Szerző Téma: Nem Marvel képregényekről  (Megtekintve 487449 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1760 Dátum: 2010. Június 02. - 21:19:27 »
Akkor sem úgy másznék ki a törmelék alól, hogy nagy lendülettel előre nyomom a karom, mintha csak azon vennék levegőt és könyékik kidugom.
Robin a batman foreverben.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1761 Dátum: 2010. Június 02. - 21:25:32 »
Egy HŐS? Soha!
A drámai hatásra játszik, hiszen tudja, hogy nézzük. :D Máskülönben csak kikaparná magát, mint öreganyám, ha magára rántja a befőttes polcot.
"Live for nothing or die for something, your call."

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1762 Dátum: 2010. Június 02. - 21:26:48 »
Ja épp ezt akartam írni. Minél drámaibb, annál nagyobb a hatás  :hehe:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1763 Dátum: 2010. Június 02. - 21:34:44 »
Ja épp ezt akartam írni. Minél drámaibb, annál nagyobb a hatás  :hehe:
Jó csak már nem kéne agyonismételgetni. Most már azt szeretném látni, hogy kikaparja magát a befőttek alól  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1764 Dátum: 2010. Június 02. - 21:51:30 »
Máskülönben csak kikaparná magát, mint öreganyám, ha magára rántja a befőttes polcot.
:lol:

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1765 Dátum: 2010. Június 02. - 22:09:36 »
Idézet
Elolvastam a Hellboyt is, de az kicsit se tetszett. Idézek a végéről, az ajánlóból.
"A Hellboy igazi műalkotás - eredeti..."
"Mike Mignola pedig az egyik legeredetibb alkotó, akinek műve egyszerre sötét és nyomasztó, lenyűgöző és magával ragadó, szatirikus és mulatságos."
"Hellboyt... egy varázsló idézi meg erre a világra. Sok-sok évvel később szembesül eredettörténetével, valamint azzal, hogy a mágus eljött érte, hogy földöntúli erejét saját szolgálatába állítsa."

Könyörgöm, hol van ebben egy szilánknyi eredetiség is? Minden második C kategóriás fantasy erről szól, és nem tévedés: a könyv tényleg mindössze ennyi. Hozzátéve még néhány nácit (ami szintén nem klisés kicsit se). Nyomozzunk valami után, majd egy csomó bunyó, kis misztikum (évezredek óta érintetlenül álló szobor/istenség a déli sarkon - mennyire eredeti ez már?) nagyjából ebben kimerül a teljes kötet. A sztori sötét, talán nyomasztó is, nem lenyűgöző egy kicsit sem, nem magával ragadó, többször letettem, mert untam, picit talán szatirikus, de kicsit sem mulatságos. Ennyit a reklámjáról.
A filmet olyan közepesnek, vagy annál picit jobbnak tartottam, de ez nulla volt. Monnyon le.

Pedig de.
Éljen! ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 02. - 22:13:09 írta kaine »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1766 Dátum: 2010. Június 05. - 19:50:27 »
Az Alexandra 100-as listáján elég combos helyen állnak a Cartaphilus kiadások. (Persze tudjuk hogy a C anyukája a Szandi) 9. A Setét Torony, 7. a Hellboy... A többi majdnem mind manyga.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1767 Dátum: 2010. Július 07. - 00:02:41 »
Ha valakit érdekel: a Sweet Tooth: Out Of The Woods TPB-t kb 1400 forintért vesztegetik (2 hetes) előrendelésben a bookdepository.com-on.

