Szavazás

Ha lenne Marvel Extra könyv, mit szeretnél bele?

Pókember
75 (15.1%)
Bosszú Angyalai
73 (14.7%)
Hulk
61 (12.3%)
Fantasztikus Négyes
64 (12.9%)
Deadpool
90 (18.1%)
She-Hulk
26 (5.2%)
Captain Marvel
30 (6%)
Fenegyerek
78 (15.7%)

Összes szavazó: 201

Szerző Téma: Kingpin next  (Megtekintve 627483 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #240 Dátum: 2007. December 11. - 16:50:28 »
Kaine útállja a Tormentet, mert nem tetszik neki, ennyi az egész.
Amúgy a sztori szerintem se egy egetverően nagy durranás, de a rajz mindent visz, szerintem iszonyatosan jól néz ki az a képregény.
UI: Amúgy régen azt írta az egyik levelezési rovatban, hogyha lesz lehetőség különszámok kiadására biztosan az elsők között lesz. :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 11. - 16:52:39 írta Todd »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Kingpin next
« Válasz #241 Dátum: 2007. December 11. - 16:59:27 »
De azóta ő is öregebb és bölcsebb lett (de öregebb biztosan). Meg hát változhat az ember véleménye és ízlése is. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #242 Dátum: 2007. December 11. - 20:13:31 »
Ejh, fogsz még te kapni talgaby, én érzem! :hehe:

"de öregebb biztosan"
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Kingpin next
« Válasz #243 Dátum: 2007. December 11. - 21:31:39 »
Én ezt az "egyelőrét", egy erős "később nem kizárt"-nak érzékelem :D...így van, vagy nem így van... :nezze: (mert ha jól logikázik az ember, ha nagyon bejönnek, az BendisAngels történetek, és elfogy amit kiadhatnál, mert az említett uraság és brigádja nagyon szeret keresztbe-kasuloverezni...akkor már csak az marad, hogy visszanyúlsz a legjobb BosszúAngyalai V3-as történetekhez....)

Sentry egyébként azért bukta...mert a ki fene vagy te egyáltalán? kérdésre nyakatekert a válasz, és így igazából nem szól semmiről a kötet?

Mikor lehet megtudni hogy mi lesz a BendisAngels3-ben ?????????  (csak halkan mondom, hogy nálam azok a kiadók jobban kedveltek, akik jól leleplezik jóelőre, hogy mit akarnak kiadni és így tudok előre tervezni.... 8))

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re:Kingpin next
« Válasz #244 Dátum: 2007. December 11. - 21:40:26 »
Kaine szereti a meglepetéseket :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #245 Dátum: 2007. December 12. - 16:06:59 »
Elvesztette a felét, igaz, de kétszer annyian jöttek a helyükre. McFarlane dobta meg akkoriban a legdurvábban az eladásokat, nem?
Senki nem jött a helyükre, ezért szűnt meg pár évre rá a képregényünk. Lassú halálra volt ítélve onnantól. Amerikában nagyon bejött, ezt elismerem, de hát nem nem ott lakunk.
Amúgy régen azt írta az egyik levelezési rovatban, hogyha lesz lehetőség különszámok kiadására biztosan az elsők között lesz. :twisted:
Hát igen. Még az első csepeli börze idején úgy gondoltam, hogy a Torment jó lenne a klasszikus Pókembert (értsd 616) kedvelőknek, és a Spawn-fanoknak egyaránt. Ma már nem így gondolom. Nem beszélve arról, hogyha nagyon bejönne, adhatnám ki az utána jövő McFarlane-érát.  :hehe:
Bosszú Angyalaokban csak akkor lesz visszanyúlás, ha már nem tudok mit kiadni az Újból, és ebben még az is benne van, hogy kihagyott részek esetleg, mint a Sentry...

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Kingpin next
« Válasz #246 Dátum: 2007. December 12. - 22:40:23 »
McFairlane megosztotta a nepet?? :o
De hat franko volt a Pokembere, es Venom is nala jelent meg elosszor.
Csak a sima fejek voltak neha furak, de egyebkent franko volt minden szerintem.
Es mi is van, McFairlane miatt szunt meg a kepregenyunk?? Mar hogy a csodapok? Vagy nem ertem.

