Szerző Téma: Zene  (Megtekintve 160942 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Zene
« Válasz #20 Dátum: 2011. Május 03. - 21:38:27 »
Imádom a zongoraszólóját  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Zene
« Válasz #21 Dátum: 2011. Május 03. - 21:42:56 »
Ez tetszik. :)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Zene
« Válasz #22 Dátum: 2011. Május 03. - 23:51:12 »
Ez tényleg nagyon jó, a szóló meg zseniális.  8)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Zene
« Válasz #23 Dátum: 2011. Május 04. - 10:52:18 »
Ha már van zene topic ezt beteszem.
Már ezer éve kerestem ezt a számot, és csak a jellegzetes gitárszolóra emlékeztem az elejéből, de végre megvan.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Zene
« Válasz #24 Dátum: 2011. Május 04. - 15:35:45 »
Queen nagy kedvenc.
nemrég egy barátomnál belenézegettünk Beyoncé koncertvideójába. Hát ez a csaj nagyon tud. Az egész nem is egy koncert, hanem egy nagyon precízen összerakott előadás, egy show. A világítás a zenészek mind profik (és csak nők). Vannak steptáncosok is az nagyon állat! Beyoncének pedig nagyon jó hangja van. Én nem hallgattam sose, de nagyot néztem, amikor megláttam, hogy kb még fejjel lefelé is tud énekelni :D
Van most egy száma a Halo című. Jó kis nóta. Na itt van egy akusztikus verzió. egy kórház halljában énekli egy fotelban ülve, csak egy gitár és a vokalisták, de tökéletes lemezminőséget ad elő. Le a kalappal:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Zene
« Válasz #25 Dátum: 2011. Május 04. - 17:52:30 »

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Zene
« Válasz #26 Dátum: 2011. Május 04. - 19:02:03 »
Nem tudom, hogy nézi-e valaki a Bleach című sorozatot, mindenesetre (ha valaki nem is csípi az ilyen stílusú rajzfilmeket) a zenéit érdemes meghallgatni. Nagyon jó zenei anyaggal dolgozik, rengeteg stílust ötvöznek benne, tényleg nagyon komoly munka, ahhoz képest, hogy egy "rajzfilmsorozat" zenei aláfestései. Egyik kedvencem:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Zene
« Válasz #27 Dátum: 2011. Május 04. - 20:23:46 »
Azért hadd ne kezdjek bele, milyen eszméletlen pazar anyagokat lehetne sorolgatni a japán animék/játékok OST-inek címszava alatt. Nem csoda, hogy ez is a jobbak közé tartozik. :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Zene
« Válasz #28 Dátum: 2011. Május 04. - 21:32:08 »
Habár nem ismerem a rajzfilmet, de a zenéje frankó. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Zene
« Válasz #29 Dátum: 2011. Május 05. - 07:16:28 »
Látszik geekségemen, hogy mindkét vidiről pár játékprogram zene ugrott be.
Ez a Ben féle gitározósról:

Ez pedig hoolonak arra, hogy miket is képesek művelni a japánok egy alapvetően alsóbbrendűnek tituált szórakoztatóipari ág kedvéért.

« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 05. - 07:27:07 írta Todd »

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:Zene
« Válasz #30 Dátum: 2011. Május 05. - 11:18:03 »
Egy régi kedvenc, amit a napokban újra megtaláltam:


