Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662260 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #320 Dátum: 2012. április 14. - 12:01:13 »
A kedvenc részem az új számban, amikor bemutatják az N-Zónában levő börtönt belül. Nagyon el lett találva. :) Viszont ami szerintem a leggyengébb volt, az (mint ahogy már említettétek) Reed érvei a regisztráció mellett, és Peter beszélgetése fiatalkori önmagával... :stupid: A többi rendben volt, ismét nagyon jóra sikeredett a füzet, várom már a júniust! :spidey:

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #321 Dátum: 2012. április 14. - 15:29:02 »
Nekem is nagyon tetszik az új szám, érdekes volt, amikor fiatalkori önmagával beszélt. Nekem ez a jelenet, ilyen mozgókép  szinten teljesen átjött. :)
SD. EJC.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #322 Dátum: 2012. április 14. - 21:15:05 »
Elolvastam én is, tetszett. :D Szerintem jól átjött a sztoriból, hogy Peter miért állt át a másik oldalra. A kiadvány minősége is szuper, csak így tovább. :kingpin:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #323 Dátum: 2012. április 15. - 00:15:55 »
Jó a történet,tetszik Peter hozzáállása a regisztrációhoz.Emberközeli a karakter,hisz mi is sokszor döntéseket hozunk és aztán ha belátjuk hogy rossz, változtatunk.Richards-ot is az állandó dilemmái miatt kedveltem meg,de itt valóban bagatell a magyarázat,amit a regisztráció mellett ad.De ez is jellemző rá,hisz ha végre rászánja magát és dönt,akkor meg van róla győződve,hogy csak az lehet a helyes út.Tony-n viszont kiakadtam,igaz Vasember ismereteim csak a Marvel Extra és egy-két Pókember (Valamint a Titkos Háborúra,de ott meg nem ő volt a páncélban.) történetre korlátozódnak,de ott máshogy ismertem meg a bödönfejűt.Bár örülnék,ha már lecsengene ez a Polgárháború, és jönnének az igazi Pókos sztorik.A kiadásról pedig csak szuperlatívuszokban lehetne beszélni,de nehogy elbízza magát Kaine.  :)
Olyan erős festékillata volt,hogy betöltötte az egész szobát.Rég nem volt már ekkora nosztalgia hangulatom.  :spidey:
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 15. - 00:19:56 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #324 Dátum: 2012. április 15. - 00:37:00 »
Én is várom már az önálló Pók sztorikat, már csak egy szám, és itt vannak. :)
Képzeld, milyen festékillat van nálam, amikor az előfizetőkét csomizom. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #325 Dátum: 2012. április 15. - 09:36:27 »
Maga lehet a képregényes mennyország!  :)
A Kingpin kiadó lelki szemeim előtt mindig egy Willy Wonka szerű gyár képében testesül meg.Kis umpalumpák hada hordja össze a papírokat,festéket és vidáman énekelve készítik a képregényt. :)
Tudom,hogy ez a valóságban sokkal színtelenebb, és a kis "umpalumpák" inkább kilopkodják és feketén árulják,de jó néha elkalandozni.De maga a történet (a Kingpin története) egyébként is mesébe illő,remélem még sokáig olvassuk a kiadványaid Kaine!  :kingpin:
Örömmel látom,hogy a 3. számban jön Frank!Már kíváncsi vagyok rá,eddig ez a legjobb borító (véleményem szerint ).

Addig jelenjen meg a Hihetetlen Pókember,míg May néni hozzá nem megy Galactushoz és együtt örökbe nem fogadják Terrax-ot. :)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #326 Dátum: 2012. április 15. - 10:19:27 »
Addig jelenjen meg a Hihetetlen Pókember,míg May néni hozzá nem megy Galactushoz és együtt örökbe nem fogadják Terrax-ot. :)
Hát Galactus hírnöke már volt egy What if...-ben, ha jól rémlik. :)

Nekem a beszélgetés Reeddel kifejezetten tetszett, lehet hogy a magyarázat bagatell, de amikor Peter azt mondja: "Azt hiszem, bírtam volna a bácsikádat, Reed. Nagyon is. De te... te rajongtál érte.", majd Reed egyedül marad az elsötétedő szobában az zseniális.



kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #327 Dátum: 2012. április 15. - 10:38:14 »
remélem még sokáig olvassuk a kiadványaid Kaine!
Hát még én hogy remélem! :) Sőt, remélem, ennél még többet is valamikor.
Idézet
Addig jelenjen meg a Hihetetlen Pókember,míg May néni hozzá nem megy Galactushoz és együtt örökbe nem fogadják Terrax-ot. :)
Heh... "Idd meg a forró kakaót, kicsi Terrax, mert megfázol! Tudod, milyen törékeny vagy!"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #328 Dátum: 2012. április 15. - 10:51:32 »
Nekem a beszélgetés Reeddel kifejezetten tetszett, lehet hogy a magyarázat bagatell, de amikor Peter azt mondja: "Azt hiszem, bírtam volna a bácsikádat, Reed. Nagyon is. De te... te rajongtál érte.", majd Reed egyedül marad az elsötétedő szobában az zseniális.
Ezzel szerintem mindenki egyet ért, de ettől függetlenül akkor is gyenge lábakon áll az az indoklás.