Na aztan ugy elolvastam a Sins Remembered sztorit, hogy azt mondom irto franko lenne ha kiadasra kerulne, mer annyira kivancsiva tett engem a nagy olvasgatas kozepette!! :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #247 Dátum: 2007. December 12. - 22:48:03 »
Egy biztos, hogy én akkoriban hagytam abba a gyűjtést, mert nekem egyáltalán nem tetszett a rajzstílusa.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #248 Dátum: 2007. December 12. - 23:14:13 »
Igen, todd után csappant meg az eladott példányszám. Mondjuk erre rátett szerintem jócskán a Nemzetellenes összeesküvés is.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #249 Dátum: 2007. December 13. - 00:01:52 »
Csak a sima fejek voltak neha furak, de egyebkent franko volt minden szerintem.
Egyértelműen a fejekkel volt baj (néha az anatómiával is, de az nem vészes. Feki mutatott egyszer egy képet, ahol Venomnak akkora heréje volt, mint a fél feje  :hehe:). Olyan csúnya Mary Jane-t még sose láttam, mint nála. Szupermodell, ugye... de ő hozta be a nagy szemeket is a maszkon, amit szintén nem szerettem, meg az a marha sok háló... nem tudom. Csak annyit tudok mondani, hogy az egyetlen, amikor abbahagytam a Pókember-gyűjtést, akkor volt, amikor ő kezdte el rajzolni a Pókot. Magyarul akkor még nem jelent meg egyáltalán, a bolhapiacokon vettem holland verziókat. Előtte volt már 78-84-ig teljes svéd-dán gyűjteményem, amit nagyon szerettem. A hollandok nagyon furák voltak. Érthetetlenek, valóságtól elrugaszkodottak, az már a 80-as évek Pókembere volt. Aztán jött McFarlane. Addig nem tudtam, hogy több cím is létezik, azt hittem csak egy van, és mostantól csak ő rajzolja majd a Pókembert. Néhány szám után nem vettem többet. Bár közrejátszott az is, hogy nem értettem semmit a történetekből (a 70-es évekbeli svéd sorozatot képek alapján is meg lehetett érteni valamennyire), tök zagyvának tűntek, ez csak az utolsó csepp volt. Ráadásul 40 ft volt darabja, és havi 3 is kijött, elég sok pénz volt érte akkoriban. Csak a magyar kiadáskor tértem vissza, ezután olyan másfél évvel.
Idézet
Na aztan ugy elolvastam a Sins Remembered sztorit, hogy azt mondom irto franko lenne ha kiadasra kerulne, mer annyira kivancsiva tett engem a nagy olvasgatas kozepette!! :lol:
Na, egy szavazat mellette.  :)
Egy biztos, hogy én akkoriban hagytam abba a gyűjtést, mert nekem egyáltalán nem tetszett a rajzstílusa.
Mikor kezdted újra?
Igen, todd után csappant meg az eladott példányszám. Mondjuk erre rátett szerintem jócskán a Nemzetellenes összeesküvés is.
Igen, az is elég rossz húzás volt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #250 Dátum: 2007. December 13. - 00:11:23 »
Nem is gondoltam volna, HOgy Todd bácsi ilyen ellenszenves volt sokaknak. Nekem az ilyen nemeisen Romita Jr. Amikor ő kezdte rajzolni,én akkor álltam le a gyűjtéssel..mondjuk utána nem sokkal meg is szűnt sajnos. Eltelt egy év, gondoltam elkezdem veni megint, és amikor mondta az újságos, hogy már hónapokkal ezelőtt megszűnt a kiadvány...hát. Nem volt egy kellemes érzés.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #251 Dátum: 2007. December 13. - 00:14:51 »
És honnan tudtad meg, hogy van új sorozat?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #252 Dátum: 2007. December 13. - 00:22:42 »
Nem emlékszem igazán. Azt tudom, hoyg egyszer mentem az újságoshoz a szokásos sztársportomért és megláttam a csodát, Bagley általam szeretett rajzaival, a régi szép idők ígéretével: A Sikoltás különszámot. Persze akkor már jócskán ment az új ultis Csodapók, de bele is olvasgattam a sztorikba, de nem tetszettek se a rajzok, se  a sztorik(zöld manó egy szörny lett, az nagyo irritált) meg már akkor feltűnt, hogy nagyon kevés a szöveg, nem valami tartalmas olvasmány annyi oldalon, elég drágán). Utána már nem volt megállás, elkezdtem venni a csodapókot, meg azt hiszem a Paninis pókembernél úgy a 5. szám körül szálltam be.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #253 Dátum: 2007. December 13. - 00:38:41 »
