Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662271 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #380 Dátum: 2012. Június 11. - 16:38:11 »
Újságosnál még ma nem volt, talán holnap. :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #381 Dátum: 2012. Június 11. - 16:40:05 »
Postázva lettek már ? :headscratch:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #382 Dátum: 2012. Június 11. - 17:00:51 »
Nekem is megérkezett reggel, ahogy hazaértem ki is bontottam.
A szokásos szuperbiztonságos fóliákon átverekedtem magam és el voltam ájulva :)
Gyönyörű, este el is olvasom :)

A vége dupla oldal meg nagyon jól néz ki, írtózatosan várom :) Reméltem, hogy nem félbevágott lesz. Tiszta plakát érzésem van :)
És akkor innentől jönnek a vad borítók? :)
 :kingpin:

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #383 Dátum: 2012. Június 11. - 17:53:48 »
Jó lett volna ha a korábbiakhoz hasonlóan most is meg lett volna emlékezve a feladás tényéről, hogy az ember jobban felkészülhessen a postaládaellenörzés és postásészlelési-őrjárat tortúrájára. előre is kösz.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #384 Dátum: 2012. Június 11. - 18:05:11 »
Ez nem ér, hozzám még nem érkezett meg! Ráadásul, pont holnap megyek táborba, ami péntekig tart, így úúúúristen csak pénteken kapom kézhez, ha a héten befut.  :spidey: Addig várni...  :D
SD. EJC.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #385 Dátum: 2012. Június 11. - 18:05:35 »
Én is megkaptam s mivel dolgozom a postásnénim otthonában őrizte míg a feleségem haza nem ért. Én csak holnap olvashatom .

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #386 Dátum: 2012. Június 11. - 18:13:19 »
Már megjelent a 3. szám? Hú,holnap felkeresem az újságárust!

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #387 Dátum: 2012. Június 11. - 18:31:16 »
Szerintem még újságosnál sehol sincs az országban, sőt lehet hogy csak szerdán lesz, mert én még ma is láttam kirakva a 2. számot és az a bevett szokás, hogy a megjelenés előtt 1-2 nappal veszik be a polcról a régit, tehát valószínűbb a szerda, de azért holnap és is megnézem, hátha...

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #388 Dátum: 2012. Június 11. - 21:02:20 »
Most értünk el oda ,hogy az élőfizetők előbb jutnak hozzá a várva várt képregényükhöz mint mindenki más aki az újságosoknál próbálkozik.

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #389 Dátum: 2012. Június 11. - 21:12:54 »
Szerintem még újságosnál sehol sincs az országban, sőt lehet hogy csak szerdán lesz, mert én még ma is láttam kirakva a 2. számot és az a bevett szokás, hogy a megjelenés előtt 1-2 nappal veszik be a polcról a régit, tehát valószínűbb a szerda, de azért holnap és is megnézem, hátha...
Hetfonkent teljesen feleslegesen keresel havi/kethavi lapokat az ujsagarusoknal. Marmint uj megjelenest persze:)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #390 Dátum: 2012. Június 11. - 21:38:29 »
Én is olvastam. :) Sajnos most elég közepes volt, talán azért, mert tudtam a végét. A vége viszont ütött. :)
Nem lehetett volna megoldani, hogy a második sztori duplaoldala ne legyen két oldalon? Elég fura így. :-[
És sajnos még nem tudtam elintézni a postát, viszont most egész tűrhető lett, talán fejlődik a pali. :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #391 Dátum: 2012. Június 11. - 21:48:55 »
Elolvastam. A minőséget leszámítva finoman szólva nem vagyok elájulva az egésztől. Gondolkoztam rajta, hogy lehúzzam-e itt a sztorit, aztán úgy döntöttem leírom, csak spoilerben.

Bevezetik az elején a sztorit azzal, hogy felismeri valaki Petert, aztán telefonál az illető, és ez a szál innentől nem is folytatódik, még csak nem is utalnak rá. Miért? Először azt hittem, Starkéknak fog telefonálni, aztán semmi.
Fáklya felfesti az égre, hogy hívj fel (mondjuk ezt szépen megcsináltátok), és aztán megint nem tudni, hogy jön össze ez a találkozó a Kapitánnyal a Fáklya helyett.
Aztán Amerika kapitány több oldalt idéz egy könyvből, amit 12 évesen olvasott. Mi ez? Más könyvet nem is olvasott életében? És a Pókembertől az egészre csak valami gyenge poén telik, meg később is. Mindig is ilyen volt, hogy elpoénkodott dolgokat, de nem volt teljesen infantilis.
Aztán valami bérgyilkos miatt kéne izgulnunk, de miért is? Mert kopasz és fegyvere van? Nem éreztem át a feszültséget ebben a vonalban. Így a végén se ütött, hogy May-t meglőtték.
Aztán sikeresen félbevágtatok egy dupla oldalt a csatánál... hááát, ezt nem vártam a Kingpintől, az eddigi kiadványok után.
Aztán a csatában ott van Thor, aki végig kimaradt ebből a polgárháborúból, de ez megint csak a marvel szerkesztőség és az írók hibája.

