Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5040 Dátum: 2019. Február 08. - 16:07:36 »
Idézet
Mindhárom bekerült a webshopba is.

Így már csak 2 megjelenésre kell várjak, hogy leadjam a rendelésem. Ha jól tudom 16-án jön az Ostrom, az első Marvel Legendákra is ott körül lehet számítani?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5041 Dátum: 2019. Február 08. - 16:25:19 »
Igen, ugyanaznap jelenik meg mindkettő.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5042 Dátum: 2019. Február 08. - 16:58:38 »
Köszönöm szépen a választ! Nagyon nehéz lesz kibírni addig, de valahogy átvészelem.  :D Egyébként azon nem gondolkodtatok még, hogy előrendelési lehetőség legyen?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5043 Dátum: 2019. Február 08. - 17:28:40 »
De igen. Úgy éreztem, hogy annál nincs értelme, ami megjelenik az újságosnál is. Mert előfordulhat, hogy előbb eljut az újságoshoz, mint hozzánk, akkor pedig az előrendelők jogosan panaszkodnának miatta. Olyanoknál tervezzük, amik nem lesznek újságosnál. Például a Prédikátor, Y HC verziók, vagy a Végtelen hatalom-szerű kiadások.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5044 Dátum: 2019. Február 08. - 17:51:58 »
Szerintem amíg van rá előrendelési kedvezményt, addig nincs ok panaszkodni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5045 Dátum: 2019. Február 08. - 18:07:09 »
Hmm, olvastál te már FB kommenteket?

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5046 Dátum: 2019. Február 08. - 18:11:06 »
Nem azt mondtam, hogy nem panaszkodnak. Azt mondtam, hogy nincs ok, ha kapsz kedvezményt, és esetleg pár nappal később jön, mint az újságoshoz. A különbség lényeges :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5047 Dátum: 2019. Február 08. - 18:44:05 »
Igaz, de ezt nem mindenki gondolja így.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #5048 Dátum: 2019. Február 08. - 20:38:15 »
De igen. Úgy éreztem, hogy annál nincs értelme, ami megjelenik az újságosnál is. Mert előfordulhat, hogy előbb eljut az újságoshoz, mint hozzánk, akkor pedig az előrendelők jogosan panaszkodnának miatta. Olyanoknál tervezzük, amik nem lesznek újságosnál. Például a Prédikátor, Y HC verziók, vagy a Végtelen hatalom-szerű kiadások.
Na ez az előrendelés dolog érdekelni fog a két HC verziós sorozat kapcsán. Nem fizetek elő rájuk,mert úgy döntöttem a HC lesz. Ellenben a Marvel Legendákra és a Batmanra megy is az előfizetésem! ;)  :kingpin:

Aprópó! Ha lehetséges és megoldható, jó lenne, ha jövőre a Marvel Legendákra, már az első számtól  elő lehetne fizetni, sokkal praktikusabb lenne így számomra, már ha jövőre is terveztek ilyen sort. Köszönöm szépen!!  ;D ;D :kingpin: :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5049 Dátum: 2019. Február 08. - 20:42:06 »
Persze, jövőre már a teljes sorra elő lehet majd fizetni. Csak most a közeli megjelenés miatt már nem volt rá idő.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #5050 Dátum: 2019. Február 08. - 20:46:23 »
Köszönöm szépen!  :kingpin:
Tehát akkor jövőre is lesznek Legendák, szupi!  :hehe: :hehe: :brow: :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5051 Dátum: 2019. Február 08. - 20:59:25 »
Egyelőre az van a legtovább tervezve, konkrétan 2025-ig.  :spidey:

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Kingpin next
« Válasz #5052 Dátum: 2019. Február 08. - 21:47:00 »
Besz@arok! Meddig???  Na ha addig élek még és pénzem is lesz, akkor számíthattok rám!  :kingpin: :kingpin: ;D

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5053 Dátum: 2019. Február 08. - 23:00:32 »
Igaz, de ezt nem mindenki gondolja így.

Elsősorban neked kell így gondolni. Csodálkoznék, ha komoly probléma lenne kedvezményért cserébe esetlegesen várni pár napot, főleg a mostani dömpingben. Úgy látom, a Fumaxnak eléggé bejön, hogy a lehető legtöbbet igyekeznek közvetlenül értékesíteni, minden csatornán.


