Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638808 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #980 Dátum: 2009. Október 28. - 22:51:06 »
Ha jól emlékszem, belőle csak a film végén lett rosszfiú, vagyis alig szerepelt rosszként.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Pókember
« Válasz #981 Dátum: 2009. Október 28. - 23:08:45 »
Maximálisan egy véleményen vagyok Toddal, a TDK-ban nagyon jók voltak a karakter ábrázolások, megjegyzem ez inkább a forgatókönyv írójának a dícsérete.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #982 Dátum: 2009. Október 28. - 23:13:45 »
Készül egy új filmje azzal a tusival
Mivel? :headscratch:
Idézet
mindkét új batman filmben 2 főgenya volt
Az elsőben ki volt a második?
Nem, ki volt az első?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #983 Dátum: 2009. Október 28. - 23:20:03 »
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #984 Dátum: 2009. Október 28. - 23:22:54 »
Oké, egy rejtély megoldódott. (Legalább gyorsabban, mint anno a nagy "szenya"-misztikumom, ami egy hétbe tellett...) Danke.
Már csak a másik maradt.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #985 Dátum: 2009. Október 28. - 23:26:35 »
Oké, egy rejtély megoldódott. (Legalább gyorsabban, mint anno a nagy "szenya"-misztikumom, ami egy hétbe tellett...) Danke.
Már csak a másik maradt.
Scarecrow, Ra's al Ghul.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #986 Dátum: 2009. Október 28. - 23:50:53 »
Ra's-t még talán megértem. Elvégre okozott némi bajt és volt legalább két nagy főgonoszos jelenete. De Madárijesztő komplett 20 másodperce, aminek a végén a főhős nője intézi el, mitől meríti ki a "főgenya" fogalmát? Ennyit szerepelt a második filmen is, ilyen erővel akkor ott hárman voltak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #987 Dátum: 2009. Október 28. - 23:53:15 »
Azért a Madárijesztő még az ijesztés előtt civilben is elég félelmetes alak volt. Számomra egyedül ő mentette meg azt a filmet a bukástól. Messze a legjobb karakter volt benne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #988 Dátum: 2009. Október 29. - 05:30:05 »
Jó lehetne a Gyík is egymagában, de akkor valami iszonyat erős forgatókönyv kell. Az 1. és 2. részben kiválóan építgették Harry Osborn karakterét, és mire a Manóvá vált, már minden képben volt vele és a motivációival kapcsolatban. Ellenben a 2. és 3. részben szereplő Conners dokit látványosan elhanyagoltak. Semmiféle karakterfejlődésen nem ment át, azon kívül, hogy Peter tanára, és matatott a szimbiótával semmi érdemlegeset nem lehet róla tudni. És félek, hogy csak úgy tudják bemutatni a Gyíkká válását, hogy összekapcsolják a szimbióta kutatással. Mondjuk felfedezi hogyan lehet kihasználni a szimbióta önreprodukciós képességét és azt kombinálja gyík DNS-el amit magába fecskendez, és ettől átalakul. A szimbióta génje miatt lesz erőszakos, a gyík gén pedig emberfeletti erővel és brutális külsővel ruházza fel.

De én egyszerűen se Raimi-ben se a hatvan kézen átment forgatókönyvben nem bízom meg annyira, hogy ne a tuti bukást szagoljam ki a dologból.  