Valakinek nem tetszett az a jelenet, amikor Peter saját magával beszélget? Taln lehetett volna egy ici-picit tartalmasabb, de maga az ötlet annyira közel áll hozzám. Náha amikor megltom magam egy régi fényképen, kb. hasonló beszélgetések zajlanak le bennem is. Ez a jelenet vetekedik az első szám telefonálós részével. :)

Apropó, borító! Amilyen kicsi változtatás, olyan nagyot dob rajta: A Polgárháború alatti kis szöveg, kár, hogy nem jutott eszedbe korábban! :kingpin: Ahogy látom, a következő számról már a vonalkód is lemarad. Ez is üdvözítő, szép letisztult borító lesz, ugyanakkor ugyanaz a helyzet vele, mint az előbbivel: kár, hogy nem jutott eszedbe korábban.  :( :kingpin:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #329 Dátum: 2012. április 15. - 10:55:40 »
Hát Galactus hírnöke már volt egy What if...-ben, ha jól rémlik. :)
Nem What If volt, kőkemény 616-os. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #330 Dátum: 2012. április 15. - 11:14:10 »
A Polgárháború alatti kis szöveg, kár, hogy nem jutott eszedbe korábban!
Nem kellett, hogy eszembe jusson korábban. Most azért jutott eszembe, hogy ne legyen az 1-3 számnak ugyanaz a címe.   :)
Idézet
Ahogy látom, a következő számról már a vonalkód is lemarad. Ez is üdvözítő, szép letisztult borító lesz, ugyanakkor ugyanaz a helyzet vele, mint az előbbivel: kár, hogy nem jutott eszedbe korábban.
Hogyne lenne rajta vonalkód, az kötelező. Ez sem "eszembe jutós" anyag. :) Csak egy előzetesnél minek tegyük rá? Oda felesleges (ráadásul még nincs is kész ilyenkor).
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 15. - 18:51:48 írta kaine »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #331 Dátum: 2012. április 15. - 13:56:33 »

Idézet
Addig jelenjen meg a Hihetetlen Pókember,míg May néni hozzá nem megy Galactushoz és együtt örökbe nem fogadják Terrax-ot. :)
Heh... "Idd meg a forró kakaót, kicsi Terrax, mert megfázol! Tudod, milyen törékeny vagy!"
[/quote]

Bizony,elég bizarr történet lenne... :)
Kicsi Terrax,a nagy erő,nagy felelősséggel jár. ;D

Nekem a beszélgetés Reeddel kifejezetten tetszett, lehet hogy a magyarázat bagatell, de amikor Peter azt mondja: "Azt hiszem, bírtam volna a bácsikádat, Reed. Nagyon is. De te... te rajongtál érte.", majd Reed egyedül marad az elsötétedő szobában az zseniális.
Ezzel szerintem mindenki egyet ért, de ettől függetlenül akkor is gyenge lábakon áll az az indoklás.

Pontosan így van.A jelenet nagyon jó,de a védekezés baromi erőtlen.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #332 Dátum: 2012. április 15. - 18:38:20 »
Nagyon jó volt a pókember új füzete. Minősége 100%-os és a története is klassz.
Örülök, hogy újra van pókember és külön örüm, hogy ilyen jó minőségben :)

Egy valamit nem értek, mikor Tony körbemutogatja a börtönét, megmutat egy rabot akit külön le kellet kötözni. Nah ő ki volt? Valami létező Marvel karakter vagy csak egy arra a jelenetre kitalált figura?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #333 Dátum: 2012. április 15. - 18:56:24 »
mikor Tony körbemutogatja a börtönét, megmutat egy rabot akit külön le kellet kötözni. Nah ő ki volt?
Élő Múmia.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #335 Dátum: 2012. április 15. - 20:14:39 »
Majdnem beírtam, hogy Prodigy.  :stupid:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #336 Dátum: 2012. április 15. - 20:30:40 »
Nem kérdezem meg, hogy akkor ő most élő-e vagy halott, mert ha élő, akkor miért múmia? Meg hogy hogy lett 3000 évnyi bezártság után hirtelen józan, épelméjű? Kitombolta magát, mi?  :stupid:
This is a joke. A real practical Joke.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #337 Dátum: 2012. április 17. - 09:21:52 »
Nem kérdezem meg, hogy akkor ő most élő-e vagy halott, mert ha élő, akkor miért múmia? Meg hogy hogy lett 3000 évnyi bezártság után hirtelen józan, épelméjű? Kitombolta magát, mi?  :stupid:

Épelméjű élőhalott! :hehe:

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #338 Dátum: 2012. április 18. - 06:42:37 »
Az miert van, hogy  a ruhan a pok szimbolumot mindig egy kicsit maskepp rajzoljak? Ezt mar regen eszrevettem, kepregenyben is, meg rajzfilmben is. De nem tudom miert van.
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #339 Dátum: 2012. április 18. - 11:00:16 »
Kicsit a rajzolótól is függ, de azért általában csak időszakonként változik. A rajzfilm persze más kategória.