Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 628391 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #680 Dátum: 2008. április 22. - 19:56:46 »
No, Ben tényleg nagyon jól rajzol, de azért a Sepis képek alapján én még nem mondanám, hogy jobb mint Bagley(remélem nem sértődsz meg Ben).
Todd is király, remélem rajzolhatja a novellát. ;D

Majd bescanneltetem 2 Venom rajzomat azok is jók hehe.  :hehe:

Ja és a szavazás. Megint nincs értelme a részemről, én mindegyiket nagyon várom. :D De ha már feltétlen jelölni kell akkor a Titkos háború.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #681 Dátum: 2008. április 22. - 20:20:47 »
Todd: beszéljük meg. Az alakjaid rendben vannak, az arcokkal van csak kis gondom (nem mintha én jobbat tudnék, csak ez a gyenge pontom). Kérhetek tőled pár arcot?  :D Kalapácsfej, Traveller, Adam Warlock, Peter (ők szerepelnek a történetekben). Elég csak az arcuk.
Aha, akkor most rohadtul összeszedem majd magam.
Amúgy ha nem vagy 100°-ig elégedett, nekem úgy is perfekt lenne, ha mondjuk minden álltalam rajzolt oldalért kapnék tíz Kingpin oldalt, tehát ha mondjuk 50 oldalas lenne a két cumó, azért kb, 4-5 ingyen kiadvány, mert azért azt teljesen meg tudom érteni, hogy a Kingin örökbérlet azért csak azoknak jár, akikkel full elégedett vagy.
Nekem valamilyen szinten már az is új kihívás lesz, hogy nem saját képregényt rajzolnék, és már ez is nagy élményt jelent a számomra.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #682 Dátum: 2008. április 22. - 21:21:04 »
No, Ben tényleg nagyon jól rajzol, de azért a Sepis képek alapján én még nem mondanám, hogy jobb mint Bagley(remélem nem sértődsz meg Ben).

Dehogy sértődöm, sőt én is mondtam hogy csak lelkes amatőr vagyok.  ;D A jobb képeimet Kaine már régebben elkérte, talán ha szépen megkérjük, bár tudom hogy utál szkennelni, de lemásolja őket, és akkor Sepi azokat is kiteheti.

Todd, a következő képregény börzén összetehetnénk amink van, és ezalatt a rajztudást értem, a félreértések elkerülése végett. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #683 Dátum: 2008. április 22. - 23:23:02 »
No, Ben tényleg nagyon jól rajzol, de azért a Sepis képek alapján én még nem mondanám, hogy jobb mint Bagley.
Hát ja, a jobbakat már rég lenyúltam tőle. ;D Volt olyan Gwen képe, hogy beleszerettem.  ;D
Aha, akkor most rohadtul összeszedem majd magam.
Amúgy ha nem vagy 100°-ig elégedett, nekem úgy is perfekt lenne, ha mondjuk minden álltalam rajzolt oldalért kapnék tíz Kingpin oldalt, tehát ha mondjuk 50 oldalas lenne a két cumó, azért kb, 4-5 ingyen kiadvány, mert azért azt teljesen meg tudom érteni, hogy a Kingin örökbérlet azért csak azoknak jár, akikkel full elégedett vagy.
Ez nagyon tisztességes ajánlat, Todd, és ezzel minimum az egyik novellát már meg is szerezted magadnak.  ;) Van egy közös sztorija Pókembernek, Deadpoolnak és Warlocknak. Ott a legtöbbször maszkban vannak (kivéve Warlock, aki nem hord maszkot), úgyhogy azzal biztos elégedett leszek. Ennyit meg egészen biztosan megér nekem, ha neked is.  ;) :spidey: A másik (hosszabb) novellát meg várjuk meg, hogy milyenek lesznek a fejek.  :D
A jobb képeimet Kaine már régebben elkérte, talán ha szépen megkérjük, bár tudom hogy utál szkennelni, de lemásolja őket, és akkor Sepi azokat is kiteheti.
Megteszek minden tőlem telhetőt.  :D
Idézet
Todd, a következő képregény börzén összetehetnénk amink van, és ezalatt a rajztudást értem, a félreértések elkerülése végett. ;D
Jöhetnétek hozzám, én is kíváncsi lennék erre az összetételre.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #684 Dátum: 2008. április 22. - 23:25:43 »
Gondolom csak a rajztudásos összetételre vagy kiváncsi. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #685 Dátum: 2008. április 22. - 23:35:05 »
Hát, szerintem az 500 fős börzén mást úgyse mutatnának.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #686 Dátum: 2008. április 23. - 09:10:53 »
Todd, a következő képregény börzén összetehetnénk amink van, és ezalatt a rajztudást értem, a félreértések elkerülése végett. ;D
Felőlem, én benne vagyok.:D
Fesztiválra nem jössz ki? Remélhetőleg ez lesz az utolsó alkalom, hogy pénzért veszünk képregényt Kaine-től.;)
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 23. - 09:12:29 írta Todd »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #687 Dátum: 2008. április 23. - 09:44:41 »
Fesztiválra, Hungarora nem szoktam kijárni, csak minden második börzére, és most az őszi börze az esedékes.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #688 Dátum: 2008. április 23. - 18:03:16 »
Fesztiválra nem jössz ki? Remélhetőleg ez lesz az utolsó alkalom, hogy pénzért veszünk képregényt Kaine-től.;)
;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #689 Dátum: 2008. április 23. - 18:10:32 »
Fosszuk ki Kaine-t alaposan.  ;D
Tomi ha egy mód van rá, a Kaine-es rajzot vedd előre, mert azt nagyon szerettem.
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 23. - 21:14:09 írta Ben Reilly »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #690 Dátum: 2008. április 23. - 22:42:05 »
Tudod mit? Rajzolj Tomiról a babával együtt egy portrét és megvan a Kingpin előfizetés. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #691 Dátum: 2008. április 24. - 12:28:51 »
Kaine, itt van pár kép az álltalad kért pofákról, egyenlőre csak Peter, és Traveller.
http://img0.tar.hu/todd/img/34400899.jpg#3
http://img0.tar.hu/todd/img/34400897.jpg#3

