Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627461 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #40 Dátum: 2007. Július 28. - 11:13:11 »
Marvels.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Kingpin next
« Válasz #41 Dátum: 2007. Július 28. - 11:16:49 »
hát igen azt megvenném mindenképp, az tuti. Képzeljétek el keményfedeles kiadásban szép színes lapokon. Tömör gyönyör ;D(lenne *sóha*)j

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #42 Dátum: 2007. Július 28. - 12:22:58 »
Ugye, az az a tipikus "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" (és ez még a reálisabb álmom magyar Marveles képregénykötetre...).

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Kingpin next
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 28. - 18:42:48 »
Had találjam ki mi az, mit unrealisztikusnak vélsz: Vadóc mini? :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 28. - 19:14:16 »
Nem, a v3. :D Az első mini már túl régi sajna ahhoz, hogy mki lehessen adni, nagyon érződik rajta a '90-es évek X-Menjének hangulata. A v2 meg aranyos, az egyik legkedvesebb képregény, amit olvastam, a harmadik része, de nagyon elrugaszkodik az eredeti eseményektől, az első filmnél lehetett volna csak vmit kezdeni vele.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 28. - 19:24:43 »
naaaa! Az év legjobb híre! :o ;D :oh:
Ha majd azt látod, hogy mindenhova a magyar címét fogom írkálni, akkor elkezdhetsz reménykedni. :)

Idézet
Mindegy mi lessz, úgy sem tudsz melléfogni.

Nem?? A Vertigo eddig nem jött be rendesen, a Pókfej is várat magára, a Semic-kel közös Pókember különszám pedig a legkevésbé fogyó Pókember különszám volt eddig. Úgy tűnik csak melléfogni tudok.  :'( De talán most vége lesz a Parker-szerencsének ezekkel az új kötetekkel.

Idézet
Esetleg annyit megtudhatunk, hogy mind a négy Pókemberrel lesz-e kapcsolatban?

Alapvetően mindenhol ott lesz Pókember is (ahogy ott van már a Bosszú Angyalaiban is kicsit), de nem lesz mind teljesen Pókos.

A Marvels kemény dió. Legalább 160 oldal, ha jól emlékszem, minimum nagyon fényes lapon kellene kiadni, és kijárna neki a nagy képregény méret is.
Jelenleg csak a Képes Kiadónak vannak ilyen jellegű kötetei, de ők nem csípik a fotórealisztikusabb képregényeket, úgyhogy tőlük nemigen fog megjelenni. Az már nekem is eszembe jutott, hogy csak a 4. részét kiadni...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 28. - 19:37:08 »
Az se volna rosz, egyedül az a baj vele, hogy amikor először olvastam még a Spidetomon, már akkor is éreztem, hogy ez ki van ragadva vmiből... akármennyire is önálló, vhogy Phil elbeszélése mutatja, hogy már régóta megy ott vmi. Azt, hogy még nincs rá kapacitásod, sejtettem. A Képes Kiadót meg aligha győzzük meg, legalábbis Tony nem egyszer kijelentette, hogy nem jön be neki Ross munkássága... nem baj, addig marad a honosítás, és a reménykedés, hogy egyszer hátha.

Nem mind Pókos, ott lesz Peter is... hm, esetleg reménykedhetünk egy Fury-féle Secret Warban?

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Kingpin next
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 28. - 19:54:11 »
Kain a hiba nem benned van. Arról nemtehetsz hogy az emberek túlnyomó többsége még mindig gyerekesnek tartja a képregényeket,  szét tudném pofozni, aki egy 4-5 éves kezébe nyomja a pókembert hogy nesze fiam csak kussolj, ez az emberke ha felnő csak arra fogy emlékezni hogy a pókembert gyerekkorába nézegette. Én nem adom oda a gyereknek,(persze hogy összegyűrje, még mit nem! ;D) hanem inkább leülünk és együtt átlapozzuk, és beszélgetünk hogy ki kicsoda, és mit csinál.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 28. - 20:06:08 »
Nagyon jól csinálod, én is így szeretném majd a lányommal.  ;)

Gaby, én a Marvels 4-et először önmagában olvastam. Nem tudom, hogy az olaszok csak azt adták-e ki, vagy az előző 3 rész megjelent náluk korábban, de amit sikerült beszereznem olasz képregényt, abban a 4. rész volt csak. Lefordítattam valakivel, és nekem önmagában is tetszett, azért is mertem honosítani egymagában.

