Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 640861 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1180 Dátum: 2010. Január 13. - 10:37:53 »
Szerinted ha Kev dirigálná a filmet meg bírná állni, hogy Jay és Néma Bob ne támassza benne valahol a falat?  ;D
Szerintem a képregényadaptációtörténelem legnagyobb poénja lenne! :lol: :lol:

Nem ez lenne az első eset, hogy Jay és Néma Bob máshol is feltűnik, Wes Craven 3. Sikoly filmjében is volt egy 19 másodperces cameo-juk.

Marc Webb nevét is rebesgetik.

Azóta már Gary Ross-t is emlegetik. De Bay valszeg nem tudja egyébként sem vállalni, mert májusban kezdi forgatni az Amerikai Pite következő részét, a TF3-at.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #1181 Dátum: 2010. Január 13. - 11:12:00 »
Az, hogy Cameron rendezzen Pókot, szerintem lehetetlen. ;D Vagy ha mégis, akkor én nem vagyok rá kíváncsi. Először eszembe jut, hogyan lehetne keverni a Titanicot a Pocahontassal úgy, hogy benne legyen Pókember. :D Az ő stílusa egyszerűen nem illik egy Pókember filmhez.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1182 Dátum: 2010. Január 13. - 11:37:57 »
Olyan kifejezett stílusa azért nincs neki, ami összeférhetetlenséget jelentene egy Pókember filmmel.

Ja, májusban már kezdik is a Trafó 3-at, Bay biztosan nem lesz a fedélzeten. Kíváncsi vagyok, hogy 3D-ben megy-e majd, mert hát előtte Bay úgy lesajnálta a 3D, hogy egy nagy parasztvakítás az egész, ő nem majomkodik ilyen baromságokkal. :)

Idézet
Nem ez lenne az első eset, hogy Jay és Néma Bob máshol is feltűnik, Wes Craven 3. Sikoly filmjében is volt egy 19 másodperces cameo-juk.
Tényleg? :D Nem is emlékszem rá.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1183 Dátum: 2010. Január 13. - 11:41:11 »
Tudod a 3. Sikoly film arról szól, hogy filmet készítenek a woodsboro-i mészárlásról, és több jelenet egy filmstúdió környékén zajlik. Jay és hetero élettársa pedig éppen stúdió látogatáson van.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1184 Dátum: 2010. Január 13. - 11:57:23 »
a Cameronos hír szerintem tuti kacsa.
Lehetséges, de nem lepne meg, ha igaz lenne, hiszen Cameront régen is érdekelte a pókman project. De szerintem se valószinű, hogy megkapná a rendezői széket, bármennyire is a világ ura jelenleg. :D Bár, ha az Avatar technológiáját a Póki film alá pakolná, akkor a világ leglátványosabb Póki filmjét kapnánk tőle. ;D 3D-ben, of korsz. ;D
Először eszembe jut, hogyan lehetne keverni a Titanicot a Pocahontassal úgy, hogy benne legyen Pókember. :D
:lol: Pedig sima ügy: Pocahontas helyett M.J., a Titanic helyett a SHIELD lebegő hajója... ;D A fedélzeten M.J. és Póki a híres titanic-pózban. Aztán a hajó hirtelen nekiütközik az Empire State Building tetejének, lezuhan, és lángba borítja a fél várost. ;D Amúgy nem kifejezetten Cameron stílusával lenne a baj, hanem azzal, hogy totál karakteridegen lenne a filmje, mert nemigazán foglalkozna a képregényes alappal. Ahogy Kaine is írta: Ang Lee 2. ;D
Marc Webb nevét is rebesgetik.
Őróla még nem is hallottam. :headscratch:

Tudod a 3. Sikoly film arról szól, hogy filmet készítenek a woodsboro-i mészárlásról, és több jelenet egy filmstúdió környékén zajlik. Jay és hetero élettársa pedig éppen stúdió látogatáson van.
Tök poén hogy belerakták őket! :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #1185 Dátum: 2010. Január 13. - 12:24:43 »
Olyan kifejezett stílusa azért nincs neki, ami összeférhetetlenséget jelentene egy Pókember filmmel.
Nekem elsőre beugrott, milyen az Avatar, milyennek mondták a Titanicot, erről eszembe jutott egy 3 órás Pók film, ahol nem történik semmi. ;) Mellesleg imádom az Avatart, de nem a történetéért. :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Pókember
« Válasz #1186 Dátum: 2010. Január 13. - 13:50:40 »
És ami az igazán jó hír, hogy Raimi széke még ki sem hült, de James Cameron már jelentkezett is, hogy ledirigálna egy Pók filmet. A rossz hír, hogy Michael Bay is pályázik rá.
Nem Cameront akarták eredetileg is a rendezői székbe, csak ő nagyon eltávolodott volna a képregénytől? Ha Bay lesz akkor legalább minden fel fog robbani. :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1187 Dátum: 2010. Január 13. - 13:55:34 »
De, Cameront akarták, és az általa írt két Pókember forgatókönyv a mai napig olvasható a neten.

1991-es
http://www.teako170.com/cameron.html

valamint az 1993-ban átdolgozott 2. változat.
http://www.script-o-rama.com/movie_scripts/s/spiderman-script-screenplay-james-cameron.html
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 13. - 13:57:09 írta Ben Reilly »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1188 Dátum: 2010. Január 13. - 14:33:44 »
Idézet
Nekem elsőre beugrott, milyen az Avatar, milyennek mondták a Titanicot, erről eszembe jutott egy 3 órás Pók film, ahol nem történik semmi. Kacsint Mellesleg imádom az Avatart, de nem a történetéért.
Nos vegyük külön a "nem történik semmit" meg a "nem a történetéért szeretjük"-öt. Én sem a sztori hihetetlen kvalitásai miatt szeretem az Avatart, de hogy nem történik benne semmi, az hatalmas költői túlzás. Kb egyik Pókember filmnek sincs mozgalmasabb cselekménye, mint az Avatarnak.
Ha meg stílusról beszélünk: Vegyük együtt a Terminator filmek depresszív, kékes poszt-apokaliptikus jövőképeit, a Titanic romantikáját, az Avatar didaktikus meseszerűségét, az Aliens tapintható feszültségű háborús horror-át, vagy a Két tűz között vicces, tökös és buta akciófilm jellegét. Ebből a képből neked milyen stílus körvonalazódik? Nekem ami először eszembe jut, az hogy elég vegyes.

Tim Burtonnek ami van, az stílus. Őt messziről fel lehet ismerni. Cameront ha végignézed a filmográfiáját, egyáltalán nem. Max onnan, hogy szinte minden filmjében van egy talpraesett, erős női karakter.

Amúgy emlékszem már erre a jelenetre a Sikoly 3-ból. Viszont annak, hogy Jay és Néma Bobra nem emlékeztem, igencsak prózai oka van: Akkor még nem ismertem a két karaktert. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Pókember
« Válasz #1189 Dátum: 2010. Január 13. - 14:42:54 »
Ebben teljesen igazad van, egyrészt rosszul fogalmaztam azzal, hogy nem történik semmi, másrészt mondtam, hogy nekem elsőre ez jutott eszembe. Első reakció, úgy, hogy Cameron alkotásai nagy részét nem láttam, mert a Titanic és az Aliens nem is érdekelt soha. Csak hirtelen elképzeltem, a többi alapján milyen lehetne egy Pókember film, szerintem vicces volt. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1190 Dátum: 2010. Január 13. - 18:09:47 »
Ha meg stílusról beszélünk: Vegyük együtt a Terminator filmek depresszív, kékes poszt-apokaliptikus jövőképeit, a Titanic romantikáját, az Avatar didaktikus meseszerűségét, az Aliens tapintható feszültségű háborús horror-át, vagy a Két tűz között vicces, tökös és buta akciófilm jellegét. Ebből a képből neked milyen stílus körvonalazódik? Nekem ami először eszembe jut, az hogy elég vegyes.
És akkor még ird hozzá azt is, hogy csinált ő Zs kategóriás horror filmet is Piranha 2 címen, meg abszolut kemény vonalas tudományos-fantasztikus művet is a Mélység titkát.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1191 Dátum: 2010. Január 13. - 18:35:19 »
Amúgy ha Bay rendezné a Pókit, tudjátok, ki lenne a főellenség? Smythe és a pókirtó robotjai. :lol: :lol:
;D ;D Különben nem is lenne rossz ötlet.
Idézet
nagyjából 2 bulis jelenettel (amiből az egyiket megcsinálták a Pók 2-ben).
Idézet
A metrókocsi tetején játszódó bunyóra gondolsz, ugye?
Nem, hanem arra, amikor és ahogy Homokember a képességét kapja.

Jay és Néma Bob: mivel az ő filmjükben is szerepelt Wes Craven, cserébe ő is beletette őket a sajátjába.  :D



Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1192 Dátum: 2010. Január 13. - 19:26:49 »
Jaja, mert a Jay és Néma Bob visszavágban Craven volt a rendezője a Good Will Hunting - A Vadászidény című filmnek.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1193 Dátum: 2010. Január 13. - 21:10:06 »
Jézusom, :-\ egy pletyka szerint Michael Cera játszaná Petert a rebootban :o
Tom, hogy pletyka, de ez annyira rossz, hogy le kellett írnom. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Pókember
« Válasz #1194 Dátum: 2010. Január 13. - 21:13:08 »
Kb. egy szinten van Tobey-val balfékség szempontjából... :drying:

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Pókember
« Válasz #1195 Dátum: 2010. Január 13. - 21:24:04 »
Ha ő játssza, sosem nézem meg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1196 Dátum: 2010. Január 13. - 21:34:12 »
Ó, istenem, ne!  :o A Zombilandben rendben volt, de ezt ne.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1197 Dátum: 2010. Január 13. - 21:49:39 »
Nem, hanem arra, amikor és ahogy Homokember a képességét kapja.
Ja, értem, az tényleg nagyon bulis lett, az egyik kedvenc jelenetem a pók 3-ból. ;D

Megnéztem gugliban ezt a Cera gyereket... Hát jézusom... :omg: Nagyon remélem hogy ez csak egy rossz pletyka marad. :hehe:

Psycho: szerintem ennél a srácnál Tobey fényévekkel jobb volt. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1198 Dátum: 2010. Január 13. - 21:50:55 »
Ráadásul nem is játszott  Zombielandben. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Pókember
« Válasz #1199 Dátum: 2010. Január 13. - 21:53:14 »
Tom: én Tobeyt is nagyon utáltam, pont miatta nem tetszettek a Pók-filmek. :drying: