Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627490 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #120 Dátum: 2007. Október 20. - 19:31:31 »
Köszi Nerida a borítókat!  :D Sajnos ezek között nincs alternatív borító egy se, pedig sokat kerestem, hátha van, mert igazság szerint, a 2. és 3. könyvnél egyik borítót se érzem annyira jónak, mint magát a történetet. Vicces módon, az első könyvnél kettő is volt, ami közül nehéz volt dönteni, az 1 és 4. Végül az döntötte el a dolgot, hogy Ati megmondta, meg tudja csinálni 2 oldalasra a borítót, és hogy a háttérben a Keselyű alig látszik, sajnos.
Különben már nincs választási lehetőség, megrendeltem a cuccot hetekkel ezelőtt, már nemigen tudnék változtatni rajta.
A második könyvnél egyedül a 3-as nem jött szóba, a többi három olyan volt, hogy kis hibával, de elmegy. A negyediknél pedig nagyjából egy szinten van mind a négy, de egyik se az igazi.
Hiába tennék másik történetről rá borítót, ha egyik se tetszik annyira. Még a 4. borítót rátettem volna valamelyikre, de a Keselyű nem szerepel a többi részben, csak az első könyvben. Illetve később alig van szerepe.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #121 Dátum: 2007. Október 20. - 20:24:26 »
A másodikra ajánlom az X-eset. Rozsomák elég jó reklámértékkel bír, plusz ott a jelenlegi legnépszerűbb Marvel-csaj, Emma Frost is. Venom annyira nem rossz ötlet, de nem tudom, nagyobb lehet-e a reklámértéke egy filmmel a háta mögött, mint az X-eknek hárommal.
A harmadikra én is a #11-et mondanám. Igazi keménygyerekes/bögyöscsajos beállás, de hát nem is egy szépirodalmi klasszikusnak kell, hanem egy eléggé kegyetlen lezáró történetnek...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #122 Dátum: 2007. Október 20. - 22:59:34 »
2. kötetre szerintem nagyon jó lenne az x-es, a 3-ra pedig a legelső.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #123 Dátum: 2007. Október 22. - 10:02:59 »
1. Kötet: Az első egymagában elég üres, de mivel két oldalas, így okés. A 4-es is jó de csak a Macs miatt.
2. Kötet: Szerintem csak a 2 és a 4 jöhet szóba. A Venomus jó, csak én nem szeretem ezt a Venomust, az X-Mennek meg tényleg van "reklám értéke", csak Küklopsz elég nyomi rajta. De én azért ezt ajánlom.
3. Kötet: Csak is egyedül kizárólag a 10-es borító jöhet szóba!! Értve vagyok!!!?  :twisted: :twisted:Macsnak kevésbé lógnak ki a mellei, és az arca is szebb, a Manó meg nagyon gonosz. De az első se rossz...

De ha már úgy is tudod, nem mondod meg mik lesznek??
Jah, és hívjatok csak Ronnak... :spidey: :spidey: :spidey:

Egyébként annyira nincs mitől félnünk, mert ezek a Dodsonok nagyon tudnak, szal mindegyik borító elég pofás!
Egyébként azt írtad, hogy a karakterleírásokat feláldozod a borítókért. Ezek szerint egész oldalasak lesznek??? :oh: :oh:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. - 10:05:57 írta NERIDA »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #124 Dátum: 2007. Október 22. - 11:00:50 »
3. Kötet: Csak is egyedül kizárólag a 10-es borító jöhet szóba!! Értve vagyok!!!?  :twisted: :twisted:Macsnak kevésbé lógnak ki a mellei, és az arca is szebb, a Manó meg nagyon gonosz.
Miért, szerinted a 11-esen hol lógnak a mellei? ;)

Jah, és hívjatok csak Ronnak... :spidey: :spidey: :spidey:
Ne írjam át a nevedet Ron-ra??

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kingpin next
« Válasz #125 Dátum: 2007. Október 22. - 12:35:35 »
Lehet nem egy hülye ötlet.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #126 Dátum: 2007. Október 22. - 13:10:45 »
Idézet
Ne írjam át a nevedet Ron-ra??
Mióta vannak ilyen jogai az adminoknak? :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #127 Dátum: 2007. Október 22. - 13:22:06 »
Régóta... legalábbis nálunk is megvan ez a lehetőség, szóval csak bele van építve a különböző fórummotorokba...

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #128 Dátum: 2007. Október 22. - 14:11:22 »
Áá, ne maradjon csak Nerida.
Elvégre a Spidertom fórum különleges, az avatarom sem Iron Man... :) :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #129 Dátum: 2007. Október 22. - 14:16:18 »
Idézet
Régóta... legalábbis nálunk is megvan ez a lehetőség, szóval csak bele van építve a különböző fórummotorokba...
Ahham. Nekem ez újdonság volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Kingpin next
« Válasz #130 Dátum: 2007. Október 22. - 19:12:49 »
A Pókember logórol: Igazság szerint sose szerettem ezt a logót, de hát az eredetinek is ez volt, és végső soron nem áll rosszul, de akkor a logó tipográfiájából kifolyólag nem tudom mennyire jó az, hogyha a "Marvel Könyvek" felirat lekerekített??
Mi a baj ezzel a logóval? Szerintem tuti! Ötletesebb, mint a mostani...  :roll:
Ja, és a Marvel Könyvek betűje mióta kerekített? ??? Még szerifes is. Jó kövér. Ellensúlyozza a vékonyka Pók-címrajzot.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #131 Dátum: 2007. Október 22. - 20:02:29 »
Akkor mondom máshogy. Az első betű magyarul a P, és a P szára szerintem nem elég "kacskaringós" a többihez képest, és mivel ez az első betű, ez nagyon kitűnik. Szerintem. Vagy nem tudom hogy mondjam!!! :spidey: :spidey: Egyszerűen belezavar a "szép érzésembe"!! De egyébként nem nagy ügy...

