Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638794 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Pókember
« Válasz #1780 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 14:09:20 »
A Mary Janet játszó csaj volt asszem a Zombielandben, nekem egyikkel sincs bajom.
És hogy Duff jobb lenne, még viccnek is gyenge.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #1781 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 14:27:28 »
Ez... egy három éves bejegyzésre írt válasz. Kicsit fáziskéséses, nem.
Heeeeee :D ezt benéztem. Jobb később mint soha. Véletlenül az első oldalt nyitottam meg az utolsó helyett.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Pókember
« Válasz #1782 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:32:52 »
Hohó, MJ nagyon 5 csillag! Jövök melóból, behozom a pókember.hu fórumot és ömlenek a jó hírek. Amúgy nekem Gwen is bejön, olyan természetes szépség...vagymi. :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1783 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:34:54 »
MJ ről vagy ez a kép előnytelen, vagy akkor nekem nem tetszik  :nemtudom: :uhoh:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Pókember
« Válasz #1784 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:22:16 »
Íme azon ritka képek egyike, amin nem ér fülig a szája:

http://media.photobucket.com/image/Emma+Stone/ZeRo2o9/emma011509.jpg

;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1785 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:26:44 »
Amazon jobb volt. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1786 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 18:48:49 »
Erről a nőről ki hinné el, hogy szépségkirálynő volt a középiskolában? Majdnem olyan, mint a Pók2-ből a háztulaj lánya.

Az Alice Csodaországban Alice szerepében szerintem kifejezetten gyönyörű volt. De mivel még mindig egy ultimate feldolgozásról beszélünk, az olyan dolgok, mint hogy "Gwen középsulis szépségkirálynő" ebből a szempontból nem bír jelentőséggel.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Pókember
« Válasz #1787 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 19:07:27 »
Gwen gáz, M.J. viszont nagyon jó.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1788 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 20:04:40 »
Gáz? Borzalmasan pocsék. MJ valóban jó lenne, de ilyen Gwen mellett köszönöm, nem kérek a filmből. Remélem ez még nem végleges döntés.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1789 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 22:13:56 »
De mivel még mindig egy ultimate feldolgozásról beszélünk, az olyan dolgok, mint hogy "Gwen középsulis szépségkirálynő" ebből a szempontból nem bír jelentőséggel.
Nem tudom, miért mondod annyira ezt az Ultimate-vonalat. Ha úgy vesszük, már az előző trilógia is azt vette alapul, és akkor nem volt semmi baj az eddigi Gwennel sem, mert Bryce sokkal szebb, mint a jelenlegi rajzoló Gwenje.  :)
Nem fogják az Ultimate vonalat követni, szerintem szinte biztos, csak sok ötletet lenyúlnak belőle. Szinte biztos bukta lenne, ha megtennék, és ezt nyilván ők is tudják.
A Mary Janet játszó csaj volt asszem a Zombielandben, nekem egyikkel sincs bajom.
Na, ha ő volt a Zombilandben, akkor visszavonom: mégse jó.  :D :drying:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1790 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 00:26:32 »
Webb és pajtásai azt mondták, hogy az Ultimate univerzumot veszik abszolút alapul. Ezzel érezhetően azt akarta sugallni, hogy még annyi elemet sem fognak átvenni a klasszikus 616-os világból, mint a korábbi filmek. Talán ezért mondja folyton...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1791 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 08:03:57 »
De mivel még mindig egy ultimate feldolgozásról beszélünk, az olyan dolgok, mint hogy "Gwen középsulis szépségkirálynő" ebből a szempontból nem bír jelentőséggel.
Nem tudom, miért mondod annyira ezt az Ultimate-vonalat. Ha úgy vesszük, már az előző trilógia is azt vette alapul

Az előző trilógia első része az eredetet is bemutatta, és onnan kezdve formálta át a dolgokat valami abszolút mássá mint aminek eredetileg láttatni akarták vagy szánták. A Raimi féle filmeknek max annyi közük van az Ultimatehez, hogy Peter és MJ a középiskolából ismerik egymást. Ha bármi más hasonlóság van akkor szólj mert én nem láttam bennük. A Webb féle feldolgozás nem lesz eredet mozi, hasonlóan az Inc. Hulkhoz. A pókcsípést, Ben halálát max flashback-ben láthatjuk. Így nem is kell bele Osborn főszereplőnek. Durr bele módon vesszük fel a sztori fonalát.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1792 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 08:24:14 »
A Webb féle feldolgozás nem lesz eredet mozi, hasonlóan az Inc. Hulkhoz. A pókcsípést, Ben halálát max flashback-ben láthatjuk.
Hál istennek, az első pozitívum amit hallok erről a filmről.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1793 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 10:41:32 »
Íme azon ritka képek egyike, amin nem ér fülig a szája:

http://media.photobucket.com/image/Emma+Stone/ZeRo2o9/emma011509.jpg
Nah ezen a képen máris sokkal sokkal jobban néz ki! Tetszik, jó MJ  ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1794 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 11:47:18 »
A Webb féle feldolgozás nem lesz eredet mozi, hasonlóan az Inc. Hulkhoz. A pókcsípést, Ben halálát max flashback-ben láthatjuk.
Hál istennek, az első pozitívum amit hallok erről a filmről.
Szintén!
Én ebbe reménykedtem, hogy így lesz. Már a hülye is tudja, hogy mi Póki eredete, nem kell mégegyszer elmesélni...
És ez hány % hogy így is lesz, Ben?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1795 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 11:52:00 »
Ti vagy nem olvassátok ezt a topicot (vagy a filmes híreket) vagy növelni kell a cavinton dózist. Mikor kiderült, hogy nem 4. rész lesz hanem reboot, azonnal megmondták, hogy Ultimate vonal lesz eredet nélkül, és az Inc Hulk-os hasonlatot sem én szoptam az ujjamból, hanem Webb mondta a Conon. Kihagyják az eredetet, mert felesleges megint fél órát azzal lefoglalni a játékidőből, amit már úgyis mindenki ismer és tud. 

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Pókember
« Válasz #1796 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:07:14 »
Ti vagy nem olvassátok ezt a topicot (vagy a filmes híreket) vagy növelni kell a cavinton dózist. Mikor kiderült, hogy nem 4. rész lesz hanem reboot, azonnal megmondták, hogy Ultimate vonal lesz eredet nélkül, és az Inc Hulk-os hasonlatot sem én szoptam az ujjamból, hanem Webb mondta a Conon. Kihagyják az eredetet, mert felesleges megint fél órát azzal lefoglalni a játékidőből, amit már úgyis mindenki ismer és tud.

Újra egy jó hír! Már kezdek reménykedni, hogy lehet ebből egy jó filmecske is.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Pókember
« Válasz #1797 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:08:01 »
Én raknék bele eredetet.  :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1798 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:15:37 »
Szerintem egyedül vagy vele. ;D


Ti vagy nem olvassátok ezt a topicot (vagy a filmes híreket) vagy növelni kell a cavinton dózist. Mikor kiderült, hogy nem 4. rész lesz hanem reboot, azonnal megmondták, hogy Ultimate vonal lesz eredet nélkül, és az Inc Hulk-os hasonlatot sem én szoptam az ujjamból, hanem Webb mondta a Conon. Kihagyják az eredetet, mert felesleges megint fél órát azzal lefoglalni a játékidőből, amit már úgyis mindenki ismer és tud.
Tod, hogy olvassuk, de ez akkor is új infó volt, hogy olyan lesz mint az INC Hulk. A többit természetesen tudjuk, csak a mozis/tv-s újságok emlgetik még mindig 4. résznek. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1799 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:17:59 »
A Raimi féle filmeknek max annyi közük van az Ultimatehez, hogy Peter és MJ a középiskolából ismerik egymást. Ha bármi más hasonlóság van akkor szólj mert én nem láttam bennük.
Gondolkodás nélkül: a Zöld Manó a legelején. A génmanipulált pók. Robbie. A saját spéci ruha a pankrációhoz.