Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638746 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1160 Dátum: 2010. Január 12. - 23:09:29 »
Ha 2012 után mindenképpen visszaszállnak a jogok, akkor ebben az üzletpolitikában én sem látok rációt. Mert ha a jogok maradnának 2020-ig, akkor totálisan logikus lépés. Raimivel, meg a sztárokkal csak gondok voltak, sokat kértek stb. Új trilógia, megint 3 új rész, megint egy csomó pénz. De így még ha el is készül a reboot, minek, ha utána a Marvel átveszi a stafétabotot, és biztos, hogy nem úgy folytatja tovább?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1161 Dátum: 2010. Január 12. - 23:10:25 »
Jól beszélsz, Kaine, én is pont ezért döbbentem le a dolgon, mert a Póki széria kifejezetten sikeresnek nevezhető, még a 3. rész hibái ellenére is.

Tgaby: az a gond a logikáddal, hogy a Póki 2. kifejezetten jó és sikeres volt. A 3. rész ugyan sok kritikát kapott, de mégis sikeres volt bevételi szempontból, és mivel előtte már 2 jó filmet csinált a rendező, szerintem egy 4. rész is simán kaphatott volna esélyt, biztos vagyok benne, hogy a 4. részt is nagyon sokan megnézték volna, főleg, ha jó ellenfeleket választanak Pókinak. Sokkal jobban járt volna a stúdió egy folyatással - főleg ha felnőttesebbre veszik a figurát benne - minthogy rebootolják az egészet és tinifilmet csináljanak belőle. :drying:

Idézet
Mi lesz, megint jön a gépzöldmanó, megint nem fogja elhinni, hogy ez vele történik, majd megint legyőzi? Mert itt közvetlen folytatás nem lesz, lévén, hogy a jogok lejárnak.
Szerintem - ha reboot lesz - olyan ellenséget nem raknának a kövi részbe, aki az eddigi 3 filmben szerepelt, mert az kész öngyilkosság lenne. Senkit nem érdekelne egy újabb Zöld Manó vagy Oki doki (ha már itt tartunk Harry esetében is érdekes lenne a reboot... Szintén Manó lenne belőle ott is? Vagy megmaradna mindvégig PP barátjának? :headscratch: ). Amennyiben mégsem reboot lesz, akkor Homokembert visszahozhatják még a képbe egy rövidebb szerep erejéig, illetve Venomot (de az ő karakterét mindenképp rebootolt formában kéne, annyira el lett cseszve) is belerakhatják (mert a tervezett Venom filmből kiindulva ő elméletileg nem halt meg, bár a filmben annyira hihető volt a felrobbanása, hogy baromi nehéz lesz kimagyarázni hogy hogyan élte túl... :drying: ), de rajtuk kívül új ellenfeleket kell keresnie a stúdiónak. A két Zöld Manó és Oki doki meg ugyebár halott...  

Remélem Bennek lesz igaza, és a Disney jó mélyen a zsebébe nyúl, hogy a kövi részt ők csinálhassák, és remélem lesz annyi eszük, hogy ők ne rebootban gondolkozzanak, hanem egy felnőttesebb folytatásban.

Amúgy... Attól még, hogy az új Póki filmben más színészek lesznek és más rendező, a Jamesont alakító színészt még visszahívhatnák erre a szerepre, nem? :brow: Csak kapna maga mellé egy jobb Robertsont. :D

Idézet
De így még ha el is készül a reboot, minek, ha utána a Marvel átveszi a stafétabotot, és biztos, hogy nem úgy folytatja tovább?
Lehet hogy csak a rosszmájúság beszél belőlem, de szerintem azért (is), hogy keresztbetegyenek a Marvelnek... Ha csinálnak egy rebootot, amiben újrakezdik a sztorit, akkor elég hülyén nézne ki, ha utána a Marvel kijönne mégegy reboottal... Ha meg a Sony-féle reboothoz igazodik, akkor meg máris meg lenne kötve a keze, mert lőttek a felnőtt PP kalandjainak. :drying: De lehet hogy ez az egész arra megy ki, hogy a Sony elérje, hogy a Marvel a jogok lejárta előtt kénytelen legyen kivásárolni a megfilmesítés lehetőségét, ha nem akarja, hogy egy új Póki film keresztbe tegyen a saját elképzeléseinek.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 12. - 23:24:28 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1162 Dátum: 2010. Január 12. - 23:21:03 »
Remélem Bennek lesz igaza, és a Disney jó mélyen a zsebébe nyúl, hogy a kövi részt ők csinálhassák, és remélem lesz annyi eszük, hogy ők ne rebootban gondolkozzanak, hanem egy felnőttesebb folytatásban.

