Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638747 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1800 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:25:52 »
Zöld Manó? Álruhában volt, nem pedig átváltozott mint a képregényben.
Génmanipulált pók? Hát ezért ez sem egészen gömbölyű. A képregényben az Oz hatására változott meg a pók, amit a szuperkatona szérum reprodukciós kísérletének szántak. A filmben meg összekutyultak több pókot.
Robbie? Ne viccelj. Robbie karaktere totál nulla volt a filmben, mintha ott se lett volna.
Saját spéci ruha? Miért a 616-ban nem volt?


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1801 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:34:28 »
Na ne szórakozzál már, Ben. Precíz pontos egyezést melyik filmben láttál, áruld már el, légy szíves.
Zöld Manó: ott volt a történet legelején. A 616-ban nyoma sem volt. Robbie dettó.
Hol spéci ruha az, hogy a fejére köt egy kendőt??
Génmanipulált pók, vagyis nem radioaktív= modernizált verzió.

De tudod mit? Térjünk vissza ugyanerre a dologra, ha már kijött a Pókember 4. Meglátjuk, hogy ott lesz-e egyből Zöld Manó átváltozással, ott lesz-e mellette Oki doki, Oz vegyület benne lesz-e, pontosan olyan lesz-e a ruhája, mint az Ultiban és így tovább.  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Pókember
« Válasz #1802 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 14:13:50 »
Ha tényleg az ULTIMATE vonal lesz, akkor bezony génmanipulált szörnyek ellen fog küzdeni hősünk, Zöldmanó, Vészmanó, meg mutáns Elektro-ra kell számítani, fiatalos, netező May nénire, ribis Gwenre, és soha véget nem érő sulis korszakra!
Csak könyörgöm, a csajos frizurát hanyagolják már Peternél, valahogy az nem hiányzik! :S

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Pókember
« Válasz #1803 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 20:48:16 »
Ha olyan haja lesz mint a képregényben, akkor el is nevezhetik the amazing emo-man-re :P

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1804 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 21:17:16 »
Ne keverjétek össze az "xy alapján"-t azzal, hogy valami szolgaian másol valamit. Az eddigi Pókfilmek is az Ultimate alapján készültek, azért, amit lentebb írtam. Nem az Ultimate Spider-Mant filmesítették meg. Nagy különbség.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1805 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 21:29:51 »
Szerintem az, hogy az Ultimate alapján készültek az eddigi filmek az nem igaz.
Meritettek innen onnan, százezer helyről, benne volt abban az Ulti, meg a 616 ugyanúgy, de még a Forest Gump is.  ;)
Ahogyan tuti most is így lesz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1806 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 22:22:22 »
Én is ezt mondtam. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1807 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 00:06:21 »
M.J. jónak tűnik, de Gwen elég fura. Kiváncsi vagyok, a többi mellékszereplő ki lesz. Illetve hogy milyenek lesznek a jelmezek. Vajon mennyit fognak változtatni a Raimi-féle ruhához képest a pókszerkón? :D
Bár továbbra is határozottan azon a véleményen vagyok, hogy nem teljes reboot kellett volna, hanem max folytatás, új gárdával, azért kiváncsi vagyok milyenre sikerül majd az új film. Egyelőre szkeptikus vagyok, hogy lesz-e olyan jó, mint a Raimi-filmek. 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1808 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 08:30:29 »
Amúgy ez most felvett egy kérdést... most akkor minden 3. rész után kapunk egy rebootot?
Mert ez így elég gáz lenne, nem?

Jó tom, jön 2012, de akkor is, ha véletlen túléljük, lezavarják ezt a 3 részt (mert gondolom ebből is trilógiát terveznek) azután a szereplő gárda már úgyis húza a száját, nem akarnak visszajönni/nem tudnak visszajönni, akkor megint egy új trióba fognak majd...? :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1809 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 16:39:44 »
A 2012 utáni trilógiát már nem biztos, hogy emberek játsszák majd. :)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #1810 Dátum: 2010. Szeptember 27. - 14:14:55 »
Vajon mennyit fognak változtatni a Raimi-féle ruhához képest a pókszerkón? :D
Remélem a rajongókra hallgatnak és tényleg egy (autentikus) pizsamát csinálnak "köcsi piros csizmikkel". Akkor senki sem mondhatja majd, hogy hátdehátdehátde ezt hogy csinálta meg a filmben?
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy a hálóvetők benne lesznek-e? Az tuti kiverné a biztosítékot mindenkinél, ha már a ruhamegvarráson is kiakadtak... :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1811 Dátum: 2010. Szeptember 28. - 21:22:37 »
Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy a hálóvetők benne lesznek-e?

Azok már a Raimis verzióban is szerepeltek volna, el is készültek,  de ki tudja miért végül maradt az organikus.


Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1812 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 16:30:50 »
Pedig elég jól néznek ki, kár, hogy kimaradtak ( bár azokat a helyzeteket, hogy kifogy a patron és emiatt veszélybe kerül Póki élete, beleszőtték ;) ) nah de majd az új filmben :)
A rucira énis kíváncsi leszek, főleg a szemére ^^  :spidey:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1813 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 16:54:50 »
( bár azokat a helyzeteket, hogy kifogy a patron és emiatt veszélybe kerül Póki élete, beleszőtték ;) )

Mibe? A Raimi trilógiába? Csak nem a 2. részre gondolsz amikor pszichológiai alapon elapad a nedve?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1814 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 16:57:42 »
( bár azokat a helyzeteket, hogy kifogy a patron és emiatt veszélybe kerül Póki élete, beleszőtték ;) )

Mibe? A Raimi trilógiába? Csak nem a 2. részre gondolsz amikor pszichológiai alapon elapad a nedve?
Deh... elég gáz volt, de szerintem ezzel akarták helyetesíteni a háló kifogyást.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1815 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 17:02:13 »
Nem, abszolúte rossz nyomon jársz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1816 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 17:07:19 »
akkor meg?  :nemtudom:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1817 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 17:15:06 »
Tényleg kellene már egy rendes facepalm icon erre a fórumra. Kani, mivel a filmben nem szerepelt kilövő, eleve nem is lehetett olyan benne emiatt, hogy Pókunk élete veszélybe kerül a patron kifogyása miatt. A 2. részben egy simán morális és érzelmi válság miatt Peter egyszerűen tudat alatt leblokkolta a saját képességeit. Egyszerre akart Pókember lenni, hogy teljesíthesse az "esküjét", és MJ-vel is akart lenni, mert nélküle nem látta értelmét az életének. Ez végül ezt eredményezte, hogy önmaga blokkolta a képességeit, hogy MJ-vel lehessen. 

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #1818 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 17:26:06 »
Én ezt értem ;)
uh, így írásban kicsit nehéz magyarázkodni, de nekem ez a jelenet megvan ;) értem az egészet, csak arra gondoltam, így utalnak a képregényre, mivel ott is előfordul h kifogy a patron, de mivel itt nincs patron ezért volt ez az érzelmi szál... nah mind1, max megdumáljuk a börzén, de nem annyira fontos :P

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Pókember
« Válasz #1819 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 18:03:07 »
Tényleg kellene már egy rendes facepalm icon erre a fórumra.

Picard for rescue!