Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638724 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Pókember
« Válasz #7720 Dátum: 2017. Július 06. - 19:35:38 »
szoval van egy az animált stáblista után és mégegy a fekete vége stáblista után is ?!

santino72

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Pókember
« Válasz #7721 Dátum: 2017. Július 06. - 21:32:35 »
Igen, kettő van, és szerintem a legjobb stáblista utáni jelenetek ever :spidey:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7722 Dátum: 2017. Július 07. - 09:53:09 »
Amiről én lemaradtam, mert kiküldtek, habár kifizettem. Kicsit felhúztam magam ezen....
Szerk:
De a film nagyon vicces! Tetszett:
A már általam lírtakon túl pl, a csetlés botlás. Hogy nem olyan egyszerű az ugrabugra hálóhinta. Hogy felmenni egy 160m-es toronyba nem egy gyors művelet.
 Tetszett, hogy először volt olyan magasan. Akkor esett le, hogy még nem költözött Newyorkba. Jó volt, hogy nem csak házak között ugrált. Volt hajó, fák, kertek, mindenféle bonyolult terep.
Tetszett, hogy tanulnak a suliban a Bosszúállókról.
Rohad jó poén, hogy a kprmány újra felhasználja a Kapitányt propagandafigurának a videókban. És ironikus, hogy valszeg már közellenség  ;D
A vaspók ruha is elég atomjól bézett ki.
May halál laza!  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2017. Július 07. - 10:50:34 írta VTomi »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember
« Válasz #7723 Dátum: 2017. Július 07. - 10:45:20 »
Írd majd meg a véleményedet, ha megnézted :D

(Btw szerintem már jutubon vagy itt-ott meg lehet találni.)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7724 Dátum: 2017. Július 07. - 13:28:36 »
Amúgy a legvégén a sajtótájékoztatós rész mintha a képregényes Polgárháborúra utalna nem?

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember
« Válasz #7725 Dátum: 2017. Július 07. - 14:47:19 »
Szerintem is. Itt persze nyilván szó sem volt arról, hogy levenné a maszkot. Kicsit hasonlóan éreztem, amikor kimászott a törmelék alól. Annak sem volt meg az az érzelmi töltete, ami a híres jelenetnek a képregényben.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7726 Dátum: 2017. Július 07. - 16:45:22 »
Nem vágom a híres képregényes megfelelőjét a törmelékes jelenetnek. De sztem elégdrámaian elesett volt.
Bár az fura, hogy a törmeléket felemeli, egy autót elkap, de egy férfit meg küzködve cipel.  A végén. Meg hogy egy hálófonál nem tartja meg a hajót egyben, de amikor a kezével fogja  hálót akkor az izomerején múlik a dolog, a fonál nem szakad el.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember
« Válasz #7727 Dátum: 2017. Július 07. - 17:15:26 »
https://vignette2.wikia.nocookie.net/marveldatabase/images/e/e9/Amazing_Spider-Man_Vol_1_33.jpg/revision/latest?cb=20060103105237

Lehet, hogy igazából elég volt oda a dráma, csak azonnal ez a sztori jutott eszembe, és összehasonlítva nem éreztem igazán a helyzet súlyát.

A felvetéseid tök jogosak, de mostanra bőven elég szuperhős cuccot láttam ahhoz, hogy ne akadjak fenn ilyen apróságokon :D Minden akkor működik, úgy és annyira, ahogy a sztorinak szüksége van rá. Sőt, itt még csak nem is elsősorban a történet követelte meg ezeket a következetlenségeket, hanem a látvány. Szerintem ezek simán elmennek szódával.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7728 Dátum: 2017. Július 07. - 17:37:02 »
Jaja ezek már tényleg apróságok, mivel másba nem tudok belekötni :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #7729 Dátum: 2017. Július 07. - 18:14:48 »
Bár az fura, hogy a törmeléket felemeli, egy autót elkap, de egy férfit meg küzködve cipel.  A végén.
Hát, előtte lezuhant egy repülővel, majd a Keselyű ötször belepasszírozta a földbe:D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7730 Dátum: 2017. Július 07. - 19:47:01 »
Persze kifogás az mindig van... ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #7731 Dátum: 2017. Július 08. - 08:16:38 »
hmhmhm, összességében nem volt rossz, sokat röhögtünk. sőt rengeteget :D
 Amúgy egész végig a régi Pók 35. része volt a fejemben, a Külvárosi Kirándulásos rész, egyedül voltam ezzel?  :hehe:
kicsit bárgyú volt talán, de viszont, baromi jól visszaadta, hogy ő még egy tini semmi több, fogalma nincs az élet dolgairól, hogy-hogyan is kellene csinálni a hősködést, az útkeresésről szólt, tényleg ez adta vissza a legjobban és az iskolás részeket...
Öhm, ami még engem kicsit zavart... Póki baromi High-teches lett... csak nekem volt furi, hogy mintha egy Vaskölyköt látnék a vásznon, nem is annyira Pókembert? Ennyi kütyüje nincs a comicsba se... :headscratch:
Keselyű... hát nem tom, Keaton baromi jó volt, de magyar hangja kurta gáz lett... az életben nem volt még neki Rátóti Zoltán...  :-\ baromi mellé nyúlásnak éreztem... viszont szerepelhetett volna többet... de amikor rájön Petey titkára, az eszméletlen jóóóóó rész volt, a zene is tette alá rendesen.  :o
Hála az égnek Tony se szerepelt sokat, de kb. ja, a traielerek alapján ezt a min 4-5 jelenetet gondoltam neki, Happy viszont annál többet :D
 Azért durva mennyire rányomultak a Milfes poénokra May-el kapocsban, mintha direkt lett volna a múltkori KapAm3-as szereplés után csak erről beszéltek, és most erre, tessék, kaptok még :D
A lizes csavar érdekes volt, pár hónapja ez még a Michelle karakterrel röppent fel... nem volt rossz a sztori szempontjából, de bakk, a Marvel a saját karaktereit erőszakolja meg... furi... tesójáról semmi, de helyette akkor ő lesz a Keselyű lánykája...
És aztán Flash... hát ezért baromi kár volt a rasztváltás... ez inkább nekem egy Harry Osborn volt...
A végén meg az MJ-s benyögés... :/ egy hangos Fújjal díjaztam... baromi gáz...
Szal, összeségében jó szereplés volt, érződött, hogy egy világ a többi hőssel (vas nélkül is), de nekem még az Andrewos mindig jobban bejön... komolyabb volt, a szereplők is jobban eltaláltak voltak...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7732 Dátum: 2017. Július 08. - 08:46:52 »
MJ-nél nem csak rasszt de nevet is váltottak. Legközelebb férfi lesz.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #7733 Dátum: 2017. Július 08. - 13:21:07 »
Ja, igaz, mert Michelle... bakk...  :roll: komolyan, nem értem... ha nem a Marvel csinálná, oké, még valahol "érthető" lenne a kreativitás... de bakk, saját receptből főznek, saját karakter... miért kell ennyire kifordítani valamit...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Pókember
« Válasz #7734 Dátum: 2017. Július 08. - 16:29:58 »
A féltucat film után valahogy el kellett szakadni az előzőktől. Pókember karaktere eddig egy helyben topporgott. Talán másfél évtized után haladni is fog végre valamerre.

Hulk két önálló filmje és három színészcseréje ellenére gyakorlatilag a karakter komolyabb reboot nélkül sikerült a Bosszúállókhoz kapcsolni. Kedvenc hálószövőnknél az első reboot után túl sok minden maradt nyitva, hogy azt rendesen beleépíthessék a Disney Marveles moziverzumába. A Sony ahogy a hírek is mutatják, nem marad nyugton. A verzum független Tom Hardy féle 18+-ra tervezett Venomot nézzük.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Pókember
« Válasz #7735 Dátum: 2017. Július 08. - 19:36:40 »
MJ-nél nem csak rasszt de nevet is váltottak. Legközelebb férfi lesz.

Annyira lecseréltek mindent, hogy ez egy teljesen másik karakter, az egyetlen közös pont az MJ. Őszintén szólva nem lepődnék meg, ha előbb-utóbb valamelyik filmben feltűnne egy "igazi" Mary Jane.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #7736 Dátum: 2017. Július 08. - 20:51:45 »
Valszeg ez csak akkor fog megtörténni, ha ennek a cserének nagyobb negatív visszhangja lesz...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Pókember
« Válasz #7737 Dátum: 2017. Július 08. - 22:38:51 »
Pedig amikor kimondja, hogy MJ akkor szerelmesen sandít Peterre. Szóval ez az az MJ

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #7738 Dátum: 2017. Július 08. - 23:53:38 »
Meg mindig ott van, ahol Peter. Pedig mondja is, hogy nincs rákattanva.

Amúgy egész korrekt kis film lett. Nekem bejött. A végén az új jelmez nagyon ütős volt, remélem, hogy az Avengersben már abban fog feszíteni. Amúgy Potts-ot is jó volt viszont látni.  :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #7739 Dátum: 2017. Július 09. - 07:58:12 »
Jah, Pottson én is nagyon meglepődtem,nagyon hírt se láttam róla, hogy benne lesz... meg nem tom, erre a fél perces szereplésre vajon mennyit kaphatott Paltrow kisasszony  ;D
Meg Tony-val a kapcsolatuk is milyen hullámzó, a Civil Warban még parkolópályán voltak, most meg megint együtt vannak... mintha télleg attól függne, hogy tudják elérni a színésznőt...  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL