Szerző Téma: Gotham City: Ragadozók  (Megtekintve 103602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #300 Dátum: 2014. Január 10. - 12:14:04 »
 :D Na igen.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #301 Dátum: 2018. Szeptember 26. - 18:34:44 »
Akarunk még Ragadozókat, srácok?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #302 Dátum: 2018. Szeptember 26. - 19:19:41 »
Én inkább nem párti vagyok, de ahogy facebookon olvastam, kb két kötet lenne hátra. Azt még én is beszerezném. De szívesebben vennék mást, akár mondjuk a JL kötetben való folytatását.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #303 Dátum: 2018. Szeptember 26. - 20:18:22 »
Én erősen támogatnám!!  :kingpin:
Ami kijött tőlük korábban tök jó kis történet volt, a folytatások is jók amik a Batman,mögött futottak.  Ráadásul nincs is sok rész már belőle (ha jól tudom 127 részes) úgyhogy jó lenne ha megjelenne a vége, szép gerinces kötetben.
Meg még azért is támogatnám( függetlenül attól, ami a sorozatban történik), mert  a Vadásznőt  a S&B 16. száma óta nagyon szeretem. Úgyhogy jöhet!!
Ha  esetleg ezután más DC kötetekben is gondolkodtok, azt is támogatnám, mondjuk Lobo, Zöld Íjász/Lámpás Jonah Hex stb..  ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #304 Dátum: 2018. Szeptember 26. - 22:40:08 »
Én inkább olvasnék a New 52-ből további képregényeket! Justice League, sima meg ott a Dark is! ;)

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #305 Dátum: 2018. Szeptember 26. - 22:52:28 »
Szerintem nem kell több a ragadozókból. Inkább JL new52.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #306 Dátum: 2018. Szeptember 27. - 08:37:19 »
Bár nem volt semmi problémám a Ragadozókkal, ha választani kell, szívesebben olvasnék Új 52-es sztorit, hogy kb egy idősíkban mozogjunk (akár Ragadozókat is :)).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #307 Dátum: 2018. Szeptember 27. - 09:23:09 »
A DCnU-féle Birds of Prey finoman szólva sem volt valami érdekes. Vagy jó. Mondjuk a rebirthös sem igazán a csúcsok csúcsa.
Bár ha a nép JL-t akar, akkor akár még az is lehetne. Kb. ugyanaz a színvonal a kettő, csak a BoP-ben kevésbé voltak agyzsibbasztóan rémesek a párbeszédek.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #308 Dátum: 2018. Szeptember 27. - 19:02:38 »
A Ragadozóknak elég kemény az elutasítottsága :D

Úgy tudom, csak két rész, és fogalmam sincs, hogy jó-e, de egy ötlet második sztorinak a Batman mellé. Valószínűleg jobban ülne a közönségnél, és hasonlóan jól lehet kapcsolni egy jövőre megjelenő filmhez. Persze csak ha a Batfamily nem megy, mert változatlanul biztos vagyok benne, hogy aki a Batmanért veszi az újságot, az a Batfamily kiegészítőket preferálja.





Szerk: Köszi :D
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 30. - 12:59:51 írta coleman »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #309 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 10:22:41 »
Én is inkább JL köteteket támogatnám.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #310 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 11:55:36 »
Én azt vettem észre, hogy Tomi elfogult a Ragadozókkal szemben (biztos mert csinos lányok szerepelnek benne ;) :) ), és a közvélemény ellenére is mindig kiadja.
Volt hogy az ellenérzéseim ellenére igazat kellett adnom neki, mert voltak jó történetei is.
De azért a facebook szavazás egyértelmű, ha összehasonlítod az Earth1 szavazással.
Ragadozók 170 nem 150 igen, Earth1 250 igen 20 nem.
Hát, ez egyértelműnek tűnik.
De mondom, szerintem Tomi végül kiadja majd :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #311 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 13:21:24 »
Szerintem tök jók a történeteik, csak sokan egyszerűen nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy nők a főszereplők benne. Szívesen kiadnám, igen, mert nem szeretek egyetlen elkezdett sorozatot sem félbehagyni, és egy kötettel éppen le lehetne zárni benne egy korszakot.
Persze, az Earth-1 szavazás teljesen egyértelmű.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #312 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 13:51:14 »
Akkor szerintem jelenjen meg az az egy kötet. Akinek tetszik, vagy ha akarja úgyis megveszi(én többek között  ;D )  Ha pedig nem megy akkor nem kell tovább erőltetni,de legalább teljes lesz az egész, azaz le lesz zárva egy szakasza.