Egyedül az olyan apró utalások csaltak kisebb derűt az arcomra, minthogy a vezér rabkódja a ruháján úgy kezdődik, hogy "PIG". Meg amikor bemegy a bérgyilkos a szomszéd házba, kint van egy hitmen plakát.
A vége felé meg azon gondolkoztam, hogy Pym részecskéivel vajon miért nem lehetett összezsugorítani Bill Fostert. De ez már nem olyan fontos.
De annak nagyon örülök, hogy jön a feral, meg a Friendly neighborhood részek, mert ez már kezdett olyan lenni számomra, mintha Straczynski elfelejtett volna írni, csak gyorsan összedobott valami olyat, amit bárki meg tudott volna csinálni különösebb tapasztalat és kreativitás nélkül.
This is a joke. A real practical Joke.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #392 Dátum: 2012. Június 11. - 22:13:48 »
Az Thor klónja, aki megölte Góliátot is a PH-ban.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #393 Dátum: 2012. Június 11. - 22:37:35 »
Bevezetik az elején a sztorit azzal, hogy felismeri valaki Petert, aztán telefonál az illető, és ez a szál innentől nem is folytatódik, még csak nem is utalnak rá. Miért? Először azt hittem, Starkéknak fog telefonálni, aztán semmi.
Fáklya felfesti az égre, hogy hívj fel (mondjuk ezt szépen megcsináltátok), és aztán megint nem tudni, hogy jön össze ez a találkozó a Kapitánnyal a Fáklya helyett.
Aztán Amerika kapitány több oldalt idéz egy könyvből, amit 12 évesen olvasott. Mi ez? Más könyvet nem is olvasott életében?

Az a nő valószínűleg a Vezér emberével vette fel a kapcsolatot. Azt mondta a telefonba, hogy meggazdagszik, vagyis eladja valakinek az infót Peterrel, utána jött az ügyvéd a sittre. Valószínűleg ő fizetett neki, csak ezt nem mutatták.
Szintén nem mutatták, de valószínűleg felhívta Fáklyát, s így egyeztettek egy időpontot Kapival.
Mondta Kapi, hogy betanulta ezt a szöveget. Úgy tűnik, nagyon betanulta, s így fújja. :) S nem feltétlenül egyszer olvasta, lehet kedvence is, amit x időnként nézeget, s ezért tudja ennyire. ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #394 Dátum: 2012. Június 11. - 23:35:13 »
Thor klónja tudtommal egyszer tűnt fel a polgárháború alatt, és akkor Peter még a vaspók ruhát viselte, vagyis az előbb volt, mint ahol itt a füzetbe mutatták.
This is a joke. A real practical Joke.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #395 Dátum: 2012. Június 12. - 05:33:46 »
Akkor a hetedik részben kit vert szét Herkules?


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #396 Dátum: 2012. Június 12. - 07:10:32 »
Thor klónja - vagy nevezzük nevén: Ragnarök - az elejétől ott rohangál, csak nem fedik fel a harmadik vagy negyedik részig. Meg utána is okoz még pár kellemetlenséget (igen, az, hogy Herkules szétkapta a fejét, csak átmeneti állapot, mert a Marvel legidiótább állami alkalmazottjának eszébe jutott, hogy milyen nagy ötlet lenne megszerelni...).

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #397 Dátum: 2012. Június 12. - 08:50:19 »
Most értünk el oda ,hogy az élőfizetők előbb jutnak hozzá a várva várt képregényükhöz mint mindenki más aki az újságosoknál próbálkozik.
És ez így van jól ;)
Amúgy ma már megjelent, még nem olvastam el, de nekem is egyből feltűnt a következő szám borítója, NAGYON ÜTŐS LESZ!
 :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #398 Dátum: 2012. Június 12. - 09:19:28 »
Most értünk el oda ,hogy az élőfizetők előbb jutnak hozzá a várva várt képregényükhöz mint mindenki más aki az újságosoknál próbálkozik.
Ez már a múlt hónapban is így volt.
Nem lehetett volna megoldani, hogy a második sztori duplaoldala ne legyen két oldalon? Elég fura így. :-[
Hát ez...  engem is ledöntött a lábamról, amikor Ati felhívta rá a figyelmem. Elmesélek valamit. Amikor megjelent ezer éve a Marvel Extrában a Titkos Háború befejező része, ott van egy ilyen, hogy egy dupla oldal így szét van szedve. Nem tudom, ki volt annak a szerkesztője, de arra gondoltam, hogy elképesztő, hogy mennyire lehet nehéz összeegyeztetni az oldalakat, hogy ilyen ne forduljon elő. Amikor elkezdtem a könyveim kiadását, azóta kínosan ügyelek erre, hogy még csak véletlenül se futhassak zátonyra ezzel, erre most tessék... vagy a rengeteg kiadvány miatt, hogy kevesebb időm van rájuk külön-külön, vagy már a korral jár. Bakker.  :drying:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #399 Dátum: 2012. Június 12. - 11:04:59 »
Elolvastam a pókit. Tetszett, bár a történet most elég lapos volt, úgy semmi nem történt, leszámítva a végét.
Szerencsére pont akkor hagyjátok abba a polgárháborús részeket, amikor már elkezdtem unni és belezavarodni ezekbe az ide-oda utalgatásokba, hogy ez itt történt meg ott. Gyakran van amúgy is, hogy elveszek a történetben, de ez az össze-vissza megjelenés, most rá is segített.
Egy hibát tudnék kiemelni, volt egy duplaoldal, ami elég szerencsétlenül lett tördelve, nem tudom, hogy ez az eredeti kinti kiadványban is így jelent-e meg, de engem eléggé zavart.

A folytatást már nagyon várom, végre izgalmas Pók történetek jönnek, klassz borítókkal, FMacskával... várom :)
 :spidey: