Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662269 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #40 Dátum: 2011. December 06. - 18:12:14 »
Már csak egy bő hónap és kezdődik a dömping!  (Már fel is fedeztem 3 Relayt és Inmediót Szegeden, hogy tudjam hol lehet rohamozni  :lol:)
:kingpin: :kingpin: :kingpin:

u.i: Én a PP:Pókembernek jobban örültem volna, mert a sztorik nem csak Pókemberről szólnak...
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 06. - 18:13:56 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #41 Dátum: 2011. December 06. - 19:49:25 »
Nálunk eleve itt a környéken van két Relay és egy Inmedio. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #42 Dátum: 2011. December 06. - 19:58:20 »
Én ez idáig - őszintén szólva - nem is figyeltem ezeket az újságárus-standokat,hogy ki melyik.... Őszintén szólva,ha Kaine nem mondja,hogy az Árkádban,az Őrsön van egy Inmedio,akkor soha nem tudtam volna,mert nem érdekelt maga a stand. Majd Kaine,ahogy írta korábban,leírja nekünk az újságárus helyeket,hogy hol lehet beszerezni ezeket a képregény kincseket.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #43 Dátum: 2011. December 06. - 20:15:30 »
u.i: Én a PP:Pókembernek jobban örültem volna, mert a sztorik nem csak Pókemberről szólnak...
Most nem az nyert ? :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #44 Dátum: 2011. December 06. - 20:19:41 »
FB-n a Hihi, és még más egyéb ok miatt is... :(
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #45 Dátum: 2011. December 06. - 20:35:23 »
Mero:
Bár Peponak van igaza, ez a szavazás nem "mindent eldöntő", hanem csak véleményfelmérés. Attól függetlenül ki kell választanom a nevet, és tényleg minden a Hihetetlen mellett szól.
A szavazás különben ezt meg is erősítette. Itt a PP: Pókember vezet, de csak egy hajszálnyival a Hihetetlen előtt, míg a sima Pókember jól lemaradt. A FB-on pedig a PP: Pókember maradt le nagyon, és a Hihetetlen vezet úgy, hogy a sima majdnem utolérte. Vagyis mondhatjuk, hogy minden szempontból a legoptimálisabb megoldás a "Hihetetlen Pókember" lesz.  ;) :spidey:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #46 Dátum: 2011. December 06. - 20:59:16 »
kaine mikortól lehet az előfizetés(eke)t intézni?
Mert január (Hála az égnek!) közeledik. Gondolom ennek is lesz bizonyos átfutása. (Pl: hova kell utalni.) Tudom, hogy a Marvel Extra kezd, de mivel én mind a kettőre elő szeretnék fizetni, így ide írtam. (Sorry, ha nem jó topic!)
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 06. - 21:01:04 írta Peter P »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #47 Dátum: 2011. December 06. - 21:06:54 »
Mero:
Bár Peponak van igaza, ez a szavazás nem "mindent eldöntő", hanem csak véleményfelmérés. Attól függetlenül ki kell választanom a nevet, és tényleg minden a Hihetetlen mellett szól.
A szavazás különben ezt meg is erősítette. Itt a PP: Pókember vezet, de csak egy hajszálnyival a Hihetetlen előtt, míg a sima Pókember jól lemaradt. A FB-on pedig a PP: Pókember maradt le nagyon, és a Hihetetlen vezet úgy, hogy a sima majdnem utolérte. Vagyis mondhatjuk, hogy minden szempontból a legoptimálisabb megoldás a "Hihetetlen Pókember" lesz.  ;) :spidey:
:-[ :cavinton: :cavinton: :-[
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #48 Dátum: 2011. December 06. - 22:03:39 »
Erre nem is gondoltam. :D Nagyon rafinált. ;D
Hát, ez is egy üzlet lesz, úgy kell csinálni, hogy a legbiztosabb alapokon álljon. :)
Idézet
Remélem mihamarabb elrendeződnek a jogi dolgok.
