Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627493 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Kingpin next
« Válasz #1420 Dátum: 2009. Január 07. - 16:50:17 »
Szerinted az lapos? :o Szerintem az egyik legjobb Hulk sztori, amit valaha is olvastam! De hát kinek a pap, kinek a paplan. ;)

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1421 Dátum: 2009. Január 07. - 17:15:19 »
Marvel Extra????Nemááá! :oh:
Ez brutálisan jó hír.Nagyon örülök már csak a lehetőségének is és remélem megvalósul.
 :kingpin2:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1422 Dátum: 2009. Január 07. - 17:15:44 »
A Hulk The End meg aztán pláne nem volna jó. Nem rossz sztori, de eléggé lapos. Nem sok értelme lenne belerakni.

Nem azért, hogy Dokit majmoljam, de hogy mondhatja erre bárki hogy lapos? Amikor Bruce visszanézi felvételről ahogy Hulk szétmarcangolt teste gyógyul, és Banner oly sok év után még mindig igazi tudós módjára tanulmányozza a "szörnyet" az egyik legdrámaibb és legjobb jelenet amivel találkoztam. Kiváló az egész Hulk The End, még az a rész is zseniálisan el van találva, hogy a földi civilizáció pusztulását az egész univerzum megünnepli.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1423 Dátum: 2009. Január 07. - 17:12:26 »
Jó persze, a maga nemében jó az a történet, de én sem raknám bele egy ilyen kötetbe. Azért kezdésnek valami komolyabbal jönnék elő (értsétek ez alatt, amiben valami akció is van). De ismerve kaine-t, csak Peter Davides Hulk jöhet szóba. :)

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kingpin next
« Válasz #1424 Dátum: 2009. Január 07. - 17:27:24 »
Támogatom a The End bekerülését.Nagyon jó történet.
Mellé még jöhetne egy Vasember meg egy Thor történet is. :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1425 Dátum: 2009. Január 07. - 17:32:33 »
Azért kezdésnek valami komolyabbal jönnék elő (értsétek ez alatt, amiben valami akció is van).

Hulk-ot szétcincálja benne egy csapat mutáns... izé. Ha ez nem akció, akkor mi?  :hulky:

De ismerve kaine-t, csak Peter Davides Hulk jöhet szóba. :)

Az se rossz, sőt.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1426 Dátum: 2009. Január 07. - 17:58:42 »
Hulk-ot szétcincálja benne egy csapat mutáns... izé. Ha ez nem akció, akkor mi?  :hulky:
Most arról a jelenetről beszélünk ami két oldalon lezajlik? Azt azért nem mondanám akciónak.
De ne értsetek már félre, én is örülnék neki, ha megjelenne egyszer magyarul, de közel sem tartanám a legjobb kezdésnek, hogy megismertessék vele a magyar rajongókat.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #1427 Dátum: 2009. Január 07. - 19:22:32 »

Pókember ugyan lesz benne, de csak egyetlen történet, vagyis a könyv alig egyötödét teszi majd ki.
Valahogy éreztem. :roll: Félreértés ne essék, nagyon szeretem a karit, de helyette jöhetne még akkor valaki más is... Mindegy, még így is örülök, ha összejön. ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kingpin next
« Válasz #1428 Dátum: 2009. Január 07. - 20:13:08 »
A Child Within-t én is sajnálom kicsit, szívesen megismertem volna, mivel még nem olvastam.
Viszont ha megjelenne egyszer egy Marvel Extra, az nagyon jó lenne!! :D :D Mindenképp kellene bele Póki, Vasember, Hulk és ha 5 sztori lenne egy kötetben, akkor még 2 valamilyen más...vagy akár még Vas, vagy Hulk.

Remélem összejön a kiadása!! :kingpin: :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1429 Dátum: 2009. Január 07. - 20:35:54 »
Egyelőre minden azon múlik, hogy a kérdéses történet megvan-e a Panininek. Ha megvan, akkor nem variálok: az lesz benne, amit elterveztem eredetileg. Ám, ha nincs, akkor viszont sajnos nincs menekülő útvonal. Ma átnéztem minden létező képregényemet, és nem találtam megfelelőt helyette. Amit jó lenne kiadni az vagy régi, vagy több részes, vagy egyéb okokból nem megfelelő. Olyat meg nem akarok, hogy "elmegy" történet jelenlen meg, mert az meg minek? Így is nagyon drága a kiadás, akkor már legyen olyan történet, ami megéri a macerát. Ha ezt a sztorit sztornózzák, akkor nem lesz Marvel Extra. Legfeljebb akkor átnevezem és Pókember Extra lesz, mert abból persze tudnék elég sokat. Mindenesetre egy nem Pókember sztori már benne van, méghozzá 2 részes, úgyhogy az már  majdnem tuti.
Mint ahogy abban is elég biztos vagyok, hogy fogalmatok sincs, mit adnék ki legszívesebben a Pókemberen kívül.  :D De ezt nem is árulom el - egyelőre.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 07. - 20:38:57 írta kaine »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kingpin next
« Válasz #1430 Dátum: 2009. Január 07. - 20:38:41 »
Hello Kitty kalandjait?  :o

