Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638798 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1580 Dátum: 2010. Július 07. - 17:25:57 »
Hogy mit érnek el vele? Semmit. Én azonban arra vagyok a leginkább kíváncsi, hogy ha ténylegesen az Ultit veszik alapul, akkor Nick Fury karakterét, akik nagyon meghatározó volt több fontos Ultis történetszálban is, miképpen fogják beleszőni a filmbe, ha egyáltalán sikerül nekik. Bár mivel a karakter jogai a Marvel Studios-nál vannak a kezem a bilibe ér. A másik ami izgat, hogy Pókembert megint egy high-tech búvárruhába öltöztetik-e, vagy adnak a "realizmusra"? Ha itt is, mint a képregényben a pankrátorok menedzsere adja neki az alapgöncöt, remélem nem b*sszák el azzal a dolgot, hogy egy 250.000 ruhakölteményt húznak Parkerre. Főleg hogy a Garfield gyerek a szerepért 500.000 dollárt kap.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Pókember
« Válasz #1581 Dátum: 2010. Július 07. - 18:14:28 »
Na erre én is kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz az új Pókruha. Nem kéne megint ilyen müanyag pókhálós díszités meg ilyenek... legalábbis én nem szeretném..

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1582 Dátum: 2010. Július 07. - 18:19:50 »
Némelyik homemade fan jelmez jobb mint az a dollár százezres

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #1583 Dátum: 2010. Július 07. - 19:04:41 »
Talán az 500 days of summer nem csak véletlen volt, talán ennke a fickónak van érzéke a filmkészítéshez. Meglátjuk.
Nekem az a film egyáltalán nem tetszett, és remélem a Pókember filmnek nem lesz olyan a stílusa, mert akkor igencsak alulmúlná a Tobey-s trilógiát. :-\

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #1584 Dátum: 2010. Július 07. - 19:36:42 »
Na neeeeeeee!  :D Ne mondjátok már, hogy nem röhögnétek ki, ha egy ilyen homemade ruhában feszítene a filmben is. Bár, ha a főszereplő csak 500 000 dollárt kap, akkor lehet tényleg kukázós ruhája lesz. :) A fanok nem értem mit kampányolnak állandóan, úgyis magasról lesz@rják a fejüket és úgy vannak vele a filmkészítők, hogy a kretének úgyis eljönnek a moziba akármit is dobunk össze...
A Tobey-s trilógiát meg tényleg akkor kezdjétek majd csak el fikázni, amikor láttátok az új verziót, mert szerintem ez még olyan sem lesz, főleg ha az Ultimate-t veszik alapul...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1585 Dátum: 2010. Július 07. - 19:45:49 »
Tobey-nél is azt vették alapul. Különben meg, ha a srác fél millát kap, akkor bőven lesz zsé a ruhára...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1586 Dátum: 2010. Július 07. - 20:06:21 »
Na neeeeeeee!  :D Ne mondjátok már, hogy nem röhögnétek ki, ha egy ilyen homemade ruhában feszítene a filmben is.

Peter Parker egy gimnazista. Egy csoró gimnazista. Nekem egy csoró gimnazista ne feszítsen egy olyan ruhában, amitől a CERN nerd hadseregének is csorogna a nyála. Igenis egy olyan ruhát akarok látni csessze meg, amiről elhihetem, hogy egy csoró de okos gimnazista el tudja készíteni, és nem kell betörnie egy high-tech laborba érte.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1587 Dátum: 2010. Július 07. - 20:19:58 »
Ezt a hitelességet a képregényben sem kaptad meg.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1588 Dátum: 2010. Július 07. - 20:49:29 »
Másrészt ezzel rövidtávon nevetségessé tennéd az egész filmet. Ez már tipikusan a csőlátású, makacs konzervatív überfan hozzáállás.

Idézet
Nekem az a film egyáltalán nem tetszett, és remélem a Pókember filmnek nem lesz olyan a stílusa, mert akkor igencsak alulmúlná a Tobey-s trilógiát. Határozatlan
Hát, hogy ezen én miért nem lepődöm meg? Amúgy biztosan nem lesz olyan a stílusa.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1589 Dátum: 2010. Július 07. - 20:55:31 »
Ezt a hitelességet a képregényben sem kaptad meg.

Ezt hogy érted? Dehogynem kaptam meg. A pókjelmez, legalábbis a klasszikus kék-piros mindig is egy több részből álló spandex szerű cucc volt.

Másrészt ezzel rövidtávon nevetségessé tennéd az egész filmet. Ez már tipikusan a csőlátású, makacs konzervatív überfan hozzáállás.

Én tenném nevetségessé? Tudtommal nem én vagyok a rendező, látványtervező, vagy a jelmezes. :) És nem hinném, hogy ez konzervatív hozzáállás, amikor a külföldi fórumokon is a legtöbbször a pókruhába kötöttek bele.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Július 07. - 20:57:45 írta Ben Reilly »

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #1590 Dátum: 2010. Július 07. - 21:11:30 »
De most mi baj volt a Pókruhával? :-[ Talán a leginkább képregényhű ruha volt (még talán a Fenegyerek ruha volt ilyen, de ott is a spandex helyett bőrszerkója volt). És azért lássuk már be, hogy a spandex elég hülyén mutat(na) a filmvásznon.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1591 Dátum: 2010. Július 07. - 21:17:42 »
De most mi baj volt a Pókruhával? :-[

Hogy mi volt vele a baj?  :o Nem kérded komolyan ugye? Parkernek a 3 filmben ennivalóra is alig jut, annyira fullba nyomja a csorót, de olyan ruhában hálóhintázik, amiről ordít, hogy a hagyományos módszerekkel lehetetlenség elkészíteni. Jameson helyében simán ráküldtem volna az adóhatóságot, mert egy szabadúszó fotós/pizzafutár béréből ilyesmire nem telik. Akkor meg miből? Követelem, hogy Peter Parker hozza nyilvánosságra az adóbevallását.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Pókember
« Válasz #1592 Dátum: 2010. Július 07. - 21:27:09 »
Peter Parker egy gimnazista. Egy csoró gimnazista. Nekem egy csoró gimnazista ne feszítsen egy olyan ruhában, amitől a CERN nerd hadseregének is csorogna a nyála. Igenis egy olyan ruhát akarok látni csessze meg, amiről elhihetem, hogy egy csoró de okos gimnazista el tudja készíteni, és nem kell betörnie egy high-tech laborba érte.

Teljesen egyetértek.
És amugy is lehet egy totálisan elfogadható jóízű spandex ruhát készíteni neki, nem kell mindig valami reveláció ahhoz, hogy jó legyen..

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1593 Dátum: 2010. Július 07. - 21:32:44 »
Ja. Érdekes módon pár tíz-száz dolcsiból a rajongók tömegének sikerült egy szerintem elfogadható ruhát reprodukálnia:
http://forums.superherohype.com/showthread.php?t=327979
http://www.spidey4fun.ncable.net.au/index.htm
A filmes ruhának volt még egy nagy hibája, mégpedig, hogy túlságosan vastag volt, így Peter az ujjbegyein lévő tapadószőröcskékkel (vagy  mi a szösszel) nemhogy a falakon nem tudott volna megtapadni, de eleve minimum 2 centis szőröket kellett volna növeszteni, hogy átüsse a ruhát. Az meg külön ok a kárörömre, hogy a csizmáinak vastag talpa volt. Könyörgöm azokkal hogy tapad meg a falon a lábaival? A képregényben a ruha egy vékony, civil ruha alatt könnyen rejthető dolog volt. Tisztelt hölgyeim és uraim, a vád végzett.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1594 Dátum: 2010. Július 07. - 22:01:00 »
Beállok a sorba. Nekem is volt bajom a filmes ruhával. Jól nézett ki meg minden, de én se értettem, hogy egy csoró gyerek hogy tudott ilyen csili vili ruhát csinálni... meg a hálókat hogy rakta rá, meg egyáltalán mi a franc volt az rajta? Kis műanyag vackok? Mert akkor azzal mennyi időt töltött vajon míg szépen mindet ráragasztotta..., na szal, furcsa volt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1595 Dátum: 2010. Július 07. - 22:03:52 »
A védelem meg visszavonul, mert olyan emberekkel nem éri meg vitatkozni, akik számára a 3 filmben az volt a legkomolyabb probléma, amibe belekötöttek, hogy ugyan hogy lehet Parkernek ilyen ruhája. Ez tipikus facepalm kategória. Nem értem Ben, hogy nem érzed át, hogy ez mennyire nevetséges, ha a rajongók többsége ebbe köt bele a legtöbbször. Kb. ezen a ponton nem is vehető figyelembe a véleményük.