Közben kiderült, hogy a próféta szólt belőlem, mert a Marvel Studios képviseletében Kevin Fiege, és a Disney/Marvel érdekeit képviselve Stan Lee kezdeményezett tárgyalást a Sony illetékeseivel. Stan pár órája nyilatkozta ezt:

"Lots of you are asking what I think of the Spidey movie reboot. I think it's one of the reasons Marvel is so great. Here's why--

Marvel knows what makes a great Spidey film. If something isn't right, they're courageous enuff to dump it and start over. That takes guts

And I'll promise you this-- when the movie DOES get made, it'll have been worth the wait-- or my name isn't Generalissimo Lee! Excelsior!"

És ami az igazán jó hír, hogy Raimi széke még ki sem hült, de James Cameron már jelentkezett is, hogy ledirigálna egy Pók filmet. A rossz hír, hogy Michael Bay is pályázik rá.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1163 Dátum: 2010. Január 12. - 23:26:43 »
or my name isn't Generalissimo Lee! Excelsior!"
Oké, a mai nap sem múlt el hangos felnevetés nélkül. :lol:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1164 Dátum: 2010. Január 12. - 23:26:51 »
Hopp, amikor valaki felhozta Cameront tippeltem rá, hogy na talán most, de eszembe jutott hogy hány filmet tervezz a kövi években, szval sztem tuti nem vállalja... :-\

Bay? Bay? :o Jézus... kergessétek el őt fanok, elég hogy tönkrevágta a TF sorozatot...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Pókember
« Válasz #1165 Dátum: 2010. Január 12. - 23:28:13 »
A rossz hír, hogy Michael Bay is pályázik rá.

NE.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1166 Dátum: 2010. Január 12. - 23:30:10 »
Én nem is Bay-től félek, mert ha esetleg, mondom esetleg ő rendezné, akkor az biztos, hogy egy nagyon látványos, nagyon pörgős Pókember filmet kapnánk. Ami talán jó is lehetne. Én Slejm Löböff-től tartok, akinek a szája ránőtt Bay farkára.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1167 Dátum: 2010. Január 12. - 23:38:45 »
Cameron se lenne jó, ő megint az a kategória, aki a maga képére dirigálná le a filmet, mint Ang Lee. Rendezze Kevin Smith!  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1168 Dátum: 2010. Január 12. - 23:39:41 »
Ja Bay mellett még egy + pont: Tuti, hogy egy dögös M.J-t kapnánk. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1169 Dátum: 2010. Január 12. - 23:40:42 »
Cameron se lenne jó, ő megint az a kategória, aki a maga képére dirigálná le a filmet, mint Ang Lee. Rendezze Kevin Smith!  ;D

Szerinted ha Kev dirigálná a filmet meg bírná állni, hogy Jay és Néma Bob ne támassza benne valahol a falat?  ;D



kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1170 Dátum: 2010. Január 12. - 23:42:17 »
Nyugodtan támaszthatná.  :D
Ja, Megan Fox, mint Mary Jane.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1171 Dátum: 2010. Január 12. - 23:43:51 »
Bay? Bay? :o Jézus... kergessétek el őt fanok, elég hogy tönkrevágta a TF sorozatot...
Oké, a TF második részét nem láttam, de ennyire kaki lett, hogy el akarnátok kergetni Bay-t a rendezői székből? :o

Cameon tényleg jó hír és zseniális rendező, de izé... Most eszembe jutott a régi Cameronos póki forgatókönyv, ahol Schwarzenegger mint Oki doki, Michael Biehn mint PP... Nyilván ők már nem kerülnének képbe, csak értitek, mire akarok kilyukadni... Cameron zseniális rendező, de nem biztos hogy a póki képregényekben otthon van. :shifty:
(Bár Cameron szerintem olyan fasza Venomot csinált volna, hogy mindenki berosál... :hehe: )

Ben, ha Slejm Löböff lenne póki, akkor nagyon sok mozi borulna lángba... :twisted: :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1172 Dátum: 2010. Január 12. - 23:46:43 »
Ben, ha Slejm Löböff lenne póki, akkor nagyon sok mozi borulna lángba... :twisted: :lol:

Viszont fellendülne a gazdaság mert rengeteg benzin és gyufa fogyna.

Bay? Bay? :o Jézus... kergessétek el őt fanok, elég hogy tönkrevágta a TF sorozatot...
Oké, a TF második részét nem láttam, de ennyire kaki lett, hogy el akarnátok kergetni Bay-t a rendezői székből? :o

Amerikai Pite amibe véletlenül robotok is kerültek. Na ez a TF2.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Pókember
« Válasz #1173 Dátum: 2010. Január 12. - 23:55:15 »
Mondhatnám, hogy a TF után shéjlalobóf már nem játszana más képregényfilmben, csak hát ott van Reynolds is ellenpéldának.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1174 Dátum: 2010. Január 12. - 23:59:08 »
A legrosszabbul talán akkor járunk, ha a Disney túl sok beleszólást kap a dologba

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1175 Dátum: 2010. Január 12. - 23:59:29 »
Cameron Pókembere egy totál karakteridegen Batman-történet lett volna, nagyjából 2 bulis jelenettel (amiből az egyiket megcsinálták a Pók 2-ben).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1176 Dátum: 2010. Január 13. - 00:01:50 »
A Pók 2.-ben volt bulis jelenet?  :headscratch:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1177 Dátum: 2010. Január 13. - 00:04:18 »
Szerinted ha Kev dirigálná a filmet meg bírná állni, hogy Jay és Néma Bob ne támassza benne valahol a falat?  ;D
Szerintem a képregényadaptációtörténelem legnagyobb poénja lenne! :lol: :lol:
Póki elsuhan Jay és Bob fölött, erre Jay: "Néddmá, ott csulázik a hálószövőarúcsávó! Spanolod a csuklószövetét? Olyan füvet lehetne sodorni belőle...!"
Erre Bob megvonja a vállát, aztán megereszt egy félmosolyt és bólogat. ;D

Ja, Megan Fox, mint Mary Jane.  :D
Most nem mintha kampányolni akarnék Megan mellett, mert nekem Kirsten is tetszett mint nő, de azért ha objektívan nézzük, Megan a jobb csaj kettejük közül, nem? ;D Amúgy ha Bay rendezné a Pókit, tudjátok, ki lenne a főellenség? Smythe és a pókirtó robotjai. :lol: :lol:

Idézet
Amerikai Pite amibe véletlenül robotok is kerültek. Na ez a TF2.
Hmmm... A zenetáboros lány nem került bele véletlenül? ;D ;D ;D

Idézet
nagyjából 2 bulis jelenettel (amiből az egyiket megcsinálták a Pók 2-ben).
A metrókocsi tetején játszódó bunyóra gondolsz, ugye?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 13. - 00:09:27 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1178 Dátum: 2010. Január 13. - 00:41:47 »
a Cameronos hír szerintem tuti kacsa. Nem hinném, hogy ennyi filmterv után, egy Avatar után, holmi Pókemberért még ő "versenybe" szállna a rendezői székért. Ő a világ ura. Ha esetleg felajánlanák neki sé lobbiznának neki az ajtaja előtt pitizve, esetleg elvállalná. de hogy ő bejelentkezzen a rendesésért? :D

Öblös Miklóstól meg a mi urunk mentsen meg minket.

Marc Webb nevét is rebesgetik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1179 Dátum: 2010. Január 13. - 08:28:18 »
Imádom Cameront, de neki se igazán örülnék, Baynek meg főleg nem.
Habár ha a kettő közül lehetne csak választani, még mindig inkább Cameron, mert ha már mindkét film úgyis karakteridegen lenne (mert tuti az lenne, mert mindkettejüknek túl nagy az arca), akkor az ő filmje legalább más irányba menne el, mint a korábbiak.