Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638719 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1140 Dátum: 2010. Január 12. - 11:42:28 »
De most akkor, ha 2012-ig nincs film, akkor a jogok visszaszálnak a Marvelre? Én úgy tudtam, 2012 után amúgyis visszakerülnek hozzájuk. :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1141 Dátum: 2010. Január 12. - 11:51:01 »
2012 után mindenképpen. A Sony pont ezért akart kézzel-lábbal folytatást összehozni. Viszont most még csak 2010 van, és mivel 2012-ig a Sony már nem tud folytatást csinálni, ha én a Marvel helyében lennék, leülnék velük a tárgyalóasztalhoz, hogy a helyzetre való tekintettel, hamarabb visszaadják a jogokat. Ha mondjuk egy éven belül sikerül is megegyezni erről, 2013-nál hamarabb akkor sem lesz új film. A casting, a concept munkák, a helyszínek lefoglalása, a forgatókönyv fixálása, a rendező kiválasztása, Stan Lee cameo-jának beleírása (mekkora lenne ha ő lehetne Ben Parker  :) ) simán elvisz legalább egy évet ezután.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1142 Dátum: 2010. Január 12. - 13:40:28 »
Hát adja az ég, hogy igazad legyen, Ben, de én nem tudom... :uhoh: Gondoljátok, hogy a Sony lesz olyan rendes, hogy csak úgy félreáll, átadja a terepet és nem tesz keresztbe a Marvelnek? Lehet, hogy inkább rohamtempóban összedobnak egy stábot, és még ha szoros határidővel is, de megpróbálják összehozni a filmet. :roll: Tény, hogy egy rebootban benne van a bukta lehetősége is, de a siker is.
Mondjuk ezt a Sony cseszte el, nem tudom, miért töketlenkedtek ennyit a karaktereken. Annyi jó póki ellenség van még, bárkit választhattak volna. :roll:
Ez a reboot mánia meg kezd az agyamra menni. :drying: Oké, hogy kaki film után érdemes rebootolni (meg ott nem sok veszteni való van a rebootolással, mert valszeg csak jobb lehet), de azért a Pókember filmek (legalábbis az első két rész) a legnagyobb rosszindulattal sem nevezhetők szarnak. Már csak a bombasztikus anyagi siker miatt sem. Rohadtul nem kéne rebootolni, csak felnőttesebb irányba folytatni a filmet (akár más színészekkel és rendezővel, ha kell, de én azt mondom, az eddigi szereplőkkel is lehetett volna), de egy újabb tinifilmet én sem szeretnék látni. :drying:  Mindenesetre azért én is kiváncsi lennék, hogy egy másik rendező mit hozna ki a témából, ilyen szempontból nem nagy baj hogy Raimit lecserélik, de azért az is benne van a pakliban, hogy egy másik rendező elszúrja a folytatást, és akkor még azok is visszasírják Raimit, akik eddig szídták. Persze, remélem hogy nem így lesz, és az új rendező mégjobb lesz, de azért sose lehet tudni. Az X-Menen is meglátszott, hogy Singer otthagyta a szériát.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1143 Dátum: 2010. Január 12. - 13:59:36 »
Hát adja az ég, hogy igazad legyen, Ben, de én nem tudom... :uhoh: Gondoljátok, hogy a Sony lesz olyan rendes, hogy csak úgy félreáll, átadja a terepet és nem tesz keresztbe a Marvelnek?

Nyugi, át fogja adni. Csak a Disney-nek olyan mélyen kell emiatt a zsebébe nyúlnia, hogy Dagobert bácsi egyesével fogja majd kitépni a tollait.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Pókember
« Válasz #1144 Dátum: 2010. Január 12. - 14:21:17 »
Nincs több Tobey! Nincs több Tobey! Nincs több Tobey! :taps:
Az első rész azért nem tartom rossznak, a másodikat Oki Doki vitte a hátán, a harmadik elég kellemetlen élmény.
Jöhet.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 12. - 14:38:55 írta Pádi »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1145 Dátum: 2010. Január 12. - 19:12:51 »
Húúú, most esik le, tudjátok miért lesz gáz az egész... :uhoh: elvesztünk ezzel a reboot hülyeséggel egy tökéletes Jamesont... :(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1146 Dátum: 2010. Január 12. - 19:14:30 »
Valamit valamiért. De talán így kapunk egy jobb Robbie Robertsont.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1147 Dátum: 2010. Január 12. - 19:19:03 »
Hát valahogy ez nem kárpotól ;D
Sirva röhögtem minden Jameson jeleneten, nagyon jó volt mindegyikben és még most 20.adik nézés után is baromira élvezem őket.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1148 Dátum: 2010. Január 12. - 19:22:04 »
Számomra is élvezetes lett volna, ha Raimi balfarok öccse nem bohóckodik ott minden Jameson jelenetben.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Pókember
« Válasz #1149 Dátum: 2010. Január 12. - 19:35:58 »
Jamesont se hívják vissza az új fimhez? :( Pedig ő hatalmas volt mind a 3 filmben.  :nezze:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1150 Dátum: 2010. Január 12. - 19:43:20 »
Csak az a biztos, hogy még semmi sem biztos.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1151 Dátum: 2010. Január 12. - 20:04:41 »
Csakhogy tini filmet akarnak ;D
Hogy így nyerjenek új nézőket
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1152 Dátum: 2010. Január 12. - 20:38:40 »
Tudjátok mi lenne a legjobb téma egy reboot filmhez. A filmben már nem a tinédzser Peter Parker-t látjuk, hanem egy felnőtt Pókembert, aki a darkos hatás kedvéért az éjszakában egy felhőkarcoló tetején áll ugrásra készen. Egy hatalmas nemezissel készül összecsapni, legyen az a Manó, vagy akár Octopus esetleg Kraven.   