Nekem kb ugyanilyen áron egy Power Girl 1-6 TPB-t sikerült bezsákolnom pár hete. Mondjuk egy kicsit morcos vagyok most, mert kitaláltam hogy majd minden hónapban igyekszem 15-25 Euróért TPB-ket is venni a füzeteim mellé... Erre szembesülök vele, hogy ami érdekelne az már nem kapható. Akartam volna Warren Ellises Thunderboltsot, nincs első kötet, akartam volna Brubakeres Captain Americát, első kötet van, de Winter Soldier vol. 2. nincs, még az Essential Luke Cageen is agyaltam, de az se volt, Mystique TPB-k sem. Na igen, miért akar az ember "régi vackokat". Így első körben jön a Chew 1-5, 6-10 meg a Captain Britain and the MI13: Secret Invasion. Amúgy tuti van valami algoritmusuk ami figyeli a készletet, mert mindháromnak feljebb ment legalább 1-1 euróval az ára másnapra a rendelésem után.

Ami miatt meg szabályosan sírok azok az 55 dolláros Marvel Masterworks-ök (pl. Nick Fury). Annyit tuti nem fogok kiadni képregényre... Legalábbis amíg nem keresek majd 100 ropival többet havonta, ami nem holnap lesz érzésem szerint.

Mondjuk lehet, hogy ezt az egészet az OFF-ba kellet volna. :]

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1768 Dátum: 2010. Július 07. - 12:13:49 »
A Marvel Masterworks könyvekből én is csak 3 Pókembert vettem meg, de az nagyon megérte.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1769 Dátum: 2010. Július 07. - 16:52:09 »
A masterworksök gyönyörűek, kiváló minőségűek meg minden, de még a tpb-knek is horribilis áruk van. Egy puhafedeles kerül annyiba, mint egy Dark Horse-féle Archive Edition kiadás a negyvenes évek felújított képregényeiből, ami ráadásul ugyanolyan vastag, és HC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1770 Dátum: 2010. Július 07. - 19:32:08 »
Drága, de van is miért. HC, külön papírborító dombornyomással, 200+ fényes lapú oldal, jó illat. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1771 Dátum: 2010. Július 07. - 20:08:32 »
Az illat benne a legdrágább, annak külön költsége van. Gondoljátok, hogy egy új autó is nem az új autó illat miatt drágább? Dehogynem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1772 Dátum: 2010. Július 07. - 20:44:37 »
Sőt, már lehet olyan Suzukit rendelni, amelyben extraként beépített Bentley illat is van! És meglepően népszerű :lol:.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1773 Dátum: 2010. Július 07. - 21:04:09 »
Drága, de van is miért. HC, külön papírborító dombornyomással, 200+ fényes lapú oldal, jó illat. :)
Egen, csak furamód máshol egy ugyanilyen HC nem 75, hanem 50 dollárba fáj... vagy kevesebbe. A Masterworksök mindig is irreálisan felül voltak árazva, és a Marvel mostani eszméletlen áremelési mániája nagyon nem tett jót nekik (komolyan, egy ugyanolyan formátumú, oldalszámú, ugyanott nyomott Marvel-kötet átlag 5 dollárral kerül többe, mint egy DC és 10 dolcsival megy egy szintén ugyanolyan Image-kötet fölé).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1774 Dátum: 2010. Július 07. - 23:41:40 »
Szerintem csak el vagy maradva. :) A Marvel könyvek mindig is drágábbak voltak a többinél. Már 20 éve is ami a Marvelnél 25 dollár volt, az a DC-nél 15-18.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1775 Dátum: 2010. Július 08. - 09:40:31 »
Akkoriban én olvasni tanultam az első osztályban, nem a külföldi képregények árait nézegettem. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1776 Dátum: 2010. Július 08. - 14:04:05 »
 :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1777 Dátum: 2010. Július 12. - 07:28:47 »
AKCIA az Alexandránál ( CARTAPHILUS ) könyvek !!!!Mindenki beszerezheti a hiányzókat. :D :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1778 Dátum: 2010. Július 12. - 16:13:53 »
YES ! Kifogják nyírni a táecám de sokat fogok spórolni  :P :P :P

Watchmenek és Hellboy-ok 1500-ért ! Haaaalllllelújááááááá  8) 8) 8)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 12. - 16:25:29 írta Silver »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #1779 Dátum: 2010. Július 14. - 06:20:51 »
Navégre!!! Remélem ma még lesz akció.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"