Szerk: Bocs a kurta nagy felbontásért, elfelejtettem levenni...
« Utoljára szerkesztve: 2008. április 24. - 12:30:27 írta Todd »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin next
« Válasz #692 Dátum: 2008. április 24. - 12:38:25 »
Todd, szerintem jók lettek! ;)
Csak Peter nem olyan Peter-ös... vagy hogy mondjam...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #693 Dátum: 2008. április 24. - 12:53:00 »
Todd, tényleg összeszedted magad!  :D A Traveller tetszik, Peterből is a középső jó, csak az alsó fura kicsit. Tiéd a 3. novella.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #694 Dátum: 2008. április 24. - 13:11:38 »
Az klassz!  :ugral:
Csak tudnám ki az az Adam Warlock, nem küldenél egy kisebb anyagot róla? ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #695 Dátum: 2008. április 24. - 13:17:44 »
Olvasd el a Végtelen-es történeteket. ;)
Tényleg jól összedobtad őket, ez mennyi idő volt egyébként?(és ha megjegyezhetem, talán a szemeken egy picit javíts majd a novellában :-[)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #696 Dátum: 2008. április 24. - 13:42:24 »
Tényleg ügyes. :)
pepohoz csatlakoznék, a szemekre figyelj majd picit jobban. :) (szerintem mondjuk az a legnehezebb, hogy egyforma legyen a két szem. ;D)
Még annyi megjegyzés, hogy sokkal jobbak a ceruzarajzaid, mint a gépen színezettek. Azokat bescannelted és kiszínezted, vagy alapból gépen rajzoltad?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #697 Dátum: 2008. április 24. - 14:01:07 »
Todd a Traveller-ed nagyon nagyon tetszik, de ahogy Ju is mondja a szemekre figyelj, kifejezőek, de próbálj kisebbeket rajzolni. Amúgy gratula.  :D ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #698 Dátum: 2008. április 24. - 15:34:10 »
Köszi a véleményeket.
Ju, konkrétan melyik számítógéppel színezett rajzokra gondolsz? Mert ha a Kép.táron fentlévőekre, akkor annak az az öka, hogy már vagy egy éve nem frissítettem az oldalt, csak néhány ceruzarajjzal, és azért az egy év az sok idő.
Amúgy azok is eredetileg kézzel rajzolltak, csak a színezés PS.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Kingpin next
« Válasz #699 Dátum: 2008. április 24. - 15:57:51 »
Konkrétan azokra, amik Sepi galériájában vannak az első pár oldalon, pl az egyik fekete macsos képre. :)