Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638771 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 08. - 12:49:25 »
 :lol: :lol: :lol: A végén pedig Pókcsi szereti Marcsit!  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 08. - 13:10:54 »
De Macsit jobban szereti. :P
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 08. - 13:51:47 »
Most egy Fekete Macska tényleg jól jööne a filmnek, csak hát Sam izlésére nem nagyon bíznám a színészválasztást.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 08. - 14:11:01 »
Az meg a másik, hogy tuti nem találnánka olyan bigét, aki olyna jól is néz ki, és még játszani is tud.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 08. - 15:46:26 »
Dehogynem, Halle Berry. ;D Így ő lehetne mindkét nagy képregénykiadó világának macskára hasonlító besurranó tolvaja. Egyedül egy esetleges X-Pók filmcrossovernél lenne gond. :D

ZoliZoltánRegi

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • A Denevérember
Re:Pókember
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 08. - 16:06:17 »
Angelina Jolie...  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 08. - 17:35:15 »
Dehogynem, Halle Berry. ;D Így ő lehetne mindkét nagy képregénykiadó világának macskára hasonlító besurranó tolvaja.
A Macskanő film iszonyat sz*r volt, nem hiányzik, hogy egy Póki filmbe is belerondítsanak! :angered: :paradicsom: Berry szép, de mint macskanő lejáratta magát. :hehe:
Jolie tényleg nagyon vonzó nő, de Tobey mellé kissé öreg... :hehe: Még a végén örökbe fogadná Pókit. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 08. - 17:46:14 »
Fekete Macskának olyan színésznő kéne, aki nem dagadt ( :hehe: ), szép, hosszú haja van. Esetleg Jessica Alba?  8)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 08. - 17:50:04 »
Akkor meg a Pókember-F4 filmcrossover ugrana. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 08. - 17:51:44 »
Egyik se lenne szép Macsi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Pókember
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 08. - 18:05:14 »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 08. - 18:11:13 »
Jó kép! ;D De ő már akkor is el van könyvelve Fantastic-nének. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 08. - 18:15:01 »
Nekem ne mutasd meg, így is ő és Eva Mendes a lét zsánerem a színésznők közül.

De Feliciánka akkor is valamilyne más karakterű arc kéne..és kék vagy zöld szem minimum. Jessica meg elég 2érdekes" kék szemmle a F4 2-ben.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 08. - 22:44:59 »
Elsősorban nem lenne rá jó egyetlen ismert színésznő sem. Jolie idős hozzá és messze nem olyan szép, mint Felicia. Alba már elég szép, de nem illene hozzá, tényleg. Halle Berry meg: hát az hiányozna, hogy fekete bőrű legyen a Fekete Macska!  :surp: Szeretem Berry-t, sőt, nagyon szépnek is tartom, de nehogymár! Pepo, mondj már valamit!  ;D

--------------

Ma láttam öt, vagy hatodszorra a Pókember 3-at, és most már csakazértis megvédem Raimit. Nagyon tetszett (kivéve az emós rész). A Pókember 1-ben bemutatta Pókembert és Peter Parkert. A második részben szinte senkit, itt pedig bemutatta Mary Jane-t és Harryt. Harry olyan semmilyen volt az első részben, a másodikban inkább ellenszenves, vagy közömbös, itt elérte, hogy nagyon megszerettem- és nem csak a film vége miatt. A bárban a beszélgetése Peterrel, a bunyójuk civilben, a vacsi és csók Mary Jane-nel, mind nagyon király volt. Ez a film az ő szemszögükből mesélte el a történetet, és én mindig a magánéleti dolgokat szerettem jobban. Itt volt először Team-Up a Marvel-filmekben, méghozzá nem akármilyen, és amit sokan szídnak, hogy túl érzelgős volt, szerintem csak felületesen gondoltak bele az emberek. Kicsit úgy, mint akik csak odáig jutottak, hogy szuperhősnek lenni nagyon király, nehogy már sírjon itt kis dolgok miatt. De Stan Lee történeteit ismerve, a szuperhősség sem fenékig tejfel, csak ezt elfelejtik a film nézése közben. Eddig voltak kétségeim, de már nincsenek. Nagyon jó filmnek tartom. Egyedül Venom a gyenge pont. Kicsit olyan, mintha a bűnözők csak a film mellékszálai lennének.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 08. - 22:52:18 írta kaine »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 08. - 22:46:30 »
Hát így gondolom én is,a hogy te. Én azt mondom, jelenleg olyan színésznő nincs, aki érdemes lenne rá külsőre...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 08. - 23:05:52 »
Túlidealizáljátok. Legalább ebbe a hibába én még nem estem bele, Anna Paquinnek csak az a lapos frizurája nem tetszett.
Idézet
Szeretem Berry-t, sőt, nagyon szépnek is tartom, de nehogymár!
Én se tudtam elképzelni, hogy hogyan játszaná el az elvileg természetes szőke és fehér Selinát, de attól még Macskanőként nekem tetszett. A csapnivaló operatőri és forgatókönyvírói munkáról nem ő tehet. És Viharként láthattuk, hogy a fehér haj is jól áll neki.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 08. - 23:08:24 »
Akkor se lenen jó Felicia és kész!

Nem idealizáljuk túl...de akkor mond nekem valakit, aki tényleg jó Felicia lenne.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 08. - 23:13:45 »
Van Hollywoodban színésznő ezerszámra... találjanak egy helyes, szétszilikonozott mellűt, rá egy fehér paróka, és kész. Sose mondtam, hogy híresnek kell lennie, de szvsz nagyon nem érdemes egy 100%-os hasonmásra se vadászni, elvégre eddig a Pókfilmes színészek közül mindenki csak iiiiigen nagy vonalakban felel meg külsőre a képregényesnek (jó, kivéve JJJ-t). Egyébként meg  afene se tudja, ki lehetne, gondolom magadban úgyis a saját ideálodat várnád oda.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 09. - 10:05:58 »
Azért igen erős túlzással lehet Jessica Alba-t szépnek hívni... egy babaarcú szőke kislány, ezzel egy szánalmas sztereotípia mintája. :roll:

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 09. - 10:15:24 »
Ohh yeah, a szokásos csaj aki azt mondja, hogy "nem is szép" a bombázóra.
A saját ideál meg nem igaz, mert én pl nem a szőkékre bukok, de J. Alba szerintem nagyon jó választás volt SusanStormnak.
Feliciának olyan csaj kellene aki tényleg izmos, de akkor is kecses-nőies. Sok nagy aranyérmes sportolónkat el tudnám oda képzelni akik tényleg jó idomokat mutatnának szűk bőr ruciban.