Nekem ez nem tetszik, nem kéne kicsit sem eröltetni az eredetsztorit, max pár szóban felvázolni. Valahogy úgy, mint sok pókman sztpriban amikor nagyon kilátástalan a helyzet pár képkockában, vagy max egy oldalban visszaemlékezik az eredetére.
Ugyanígy max 5 percben meglenne ez a filmben, de nem lenne hosszú elnyújtott eredet történet.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1153 Dátum: 2010. Január 12. - 20:46:47 »
Vagy csinálhatnák bőregeresen. A két és fél órás film első háromnegyed óráját azzal töltjük, hogy megismerkedünk Peter Parkerrel, a családjával, a barátaival, a kutyájával, aranyhörcsögéve. Majd az első óra végén megcsípné egy pók, hogy aztán a következő órát az erői felfedezésének vizslatásával, a pankrátori karrierjével és a showműsorokban fellépéseivel tölsük, hogy aztán a második óra végén meghaljon Ben bácsi, akit természetesen nem a betörő, hanem az aktuális főgonosz (aki egy megfelelően nagy név... teszem azt Rakéta Robi), hogy végül Peter a film végén felkészüljön a nagy végső összecsapásra, de a főgonoszt valójában Mary Jane intézné el egy sokkolóval tíz másodperc alatt.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Pókember
« Válasz #1154 Dátum: 2010. Január 12. - 21:07:40 »
Azt azért ne felejtsd el, hogy a Batman Begonsben 40 percnél már megjelent Batman, és onnantól már végig volt is.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1155 Dátum: 2010. Január 12. - 21:33:23 »
Jó, de mit csinált amúgy? Nemrég megint megnéztem, és feltűnt az az apróság, hogy ha nem öltözik be Batmannek, a film legvégét kivéve lehetett volna az a film akármi is, annyira nem volt bőregeres. A folytatás legalább ezt kiküszöbölte.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Pókember
« Válasz #1156 Dátum: 2010. Január 12. - 21:36:27 »
Persze, de ha Megtorló, meg mondjuk Daredevil nem öltözik be saját maguknak, akkor az is lehetett volna akármi. :D Persze a  Begins nem pont egy Killing Joke szintű igazi Bőregeres sztori.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1157 Dátum: 2010. Január 12. - 21:37:28 »
Eredettörténet volt, és annak tökéletes.
Ettöl függetlenül k*rvára nem érdekelne, egy erre a sémára felépített Pókember film.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1158 Dátum: 2010. Január 12. - 22:20:36 »
Húúú, most esik le, tudjátok miért lesz gáz az egész... :uhoh: elvesztünk ezzel a reboot hülyeséggel egy tökéletes Jamesont... :(
A fene!  :surp: :( Ha ő nem lesz benne, az egész mehet a kukába. Megint hoznak egy nyálas gyereket, mint a Transformersbe, hogy töketlenkedjen végig, és nagy iskolai bulik lesznek benne végig. Csodálatos.
Igazán nagyon, de nagyon kíváncsi lennék, hogy mi a jó fészkes fene vitte rá őket, hogy ezt meglépjék? A belinkelt oldalon ott voltak a számok: a 3 film együtt 2,5 milliárd dollárt (!) hozott világszerte (plusz további 1-2 milliárd a reklámokkal és termékkapcsolásokkal) és együttesen kb. 5-600 millióból készült. Egy ilyen recepten mi a francért változtatnak? Ahogy láttam, a 3. rész a sok felháborodás dacára is a legtöbbet hozta a 3 közül, miért nem lehetett egy 4. rész? Épp ideje lett volna, hogy végre kinőjön az iskolából és egy komolyabb Peter Parkert ismerjünk meg, erre most visszamegyünk a suli elejére, hát gratulálok.  :drying: Mi lesz, megint jön a gépzöldmanó, megint nem fogja elhinni, hogy ez vele történik, majd megint legyőzi? Mert itt közvetlen folytatás nem lesz, lévén, hogy a jogok lejárnak.
És mindezt beáldozzák egy lehetséges buktáért? Normálisak ezek?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1159 Dátum: 2010. Január 12. - 22:35:51 »
Amiért általában a trilógiák harmadik része is bukik. Megnéznek egy filmet. Tetszik nekik. Jön a folytatás. Még többen elmennek, megnézik, megállapítják, hogy többnyire iszonyat kaki, de a bevétel ugye nagyobb. Ha elég hülyék a stúdiófejesek, csinálnak egy harmadikat, amire meg már nem mennek el, mert a második kaki volt. Ha nem hülyék, második résznél lelövik az egészet. A Pókembernél ez a harmadik résznél következett be. Ugyanilyen recepttel örülnének, ha visszajönne otthon a gyártási költség. Vagyis röviden úgy járnának, mint  akilencvenes évek Batman-filmjeivel.