Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662292 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

hobagoly

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #740 Dátum: 2012. Október 17. - 16:07:22 »
Van egy olyan pók ellenség hogy "Toxin" Tudna valaki róla valamilyen infót írni? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #741 Dátum: 2012. Október 17. - 16:10:07 »
Ő Vérontó "gyermeke", de nem ellenség, valójában jóban vannak.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #742 Dátum: 2012. Október 17. - 16:42:19 »
Srácok lenne egy kérdésem!

Mivel ismertek tudjátok, hogy az össszes (14 évesen) megtakarított pénzemet elköltöttem a börzén ;D
Így most ezerrel az előfizetésekre spórolok (PPP és hihi pók) azt kérdezném, hogy a hihi pók előfizetést ha decemberig kifizetem az oké?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #743 Dátum: 2012. Október 17. - 16:48:41 »
Srácok lenne egy kérdésem!

Mivel ismertek tudjátok, hogy az össszes (14 évesen) megtakarított pénzemet elköltöttem a börzén ;D
Így most ezerrel az előfizetésekre spórolok (PPP és hihi pók) azt kérdezném, hogy a hihi pók előfizetést ha decemberig kifizetem az oké?
Szia.
Idézném a Főoldalról Kainet: "Nincs korlát, de december 31-ig ildomos lenne beérkeznie az előfizetésnek, ha valaki nem akar lemaradni a Marvel+ januári számáról. Viszont akkor meg felesleges előre bejelentkezni." Gondolom ez igaz a Hihi-re is. "A PPP-t csak jövőre lehet előfizetni. Annál még néhány dolgot fixálnunk kell"
Remélem segítettem.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #744 Dátum: 2012. Október 17. - 17:52:21 »
Oh bocsi nem látta, a főoldalon lévő hsz-eket és köszönöm a segítséget ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #745 Dátum: 2012. Október 18. - 17:31:28 »
Átlagosan az új kiadványoknál, amit még sokan nem olvastak el, nem lőjük le a fórumozók előtt az olyan részeket, amiket nem lehet kitalálni, vagy amit az írók meglepetésnek, csavarnak, fordulópontnak szántak. És úgy általában a történetet se, mert mondhatni más olvasási élmény, ha úgy olvasod el a kedvenc kiadványodat, hogy nem tudod mire számíthatsz. És sokakat bosszant, ha bejönnek a fórumra, és azt látják, hogy valaki kapásból lelőtte a történet végét. :) Ugyanez igaz, ha egy új filmről írsz véleményt valahol a neten. :)

Így már értem, köszi. :)
SD. EJC.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #746 Dátum: 2012. Október 18. - 17:33:13 »
Na ez a szám még az előzőt is felülmúlja nálam. Medina stílusát én a legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy vagány.  ;D Irtó jól elkapja a mozdulatokat is, és szép aprólékosan ki vannak dolgozva a rajzai. Bár főként a realisztikusabb stílust preferálom, de örülök, hogy más alkotók munkáit is láthatjuk.  Clayton Crain meg amit művelt itt...hát dobtam egy hátast tőle.  ;D

Klassz, hogy sok régi szereplő van jelen a sztoriban. De a legjobban Madame Neccnek örültem. Róla (is) mindig a hőskorszak ugrik be. :brow:

A minőséget pedig nem győzöm folyamatosan dicsérni, egyszerűen felülmúlhatatlan.  ;D

Érdekes, hogy már nem csak a nagyobbaknál (Inmedio, Relay) láttam a képregényeket, hanem utcai újságárusoknál is....pont mint  a régi szép időkben.  ;D

Szóval mindennel messzemenően elégedett vagyok.  ;D Továbbra is hajrá  :kingpin:


SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #747 Dátum: 2012. Október 18. - 17:41:11 »
A mai napon megvilágosodtam:

Elolvastam a Csodálatos Pókember Polgárháború előszele 1,2-t, amiben leírták (az 1-ben), hogy ez a sorozat hogyan kezdődött, és hogy folytatódik, meg, hogy kell elhelyezni időben, és térben.
A legelején volt a CSPv1, ami ugye 2000-ben véget ért, majd jött egy újvilági pókember, a v2, ami 2010-ben ért a végére, ez a sorozat, amúgy nem kapcsolódik az előzőhöz.
Aztán ezután vagy alatt, elindult a Hihetetlen Pókember, ami szintén véget ért, de ez a sorozat időben a V1 után jön. Itt tudja meg May néni, hogy Peter a Pókember, majd miután ez véget ér, jött volna az új sorozat, amiből 2 szám jelent meg, és a Kingpin pedig innen folytatta a sztorit. Persze a Hihi Pókban van még bővebben a Morlunos két könyv is, valahol, illetve amikor  a Kingpines Hihi Pók folytatódik, a Polgárháborúval, ott csak a Pókemberes események vannak említve, míg a két könyvben a teljes háború. És itt tartunk most, hogy Póki felfedte magát, és mi lesz ezután rész jön. Mondjuk a jelenlegi utolsó pár szám ugye ismét a polgárháború alatti részről szól, de inkább az elejéről.

Jól mondtam?
SD. EJC.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #748 Dátum: 2012. Október 18. - 19:15:55 »
Jó volt az új szám, nekem az első felének a rajzai akkor is jobban bejöttek, festett cucc ide vagy oda... :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #749 Dátum: 2012. Október 18. - 22:05:15 »
Bár főként a realisztikusabb stílust preferálom, de örülök, hogy más alkotók munkáit is láthatjuk.
Ugyanígy vagyok vele én is.  ;)
Idézet
Érdekes, hogy már nem csak a nagyobbaknál (Inmedio, Relay) láttam a képregényeket, hanem utcai újságárusoknál is....pont mint  a régi szép időkben.  ;D
A Lapker egyre jobban osztja szét őket. Ahol megmaradtak, oda nem visz, helyette szór máshova.
Idézet
Szóval mindennel messzemenően elégedett vagyok.  ;D Továbbra is hajrá  :kingpin:
Köszi, jövőre még jobban hasítunk!  :D
Jól mondtam?
Igen.
Jó volt az új szám, nekem az első felének a rajzai akkor is jobban bejöttek, festett cucc ide vagy oda... :D
Annyira más a kettő, nehéz összehasonlítani. Mindkettő baromi jó a maga nemében.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #750 Dátum: 2012. Október 19. - 09:05:18 »
Ha még számít: Kálvin téren a Relay vagy Immedio-ba belépve a pulton állítva, szemmagasságban, kikerülhetetlenül HiHi Pók fogad, így azon potenciális vásárlók is találkozhatnak vele, akik még nem tudják (?) hogy van újra újságosnál 616-os Póki. Tomi, megérte a beruházás ;D
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #751 Dátum: 2012. Október 19. - 09:43:31 »
Csak érdeklődésképpen, ha jól értem a füzeteket az újságárusok lényegében "kölcsönzik", mivel, amit nem adnak el, visszaküldik, ha jól értettem. Így lenne?
Illetve, a köteteknél pont fordítva van? Ott megvesznek X számot a kötetből és addig polcon van, míg el nem fogynak?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #752 Dátum: 2012. Október 19. - 09:45:50 »
Nem, mind a kettő bizományba veszi át őket.

Ha még számít: Kálvin téren a Relay vagy Immedio-ba belépve a pulton állítva, szemmagasságban, kikerülhetetlenül HiHi Pók fogad
Ez fura, mert már lejárt a reklámozási idő. :)

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #753 Dátum: 2012. Október 19. - 10:18:28 »
Ne kételkedj, biztos úgy maradt ;)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #754 Dátum: 2012. Október 19. - 14:34:11 »
Az lenne a kérdésem, hogy a múlt héten lettek feladva az előfizetett képregények (Peter Parker 3. és Hihetetlen Pókember 5. szám) vagy csak ezen a héten valamikor?
Ma beugrottam megnézni a postára, hogy itt vannak-e, de még nem érkezett semmi sem.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #755 Dátum: 2012. Október 19. - 15:30:20 »
Szerintem még a múlthéten.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #756 Dátum: 2012. Október 19. - 16:12:52 »
Szerintem múlt héten mivel valaki már pénteken ( börze előtt ) megkapta.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #757 Dátum: 2012. Október 19. - 20:54:54 »
Köszi a segítséget!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #759 Dátum: 2012. Október 24. - 09:40:03 »
Szuper  :D