Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662297 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1420 Dátum: 2013. Augusztus 19. - 22:11:01 »
Köszi. :) Olyanról írok, ami engem is érdekelne, ha nem én írnám. :)
Jöhet a kép!
Szerdán megyek haza, vagy aznap este vagy csütörtökön felteszem. Gondolom Neked is van jónéhány.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1421 Dátum: 2013. Augusztus 19. - 22:35:11 »
Ja, akad. :) Mindegyik ilyenből próbáltam a spéci borítósat megszerezni. Van 5 olyan is, ami dupla, vagyis előfizetői fődíjként végzi majd idén. :)

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1422 Dátum: 2013. Augusztus 20. - 11:45:03 »
Ja, akad. :) Mindegyik ilyenből próbáltam a spéci borítósat megszerezni. Van 5 olyan is, ami dupla, vagyis előfizetői fődíjként végzi majd idén. :)
Nyammmiii, pályázom szokásomhoz híven.  :nezze:

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1423 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 14:58:08 »
Ma megkaptam én is, nagyon szép a kiadvány a tok + minden. Örülök, hogy újra van Pókemberünk, és hogy ilyen nívós! A Keselyűt nagyon bírom, kár hogy annak idején nélkülözve volt a Semicnél. Ez a történet fantasztikus! Remélem fény derül Arrow dolgaira, mert a pókos jelenet elég érdekes volt....  :roll:
Az összefoglaló a Pókemberes dolgokról és a képregényekről, nagyon tuti! Jó, hogy ilyeneket is belecsempészel a lapokba! És akkor:  :kingpin: sőt:  :kingpin2:  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1424 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 18:55:44 »
Na, én is megvettem az új számot. Azt hiszem nekem PD nem lesz a kedvencem, mert nagyon hullámzó, ahogy ír. A mysterio-s szám idétlen volt, a Leah meg nekem giccses, és élek a gyanúperrel, hogy "A fiú, aki..." koppintás (mondjuk nekem az se tetszett).
Ennyit az ekézésről. Ez a szám rohadt jól volt megírva. Laza, badass Pókember sztori. Amikor Rozsó megjelenik... Na az cool!  ;D A poénok most nem voltak erőltettek, hanem nagyon ültek. A rajzok is frankón támogatják a történetet, szóval csillagos ötös!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 21. - 19:01:19 írta killingjoke »
"Live for nothing or die for something, your call."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1425 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 19:14:55 »
Peter Davidben az a jó, hogy a Marvel (meg kicsit a DC) legjobb iparosa. Viszonylag kevés igazán nagy sztori fűződik a nevéhez… na jó, a jean DeWolff haláln kívül semmi, és az is igazából egy közepesen híres Pók-sztori… ugyanakkor rengeteg mindent írt már az évtizedek során (több ezer füzetet), és meglehetősen kevés közte az, ami ne érné el minimum a közepes szintet. A legnagyobb szégyenfoltja mindmáig a Captain Marvel v4, aminek a létezéséről is alig tudnak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1426 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 19:24:43 »
És még ott is megkötötték a kezét, hogy úgy írja, ahogy ők akarják.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1427 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 20:05:13 »
A v4-et? A legkevésbé sem. Az egy fogadás része volt. Három új sorozatot indítottak: ezt, a Marville-t és az Ultimate Adventurest. Mindhárom alkotói gárda totálisan szabad kezet kapott, hogy azt tesznek bele, amit akarnak, nulla felügyelettel… de közben csak erre a háromra folyamatosan szavaztatták a népet, hogy melyik maradjon meg a három közül. Az már a történelem egyik fura fintora, hogy ez a három cím gond nélkül bekerült a „10 leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-[még sok-sok leges] legrosszabb képregény, amit az emberiség valaha alkotott” listába… akárki is állítsa azt össze. A két kieső annyira rémes volt, hogy az előbbit annak ellenére tagadják létezését, hogy az akkori nagy-nagyfőnök készítette, a másik meg talán az egyetlen Ultimate, ami soha az életben nem jött ki tpb-ben.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1428 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 21:31:37 »
Én úgy tudom, hogy a V3 végére csökkentek az eladások, így megmondták neki, hogy keményítsen be vele, legyen totál más, mint eddig.
Nem mellesleg nem volt szörnyen rossz a v4, csak a v3-hoz képest sokkal gyengébb. Miközben a v3 nagyon jó volt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1429 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 21:33:59 »
De, rossz volt az a v4. Egy nagyon pocsék mentális kálvária, amit egyre gyengébb karakterizálás és narráció kísért. Egyetlen mentőpontja, hogy behozta Phyla-Vellt. Meg amikor szénné alázta a Megtorlót. Az tetszett. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1430 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 22:50:56 »
Nekem nagyon tetszett benne - és most is - amikor egy általa megmentett bolygóra megy vissza úgy 250 évvel később. Hogy Istent, Megváltót láttak benne, majd az újabb generációk már elfordultak tőle - gyakorlatilag leírt egy lehetséges változatot a keresztény hitre Marvel Kapitánnyal.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1431 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 22:58:56 »
Ugyanakkor meg eljátszotta az egyik legblődebb „miért vagytok ti istenek” kiselőadást az asgardiakkal. Ami lehetne egy érdekes téma, de az egész olyan volt, mintha az asgardiak egy republikánus szenátorral vitáztak volna a Fox főműsoridejében. Plusz ugye ott volt a vége, az egész univerzumot elpusztítós sztori, amit a végére szerintem már PAD sem tudott kibogozni.

