vennem mindenféle kiadásból, csak mert nem világos, melyik lesz folytatva.

Riworar

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Kingpin next
« Válasz #5066 Dátum: 2019. Február 13. - 13:12:54 »
Persze a találgatásokon, kilogikázáson sokat tudna segíteni egy (nem akármilyen) válasz.

Baleszmode

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kingpin next
« Válasz #5067 Dátum: 2019. Március 16. - 21:17:39 »
Tudom, új képregény(ek), es hogy Magyarországra talán akkor jönnek, ha valaha mi leszünk Amerika, de a Spider-Man:Life Story, illetékes az Avengers:No Road Home-mal valakinek szeretne valamit kezdenie? Különösen az előbbivel, de a Bosszú Angyalainál már az Infinity is remek lenne! És csakhogy létező képregényeket is lekérdezzek: az ún. Color-sorozat(Daredevil-Yellow, Spider-Man:Blue, Hulk:Gray.ill. Captain America-White) maradék 2 része miatt(utolsó kettő) szabadon mar izgulni, vagy még korai? (Igen, a megjelent kettő tervben van.)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Március 16. - 21:26:51 írta Baleszmode »
"There are no heroes. No villains. Just people with different agendas."-Daredevil

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5068 Dátum: 2019. Március 16. - 21:40:56 »
A színeket a Fumax kezdte el kiadni, ha lesz folytatás, ez az ő asztaluk, akkor ők fogják folytatni, nem mi.
A legújabbakat nem adjuk ki egyelőre, hogy ne keveredjenek az idősíkok és ne fussunk spoilerekbe.

Baleszmode

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Kingpin next
« Válasz #5069 Dátum: 2019. április 15. - 08:39:34 »
Hello
Most kaptam a hírt, hogy a Marvel-univerzum teljes történetét elmesélő könyvsorozat indul júniusban. 6 részes.
Az még a ti asztalotok, vagy inkább a könyvkiadókat vegyem ostrom alá?
"There are no heroes. No villains. Just people with different agendas."-Daredevil

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #5070 Dátum: 2019. április 15. - 09:23:28 »
Júliusban.
És képregény (vagy inkább képes/illusztrált regény).
És mivel minimum ez év vége, hogy megjelenjen végig a mini, vagyis nemzetközi terjesztésben majd valamikor a jövő tavaszi kötet kiadásakor küldik, így szerintem senkit se kérdezz egyelőre.

Scrapwencher

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Kingpin next
« Válasz #5071 Dátum: 2019. április 15. - 12:01:37 »
Hello
Most kaptam a hírt, hogy a Marvel-univerzum teljes történetét elmesélő könyvsorozat indul júniusban. 6 részes.
Az még a ti asztalotok, vagy inkább a könyvkiadókat vegyem ostrom alá?

Én olyanról tudok, hogy Szukits könyvek, bár ez elvileg most indul, azért elvileg mert náluk rendszeres a csúszás.
https://www.szukits.hu/1054-nagy-marvel-regenysorozat

Az Előkészületben címszó alatt meg ott a többi is.
https://www.szukits.hu/47-elokeszuletben

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #5072 Dátum: 2019. április 15. - 12:27:09 »
Az egy másik, bár simán keverheti vele. A Marvel főleg a kétezres években egy rakás regényt is megjelentetett, bár ez még mindmáig tart. Mondjuk az a fura, hogy néha a saját képregényíróik készítik, mégis sose merik beemelni őket kontinuitásba. Eddig csak egy rémlik a kilencvenes évekből, Peter David Star Trek/X-Men regénye.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5073 Dátum: 2019. április 17. - 18:51:56 »
Idézet
Az egy másik, bár simán keverheti vele.

Ez micsoda pontosan? Mármint nem a Szukits féle, hanem a másik.

Az létezik, hogy pénteken rendeltem egy csomagot, hétfőn megérkezett a visszaigazolás, de máig nem kaptam meg a csomagot. Még sosem volt ilyen. Húsvét előtt is meg lenne csúszva a posta?

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Kingpin next
« Válasz #5074 Dátum: 2019. április 17. - 20:06:42 »
Idézet
Ez micsoda pontosan? Mármint nem a Szukits féle, hanem a másik.
Az a Marvelnél indul nyáron. https://contextus.hu/a-marvel-univerzum-tortenetete/

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #5075 Dátum: 2019. április 18. - 14:02:21 »
Mondjuk nem tudom, azok a marhák miért könyvet emlegetnek, amikor a Marvel még előzetes oldalakat is kiadott a képregényből:
https://www.marvel.com/articles/comics/witness-marvel-s-origins-in-history-of-the-marvel-universe

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #5076 Dátum: 2019. Július 01. - 19:28:36 »
Először is elnézést, ha rossz helyre írtam.
Lenne négy kérdésem rendeléssel, előrendeléssel kapcsolatban.
1,Van arra lehetőség, hogy az előrendelésem mellé kérjek még másik (már megjelent) képregényt és azt egyben küldjétek ki? (az előrendelésnél már jelzésre kerülne)
2,Ha igen és átlépem a 10 ezres határt élhetek az ingyen szállítás lehetőségével?
3,Ha előfizetek egy sorozatra nálatok, megoldható, hogy ne küldjétek ki amikor megjelenik? Rendszeresen vásárolok a webshopból így jobb lenne, ha az előfizetett képregény is a csomaggal együtt jönne le (például a megjegyzésben jelzem, hogy az előfizetett xy-t kérem a csomaghoz tenni).
4,Van arra lehetőség, hogy a kiszállított képregényekhez kérjek kartont a bubis levél helyett? Felárral is. Az utolsó csomag kicsit megsínylette.
Bocsi a sok kérdésért, összejött. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5077 Dátum: 2019. Július 01. - 19:41:38 »
Ezekre a kingpinkepregenyek@gmail.com címen kapsz választ.
A 3-ra tudom: ez nem megoldható. Az előfizetést nem mi intézzük, hanem a Posta, ők viszik, amikor adjuk nekik.
A 4-re is: nem javaslom. Próbáltuk kartonnal küldeni bubis borítékon belül, még jobban meggyűrődik. Igazán csak dobozban biztonságos.

szenzor

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Kingpin next
« Válasz #5078 Dátum: 2019. Július 01. - 21:24:31 »
Idézet
Ezekre a kingpinkepregenyek@gmail.com címen kapsz választ.
Köszönöm, akkor írok a címre.
Idézet
A 4-re is: nem javaslom. Próbáltuk kartonnal küldeni bubis borítékon belül, még jobban meggyűrődik. Igazán csak dobozban biztonságos.
Rosszul fogalmaztam, én is dobozra gondoltam. Akkor ha jól értem nem megoldható.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5079 Dátum: 2019. Július 01. - 22:01:38 »
Most veszünk "pizzásdobozt", mert a HC rendeléseket abban postázzuk. Küldhetünk füzetet is abban, de necces, mert ha nem számolod ki pontosan, hány darab, milyen vastag, és csúszkálni fog benne, az biztos meggyűri itt-ott.