Hát igen, a Sikoltás elég jó visszatérés lehetett.  :D
Ha jól meggondolom, egész jól állunk a legjobb Pókember-sztorikkal. Az első volt Gwen halála, aztán jött a Kraven Utolsója, majd a Sikoltás, végül a Kölyök. Látszik, hogy az én véleményem szerint, különben, mert ezek mindegyikét én javasoltam.  ;D Amikor klasszikus történetet választhattam, egyből ezt mondtam, csak annyi volt a feltétele, hogy előtte menjen le a drogos sztori, hogy megismerjék Gwent kicsit legalább itthon is. Aztán jött a fordulat, hogy a Semic is bevállalná, hogy felnőttek a Pók-olvasók, és jöhetne egy durva sztori, a Torment. Erre gyorsan szóltam, hogy akkor már miért nem inkább a Kraven? Hamar meggyőztem Istvánt, úgyhogy megjelenhetett, és tudtommal azóta is az a legjobbnak tartott Pókember történet nálunk. A Sikoltás már egyértelműbb választás volt, mert kifejezetten választhattam különszámot, és azonnal ráugrottam a lehetőségre, hisz a történet király, a rajz is nagyon jó, és ez a sztori még azoknak is tetszett, akik nem bírják azt az időszakot. Végül a Kölyök maradt, amit már a 100. számba szerettem volna betenni, de nem lehetett, úgyhogy az első saját Pók-kiadványomból nem maradhatott ki.  :D
Adósotok vagyok még a The Child Withinnel, a Vadász Lelkével, meg a Klón sztorikkal.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Kingpin next
« Válasz #254 Dátum: 2007. December 13. - 00:43:00 »
Van itt még azért jó sztori, ezeken kívül is.
Idézet
Adósotok vagyok még a The Child Withinnel
ejh, csak kerülne ez orvoslásra! :roll:
Idézet
Hát igen, a Sikoltás elég jó visszatérés lehetett.  Nevet
Nem is. :D Egymás után háromsor olvastam el, azon a délután, annyira nagy volt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kingpin next
« Válasz #255 Dátum: 2007. December 13. - 07:15:31 »
Mikor kezdted újra?
Már nem emlékszem pontosan, de rendszeresen a 100-as szám felett kezdtem el venni megint. Azóta viszont rendszeresen. Valamikor a 120-as szám környékén elő is fizettem rá, csak aztán pont akkor szünt meg, így visszaküldték a pénzt, majd később kaptam a levelet, hogy jön az új Pókember sorozat és ha akarok, arra is előfizethetek. Hát akartam... :D
Egyébként utólag már tudom, hogy mindig pont a legrosszabb időben kezdtem vissza-visszatérni a Pókemberhez. Tehát a McFairlane-es időszaknál abbahagytam, valamivel később vettem egy számot, mert tetszett a borítója, de az a történet pont a Grizzlys volt, így az egy darabig megint elvette a kedvem a vételtől, és ezután, ahogy mondtam, a 100-as felett jöttem vissza.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #256 Dátum: 2007. December 13. - 19:04:23 »
Ej azt a számot nem birom már megtalálni vagy 5 éve, tudom, hogy gagyi, de már csak pár rész hiányzik a teljes CsodaPók sorozatból.
Amúgy amelett, hogy én imádom McFarlane extrém rajzstílusát, abban totál egyetértek, hogy őt nem szabadott volna az Amazing élére tenni. Egész egyszerűen őt nem lehet letunkolni az emberek torkán, vagy szeretik, vagy útállják, és az Amazing tipikusan nem az a cím, amivel ezt meg lehet próbálni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 13. - 19:05:59 írta Todd »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Kingpin next
« Válasz #257 Dátum: 2007. December 13. - 20:34:13 »
Én is régóta keresem. :-\
Amúgy nekem tetszett McFarlaine Pókembere, de értem, hogy eléggé megosztott tetszésileg. Ez rendben, de miért szapuljátok annyira az összeesküvést? Szerintem nem rossz sztori.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kingpin next
« Válasz #258 Dátum: 2007. December 13. - 22:15:04 »
Talán egyben elolvasva nem olyan rossz, de amikor fél évig csak ezt olvashatod, akkor nagyon rossz volt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kingpin next
« Válasz #259 Dátum: 2007. December 14. - 08:47:59 »
Miért, és amikor a 43.-tól az 58. számig csak Vészmanó volt, az nem volt rossz?