Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662255 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #60 Dátum: 2011. December 20. - 15:51:31 »
Nagyon jól néz ki, már alig várom, hogy megjelenjen. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #61 Dátum: 2011. December 20. - 15:55:20 »
Korrekt!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #62 Dátum: 2011. December 20. - 16:02:12 »
Nagyon jól néz ki, már alig várom, hogy megjelenjen. :)
Most, hogy mondod, bennem is ég valami. :) Eddig csak dolgoztam vele, de mennyire király lesz majd kézbe fogni, olvasni - rendszeresen.  :D :spidey:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #63 Dátum: 2011. December 20. - 16:13:34 »
Jó lesz, csak a későbbiek folyamán a vonalkód ne legyen zavaró helyen, valahol jobb, vagy bal oldalon! ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #64 Dátum: 2011. December 20. - 16:16:25 »
Csak addig lesz itt, amíg ennyi fölös hely van a fél borítók miatt.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #65 Dátum: 2011. December 20. - 16:30:37 »
Igazából nekem a vonalkód zavaró csak . Én a hátlapra tettem volna, tudom ki kell tölteni a helyet elől is , de akkor is zavaró.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #66 Dátum: 2011. December 20. - 16:31:26 »
Elöl kell lennie.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #67 Dátum: 2011. December 20. - 16:32:24 »
Bocs nem tudtam.......akkor oké.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #68 Dátum: 2011. December 20. - 16:33:38 »
A Polgárháború felirat nem lehetne nagyobb egy kicsit? rohadt nagy alul az üres piros sáv.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #69 Dátum: 2011. December 20. - 17:02:56 »
Három apróság:
PH felirat olyan 10-15%-kal nagyobban. A szélessége lehet a Kingpin n-jének szintjétől egész az első szám körének jobb széléig. Tényleg segítene jobban kitölteni a lenti üres részt.
Lehet, eddig nem tűnt fel, de a logónál a Hihetetlen árnyékát kisebbre kellene venni. Most az A betű alat olyan, mintha egy nála másfélszer nagyobb paca folyt volna véletlenül oda a nyomdában. A H és az Ó ékezetének árnyéka meg ekkora méretben úgy tűnik, mintha valaki rosszul pshotoshopolt volna egy külföldi borítót.
Az "1. szám" betűtípusára nem lehetne valami kicsit kerekebb? A HP és PH (heh) logók is kerekdedebb fontokat használnak, ez a kissé robotos választás most nagyon kirí, és nem a figyelemfelhívó értelemben. Meg szvsz a körhöz jobban illene egy (színes) keret, mint egy sima elmosott árnyékolás.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #70 Dátum: 2011. December 20. - 18:11:11 »
A "Hihetetlen" első "H" betűjének nagyobb az árnyéka,mint a többi betűé. De ez majd biztosan korrigálva lesz. Egyébként számomra tetszetős,pofás borítónak néz ki. Most tényleg kell középre a vonalkód,hogy kitöltse a nagy üres helyet,aztán később kerülhet valamelyik szélre. Várom már,hogy kézbe vehessem.  :kingpin:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #71 Dátum: 2011. December 20. - 20:18:43 »
Nekem nagyon tetszik egyet kivéve, bár gondolom ez nem a Ti hibátok. A Kingpin második i-je nagyon elvész a háttérben. Ezt leszámítva nagyon jó lett. :)

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #72 Dátum: 2011. December 20. - 20:36:35 »
A "Hihetetlen" első "H" betűjének nagyobb az árnyéka,mint a többi betűé.

Szerintem csak egybeolvad az alatta lévő ékezetével.
Amúgy pár apróságot leszámítva szerintem teljesen korrekt, jó így. Nagy meglepetés mondjuk nem ért, amikor megláttam.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #73 Dátum: 2011. December 20. - 20:48:49 »
Ezek csak apró kukacoskodások,tán komolyan sem kell venni. Elsőre úgy tűnik,másodikra talán nem. Nézőpont kérdése. Maga a borító jól néz ki,ennyi.

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #74 Dátum: 2011. December 20. - 22:21:29 »
Nagyon jó, csak jelenjen meg végre !

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #75 Dátum: 2011. December 20. - 22:39:07 »
Hát, arra még aludni kell egy párat, de azért biztos úton haladunk felé. :)

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #76 Dátum: 2011. December 21. - 00:37:22 »
Három apróság:
PH felirat olyan 10-15%-kal nagyobban. A szélessége lehet a Kingpin n-jének szintjétől egész az első szám körének jobb széléig. Tényleg segítene jobban kitölteni a lenti üres részt.
Lehet, eddig nem tűnt fel, de a logónál a Hihetetlen árnyékát kisebbre kellene venni. Most az A betű alat olyan, mintha egy nála másfélszer nagyobb paca folyt volna véletlenül oda a nyomdában. A H és az Ó ékezetének árnyéka meg ekkora méretben úgy tűnik, mintha valaki rosszul pshotoshopolt volna egy külföldi borítót.
Az "1. szám" betűtípusára nem lehetne valami kicsit kerekebb? A HP és PH (heh) logók is kerekdedebb fontokat használnak, ez a kissé robotos választás most nagyon kirí, és nem a figyelemfelhívó értelemben. Meg szvsz a körhöz jobban illene egy (színes) keret, mint egy sima elmosott árnyékolás.
-- nem lesz nagyobb a Ph, mert akkor a kép és a felirat, valamint a vonalkód és a felirat közt lesz kevés hely, amely felborítja az amúgy is pengeélen táncoló aránypárt. Nem utolsósorban az eredeti Ph-arculat is szellős. Nem kell minden egyes centit kitölteni.
-- a logó alatt, felett, oldalt egy deka árnyék nincs. Vagyis nem értem a problémát. Ha a feketeségekre gondolsz, az a térbeli része. Amit pedig kifogásolsz, optikai csalódás.
-- nem értem ezt a részt: „A HP és PH (heh) logók is kerekdedebb fontokat használnak” Hogy jön a tipóhoz a logó betűje? És mikor használtak kerekebb fontokat ezen kiadványok? Mikor voltak ezeknek állandó betűik? Ez egy határozott font, és erre kiválóan alkalmas. Látom, nem sokan értik meg, hogy EHHEZ az arculathoz másként kell hozzáálni. Ez nem normál borító. A kört éppen ezért nem cifráztam túl, és az árnyékkal a matricaszerűséget akartam jelezni. Negyedszerre indul újra itthon ez a cím. Az 1. szám már pöppet elkoptatott dolog. Nem kéne túlhangsúlyozni. Épp csak annyira, h újra itt vagyunk.


balogh44: hogy érted, h a vonalkód „zavaró helyen van”? Egy piros tónuson helyezkedik el, középen, szimmetrikusan, ahol egy centi grafikai elem nem vész el, ahol másként egy üres, piros tónus volna.  :o A vonalkóddoboz grafikai elemként műxik itt egyébként. + folthatás.

Köszönöm a hozzászólásokat!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #77 Dátum: 2011. December 21. - 01:15:35 »
Szerintem arra gondol, hogy nagyon szembetűnő helyen van. Nem szoktuk meg eddig, hogy a vonalkód ilyen "árván" ilyen feltűnő részén legyen a borítónak. Ahogy rápillantottam a borítóra nekem is az tűnt fel egyből, hogy a vonalkód milyen hangsúlyos...mivel középen van, és a környékén nincs semmi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #78 Dátum: 2011. December 21. - 10:57:32 »
Nah ez így jól néz ki :)
Énsem szeretem ezt a fölösleges PH sávozást, de hát ilyen az eredeti is. Sokkal szebbek az egész képes borítók :) Biztos vagyok benne, hogy ha lemegy a PH jönnek olyanok is.
Az elrendezéssel nekem nicns bajom, az első szám felirat is tetszik. Figyelem felkeltő :)
És a Kingpin logo is olyan szépen mutat ott a szélén!

Nagyon várom, gratulálok szép meló!

 :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #79 Dátum: 2011. December 21. - 11:00:18 »
Sokkal szebbek az egész képes borítók :) Biztos vagyok benne, hogy ha lemegy a PH jönnek olyanok is.
Már a legelső belőle olyan lesz, hogy eldobjátok majd az agyatokat tőle.  :D Többen bepisilnek majd örömükben, a többiek pedig mindenkinek mutogatni fogják, hogy ezért szeretik a Pókembert.  :poklogo:
Pedig semmi extra nem lesz, és mégis...