Csigger

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #313 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 16:30:25 »
Szerintem tök jók a történeteik, csak sokan egyszerűen nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy nők a főszereplők benne. Szívesen kiadnám, igen, mert nem szeretek egyetlen elkezdett sorozatot sem félbehagyni, és egy kötettel éppen le lehetne zárni benne egy korszakot.
Persze, az Earth-1 szavazás teljesen egyértelmű.

De akkor legyen újra kiadva egy kötetben azok a számok is, amik már nem kaphatók. Mert így lenne csak gyakorlatilag teljes a sztori. És akkor összesen 3 kötetben egybe lenne a Ragadozók!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #314 Dátum: 2018. Szeptember 30. - 14:35:52 »
Jóval több jelent meg, mint amennyi egy kötetbe beleférne, szerintem.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #315 Dátum: 2018. Szeptember 30. - 15:45:26 »
Ha a Batmanből az összes Ragadozók egy kötetbe menne, az a Kingpinnél rekordmasszív kötet lenne :D

A hiányzókat újranyomni egyben pedig tök értelmetlen, mert random helyekről, több sztoriból hiányoznak 1-2 részek.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #316 Dátum: 2018. Október 02. - 12:33:11 »
Kicsit megkésve, de legyen Ragadozók! :)
Az írás színvonalát és a történetek kreatívságát és egyediségét tekintve magasan a legjobb Kingpin által kiadott DC sztori, és Marvelesek közül is csak kevés van hasonló szinten.
Az ellenérzést meg már sokszor kitárgyaltuk: kevésbé ismert (vagy népszerű) női főszereplőkkel készült, nem full sötét, komor történet, túlszexualitált rajzokkal, ami a Batman mellett még nagyobb kontraszt, mint ami valójában, és ezért a legtöbben esélyt se adnak neki, vagy ha igen, annyira negatívan állnak hozzá, hogy (persze lehet, sokszor önhibájukon kívül, de) képtelenek élvezni és értékelni az egészet.
Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért kampányolnak annyian a New52-es JL mellett, mert az eddig leadott részek a legerőltetettebb és leggagyibb felesleges történetek közé tartoznak, amiket valaha olvastam, még az eredetsztorik között is, amikből már (főleg a DCNK-nak köszönhetően) nagyon elegem van.
Szóval a lényeg, hogy legyen Ragadozók, mert ott legalább van író ;P.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #317 Dátum: 2018. Október 02. - 12:35:57 »
Pedig az első kötet még a jobb sztorik közé tartozott a JL-ből…
De idehaza valamiért a minél gagyibb és minél lebutítottabb szuperhőstörténeteket szereti a legjobban a jónép. :nemtudom:
Komolyan megfontolhatná a Kingpin Liefeld Youngbloodját. A jelek szerint pont a hazai közízlést fedi le.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #318 Dátum: 2018. Október 02. - 12:49:35 »
Hogy te milyen jóindulatú vagy.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Gotham City: Ragadozók
« Válasz #319 Dátum: 2018. Október 02. - 13:23:02 »
*vállat von* A maga idejében lenyomta a Spawnt is. Ha az megy itthon, nem látom logikus okát annak, miért ne komálnák a Youngbloodot. Még crossoverük is van, mivel Spawn eredetének egyik elemét abban a sorozatban magyarázzák meg.