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Zene
« Válasz #31 Dátum: 2011. Május 05. - 13:21:17 »
Azért hadd ne kezdjek bele, milyen eszméletlen pazar anyagokat lehetne sorolgatni a japán animék/játékok OST-inek címszava alatt. Nem csoda, hogy ez is a jobbak közé tartozik. :)
Ez pedig hoolonak arra, hogy miket is képesek művelni a japánok egy alapvetően alsóbbrendűnek tituált szórakoztatóipari ág kedvéért.
A Chrono Cross az egyik kedvenc játékom volt Ps-re. :) De akkor is maradjunk annyiban, hogy még, ha mindig egy tucat példát is hoztok ami szuper, én kapásból két tucat példát tudok mondani, ami gagyi. :) Tehát azért nem ok nélkül "lenézett" ez a dolog...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Zene
« Válasz #32 Dátum: 2011. Május 05. - 14:14:55 »
De akkor is maradjunk annyiban, hogy még, ha mindig egy tucat példát is hoztok ami szuper, én kapásból két tucat példát tudok mondani, ami gagyi. :) Tehát azért nem ok nélkül "lenézett" ez a dolog...
Ez igaz gyakorlatilag bármire. ;)
Képregénytől filmekig, szinművekig, regényekig stb. stb.
Tehát ennyi erővel akkor mindent van ok alsóbrendűnek kezelni. Én azon a véleményen vagyok, hogy minden művészeti ágban vannak kiemelkedő alkotások, és tucatszemetek, és szerintem arányaiban semmivel sem kevesebb, vagy rosszabb a helyzet akár a játékprogramok, akár a rajzfilmek világában, mint bármi másban.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 05. - 15:24:46 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Zene
« Válasz #33 Dátum: 2011. Május 05. - 14:26:05 »
Egy régi kedvenc, amit a napokban újra megtaláltam:
Ezt én is szerettem. :)

Ha már így közelítünk a könnyebb műfajokhoz, akkor itt egy másik kedvencem, a Nickelback énekese és Santana közös felvétele:

Erre bulizni zseniális dolog. :)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Zene
« Válasz #34 Dátum: 2011. Május 05. - 15:38:07 »
Tehát ennyi erővel akkor mindent van ok alsóbrendűnek kezelni...
A további véleményeddel teljesen egyetértek, de azt te sem tagadhatod, hogy minél több pénz van egy ilyen alkotásban, annál jobb szakemberek dolgoznak rajta. És az "pénznyelő" lista alján általában a rajzfilmek és játékok vannak.
És, hogy ne térjünk el a tárgytól, ezt a zenét anno már linkeltem egyszer, de most megint belefutottam. A zene is jó, a szöveg is és a klipp is nagyon ötletes. (azon pedig eléggé meglepődtem, hogy nagyon felnőtt tartalom lett a yt-n is és egy lightos "forget you" verziót is hallottam már belőle... :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Zene
« Válasz #35 Dátum: 2011. Május 05. - 17:51:06 »
Idézet
És az "pénznyelő" lista alján általában a rajzfilmek és játékok vannak.
Persze, ha húsz évvel ezelőtt élsz. A videojáték-ipar a nyomtatott termékek után a legnagyobb szórakoztatóipari szegmens a bolygón, csak az USA-ban annyi pénz van benne, mint a zenében és a moziban együttesen.

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:Zene
« Válasz #36 Dátum: 2011. Május 05. - 21:47:16 »
Ha már így közelítünk a könnyebb műfajokhoz, akkor itt egy másik kedvencem, a Nickelback énekese és Santana közös felvétele:

Imádom ezt a számot. Chad Kroeger hangját nagyon bírom, Santana meg nagyon adja  :)


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Zene
« Válasz #37 Dátum: 2011. Május 06. - 10:18:08 »
Imádom ezt a számot. Chad Kroeger hangját nagyon bírom, Santana meg nagyon adja  :)
Chad Kroeger hangját én is nagyon bírom. Eszembe jutott egy másik srác, akinek ennyire bírom a hangját, a volt Callingos Alex Band. :) Úgy néz ki, mint egy 14 éves srác, de olyan brutál hangja van, hogy csak nézek tőle: :o
Alex Band & Santana:


Ezt most láttam tőle, elsőre tök megtetszett:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Zene
« Válasz #38 Dátum: 2011. Május 06. - 19:56:21 »
Jé, látom vannak itt Queen fanok rajtam kívül is. ;D

Én mostanában az A-ha zenéire vagyok rákattanva. Az "újabb" számaik közül ez a kettő a kedvencem:

 

Ez a videóklip nagyon ötletes.:D

A régi nagy slágereikből egyébként a Take on me mellett a Summer moved on a nagy kedvencem. Itt egy jó koncertfelvétel róla:

Bírom, ahogy a végén 20 másodpercig kitartja a hangot.:D

Ju: ha szereted Chad Kroegert, akkor gondolom a Pókember film végén is tetszett a stáblista alatti zene. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Zene
« Válasz #39 Dátum: 2011. Május 06. - 20:14:56 »




A világ legviccesebb klippjei.  ;D