Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638750 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #200 Dátum: 2008. Május 16. - 23:41:45 »
Én meg egyre jobban úgy gondolom, hogy jobb Peter lehetne, mint Tobey. Legalábbis vele már megválnának a kis lúzer karaktertől a biztos, elég volt 3 filmben belőle. MJ-nek meg jöhetne Pepper, a Vasból. MP szerintem nagyon szép, és kedves vörös hajjal, normális MJ lehetne, nem úgy, mint KD.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #201 Dátum: 2008. Május 17. - 05:18:24 »
Nekem az MJ-t játszó színésznővel, vagyis Kirsten Dunst-al mindig is több bajom volt mint Tobey-val. Hát könyörgöm, MJ mégis csak egy bombázó kell hogy legyen, egy színésznő-model, Dunst meg olyan lapos hogy vasalni lehet a mellkasán, és az arca sem szép. Na jó persze jó nő ő is, de annak az MJ-nek akit a képregényben megismertünk a közelében sincs.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #202 Dátum: 2008. Május 17. - 09:06:25 »
Hát mondjuk ebben nincs igazad, mert nem lapos egyáltalán. De szerintem se valami szép...az első részben még jó volt valahogy,nade a 2-ben, szabályosab csúnya volt. Legalábbis a kávézós jelenetnél, abban a ruciban, meg sapiban, hát én se csókoltam volna meg, még pénzért se. :D
Tobey-val nekem se volt bajom, az első részben nagyon jó volt, még a 2-ban is nagyon tetszett, a 3-ban már nem nagyon. Lehet emo Pók is közrejátszott benne, de valahogy nem ment neki semmilyen gonosz nézés, meg már idegesítő volt kicsit.
Számomra mindig az az érdekes, hogy az összes Pókember filmben a szupergonoszok voltak a legjobbak játékilag. Az első részben ugye Norman szerepében szerintem zseniális volt Willem Dafoe( már láttam egy jópászor az a jelenetet, amikor be akarja adni Peternek, hogy mégsem ő a hibás, a másik, gonosz személyisége kényszeríti arra amit tesz, de még mindig be tudnám venni, ha nem ismerném a filmet), nagyon jó pont, hogy a többi részben is visszatért, szintén jól játszott.
Nekem Molina is nagyon tetszett a 2. részben, szerintem tökéletes Oki volt és a 3. részt is egyértelműen Harry vitte a hátán a színészek játékát tekintve.
(Jó, JJJ is nagy volt mindhárom részben) :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #203 Dátum: 2008. Május 17. - 09:54:42 »
Oké, na ha ez nem lapos akkor ki (16-os karika):
http://riveronmirror.files.wordpress.com/2007/12/kirsten_dunstbathingsuit.jpg

Amúgy meg tény hogy William Defoe, Alfred Molina és James Franco alaposan lejátszotta Tobey-t és a többieket, JJJ meg pont olyan volt mint a képregényben, nagyon szuper. Csak az volt kicsit idegesítő hogy Raimi öccse folyton ott ugrált körülötte.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #204 Dátum: 2008. Május 17. - 14:05:15 »
Engem nem zavart, én bírtam a fejét. :D

Na jó ez egy nagyon rossz kép róla. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Pókember
« Válasz #205 Dátum: 2008. Május 17. - 14:33:33 »
Dunst-nak megvan egy egyedi szépsége, de nem MJ típus, én szerintem is rossz választás volt, egyetlen pozitívuma, hogy nem első filmes, szóval tudott mozogni kamera előtt.
Úgysem lesz Póki 4, max 10 év múlva egy Pókember Begins, szóval felesleges reménykedni minden percben, hogy bejelentik.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #206 Dátum: 2008. Május 17. - 17:11:17 »
MJ??? ez Õ lenne? lehet, hogy a hatalmas mozivászon miatt tüntek nagyobbnak??? vagy azért befigyelt egy kis [ fotosopp ] ???

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #207 Dátum: 2008. Május 17. - 17:44:34 »
Sajnos ez a szörnyű valóság ami a képen van. Egy olyan filmbe mint a Pókember, ami a fantázián alapszik, összeválogatták a legátlagosabb kinézetű női és férfi főhőst aztán ez jutott.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #208 Dátum: 2008. Május 17. - 21:31:26 »
Számomra mindig az az érdekes, hogy az összes Pókember filmben a szupergonoszok voltak a legjobbak játékilag.
Szerintem ez természetes, mert a rosszfiú-szerep mindig is több színészi játékot rejtett magában, mint egy jófiú. Mondhatnék bármilyen példát Jokertől, Rébusztól Célpontig.
Dunst tudatos választás lehetett, mert azért nem lett volna könnyű beadni a mozinézőknek, hogy egy kis lúzer Peter Parker elkap egy top 10-es bombanőt.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #209 Dátum: 2008. Május 17. - 22:09:31 »
Persze, de akkor maradt volna meg az első részes szinten. Utána csúnyább lett sokkal valahogy.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #210 Dátum: 2008. Május 17. - 22:45:08 »
Szerintem a harmadikra megint jó lett.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #211 Dátum: 2008. Május 18. - 08:47:09 »
Dunst tudatos választás lehetett, mert azért nem lett volna könnyű beadni a mozinézőknek, hogy egy kis lúzer Peter Parker elkap egy top 10-es bombanőt.  ;)

És mi van az amerikaik által dicsőített " a lelkemért szeress ne a külsőmért" baromsággal. Az amerikai romantikus filmek nagy része arról szól, hogy egy átlagon aluli srác kap egy playboy csajt. Ezt könnyedén meg lehetett volna játszani a Pókember filmben is. Gyanítom, hogy a Pók filmek szereplőinek nagy része haveri alapon jött össze, így kerülhetett be a Howard csaj is Gwen-nek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #212 Dátum: 2008. Május 18. - 12:18:51 »
Áh...ha ezt a szánalmas klisét be akarták volna még adni hozzá, az úgy lealacsonyíttta volna a filmet, mint állat.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #213 Dátum: 2008. Május 18. - 12:44:53 »
A temetős nagyjelenet után a "kimondatlan szavak" kezdetű maszlaggal már sikerült is megtenniük. :drying:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #214 Dátum: 2008. Május 18. - 14:17:23 »
kellemetlen... azért MJ től többet vártam volna..

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #215 Dátum: 2008. Május 18. - 15:23:33 »
Hohó, ne értsd félre amit írtam, ez egyáltalán nem MJ hibája, hanem a rendezőé, a forgatókönyvíróé és Avi Arad-é aki hagyta. Még Kirsten Dunst-ból is bombázót lehetett volna faragni ha nem akarnak egy átlagos csajt bemutatni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #216 Dátum: 2008. Május 19. - 01:34:18 »
A temetős nagyjelenet után a "kimondatlan szavak" kezdetű maszlaggal már sikerült is megtenniük. :drying:
Azért az eredetiben jobban hangzott.  ;)
És mi van az amerikaik által dicsőített " a lelkemért szeress ne a külsőmért" baromsággal.
Bejött nem? Olyan csajt szereztek, akit nem a külsejéért lehet szeretni.  ;D
Az simán lehet, hogy Howard haveri alapon került be.  ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #217 Dátum: 2008. Május 19. - 10:23:18 »
Nekem sem tetszett Dunst, de az jó volt, hogy egy viszonylag átlagos nőt formáztak belőle. Mondjuk szerintem még mindig pogácsafeje van. ;D
Howard meg nem tudom hogy kerülhetett volna oda haverkodás nélkül...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #218 Dátum: 2008. Május 19. - 11:04:58 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Pókember
« Válasz #219 Dátum: 2008. Május 19. - 11:27:45 »
Howard meg nem tudom hogy kerülhetett volna oda haverkodás nélkül...

Nem volt meglepő a castingolása, és nem azért mert Howard lánya...

Dunst-nál mellesleg jobb színésznő, a Pók 3 előtt pedig a köv. filmjei voltak: a Falu M. Night Shyamalannal, Manderlay Lars von Trierrel a Dogma mozgalom alapítójával, és ismét Shyamalannal a Lány a vízben.
Nem volt véletlen, hogy megkapta a szerepet, szépen ívelt felfelé a pályafutása.