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1431 Dátum: 2009. Január 07. - 20:46:45 »
PPG :D
Ja, nem jó. Az DC.
Én The Thing-re tippelnék, sok poénos egyrészes kalandja van. :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 07. - 20:50:05 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1432 Dátum: 2009. Január 07. - 20:47:44 »
Ha mégsem jönne össze az amit terveztél, akkor tegyél bele X-Ment. Abból azért találni jó egyrészest.  :) Vagy Rozsomákot.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1433 Dátum: 2009. Január 07. - 20:51:26 »
De Deadpool is kijöhetne már magyarul, az ultimate-n kívül. Valami rendes 1részes tőle. Tuti lehetne válogatni.
Peter David meg She-Hulkot is írt.
...Meg Pókembert, meg Captain Marvelt, Red Sonjat, F4-et. Meg Wolverinet, meg X-factort, meg a Hulkot már írtátok.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 07. - 20:59:39 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1434 Dátum: 2009. Január 07. - 20:53:29 »
Tényleg, She-Hulkot akarunk!  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1435 Dátum: 2009. Január 07. - 21:04:29 »
Ha mégsem jönne össze az amit terveztél, akkor tegyél bele X-Ment. Abból azért találni jó egyrészest.  :) Vagy Rozsomákot.
Jaj, Sepi, hát nem ismersz?  :D X betű még véletlenül sem lehet abban, amit válogatnék. Oké-oké, Mutánsvilág, meg minden, de ha válogatnom kell néhány "legjobb" történetet, X-Men valahol 5-600 után jönne csak, azt hiszem. Rozsomákot pedig nem szeretem az önálló történeteiben. Az X-Menben jó, hogy ellensúlyozza a sok pozitív hőst, de önmagában nem tetszik.
De Deadpool is kijöhetne már magyarul, az ultimate-n kívül. Valami rendes 1részes tőle. Tuti lehetne válogatni.
Abból meg csak az első sorozat tetszett igazán - különösen az eleje -, de azok megintcsak nincsenek digizve, elég régiek. Általánosságban elmondható, hogy 2000 utáni történeteket kell keresni - 1-2 kivétellel. A Cable-Deadpool pedig már alig tetszett.
Idézet
Peter David meg She-Hulkot is írt.
Azokat még nem olvastam. Sajnos még csak 6-8 She-Hulkot sikerült elolvasnom (Slott írásából), de 1 kivételével mind többrészes volt, az az egy pedig egy kockafejű gyerekről szólt, ami nem tetszett. Nem tudom, később vannak-e benne egyrészesek.
Idézet
...Meg Pókembert, meg Captaim Marvelt
Ja, hát a Jean DeWolff halála még egy későbbi terv, a Captain Marvellel pedig megintcsak az a baj, hogy teljesen összefüggő történet, nem lehet kiragadni belőle egyrészeset. Azon kívül persze, hogy az a sorozat nem érdekel senkit Molzón és rajtam kívül.  :( Pedig azt nagyon szívesen adnék ki, rendkívül jó sori.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kingpin next
« Válasz #1436 Dátum: 2009. Január 07. - 21:15:05 »
ez milyen: http://marvel.wikia.com/wiki/Thing_Vol_2
Jó kis egyrészesek, és ez 2000 utáni.
This is a joke. A real practical Joke.

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Kingpin next
« Válasz #1437 Dátum: 2009. Január 07. - 21:19:40 »
Lehet, hogy hülyeség, de nem gondoltál arra hogy füzetet adj ki? Megjelenhetne akár kéthavonta is 72 oldalon vagy a füzet kiadása nagyon drága?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #1438 Dátum: 2009. Január 07. - 21:20:28 »
Ha mégsem jönne össze az amit terveztél, akkor tegyél bele X-Ment. Abból azért találni jó egyrészest.  :) Vagy Rozsomákot.
Jaj, Sepi, hát nem ismersz?  :D X betű még véletlenül sem lehet abban, amit válogatnék.
Sebaj, legalább megpróbáltam.  :)

A Thing v2 jó, de akkor már inkább F4 legyen kiadva. Önmagában annyira nem ismert itthon. Vagy esetleg a Pókerpartit lehetne kiadni belőle.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #1439 Dátum: 2009. Január 07. - 21:58:14 »
Füzet szóba se jöhet. A Lényt se tartom annyira jónak, hogy beleférjen egy első válogatásba.