Más:
Láttam, hogy jön jövőre az Infinity Crusade. Elárulod, milyen formátumban? Azért érdekel, hogy tudjak tervezni a többi újranyomás/miegyéb beszerzésével.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #5054 Dátum: 2019. Február 09. - 08:37:05 »
Már most a jövő évit akarod tervezni? (Magyarországon?) Február van és már most annyi megjelenés van idénre csak márciusig, hogy számon se tudom tartani, és még fogalmunk sincs második félévbe mik fognak kijönni. Hogy akarsz te jövőre tervezni amikor még az ideiek se derültek ki jórészt?
This is a joke. A real practical Joke.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5055 Dátum: 2019. Február 09. - 09:20:03 »
Nem, a tavalyi és a mostani megjelenésekre akarok tervezni igazából, és ahhoz tudnom kéne a jövő évit.

Megvan ugyanis a Végtelen hatalomból a füzet és a tpb is, de utóbbit valószínűleg upgradelném hcra, ha lesz, és akkor utólag valamikor eladnám a tpbt. Közben a háborút eleve nem akartam upgradelni füzetről, de most attól függően, hogy milyen formátum lesz a hadjárat, lehet, hogy mégis kellene, illetve esetleg meg kéne tartanom a tpbt a hatalomból. Nem szeretném, ha a végén úgy lenne meg az Infinity saga, hogy a hatalom hc, a háború füzet a hadjárat meg pl. Tpb. Aztán rakd őket szépen egymás mellé.

Nem hiszem, hogy ne lenne helyénvaló kérdés, főleg nem értem, hogyan függ ez össze bármi más megjelenéssel.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Február 09. - 09:24:18 írta coleman »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #5056 Dátum: 2019. Február 09. - 12:09:40 »
Elnézést, kicsit túlreagáltam. :)
This is a joke. A real practical Joke.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kingpin next
« Válasz #5057 Dátum: 2019. Február 09. - 12:58:58 »
Nem gond. Előfordult már hasonló kérdésnél, hogy úgy néztek rám, mintha a Marsról jöttem volna. Csak nem értem, miért furcsa ez, amikor szerintem adja magát.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Kingpin next
« Válasz #5058 Dátum: 2019. Február 09. - 13:10:06 »
Idézet
Szerintem amíg van rá előrendelési kedvezményt, addig nincs ok panaszkodni.

Én nem is panaszkodtam, nem azért kérdeztem. Nekem kimondottan jóleső érzés, mikor előrendelek valamit, és tudom, hogy van mire várnom. Főként azért kérdeztem egyébként, mert mindig, amikor le tudok adni egy rendelést, már esti tranzakciós díjat is felszámol. Nem nagy összeg, csak mindig így alakul. Egyébként meg nagyon örülök minden Kingpines kiadványnak, a csomagok is mindig tökéletesen érkeznek meg. Egyedül ami problémám szokott lenni, hogy a füzetek lapjai összeragadnak és a festéket a szétválasztásnál a lapok széléről lehúzza, de ez sem egetverő probléma, mert nem nagy dolog, szinte ne is látszik. Sérülten is eddig egy kiadványt kaptam, de azt majd megrendelem újra. Szóval csak így tovább!  :kingpin:

Hogy a témába is vágjak, annyit szeretnék már pár napja megkérdezni, hogy valamikor, valamilyen formában számíthatunk a Galaxis Őrzőire?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #5059 Dátum: 2019. Február 09. - 13:32:08 »
Láttam, hogy jön jövőre az Infinity Crusade. Elárulod, milyen formátumban? Azért érdekel, hogy tudjak tervezni a többi újranyomás/miegyéb beszerzésével.
Trilógiáról lévén szó, én is szeretném, hogy egységes legyen, szóval pont ugyanolyan lesz, mint a Hatalom és a Háború.
Hogy a témába is vágjak, annyit szeretnék már pár napja megkérdezni, hogy valamikor, valamilyen formában számíthatunk a Galaxis Őrzőire?
Mostanában végzek a Fantasztikus Négyessel, utána ráfekszem arra is, mert eddig még nem olvastam jót tőlük. Olyan várható hamarosan, amiben a tagok vannak, Gamora, Drax, de a többiek nem.