Szavazás

Mi legyen a jövő évi Pókember kiadvány címe?

A Hihetetlen Pókember
11 (34.4%)
Peter Parker: Pókember
13 (40.6%)
Pókember
8 (25%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 03. - 23:19:34

Szerző Téma: A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)  (Megtekintve 662247 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5020 Dátum: 2020. December 22. - 16:29:05 »
Akkor a Slott korszak után, a többi pókember címből válogatva fognak jönni a jobb sztorik, az Amazingal együtt, vagy megy tovább kihagyás nélkül az Amazing?
Nananana Batmaan.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5021 Dátum: 2020. December 22. - 18:17:54 »
Hát ez még erősen a jövő zenéje. 3 évre vannak jelenleg előre terveink.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5022 Dátum: 2020. December 29. - 17:21:41 »
Gondoltam, hogy valami ilyesmi trükk lesz. A magam részéről pártolom ezt a megoldást a Superior kiadására. Kicsit paráztam, hogy belekeveredik a Legendákba; a különböző címekkel nincs bajom, de méretváltások már nagyon nem hiányoznak egy ilyen akcióba.

Annyit tennék hozzá az ügyhöz, hogy jó lenne valamilyen kedvezményes előfizetési opció a Megára.

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5023 Dátum: 2020. December 29. - 18:14:11 »
Akkor ha jól értem a Superior Spider-Man Team-Up megy az újságokban, a fősodor meg a 2 MM-ben. Nem tudom nyilvános infó-e már, de 10000 Ft alatt kifutja majd az 2 vastag kötet majd amiben csak a Superior megy majd? 15-16 füzet/kötet ha jól számoltam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5024 Dátum: 2020. December 29. - 22:00:17 »
Annyit tennék hozzá az ügyhöz, hogy jó lenne valamilyen kedvezményes előfizetési opció a Megára.
Nem nagyon tudjuk, el tudod képzelni, hogy ezt a vastagot beletolják egy bubis borítékba a postán?
Nem tudom nyilvános infó-e már, de 10000 Ft alatt kifutja majd az 2 vastag kötet majd amiben csak a Superior megy majd? 15-16 füzet/kötet ha jól számoltam.
16 és 16 lesz, és borítóáron épp csak nem, de webshopban és a boltban igen.

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5025 Dátum: 2020. December 29. - 22:31:58 »
Akkor szerintem webshopból fogom egyben megrendelni majd. Kíváncsi leszek annyi év után milyen lesz magyarul olvasni ezt a korszakot.
Clone Conspiracy-hoz is hasonló tervetek van vagy ez egyedi eset most hogy beérjük az amcsi kiadást?

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5026 Dátum: 2020. December 29. - 23:38:53 »
Nem nagyon tudjuk, el tudod képzelni, hogy ezt a vastagot beletolják egy bubis borítékba a postán?

Én el tudom képzelni; bár élénk a fantáziám, ez tudott. :smbike:

De van más opció is, pl. megcsináljátok "maszekban". Akkor nem a posta intézi, hanem ti kezelitek hasonlóan a webshopos rendelésekhez. A terjesztés drága, úgyhogy ilyen magas borítóár mellett biztosan van annyi mozgástér, hogy beleférjen a szállítás, egy kedvezmény az előfizetőknek, és még mindig jobban jártok, mint az újságos eladásokkal. :smcents:

Az a két megjelenés még elfogadható logisztikai terhelés lehet. Btw én a két kötet együttes postázásával is simán vevő vagyok egy ilyen előfizetésre. Ha jó a deal :smcents: és házhoz is jön, én örülök.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5027 Dátum: 2020. December 30. - 00:28:15 »
Clone Conspiracy-hoz is hasonló tervetek van vagy ez egyedi eset most hogy beérjük az amcsi kiadást?
Az még messze van.
megcsináljátok "maszekban".
Az a két megjelenés még elfogadható logisztikai terhelés lehet. Btw én a két kötet együttes postázásával is simán vevő vagyok egy ilyen előfizetésre. Ha jó a deal :smcents: és házhoz is jön, én örülök.
Sepi biztos nem annyira. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5028 Dátum: 2020. December 30. - 12:27:57 »
Sepi biztos nem annyira. :)

:D :D Lehet, de ez csak egy alternatív elképzelés volt.

Semmi okát nem látom, hogy a posta ne menne a szokásosnál eggyel nagyobb borítékkal.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5029 Dátum: 2021. Február 09. - 14:59:53 »
A Pókember/Oki doki hibridnél (bocs, de nem tudom másképp jellemezni), az újjainál ugyanolyan karmokat láttam, mint a 2099-es Pókembernél. Van valami összefüggés? Vagy mitől változott meg?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5030 Dátum: 2021. Február 09. - 18:19:29 »
A jelmez része, semmi egyéb.

TrueBB

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5031 Dátum: 2021. Február 09. - 21:49:13 »
Csak kíváncsiságból kérdezem:
A Marvel+ 56 az Oki doki/Peter sztori része, ahogy írtátok. Teljes egészében? Tehát a Pókember gyüjtődobozba kell kerülnie?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5032 Dátum: 2021. Február 10. - 11:19:17 »
Kétharmad részben. A harmadik történet simán csak Vörös Pók.

TrueBB

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5033 Dátum: 2021. Február 10. - 12:41:57 »
Köszönöm

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5034 Dátum: 2021. Február 24. - 20:56:45 »
Én ott maradtam le Pókival, hogy Oki doki kavart a bolygó felmelegedésével. Utána kicsit parkoló pályára került, de most megvettem az újságosnál kapható összes Kingpin kiadványt és feltett szandékom megrendelni a kimaradt korszakot is, mert ez a mostani szám allatira bejött.

Mintha egy radioaktív Dr. House megcsípte volna a Pókembert.  :hehe: A második történet az Angyalokkal pazar volt, az ellenfél is tetszett, szóval engem megvett ezba felállás. Úgy látom Yost írta. Ő szerettette meg velem a fiatal X-eket a tizedelés környékén (amre nem fogadtam volna, hogy sikerül, mert egyáltalán nem érdekeltek a srácok), szóval neki bizalmat szavazok, ha marad.

Én is örülök, higy le lesz pörgetve, de én azért mert igy6nem kell sokat várnom a részekre.  :kingpin:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5035 Dátum: 2021. Február 24. - 21:07:01 »
Igen, ez most egy merőben más Pókember, mint akit megszoktunk. Merészebb. Némely tekintetben okosabb is. A kedvenc mondatom az volt, amikor azt mondja, hogy jobb Pókember vagyok nála... a francba, még jobb Parker is vagyok nála!  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5036 Dátum: 2021. Február 25. - 17:51:07 »
…és mai napig tartom, hogy teljesen igaza is volt benne. Nem véletlen, hogy az utána jövő ASM-ben gyakorlatilag az önteltséget leszámítva minden elemet megtartottak ebből a Pókból, mert egyszerűen sokkal hihetőbbé vált a saját modern fantasy hősvilágán belül.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5037 Dátum: 2021. Február 26. - 11:21:21 »
Igen, sokkal jobban működött.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5038 Dátum: 2021. Március 05. - 11:02:48 »
sziasztok, ma megérkezett a marvel+ 56. száma a hihipók különszám viszont nem. csak érdekes hogy egy időben jelennek meg és mégse egyszerre küldték ki  :nemtudom:

TrueBB

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:A Hihetetlen Pókember (Kingpin füzetek)
« Válasz #5039 Dátum: 2021. Március 05. - 11:12:19 »
Szia!
Szerintem a PPP jelent meg, a 2099 és a Mega még nem.