Én is. Ha a héten sem lesz előrelépés, a jövő héten elindítom a Marvel +-t egyedül is. Azzal könnyebb dolgom lesz, és utána kicsit kitapossa az utat a Pókembernek is.
u.i: Én a PP:Pókembernek jobban örültem volna, mert a sztorik nem csak Pókemberről szólnak...
Ha nem csak Pókemberről szólnak, akkor miért örültél volna jobban a Peter Parker alcímnek?
De különben a PH után csak róla fognak szólni. Nem is akárhogy. :)
ha Kaine nem mondja,hogy az Árkádban,az Őrsön van egy Inmedio,akkor soha nem tudtam volna,mert nem érdekelt maga a stand.
Az Árkádban 2 is van. Vigyázz, mert az egyik nagyon kicsi, az lehet, hogy beleesik abba a 20-ba, amelyik nem tart minden újságot. Persze ott a másik is.
Idézet
Majd Kaine,ahogy írta korábban,leírja nekünk az újságárus helyeket,hogy hol lehet beszerezni ezeket a képregény kincseket.
Így van, ahogy aktuális lesz, kiteszem a linkjét a főoldalra is.  ;)
kaine mikortól lehet az előfizetés(eke)t intézni? Mert január (Hála az égnek!) közeledik. Gondolom ennek is lesz bizonyos átfutása. (Pl: hova kell utalni.)
Az átutaláshoz adok majd számlaszámot. De csak akkor kezdem intézni az előfizetést, ha már abszolút 100% a megjelenés ideje is. Amíg még a jogi dolgokat el nem simítottam, addig nem akarok foglalkozni vele. Csak ha már minden holtbiztos. Alighanem hosszú előfizetési lehetőség lesz, vagyis akár februárban is elő lehet majd fizetni visszamenőlegesen is.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #49 Dátum: 2011. December 14. - 14:45:27 »
Megjelenés kb. mikorra várható? :spidey: Január eleje/közepe?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #50 Dátum: 2011. December 17. - 19:14:07 »
Február eleje-közepe.  ;)
Készülget a borító, ennél jóval könnyebb dolgunk van, mint a Marvel+-nál. Jobb a kép is, és adja is magát a dolog. Plusz a logó már adott. Pár újítás azért lesz rajta. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #51 Dátum: 2011. December 19. - 11:51:48 »
Készülget a borító, ennél jóval könnyebb dolgunk van, mint a Marvel+-nál. Jobb a kép is, és adja is magát a dolog. Plusz a logó már adott. Pár újítás azért lesz rajta. :)
Nah mutassátok :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #52 Dátum: 2011. December 19. - 16:16:11 »
Ahogy késznek látjuk, jön.  ;)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #53 Dátum: 2011. December 19. - 18:26:07 »
Gondolom,valami hasonló lesz a borító,mint a főoldalon. :nezze:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #54 Dátum: 2011. December 19. - 22:04:34 »
Persze, az az alap hozzá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #55 Dátum: 2011. December 20. - 14:56:42 »
Tépjétek!  :D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #56 Dátum: 2011. December 20. - 15:18:32 »
Ez így király!  :D
Csak a címet kellene még jobban középre tenni.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #57 Dátum: 2011. December 20. - 15:30:38 »
Nem lehet, a logónak ott kell lennie.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #58 Dátum: 2011. December 20. - 15:36:53 »
Hm, a paninisen sem volt középen, fel se tűnt. Most is csak a PH dizájn vagy a PH felirat miatt zavaró egy kicsit.
 :kingpin:  :kingpin:  :kingpin:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #59 Dátum: 2011. December 20. - 15:45:42 »
Nekem ezek a Ph-s borítók nem tetszenek a nagy üres sávokkal. De annyi baj legyen, később lesznek tényleg szép borítók.
Tejet kérek! Csokisat!