Marvel Könyvek: Ezt is mondom másképp. :lol: Szerintem nem ellensúllyoznia kéne, hanem összhangban lennie.
Na de nem én vagyok itt a tipográfus, szal inkább hagyjuk... :lol: :lol:
Hogy mennyire ellentmond a "szépérzésem" másoknak, azt az új Rozsomák kötet is bizonyítja. Szerintem egy hányadék lett a kreált borító az eredetihez képest, miközben mindenkinek az új tetszik, szóval ennyit erről... :hehe: :lol: :-[

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Kingpin next
« Válasz #132 Dátum: 2007. Október 22. - 20:51:24 »
A Pókember-logót még Petshop csinálta az ACSP 2. sorozatához, és szerintem kifogástalan lett, tök olyan mint az eredeti, én is megnéztem már összehasonlításképp!  ;) A P betű egy az egyben az, úgyhogy javallom nézd meg megint!
MK: A bibi ott van, hogy ezt a betűt választottam már a BA-hoz, úgyhogy nem lehet más, ez kaine sorozata. Direkt olyat próbáltam, ami neutrális, és mindenhez igazodik. Így szerintem még ezzel is összhangban van, mégis külön áll, felcímként.

Nem kell tipográfusnak lenni, hogy megmondd, mi tetszik neked. Nyugodtan, ne kímélj senkit.
Arról a Rozsó-borítóról nekem is megvan a véleményem, de nem írom le... Én másként csináltam volna...  :wolverine:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. - 21:48:42 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #133 Dátum: 2007. Október 22. - 21:48:05 »
De ha már úgy is tudod, nem mondod meg mik lesznek??
Nem, még nem. Majd, ha sorra kerülnek.  ;) Az elsőnek már tudjátok.
Idézet
Egyébként azt írtad, hogy a karakterleírásokat feláldozod a borítókért. Ezek szerint egész oldalasak lesznek??? :oh: :oh:
Így van.  :D
Idézet
Akkor mondom máshogy. Az első betű magyarul a P, és a P szára szerintem nem elég "kacskaringós" a többihez képest, és mivel ez az első betű, ez nagyon kitűnik.
Lehetne, hogy átírjuk SPÓKEMBER-re?  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #134 Dátum: 2007. Október 22. - 23:27:30 »
Idézet
Egyébként azt írtad, hogy a karakterleírásokat feláldozod a borítókért. Ezek szerint egész oldalasak lesznek??? ooh ooh
Így van.  Nevet
Júúúúúúúúúúúúúúúj!!! ;D


Ha már itt tartunk szerintem is tök béna a Rozsomák kötet borítója... :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #135 Dátum: 2007. Október 23. - 08:32:54 »
Lehetett volna jobb is, az biztos. De végsősoron elmegy. :-\ Viszont legalább ebben a könyvben is benne van a BA könyv reklámja. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #136 Dátum: 2007. Október 23. - 11:36:24 »
Cseréltünk.  :D
Jó - vagy rossz hír, de mégsem lesznek teljes oldalasak a borítók. Tudjátok, az van, hogy a borítókat külön kell megrendelni, és fizetni kell értük, én meg nem rendeltem meg, szkennelni szoktam. De ami kisebb méretben még jól mutat, megnéztem, és nagy, teljes oldalas képben már kicsit homályosabb - lásd a régi CsodaPók egy csomó címlapját. Nem szeretném a kiadvány csodaszép minőségét ezzel lerontani, utánrendelni meg már nincs idő. Úgyhogy mégis borítógaléria lesz, ahogy a BA-nál, cserébe írok 2 oldal dokumentációt bele. Elektro és Keselyű az első könyvbe.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #137 Dátum: 2007. Október 23. - 11:45:37 »
Én jobban örülök a dokumentációnak, hiszen a borítókat az internetről is be lehet szerezni, meg amúgy sem szedném ki a könyvből, hogy kirakjam valahova. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #138 Dátum: 2007. Október 23. - 11:46:19 »
Kááár :'(
Pedig sokkal jobb lett volna, ha a borítók vannak benne. :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #139 Dátum: 2007. Október 23. - 14:44:59 »
Én örülök neki, Kaine féle dokumentációkat úgyis szeressük.
Ja nekem se tetszik az új Rozsi borítója, nem illik ehhez a régi történethez.
És csak én vagyok az egyetlen a világon, aki szerint Frank Miller béna rajzolónak (viszont kiválló író, ezt meg kell hagyni).