Idézet
Nem mind Pókos, ott lesz Peter is... hm, esetleg reménykedhetünk egy Fury-féle Secret Warban?
Igen, azt a történetet is górcső alá vettem már, és tudod mi a legnagyobb ellenérv? Sötét. Annyira sötétek a lapok, a színek, minden, hogy szintén csak speciális papíron működne jól, arról nem is beszélve, hogy a történet mellett van vagy 20-30 oldal dokumentáció, vagy több, amit nem árt ismerni, azzal együtt pedig nagyon vaskos kiadvány lenne, egy csomó szöveggel, ami feleslegesen foglalná a jó minőségű helyet. Szóval, bár bírom azt a sztorit, szerintem az nem lesz. De ha ennyire találgattok, várhatóan Rozsomák jelen lesz. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 28. - 20:33:45 »
a Semic-kel közös Pókember különszám pedig a legkevésbé fogyó Pókember különszám volt eddig.
:o De legalább a befektetett pénzt visszahozta? Fura hogy ez fogyott a leggyengébben, pedig ebben minden benne van ami a népnek kellhet: Pókember, humor, komoly felnőttes történet, és szexi kebelcsodák (nekem Skorpia is nagyon tetszett  :-[ ;D ), és még komoly üzenete is van.
Egyébként az eljövendő Marvel kiadványokkal szerintem biztos nagyobb sikered lesz mint a Vertigoval.   
 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 28. - 20:44:45 »
Azért szvsz nem ártana, ha a kislány először egy Marvel Adventurest vagy vmi hasonló, direkt kisebbeknek (is) szóló kiadványt látna először...

Persze, elismerem, a Marvels összes tagja megállja önmagában a helyét (még a 0. szám is), de attól még mindig lehet érezni szerintem, hogy ez egy egésznek egy része csak. Ha meg az ember olvasta a teljeset, akkor nehezen tudja elképzelni különálló darabokban. Ja, és tudtommal magában sehol se adtak ki egy részt sem. Valószínűleg akkor az olaszok is szétszedték, vagy ha mégis magában volt, akkor vmi spéci Pók-válogatás lehetett.

Hajaj, ne is mond, a scanjét is néha bogarászni kellett a Secret Warnak. De legalább nyugtass meg, hogy ha beindul a Kingpin szekere és bevállalhatsz magadnak drágább kiadványokat, ez is előkerül majd... gyakorlatilag minden megvan benne, ami sikeressé teheti. Egy jónevű író (akit a CsoPók és az Angyalos-kötetek is ismertté tettek/tesznek...), konspiráció felsőfokon, Pókember, Amerika Kapitány (akit aztért sajnálok, hogy nem lovagolt meg az itthoni média, bezzeg egy bulvárlapban láttam a Spider-Man Indiáról egy cikket anno), meseszép és élethű rajzok...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 28. - 20:55:39 »
De legalább a befektetett pénzt visszahozta?
Igazából nem tudom. Nagyon bonyolult és kusza az egész, nem szívesen mennék bele.
Idézet
Egyébként az eljövendő Marvel kiadványokkal szerintem biztos nagyobb sikered lesz mint a Vertigoval.   
Hát, ha én nem így gondolnám, nem mernék belefogni.  ;) Ez a minimum, hogy jobban fogyjon.

Azért szvsz nem ártana, ha a kislány először egy Marvel Adventurest vagy vmi hasonló, direkt kisebbeknek (is) szóló kiadványt látna először...

Spider-Man loves Mary Jane, mi?  ;D

Idézet
Valószínűleg akkor az olaszok is szétszedték, vagy ha mégis magában volt, akkor vmi spéci Pók-válogatás lehetett.
Pontosan, valami nagyon extra Pókember-kiadvány része volt.

Idézet
De legalább nyugtass meg, hogy ha beindul a Kingpin szekere és bevállalhatsz magadnak drágább kiadványokat, ez is előkerül majd...

Nem felejtem el, az biztos, de mire sorra kerülhetne, talán már elavult lesz, nem tudom. Pedig jó lenne hozzá a Pulse részek is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 28. - 21:16:54 »
Elavult? Fury már évek óta bujkál, nem nagyon akar előbukkanni, szóval a hatása elég stabil most is, annyira nem félek attól, hogy elavul. Amíg Bendis a Marvel főágába belszólhet, addig tuti nem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 28. - 21:29:25 »
Kérdés meddig bírja még?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 28. - 22:01:40 »
Ki? Fury vagy Bendis? Mert az Ember anno sokkal többet írt egymaga, de akár Claremont fénykorát is elő lehetne venni, ő is gyakorlatilag í fél Marvel-univerzumba írt az elmúlt évtizedek alatt...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 28. - 23:03:32 »
Attól, mert mások tudtak sokat írni, még nem biztos, hogy Bendis is tud.  ;) De mindegy is, az biztos, hogy 2008-ban még nem fogok érdemben foglalkozni vele, addig megvannak a részletes terveim.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 29. - 08:44:01 »
A vásárlók szerint pedig úgy néz ki, tud. És mint tudjuk, a vevőnek mindig igaza van.
(Avagy ahogy Obelix mondaná: Dilisek ezek az amerikaiak...)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 29. - 11:17:22 »
Nem gondoltam volna, hogy a különszámok ilyen gyengék voltak... :'(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 29. - 11:23:56 »
Hát, lehet, hogy a Sikoly utáni látható... minőségváltozás :roll: elriasztott sokakat...

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 29. - 12:06:56 »
Idézet
De ha ennyire találgattok, várhatóan Rozsomák jelen lesz.

Ez igaz az NA-ra is. ;) Szóval vagy 3 NA kötet jön ki jövőre vagy nem tudom.... Az viszont,  hogy a pók különszám ilyen rosszul fogyott, erősen meglepett. Főleg, hogy jelenleg nálunk a pókon és az X-menen kívül nem igazán lehet más szuperhősös képregény eladni: lásd. UF4. :(