Mellesleg ezek a néhány dolcsis rajongói ruhák szinte teljesen olyanok, mint a filmesek. Akkor ha ezek tudnák pár dollárból ilyen összedobni, akkor miért oly hihetetlen, hogy Parker rucija is olcsó volt? AZt meg ne vedd figyelembe, hogy valóban mennyibe került, mert arról sosem volt szó a filmben...

Én értem, hogy mi a bajod a ruhával, és igazad is van, de ebből ekkora ügyet csinálni? Legalább nagyon jól nézett ki.

Kössetek már bele az atyaúristenbe is, komolyan. Néha azt hiszem, nem a Spidertom fórumán járok, hanem hisztiző gyerekosztályon.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Pókember
« Válasz #1596 Dátum: 2010. Július 07. - 23:14:46 »
Nekem sem volt bajom a pók ruhával.

Max azal hogy az a k*cs*g Raimi nem használta fel a fekete pókrucit...  :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1597 Dátum: 2010. Július 07. - 23:48:04 »
Ezt a hitelességet a képregényben sem kaptad meg.

Ezt hogy érted? Dehogynem kaptam meg. A pókjelmez, legalábbis a klasszikus kék-piros mindig is egy több részből álló spandex szerű cucc volt.
Úgy értem, hogy a képregénybeli Peter sem tudott volna olyan ruhát készíteni magának, amilyen a képregényben volt. Nem volt varrónő, hogy spandex ruhát készítsen, hogy mintákat varrjon rá, és még sorolhatnám.
Idézet
Az meg külön ok a kárörömre, hogy a csizmáinak vastag talpa volt. Könyörgöm azokkal hogy tapad meg a falon a lábaival? A képregényben a ruha egy vékony, civil ruha alatt könnyen rejthető dolog volt.
Ez is olyan, ami felett egy jóérzésű fan elsiklik, mert ugyanez a gond szintén ott van a képregényben. Semmilyen csizmával nem tudhatna megtapadni a falon, de zokniban sem, mégis megtapad.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1598 Dátum: 2010. Július 08. - 08:35:36 »
Nem értem Ben, hogy nem érzed át, hogy ez mennyire nevetséges, ha a rajongók többsége ebbe köt bele a legtöbbször. Kb. ezen a ponton nem is vehető figyelembe a véleményük.

Ilyen alkalmakkor gondolkodom el azon hogy hagyni kellene az egészet a francba, és bannoltatni magam erről a fórumról. Lehet hogy földhözragadt vagyok, egy idióta, manga és Smallville gyűlölő akinek nem számít a szava, mert ezredszer is ugyanazokat a dolgokat sulykolom, és megakadtam mint egy régi lemezjátszón a tű. Biztos az lehet a baj, hogy nem fejtettem ki a véleményemet elég hosszan, egy háromnegyed fórumoldalt kitöltő esszében.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1599 Dátum: 2010. Július 08. - 13:36:36 »
Ha 100 oldalban írod le, akkor is ugyanolyan értelmes lesz: Belekötsz egy olyan apróságba, ami egyrészt cool, másrészt legalább nem teszi nevetségessé a filmet, miközben még az első két filmben, de a harmadikban meg főleg ettől ezerszer komolyabb problémák voltak, és ezen lovagolsz folyamatosan. Mintha ez a Pókruha dolog alapjaiban cseszte el volna az egészet, mintha amiatt lett volna élvezhetetlenek a filmek, mintha egy hiteles PÓkruha nélkül nem lehetne jó filmet csinálni, akkora ügyet csinálsz neki. MOst őszintén, ez szerinted normális, akár egy rajongótól is?
Sajnálom, ha ez esetleg téged bánt, vagy rosszul esik, vagy tudomisén, de akkor sem lehet finomabban mondani. Erre szokták mondani, hogy a rajongóknak semmi sem jó, és még a legapróbb piszlicsáré dolgokba is belekötnek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"