Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662258 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4720 Dátum: 2019. Július 11. - 13:36:49 »
Hát, az elejét nem volt könnyű megemészteni.

Bobby22games

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4721 Dátum: 2019. Július 13. - 08:14:23 »
Ezt a Superior Spider-Man-t  ugye nem adták ki Magyarba? Vagy majd jönni fog?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4722 Dátum: 2019. Július 13. - 13:12:41 »
El kellene jutni előtte az Amazing 700. számáig. Jelenleg a HiPók 660 környékén jár, szóval bőven odébb lesz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4723 Dátum: 2019. Július 13. - 15:05:31 »
Jövőre indul.

Bobby22games

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4724 Dátum: 2019. Július 14. - 22:33:27 »
Meglett a Hihetetlen Pókember egy heti adagja:D Eléggé sokan voltunk szerintem, de jó volt.  :kingpin:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4725 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 18:06:01 »
Az lenne a tiszteletteljes kér(d)ésem, hogy a nagy többség által utált Ramos-féle ""rajzolt"" Pókember történeteket nem lehetne átugrani? Inkább legyen azokról egy összefoglalö. Kritikán aluli, amit az az ember művel képregényrajzolás címén, és nem akarok arra pénzt adni!! Eddig azért vettem a füzetet, mert minőséget vártam és kaptam, De, ez nem az. Ez a rajz kaki. Igen, az! Nem akarok a kifizetett füzetemért ilyen "minőség"-et kapni!
Bocs, a felháborodottságomért.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4726 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 18:53:36 »
Megértelek, Zoli, én is kifejezetten utálom a rajzait. Életem nagy kérdőjele, hogy hogy maradhatott a Pókemberen ennyi ideig. Viszont átugrani nem tudjuk, mert még zavaróan sokáig fogja ő (is) rajzolni a Pókunkat. Szerencsére nem bírja a tempót, szóval minden második sztorit más fog rajzolni, de őt is rendszeresen ide eszi a fene, szóval ha át akarnánk ugrani, akkor búcsút inthetnénk a legjobb sztoriknak, amik még előttünk állnak. Superior Spider-Man, Pókverzum, és ezek. Szerencsére az utóbbit nem ő rajzolta. És a HP különszámok nagy részét sem most, hogy a 2099-es Pókember "lefoglalta" azok nagy részét.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4727 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 20:47:03 »
Az lenne a tiszteletteljes kér(d)ésem, hogy a nagy többség által utált Ramos-féle ""rajzolt"" Pókember történeteket nem lehetne átugrani? Inkább legyen azokról egy összefoglalö. Kritikán aluli, amit az az ember művel képregényrajzolás címén, és nem akarok arra pénzt adni!! Eddig azért vettem a füzetet, mert minőséget vártam és kaptam, De, ez nem az. Ez a rajz kaki. Igen, az! Nem akarok a kifizetett füzetemért ilyen "minőség"-et kapni!
Bocs, a felháborodottságomért.

szia, azért mert neked nem tetszik, nem hinném, hogy több történetet át kellene ugrania egy kiadónak. tudom, hogy rajzilag más és elrugaszkodik az átlagostól, vagy hogy mondjam a megszokottól de szerintem attól még nem kellene ilyen jelzőkkel illetni. nekem például kifejezetten tetszik, szerintem nagyon izgalmas és illik pókember karakteréhez a sok nyúlás és kitekert póz. kicsit unalmas már ez a sok panasz az irányába.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4728 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 21:22:04 »
Jó, de mit vársz? Az itteni közönség ízlése ilyen. Az ilyesféle képektől mindenki elélvez, hogy húdejó és kellnekem, Bachalo, Ramos és a többiek meg fújderossz. (Bár tény, hogy Ramosnak volt egy iszonyatosan gáz korszaka, amikor inkább a mennyiségre ment mintsem a minőségre. Másfelől ez a Pók évekkel azután van már.)

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4729 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 21:35:55 »
Nekem bejönnek Ramos rajzai, szóval nem kell átugrani, köszi. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4730 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 21:37:08 »
Jó, de mit vársz? Az itteni közönség ízlése ilyen.

ez sajnos a legtöbb magyar képregény olvasóra igaz. nem túl nyitottak.

Bachalo, Ramos és a többiek meg fújderossz.

én pont az ilyen képregény rajzolókat csípem és keresem, van egy egyedi stílusuk és máshogy nyúlnak hozzá a karakterekhez. nem mondom szeretem a hagyományos ábrázolásmódokat is de animátorként ez az irány sokkal izgalmasabb a számomra.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4731 Dátum: 2019. Augusztus 04. - 22:52:49 »
Nem csak neki nem tetszik, másoktól is halljuk mindenhol. Ramos tényleg nem való Pókemberhez. Deadpoolt kéne rajzolnia, az stílusában passzolna hozzá, de képtelenség komolyan venni egy olyan sztorit, ahol nagyon elengedi magát. Az író rágörcsöl, hogy kihozzon egy sztoriból valami drámai hatást, amit ez a rajz totál hazavág. Szerencsére idővel azért ennél jobb lesz ő is.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4732 Dátum: 2019. Augusztus 05. - 07:52:41 »
Szerencsére az utóbbit nem ő rajzolta. És a HP különszámok nagy részét sem most, hogy a 2099-es Pókember "lefoglalta" azok nagy részét.
És ki lesz helyette, Eric Canete?  :hehe:
This is a joke. A real practical Joke.

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4733 Dátum: 2019. Augusztus 05. - 18:24:03 »
Nekem, ami eddigi tapasztalatom volt Ramossal az végülis nem fest olyan rossz képet. Néhol volt csak zavaró, például amikor egy száj betölti a fej hatvan százalékát. ;D
Nananana Batmaan.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4734 Dátum: 2019. Augusztus 05. - 21:14:40 »
Hah, akkor mit mondanál Erik Larsen Venomjára?

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4735 Dátum: 2019. Augusztus 07. - 19:09:43 »
Évekre rá és még mindig vitatott itthon a jó öreg Ramos Pókember. Szerintem egészen össze van kötve Slott érájával pedig. Nekem legalábbis akarva akaratlanul párosítja az agyam a kettőt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4736 Dátum: 2019. Augusztus 08. - 00:07:42 »
Az a vicces, hogy az újraindított Spider-Man sorozatban tűnt fel először, és az 2003 körül volt. Bár utána eltűnt, de hogy 15 évvel később is még itt van, az nem gyenge.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4737 Dátum: 2019. Augusztus 08. - 00:31:04 »
És mi van azokkal, akik rajta nőttek fel? Habár valószínűleg nincs már az a fiatal olvastótábor, mint ami volt a 90-es években.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4738 Dátum: 2019. Augusztus 08. - 14:25:26 »
Ha az nem gyenge, akkor John Severin mi? Az 1950-es években rajzolt/kihúzott Rawhide Kidhez 2003-ban, majdnem félszáz év után tért vissza. :) Még id. Romita valamelyik Pókember-füzet végére rajzolt sztorija is kisebb kihagyás volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #4739 Dátum: 2019. Augusztus 08. - 15:23:37 »
Nem a visszatérésére gondoltam, hanem arra, hogy már 2003-ban is csak az mentette meg, hogy kivételesen erős sztorit kapott megrajzolni.  :) De May nénit már akkor is fatuskó arccal rajzolta.