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1432 Dátum: 2013. Augusztus 21. - 23:35:14 »
Hát, elégé érdekesen rajzolja az tuti! :uhoh:



 Úgy is mondhatjuk, hogy egy f*s!  ;D  Soha nem fogom megérteni, hogy ezt a manust, hogy engedhették Pókember vagy egyéb képregény közelébe.  :violent: Menjen inkább ide rajzolni: http://www.madmagazine.com/

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1433 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 12:25:01 »
Miért, a Marvelen belül rajzolhatna Howard kacsát is! :D

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1434 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 12:45:38 »
Miért, a Marvelen belül rajzolhatna Howard kacsát is! :D

 ;D

 Bár nem ismerem az aktuális amerikai eladási adatokat, és azt se, hogy mennyire osztja meg a stílusa az ottaniakat, de gondolom ha nagyon elegük lenne belőle, simán bojkottálnák a képregény vásárlását.

Meg aztán a Marvel se a maga ellensége, hogy olyan rajzolót alkalmazzon, akivel nem tudnak nagy számokat produkálni.
 
Szóval valószínű, hogy az amerikai rajongók többségének bejön, de majd kijavítotok, ha tévedek.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1435 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 16:51:48 »
Általában emelkednek az eladások, amikor visszajön a címre, pláne az elmúlt időszakban.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1436 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 17:40:11 »
Szerintem,gusztustalan húzás volt tőle,még ha gyalázkodóvá lett is továbbszerkesztve--igaz nem általa. Az ember ne adja ki a magánéletét könyvben,főleg ha az exe is benne van!
Egyetértek, valóban az.
Érdekes, pont mostanában gondolkoztam a témán, mivel a következő képregényem elég sok személyes epizódot fog tartalmazni az életemből. És habár nem jelölök meg senkit személyesen, sőt mindenki más megjelenéssel, más névvel szerepel, még így is gondolkozom, hogy mennyi kerülhet bele.

Jester

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 133
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1437 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 18:06:29 »
Hát, elégé érdekesen rajzolja az tuti! :uhoh:



 Úgy is mondhatjuk, hogy egy f*s!  ;D  Soha nem fogom megérteni, hogy ezt a manust, hogy engedhették Pókember vagy egyéb képregény közelébe.  :violent: Menjen inkább ide rajzolni: http://www.madmagazine.com/

Biztos velem van a baj, de szerintem ez egy kifejezetten jo kep :)
Ok, Peter feje egy picit nyomi, alairom, de osszessegeben a panel g*ci jo.

Evekkel ezelott nekem sem jott be Ramos stilusa, de ma mar nincs vele bajom. Es ugyanez elmondhato sok mas rajzolorol is. Ugy nez ki befogadobb lettem :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 22. - 18:08:15 írta Jester »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1438 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 18:39:02 »
Ez a korral jár. Öregszel...  ;)
Amúgy a manó nekem is tetszik, de Peter feje tényleg gáz.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #1439 Dátum: 2013. Augusztus 22. - 18:55:21 »
Dehát csak szét van ütve Peter, másképp nem lenne ilyen torz.  ;D