Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 665471 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1280 Dátum: 2013. Július 15. - 21:09:21 »
Senki sem tudja az AZ mivoltát (kivéve az allmighty tg), ezért a poén.  #értsétekapoént

Amúgy ez lesz Kingpin első különszáma, ugye?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1281 Dátum: 2013. Július 15. - 21:20:16 »
Ja, az… egy marha hosszú doksi, ami egyszer majd kikerül a Kingpintől. Azt hittem, valahogy belezsúfolták akkora helyre.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1282 Dátum: 2013. Július 15. - 22:35:42 »
Egy kérdés jutott eszembe: Miért? Mi indokolta azt, hogy különszám jelenjen meg? A sima 6 sztoriba nem fért bele a mostani? Esetleg ez egy fontosabb esemény? Vagy csupán érdekes, és izgalmas sztori, amit kár lenne nem kiadni magyarul.
NAGYON jó kérdés!  :) Eredetileg nem ez lett volna, hanem egy másik, amit viszont nem sikerült megszerezni. Az 72 oldalas lett volna. Viszont mivel nem tudtam rá tovább várni, le kellett cserélni valami másra, ami biztosan megvan. Ez a történet nagyon adta magát, mert eddig is nagyon sajnáltam, hogy nem fért bele a rendes havi sorozatba (kimaradt volna), pedig nagyon jó a sztori és a rajz is. De 34 oldalas, sehogy sem tudtam volna betenni sehova. Különszámként pedig tökéletes. Volt még egy sztori, amit mindenképpen ki akartam adni, azt tettem mellé. Így 48 oldalra jött ki.
Különszámot pedig feltétlenül akartam, mert az évi 6 Pókember kevés. Havira nem tudunk váltani, ez a legjobb köztes megoldás. Meg kell próbálni: ha bejön, lehet belőle több is, ami már majdnem olyan, mintha havi lenne.
Amúgy ez lesz Kingpin első különszáma, ugye?
Félig-meddig már volt egy.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1283 Dátum: 2013. Július 16. - 08:21:56 »
De ha köztes megoldást akarsz, nem gondolkoztál még el a hathetes megjelenésen?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1284 Dátum: 2013. Július 16. - 14:36:49 »
Nem, azt tök hülyeségnek tartottam régen az X-Men kapcsán is. Sokkal kiszámíthatatlanabb, hónap eleje, meg a vége, stb.  ;)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1286 Dátum: 2013. Július 17. - 20:18:42 »
NAGYON jó kérdés!  :) Eredetileg nem ez lett volna, hanem egy másik, amit viszont nem sikerült megszerezni. Az 72 oldalas lett volna. Viszont mivel nem tudtam rá tovább várni, le kellett cserélni valami másra, ami biztosan megvan. Ez a történet nagyon adta magát, mert eddig is nagyon sajnáltam, hogy nem fért bele a rendes havi sorozatba (kimaradt volna), pedig nagyon jó a sztori és a rajz is. De 34 oldalas, sehogy sem tudtam volna betenni sehova. Különszámként pedig tökéletes. Volt még egy sztori, amit mindenképpen ki akartam adni, azt tettem mellé. Így 48 oldalra jött ki.
Különszámot pedig feltétlenül akartam, mert az évi 6 Pókember kevés. Havira nem tudunk váltani, ez a legjobb köztes megoldás. Meg kell próbálni: ha bejön, lehet belőle több is, ami már majdnem olyan, mintha havi lenne.
Értem. Szóval akkor egyrészt véletlen, másrészt mert jó a sztori. :)
Köztes megoldás még az is lenne, ha M+-os hónapban adnád ki a legközelebbi különszámot, ha bejön a dolog, és megéri. És akkor ez a sztori a jelenlegi történetszál alatt/fölött/mellett fut? Illetve a benne levő két sztori egymás folytatása, vagy akkor két külön történet, mindkettő?
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1287 Dátum: 2013. Július 17. - 23:15:51 »
Most is a Marvel+-os hónapban akartam, de hát így jött össze. Nagyon nem rajtunk múlik, sajnos.
A jelenlegit kapcsolja össze az év végén megjelenő Fekete Pókruhával. De ha a ruha nem zavar, akkor akár MOST is történhetne, a 10-es szám után. :)
Két (három) külön történet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1288 Dátum: 2013. Július 23. - 16:24:08 »
Kinn van pár előzetes oldal.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1289 Dátum: 2013. Július 23. - 18:43:37 »
Már várom. Azt lehet tudni most,hogy melyik eredeti kiadvány és a száma lesz a Különszámban?

