Szerző Téma: Nem Marvel képregényekről  (Megtekintve 487430 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #240 Dátum: 2008. Július 16. - 22:17:52 »
A 616-os Pókembernek egy sorozata van már csak. És lesz mellé egy háromhavi. Kész. Egy 12 részes maxit, amiben eddig szerepelt vagy 2 oldalon, ne tekintsünk már annak, ha lehet. Az SI meg ki se jött még, ráadásul az is mini. A New Avengersben már bőven nem szerepel annyi ideje, hogy ne lehessen az ő sorozatának tekinteni. A feltűnés meg feltűnés, nem sorozat. Ilyen erővel Vasembernek vagy 20 sorozata van, Póki meg elsunnyoghat. De attól még nem lesz igaz, Vasembernek csak 2+1 sorozata van. Mint Batmannek. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #241 Dátum: 2008. Július 16. - 23:49:45 »
Nem baj, ha te nem tekinted annak, én meg szoktam venni, amiben feltűnik, úgyhogy jól tudom, hogy ott van mindenhol. Az már mellékes, vagy más kérdés, hogy mennyit van ott. Ugyanezért nekem az alterek is számítanak.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #242 Dátum: 2008. Július 17. - 06:52:09 »
Hát, a Gyökerekkel nem tudom lesz-e valahha valami, a Rejtett személyiséget én befejezném, ha nem lennének 40 oldalasak a részek belőle. Szóval, talán majd egyszer valaki befejezi őket.
Köszi. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #243 Dátum: 2008. Július 17. - 14:47:46 »
A New Avengersben már bőven nem szerepel annyi ideje, hogy ne lehessen az ő sorozatának tekinteni.
Ez volt a legtutibb érved eddig.  ;D Ki beszélt arról, hoy az ő sorozata? Idézem:
Idézet
Ellenben Rozsinak van 2 saját sorozata, a New Aevngers, meg vagy 3-4 különböző X-men csapatban is ott van.
Szerinted hát Rozsomáknak 6-7 olyan sorozata van, amit az övének lehetne nevezni? Ugyan már!

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #244 Dátum: 2008. Július 17. - 14:56:42 »
Bocsi, de Rozsomákról nem a Marvel képregények topikban kéne beszélni?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #245 Dátum: 2008. Július 17. - 15:02:54 »
Nem, WOlverine néven 2 616-os sorozat megy, de ő leglaább ott van a csapatképregényeiben is: New Avengers, X-Force v3, AXM v3, Uncanny X-Men. Póki legutóbbi New Avengerses szereplése furamód az ASM-ben volt, a havas sztoriban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #246 Dátum: 2008. Július 17. - 15:19:09 »
Ne ragozzuk tovább. Neked csak 1 Pók-sorozat van ma, másnak nem.  :nezze:

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #247 Dátum: 2008. Július 18. - 18:26:13 »
Na szóval itt válaszolok pepo kérdésére és kiselőadás következik újdönsült DC mániámról. Az egész februárban kezdődött a Tiny Titans-al (mini marvel koppintás), amit azon nyomban le is foglaltam honosításra (az első rész már fent van a Hzs-n, szeptembertől meg elvileg jön a többi ;)). Aztán Sepi előállt két DC sorozat honosítási ötletével és az elsőre alapból ráálltam, de a Supergirl-nél kicsit húztam a számat, mert nem érdekelt a dolog... :roll: Aztán csak elolvastam a 0. számot és annyira megtetszett, hogy neki is álltam rögtön fordítani, majd elolvastam a Superman-Batman: Supergirl tpb-t és ma már rendszeresen olvasom Supergirl sorozatot (a Jeph Loeb és Joe Kelly által írt sztorikat már többször is elolvastam). Itt jegyezném meg, Mike kedvéért, hogy agusztusban jön a Supergirl 0. száma a Hzs-re és jövőre terveim szerint rendszeresen találkozhattok majd vele. ;)
Szóval ennyi és mindeki olvasson Supergirlt! ;D :nezze:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #248 Dátum: 2008. Július 18. - 20:18:36 »
Jó volt ez a kis elbeszélés, most kedvet kaptam a Supergirl-höz, csak kár, hogy még pár hónap van addig. Az meg jól esett, hogy kiemeltél, köszi. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #249 Dátum: 2008. Július 18. - 20:31:38 »
Azért emeltelek ki, mert mondtad, hogy szereted Supermant és ha nem is vele, de legalább a csaj megfelelőjével találkozhatsz majd. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #250 Dátum: 2008. Július 18. - 20:34:00 »
De azért csak benne lesz Batman, Superman, Wonder Woman, meg egy rakat dögös DC-s csaj.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #251 Dátum: 2008. Július 18. - 20:35:42 »
Gondoltam, de így is jól esett, mégegyszer kössz. :D
Sepi: ezt most a S/B-hez mondtad, vagy mihez?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #252 Dátum: 2008. Július 18. - 20:47:41 »
Igen, ahoz mondtam.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #253 Dátum: 2008. Július 18. - 20:51:24 »
Ja, igen. Főleg Batman miatt veszem meg majd, de ez az összefoglaló jól sikerült, és nagy kedvet kaptam hozzá.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #254 Dátum: 2008. Július 18. - 21:13:35 »
Pedig ez inkább Superman-sztori... mondjuk Batmannek van pár marha jó megmozdulása benne. :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #255 Dátum: 2008. Július 18. - 21:18:06 »
Na, akkor már legalább egy ember érdeklődését sikerült felkeltenem.

Te talgaby, kicsit más: te olvasod a Project Superpowers-t? Mert ha igen, érdekelne a véleményed, mert gondolkodok, hogy belekezdjek-e. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #256 Dátum: 2008. Július 18. - 21:37:58 »
Doki, elhiszem, hogy kitört rajtad a dc mánia, de ezzel nem győztél még meg. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #257 Dátum: 2008. Július 18. - 21:47:06 »
doki: Igen, olvasom.
Röviden összefoglalva: Alex Ross. :D
Fogott egy rakás aranykori, totál elfeledett figurát, kijelölt egy központi alakot, egy "Szemlélőt" (majd mindjárt, miért hívom így), és az egészet egy érdekes csavarral a közeljövőbe pakolta. Nagyon sokban hasonlít az Earth X-re a történetvezetés, csak itt Aaron Stack helyett Fighting Yank a mesélő, az ő naplójából olvassuk a sztorit. Nekem jelenleg az egyik legnagyobb kedvenc nem-Marvel képregényem. Egyébként elég a nulladik és az első számot elolvasnod, hogy érdekel-e. Ross úgy ír, hogy vmiért minden szám ugyanolyan, mégis az ember folyamatosan olvasná, annyira hömpölyög előre a sztori.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #258 Dátum: 2008. Július 18. - 21:55:37 »
Gaby: kössz. Szerintem teszek majd vele egy próbát, mert a borítók nagyon tetszettek, csak a Zöld Láma, meg hasonló nevek nekem kicsit furcsák voltak.

Pepo: akkor egy itt egy másik érv! Ha akarsz egy fantasztikus rajzú kötetet, ami alaposabb háttérismeret nélkül is érthető, ami néhol vicces, néhol nagyon is komoly, és ami szerintem egy 10/8-es sztori, akkor vedd meg! ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Nem Marvel képregényekről
« Válasz #259 Dátum: 2008. Július 18. - 21:58:17 »
Vagy egyszerűen: ha tetszett a Hush, akkor ez kötelező. Kész. iszonyat hasonlóak, csak itt a nyomozás helyett intergalaktikus kalandok vannak. :)
doki: a nevek azért ilyenek, mert 70 éves karakterekről van szó. De egyébként ha ez megtetszik, akkor Straczynski Twelve-je is kötelező lesz. :D