Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638731 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Pókember
« Válasz #40 Dátum: 2007. Július 07. - 11:13:26 »
Meg lehetne azt oldani egykönnyen. Egy manónak öltözött milliárdost sem röhögtek ki a moziban ha jól tudom.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #41 Dátum: 2007. Július 07. - 11:16:30 »
Hát, éppcsak nem...de legalább ő kemény volt, meg voltak tökbombái meg hasonlók...Kravent igazán JMD tette naggyá, előtte nem volt egy nagy szám soha.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Pókember
« Válasz #42 Dátum: 2007. Július 07. - 11:30:06 »
szupererőt Kravennek is lehet adni, az nem probléma szeríntem. Én is el tudnék képzelni egy üldözős filmet. Pók keresi Gyíkot, Vadász üldözi Pókot, Gyík legyőzi Pókot, Kraven megöli Gyíkot, Pók félholtra veri Kravent. Oszt már jöhet is az utolsó vadászat :twisted:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 07. - 11:36:49 »
Ááá...nekem nem tetszik. Valahogy én nagyon tartózkodom Kraventől.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 07. - 11:37:58 »
Viszont Kaméleon jó lenne a filmben. Jól meg tudná kavarni a szálakat, az biztos.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:Pókember
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 07. - 12:13:35 »
Az X-Men beli Rejtély után nem raknák bele, de be kell vallanom, hogy én arra szavaztam :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 07. - 12:18:09 »
Tényleg, Rejtélyre nem is gondoltam. Így viszont sajnos biztos, hogy nem kerülne bele, pedig szerintem nem volna nagy baj, hogy egy másik gonosztevőnek is ugyanaz a képessége. Elég például csak abba belegondolni, hogy mennyi szuperhős és gonosztevő tud repülni.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Pókember
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 07. - 12:21:04 »
Jó lenne mondjuk egy olyan Karven, mint az Ultimte Sixben.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 07. - 13:48:23 »
a film folyamán Kraven még elfogja a Föld legnagyobb gyíkját is
Akkor korhatáros lenne!  :hehe:
Nem lenne ám olyan rossz egy Kraven. Egyszerűen egy olyan történet kéne bele, mint a legelső Kraven-sztori, vagy a Morlunos. Találkoznak, Pókember viccel, majd majdnem megöli, menekül, de a szaga miatt nem tud, Kraven ott lohol a nyakában, fárasztja. (végül meglátja a Gyíkot és inkább őt öli meg :hehe:). MJ-t felejtsék el, ha még egyszer elrabolják, nem fogok tudni aludni egy napig. Rabolják el Betty-t, Peter szabadítsa ki, feküdjön le vele, legyenek kisbabáik... vagy túl messzire mentem?  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 07. - 14:55:45 »
Gyíkra szavaztam. Connors doki már feltűnt a 2. részben és azóta nem volt semilyen fontosabb szerepe...

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:Pókember
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 07. - 16:34:15 »
azért a 3-ban már több szerepe volt. De tényleg jó lenne ha gyík lenne, én is rá tetem le  avoksom.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 07. - 19:15:40 »
Az azért fura, hogy ketten mondjátok, hogy Gyíkra szavaztatok, de mégis csak egy szavazata van :lol:.

ZoliZoltánRegi

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • A Denevérember
Re:Pókember
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 07. - 21:36:11 »
Eygszerűen Gyíkot akarom a 4.-ben !!!  :)

Meg persze Venom visszanézhetne.  :D

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:Pókember
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 07. - 21:39:09 »
Ami még továbbra sem fér  a fejembe, hogy  a filmben Parker mikor fog végre felnőni? Mikor lesz vége ennek a lúzer imidzsnek? pl. most a 3-ik részben amikor köpőcsövezték a hátát a tanórán... a képregényben az ennyi idős Parker már más folt, felnőttesebb, volt kiállása, az ok, hogy nem volt feltünő jelenség, csöndes meg visszahúzódó, de nem égette őt már senki... sőt néha egy élesebb beszólással ő hagyott helyben valakit! Na ilyen a filmekben eddig még véletlen sem fordult elő! Pedig épp ma dumáltam épp erről öcsémmel és ő mesélte, hogy az első film könyvváltozatában már megváltozik PArker személyisége, és a Flash elleni bunyó után tisztelni is kezdik a suliban...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 07. - 21:49:27 »
Teljesen igazad van. Nagyon reméljük, hogy majd a negyedik részben már felnőttesebb lesz.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 07. - 22:57:20 »
Szerintem is. Pont arról írtunk mi is, hogy ideje, hogy változzon már végre...csak ne emoba menjen át. :hehe: :-\
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 08. - 00:35:46 »
Az nem kifejezetten a felnőttesség jelképe.  :D
Legyen az alcíme Pókember és a haverok.  :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 08. - 09:47:36 »
Akkor már inkább Pókember és csodálatos barátai, és jöhetne Tűzcsillag (csak Jégembert kellene vhogy átkuncsorogni X-éktől). :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 08. - 12:11:41 »
Ha Tűzcsillag ott van, Jégci már nem is kéne.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 08. - 12:21:09 »
Pókcsi leveri Jégcsit így Tűzcsinek már nem is kell választania! ;D :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"