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1290 Dátum: 2013. Július 23. - 19:51:10 »
Nekem nagyon ismerős ez a stori az előzetesek alapján. Persze, lusta vagyok utána nézni és szerintem nem is fogok, mert majd augusztusban elolvasom és eszembe jut.  :P

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1291 Dátum: 2013. Július 24. - 08:46:03 »
Azt lehet tudni most,hogy melyik eredeti kiadvány és a száma lesz a Különszámban?
Már beszéltünk róla korábban: a Sensational Spider-Man Annual 01 lesz benne.  ;) A többi pedig meglepetés...  :brow:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1292 Dátum: 2013. Július 24. - 11:29:54 »
Azt lehet tudni most,hogy melyik eredeti kiadvány és a száma lesz a Különszámban?
Már beszéltünk róla korábban: a Sensational Spider-Man Annual 01 lesz benne.  ;) A többi pedig meglepetés...  :brow:

Ugye nem a Mini Marvels a meglepetés? Mert azt kaine bejelentette FB-n pölö. És most olvastam el újra a HZs-n őket.  ;D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1293 Dátum: 2013. Július 24. - 19:27:31 »
Azt lehet tudni most,hogy melyik eredeti kiadvány és a száma lesz a Különszámban?
Már beszéltünk róla korábban: a Sensational Spider-Man Annual 01 lesz benne.  ;) A többi pedig meglepetés...  :brow:

Nem figyeltem eléggé!  :-[
Köszi a választ!

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1294 Dátum: 2013. Július 25. - 19:01:20 »
Megkésve bár, de sikerült végre nekem is elolvasnom az új számot. :) Nagyon tetszett ez a Mysteriós sztori, talán ez tetszett a legjobban eddig. Főleg az eredeti Mysterio jelenléte dobta fel nekem az egészet, szeretem az ilyen misztikus jövendöléseket, amikre meg lehet várni. :) Van egy sejtésem, hogy ki is a nővérke, de nem akarok hülyeséget mondani, így inkább megtartom. :D

A különszámnak meg nagyon-nagyon örülök! Remélem majd a M+-ra is összejön! :oh: :kingpin:

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1295 Dátum: 2013. Július 25. - 20:23:00 »
Most is a Marvel+-os hónapban akartam, de hát így jött össze. Nagyon nem rajtunk múlik, sajnos.
A jelenlegit kapcsolja össze az év végén megjelenő Fekete Pókruhával. De ha a ruha nem zavar, akkor akár MOST is történhetne, a 10-es szám után. :)
Két (három) külön történet.
Rendben, akkor megvan az olvasási sorrend. :) Akkor ez  a jelenlegi mellett egy alternatív történet szál akar lenni?
SD. EJC.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1296 Dátum: 2013. Július 26. - 08:42:11 »
Akkor ez  a jelenlegi mellett egy alternatív történet szál akar lenni?
Nem. Csak a különszámban lévő történet a mostani számokhoz képest kicsit előrébb lett hozva. De majd ha elolvasod, akkor pontosan érteni fogod, hogy hol is helyezkedik el a történeti vonalban.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1297 Dátum: 2013. Július 28. - 12:49:39 »
Akkor most értem. Köszi ;)
SD. EJC.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1298 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 21:16:35 »
Ezt a különszámot nagyon várom! Simán nem gondoltam,hogy csak úgy hagyja a Shield majd ezt a pálfordulást! Mivel eddig "csak" szuperbűnözők voltak Peter nyomában ...ennek is be kellett következnie!
De ezek után.....most már szeretném,hogy folytatódjon a történet; mi lett May nénivel;hogyan megy a Polgárháború után a sztori. Több mint egy év telt el és már folytatódhatna a történet. Tévedés ne essék--voltak jó sztorik,amit ki kellett adni,de már a folytatást szeretném. Remélem,senkit nem bántok meg ezzel,csak a magánvéleményemet írtam le.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1299 Dátum: 2013. Augusztus 01. - 21:25:15 »
Már én is várom :kingpin:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 01. - 21:39:38 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."