Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627501 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 29. - 12:09:58 »
Az UF4-nél azért közrejátszhatott, hogy akik ismerték az F4-et, azok meglepődhettek egy kamasz Reeden, akik meg nem, azokat elriaszthatta az iiiiiszonyatosan tetűlassú kezdet, hogy gyakorlatilag az első három számban *semmi* nem történik.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 29. - 12:17:37 »
most komolyan, te is F4 rajongó vagy, ahogy én is: te csak azért nem vennéd meg az UF4-t, mert reed, Sue és a többiek még kamaszok benne? Mert oylan emebrt ismerek, aki azért nem vette meg az első 11 számot, mert megvolt neki, netes honosított verzióban, de azért a te ötleted szerintem mégdurvább...
A lassú történet: nekem személy szerint tetszettek azok a 6 részes sztorik. miután az amcsi kiadásban jöttek a 3 részesek, nem is tudtam megbarátkozni velük egy darabig, de aztán a Namoros már jó volt! :D
de ha már itt tartunk, kaine: esetleg egyszer nem lenne esély mondjuk UF4 kötetekre? ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 29. - 12:48:30 »
Igazság szerint jobban örültem volna, ha legalább a húszas éveik végén tart a csapat, mert nekem az eredetiben is volt az egyik legmeghatározóbb tényező, hogy mind már jó ideje ismerik egymást, nem csak gyerekbarátság köti össze őket. Meg néha a kamaszos hisztit is unom az UF4-ben. A kezdetet a sorozoatban utáltam, a Fátumos sztori már egy fokkal jobb lett, a Negatív Zóna már ügyes, de megint feleslegesen elnyújtott, a Mad Thinker első felbukkanása csapnivalóan borzalmas volt mind történetre, mind rajzra (utóbbira különösen, mintha egy hatéves csinálta volna a második részt), onnantól viszont belendült a sorozat, a Millar-Land éra zseniális volt, és a mostani Carey-s szakasz pedig szvsz a legjobb a jelenlegi Ultimate-címek közül. Összesen egy dolog nem tetszik még mindig benne, hogy Reed csinál lassan minden nagyobb tudományos áttörést az Ultimateverse-ben, simán átverte a zombimegfelelőjét, gyakorlatilag mindenkit leiskoláz itten, amikor ez a verziója a legbutább az összes Reed Richards közül...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 29. - 12:52:03 »
Nekem nem nagyon tetszett az a 12 szám, ami megjelent, de nem hinném, hogy a kamaszság, vagy a gyenge kezdet miatt bukott volna el. Sokal inkább a népszerűség és az ismeretlenség...mert mit látott, aki bement az újságoshoz? úú Pókember, ezt megvesszük. úúú X-Men, ezt is megvesszük...úú Rozsomák, tudod ez a Farkas a filmből, nagyon állat a csávó ezt is meg kéne venni! F4? áhh csak ha sok pénzem lesz rá....aztán f4 el is bukott, látva a Rozsomák iszonyatgyenge sztoriját meg rajzait, az is. Maradt a másik kettő.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 29. - 14:41:34 »
úú Rozsomák, tudod ez a Farkas a filmből, nagyon állat a csávó ezt is meg kéne venni! F4? áhh csak ha sok pénzem lesz rá....aztán f4 el is bukott, látva a Rozsomák iszonyatgyenge sztoriját meg rajzait, az is. Maradt a másik kettő.
A Rozsomákkal az volt a baj, hogy alapból a most is futó v3 szvsz a leggyengébb sorozata ami eddig volt. Pláne, hogy az egyik leggyengébb részt vették ki belőle. Az egy dolog, hogy a fél Marvel univerzum megfordult benne, viszont Romita jr rajzai és a gyenge történet sokat rontott rajta. De a mostaniak sem a legjobbak. A Kardfogús történetre már azt hittem, hogy sohasem fog vége lenni. A legjobb az lett volna, ha a v1-ből adtak volna ki, csak azzal meg az a baj, hogy elég sokszor volt bele vonva az X-Men crossoverekbe, és önmagában elég gáz lett volna csak úgy.
Az UF4-nek nekem az első részei tetszettek. Még a tini Reed-el is meg bírtam barátkozni. Például az első szám annyira tetszett, hogy egymás után háromszor olvastam el. Persze az utánna következők már nem voltak annyira egetverők, de ezt szinte az összes ultimate-re elmondhatjuk. Azért sajnálom, hogy abbahagyták a kiadásukat. A legjobb az volna, ha a klasszikus F4-ek kerülnének kiadásra, mint például amiket most is honosítunk, a John Byrne korszakos F4-ek. Annak nagyon örülnék, de ez csak álom. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 29. - 15:15:57 »
Én soha nem követtem nyomon Rozsi saját sorozatát huzamosabb ideig, de azt én sem értem, miért ezzel az írtó gyenge sztorival kellett indítaniuk.... :headscratch:

Én is sajnálom őket, de megmondom őszintén, hogy jobban örülök annak így, ami most van.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Kingpin next
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 29. - 19:20:58 »
A szüneteltetésben az is közrejátszott, amit Petshop egyszer 2 mondatban kifejtett nekem, mikor erről beszélgettünk.
Hó elején megjelent a Pók és X, ember megvette, aztán elitta ( ;D) a pénzét, és mire megjelent a másik kettő, már csak azok vették meg akiknek maradt pénze. (Vagy a nagyon képregénykedvelők)
Én is sajnálom őket, de megmondom őszintén, hogy jobban örülök annak így, ami most van.
Igen a havi 1190 Ft/négy epizód tényleg jobb, mint 2060 Ft/négy epizód.
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 29. - 19:22:50 »
A pénz miatt is, de a képregnyke miatt is. Ha ilyne áron dupla Rozsi, meg dupla uf4 lenne, inkább követelném vissza a régit, amikor még mind a négy volt. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 29. - 19:29:45 »
de ha már itt tartunk, kaine: esetleg egyszer nem lenne esély mondjuk UF4 kötetekre? ;)
Alapvetően jó felé tapogatózol, de mégis inkább a nem, mint az igen.  :headscratch:
Írtam év elején egy listát, hogy mik a lehetséges kiadási terveim, mik azok, amik egyáltalán számításba jöhetnének. Na nem túl hosszú lista, de a végén ott figyel az Ulti F4 is. Amikor megszűnt a füzet, a Panini felajánlotta, hogy folytathatja bármelyik kiadó, de persze, ha nekik nem ment, mitől ment volna másnak? Amikor bejelentették, hogy abba fogják hagyni, én írtam nekik, hogy próbálják meg még egyszer, hagyják ki a 13-20 részt, és folytassák egyből Greg Landdel és a Marvel Zombikkal. De akkor már eldöntött tény volt, hogy vége lesz. Úgy gondoltam könyvben nem lenne lehetetlen kiadni, de pontosan az a baj, hogy 3 részesek a történetek. Három részből még nem lehet könyvet csinálni, 6 rész pedig kicsit sok lenne kísérletnek egy olyan újságnál, ami korábban már bukta volt. Ultimate történettel nem lehet egy kiadványba tenni nem Ultimate történetet, szóval az se menne, hogy negyedik sztorinak beteszek valami egyéb Marvelt. Ezen a 12 részen kívül egyszerűen nincs más, amit ki lehetne adni- a Pókembert a Semic adja ki, az Ultimates szintén 12 részes, aztán enyi. Nagyon le vannak redukálva a lehetőségek. Ha 4 rész lett volna egy-egy sztori, akkor megpróbáltam volna, de így szinte reménytelen.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 29. - 19:49:39 »
Te, ugye nem azt a rémes Gah Lak Tus trilógiát fontolgatod? Hm, nem, abban nincs nagyon benne Pókfej...
És ha úgy adnád ki, hogy egy 3 részes Landes sztori, plusz mellé egy Annual?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 29. - 22:28:04 »
Egy annual mi?  :) F4? Pók? Mert a Pók annualok meg fognak jelenni a Semictől.
Nem a Galactus-utánzatra gondoltam. 12 részig van a Miller-Land páros, először a Marvel zombik, majd Namor. Ez 6 rész. Utána nem is tudom mi jön.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 29. - 22:32:03 »
Ultimate F4 Annualok, természetes. Mi másra gondoltam volna egy UF4-sztori mellé? (És jó Ulti szokás szerint abszolúte tökmindegy, hogy hol jelennek meg, annyira nincsen meghatározva a helyük az idővonalban, csak úgy behajigálták az idővonalba is utólag.)
Utána a Super Skrull van a President Thorban, majd megint Fátum a Frightfulban, kiegészülve a zombikkal megint egyébként.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 29. - 22:33:39 írta talgaby »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 29. - 22:43:04 »
Igen, már emlékszem.  :) Hát, merész lépés lenne, az biztos, de a zombikat nagyon zabálom!  :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 29. - 22:48:31 »
Idehívjam Zspidert? Õ bele van esve a zombiverzumba... jól elcseveghetnétek. ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 30. - 10:41:23 »
Idézet
Alapvetően jó felé tapogatózol, de mégis inkább a nem, mint az igen. 

Kár, de a remény hal meg utoljára. Viszont felmerült bennem egy kéréds, puszta kíváncsiságból. Azt mondtad, hogy havi képregényt nem adnál ki, mert nincs olyan raktárad, amiben elférne 10 000 db képregény. Akkor egy könyvből mégis hány darabot nyomtatsz? 2-3000 vagy 5000 felett? Csak kíváncsi vagyok. ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kingpin next
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 30. - 14:24:04 »
az UF4 megszűnését én is nagyon sajnálom, olyannyira tetszett a sorozat, hogy még az Annihilusos sztorit is elolvastam utána, sőt még további részek is itt figyelnek a gépemen, majd egyszer sorra kerülnek. :D
A Rozsomák képregény meg... hát kár, hogy pont ezt a sztorit adták ki, mert tényleg gyenge volt. Pedig az első rész tök jól indult, csak aztán barominagy mészárlásba fulladt az egész.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 30. - 14:44:16 »
De miért ezzel kezdték? Nem értem azóta se.... :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 30. - 14:49:10 »
Gondolom a "modern" történeteivel akartak indítani, de sajnos ez a v3 nem éppen a legjobb. Csak akkor lett volna előnye ha a későbbiekben ki szándékozták volna adni a HoM-ot vagy a CW-t, mert mind a kettő esemény érintette a Rozsomák címet. De én inkább vagy a klasszikus v1 sorozattal indítottam volna, vagy a v2-vel.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 30. - 15:51:03 »
Pedig a válasz nem olyan ördöngös... a tenferentúlon ennél a történetnél ugrottak meg jelentősebben az eladások, és annyira jót tett a címnek, hogy végül még egy külön What If...-et is kapott pár évvel később.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 30. - 16:33:38 »
Ennél a Kézes agyatlan kaszabolós sztorinél? Na az a nem semmi... :o
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"