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #989 Dátum: 2009. Október 29. - 09:12:44 »
Kine, és talgaby, igen, valóban nem vitték túlzásba mindkét főgenyó szerepeltetését a Nolan féle Batmanekben, de szerintem pont ez volt a lényeg, így nem ütötte ki egymást a kettő.
És ha csak valóban egy végső bunyóra jönne létre egy jó képregényes Pók genyó, de hiteles karakterábrázolás és stb kíséretében (nekem a 3-ben nem Venommmal volt elsősorban bajom, hanem Eddie-vel), az úgy is tökéletes lenne, vagy ha valami másodvonalbeli főgonozt meg csak úgy megeresztenének (hasonlóan a Begins madárijesztőjéhez).
Amúgy senki sem emlkszik már Samuel "Mutherfucker" Jackson monológjára a sebezhetetlenből?
Két féle főgonosz van, van a harcos, és van az irányító. Két ilyet kéne betenni a filmbe, és akkor nem lesz hiteltelen a szövetségük, mert az egyik csak az agyatlan verőember lesz, a másik meg aki irányítja (Daredevil film ugyanezt a sémát vette elő, és működött).
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 29. - 15:29:17 írta Todd »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #990 Dátum: 2009. Október 29. - 11:12:43 »
Két féle főgonosz van, van a harcos, és van az irányító. Két ilyet kéne betenni a filmbe, és akkor nem lesz hiteltelen a szövetségük, mert az egyik csak az agyatlan verőember lesz, a másik meg aki irányítja (Daredevil film ugyanezt a sémát vette elő, és működött).
Én nagyon kevés filmet nézek, de ez már számomra is lejárt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #991 Dátum: 2009. Október 29. - 16:37:19 »
Én is támogatom az egy negatív szereplő koncepciót. Pont azért kéne a dokinak egy teljes film, hogy legyen idő kifejteni, mivel eddig nagyon elhanyagolták.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #992 Dátum: 2009. Október 30. - 09:00:10 »
Egyfelől az a probléma, hogy nem igazán emlékszem önálló jó gyíkos történetre, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy egymaga elvinné a pikkelyes hátán a filmet.
Másfelöl a nézők mindig többet, látványosabbat stb.-t akarnak, ezért a 3 kavalkádja után szerintem bukta lenne egy ilyen visszalépés.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #993 Dátum: 2009. Október 30. - 21:12:28 »
A szülinapos pölö határozottan jó volt. Egyébként nincs összefügés...attól hogy a képregényben nem tetszettek a sztorijai, még filmen lehet jó és fordítva is ugyanúgy.

AZ anyagi része meg nem nagyon érdekel, így is kerestek már a Pók filmek annyit, mint a fene.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #994 Dátum: 2009. November 10. - 08:36:10 »
A Comics2film értesülései szerint Rachel McAdams lesz Felicia...
http://www.mania.com/spiderman-4-villain-revealed_article_118760.html
Hát Raiminek tényleg izlés ficama van nők terén... egy deszkát választani Feliciára... ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #995 Dátum: 2009. November 10. - 09:23:36 »
Ezt már eddig is tudtuk. Mármint, hogy Raiminek semmi ízlése nincs női szereplők válogatásakor (mondjuk a férfi szereplőknél se). Egyébként én emlékszem rosszul, vagy Miss McAdams már korábban is szóba volt hozva valamelyik női Marvel karakterrel?  :headscratch: Nekem úgy rémlik, hogy például Gwen szerepére is pályázott egy időben.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #996 Dátum: 2009. November 10. - 11:05:47 »
Ja, lehet akkor onnan maradt meg...
De épp tegnap néztem a Nász ászt vagy mit, Owen Wilsonnnal és Vince Vaughnal, abban is benne volt, megállapítottam, hogy nekem nem az esetem, meg se gondoltam, hogy ez fogja játszani Feliciát...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #997 Dátum: 2009. November 10. - 12:28:35 »
McAdams szereplése csak pletyka szintű, azóta már Romola Garai-t is behívták castingra. És amilyen szerencsénk volt eddig Raimi inkább őt választja, mert legalább olyan szép mint Bryce Gwen szerepében.  :drying:
http://www.slashfilm.com/2009/11/09/raimi-searches-for-new-female-lead-for-spider-man-4-but-is-it-black-cat-romola-garai-auditioned/

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Pókember
« Válasz #998 Dátum: 2009. November 10. - 12:49:46 »
Juj, azért ennél jobb képet is találhattál volna. Mert ezen valami borzalmas ez a Garai csaj (egyébként nem magyar számazású? mert a neve nagyon olyan hangzású). De ha csak ennyit tud felhajtani Raimi, akkor inkább hagyja ki a Macskát a folytatásból.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Pókember
« Válasz #999 Dátum: 2009. November 10. - 12:55:02 »
Őt azért ezerszer inkább el tudnám képzelni dorombolós fekete macskának,  ;D mint azt a rachel mcadamsfamily-t
This is a joke. A real practical Joke.